Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
Odpowiedz

Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️

Oceń ten wątek:
  • Anett9300 Autorytet
    Postów: 856 617

    Wysłany: 21 marca, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Sirengirl92 😊 miło Cię widzieć 😍
    Tez ciągle mam obawy czy wszystko będzie ok. Przyrostów już nie badam. W czwartek na usg pęcherzyk ciążowy i żółtkowy wiec trzeba być dobrej myśli 😊 Kurczę też muszę zbadać tsh (całkiem o tym zapomniałam 🫣) Miałam w granicy 1. A obecnie biorę euthyrox 25.

    sirengirl92 lubi tę wiadomość

    🙍‍♀️93’ 🙍‍♂️93’

    10.2021 💔👼
    10.2022 👧
    Starania od 12.2024
    07.2025 histeroskopia, usunięcie zrostów, zapalnie endometrium
    08.2025 ⏸️
    08.2025 cp 💔
    12.2025 drożność jajowodów

    Potwierdzone dodatnie ANA1, mutacja MTHFR, PAI-1
    Badania hormonalne 👍
    Badanie nasienia 👍
    Pozostałe wyniki 👍

    🌸03.2026 ⏸️
    7.03 (12dpo) beta 31,75
    9.03 (14dpo) beta 95,17
    11.03 (16dpo) beta 239,76
    13.03 (18dpo) beta 569,37

    Czekamy na synka 🩵 😍😍😍

    preg.png
  • Mons_S Koleżanka
    Postów: 43 68

    Wysłany: 21 marca, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też biorę z supli prenatal uno i dodatkowo jeszcze witamine d i magnez z b12.

    Oczekiwanie na pierwszą wizytę strasznie mi się dłuży.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca, 15:43

    Blond27 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 21 marca, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awidność cmv wyniosła ponad 62%, to chyba dobrze, wskazuje na to, że zakażenie wirusem było dawno temu ❤️

    mAnik, Ogoorkowa, Biochemiczka, Beezi, Kapturek, ann_ber, ItsMomi❤️, Malgo18 lubią tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Ogoorkowa Autorytet
    Postów: 1914 1450

    Wysłany: 21 marca, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    A jak oceniane są suple pueria uno?
    Pueria teraz jest w wersji zwykłej i active, mój gin poleca ale ta w wersji active :)

    Niaha, Paulina2612, Malgo18 lubią tę wiadomość

    PAI-1, MTHFR - homo❌

    10.2023 🎀❤️
  • Kleo10 Autorytet
    Postów: 304 681

    Wysłany: 21 marca, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blond27, Sirengirl92 czekałam tutaj na Was, bardzo się cieszę, że jesteście i koci wątek był dla nas tym szczęśliwym 💜

    Ja z supli biorę te z Health Labs Care - I trymestr i omega + dodatkowo wit D3, bo wyszła mi dosyć niska i probiotyk Sanprobi wg zaleceń mojej pani ginekolog

    sirengirl92, Blond27 lubią tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️ 30 l. 🙋🏻‍♂️33 l.

    ⏳ 12.2024

    04.03.2026 - beta 171,00 mlU/mL (13dpo)
    06.03.2026 - beta 402 mIU/mL (15 dpo)
    09.03.2026 - beta 1577 mIU/mL (18 dpo)
    02.04.2026 - CRL 1,4 cm bobasa z serduszkiem
    23.04.2026 - CRL 5cm, FHR 166/min
    🥹🍀

    preg.png
  • Kairo Koleżanka
    Postów: 59 120

    Wysłany: 21 marca, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eurycynia, gratulacje piękne pęcherzyki!
    Ja miałam na wizycie 5+2 sam pęcherzyk ciążowy 0,94cm a nie było pęcherzyka żółtkowego, myślicie że to powód do zmartwień? Widziała któraś z was by przy takiej wielkości pęcherzyka nie było jeszcze żółtkowego i pojawił się później wraz z zarodkiem?
    Trochę się martwię bo przy wizycie pierwszej z ciąży gdzie też był sam pęcherzy do samego końca, na etapie 5+4 miałam pęcherzyk 0,74cm i to za mały by był żółtkowy ale w tej ciąży Google mówi że przy takiej wielkości pęcherzyka jak 0,94m powinien być żółtkowy..beta pewnie na poziomie ok 4000 bo dzień wcześniej miałam 1920 betę.
    Wizyta dopiero 02.04, chyba zwariuję do tego czasu, no i niestety 6 dzień plamienio/krwawienia mimo zastrzyków i tabletek, mimo prog na dobrym poziomie..brak krwiaka..

    👧🏻27, IO,PCOS
    👦🏻30, okaz zdrowia, wszystkie badania prawidłowe

    Starania od 01.2024

    Klinika leczenia niepłodności o 11.2024

    Leczenie aromek 2,5mgx2 plus ovitrelle
    Diagnostyka 01.2026 u obojga, genetyka immunologia, prawidłowe ✅

    03.2025 poronienie zatrzymane 10tc,pusty pęcherzyk.
    12.2025 ciaza biochemiczna, poronienie samoistne 7tc

    03.2026
    14 dpo 80,50 beta 40,50 prog,
    Od 20 dpo krwawienie/plamienie-duphaston 3x1 prolutex x1 do 11+2tc
    36 dpo 51124 beta 31,90 prog

    ciąża dwukosmowkowa dwuowodniowa

    7+2, 2 piękne ❤️, 1,05 cm 🩵i 0,80cm🩷
    9+2 2,18cm, 171 bpm❤️i 2,33cm 183bpm❤️
    11+2 4,3cm 152 bpm❤️ 4,53cm 163 bpm❤️
    12+6 65gram i około 7cmx2🩷🩵
    14+1 100 i 90 gram 🩷🩵

    16+2 strata, Aniołek Jasiu 💔 Prawdopodobnie niewydolność szyjki bezobjawowa, wyjście pęcherza płodowego do pochwy.

    16+6 170gram mojej jedynej nadzieji,
    17+0 założenie szwu okrężnego.
  • Mrowka Przyjaciółka
    Postów: 117 107

    Wysłany: 21 marca, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    Nie wiem skąd on wziął takiw stwierdzenie 😅 niedawno zmieniły się wytyczne i teraz zalecają brać tylko i wyłącznie formę metylowaną. Ale widzę, że Pregna Plus ma formę metylowaną (L-metylofolian), za to pozostała część składu bardzo słaba, bardzo mała dawka omegi, dodatkowe żelazo, którego nie zaleca się brać bez wyraźnych wskazań i niewiele więcej. Ja biorę Prenatal Uno, zastanawiam się tylko nad dodatkową choliną, bo w nim jest tylko 150, a zalecana dzienna dawka w ciąży to 450
    No właśnie, z tymi suplementami to może do dietetyka się przejdę. Jem dwa jajka dziennie. Ale właśnie patrzyłam na skład Pregna plus. I jest ubogi.

    AMH 0,27 🙋🏻‍♀️34 lata 👦🏻 39 lat

    I IVF 💉
    I Transfer 22.11.25
    10dpt Beta 0.1 💔
    II Transfer 22.12.25 💔

    II IVF 💉
    I transfer 18.02.26 4.1.1 i 4.1.2
    7dpt beta 54 ⏸️🙏🏻
    8dpt 102
    10dpt 346
    17dpt 5272 USG dwa pecherzyki
    24dpt 27836 USG jeden zarodek się wchłonął 💔
    28dpt USG 💙 drugi uchowany zarodek z serduszkiem
    29dpt 58348 💙 130/min
    9tc+2 💙179/min 2.59cm
    12tc+1 💙 170/min 5.46cm
    12tc+4 💙179/ min 6cm
    13tc+5 💙 168/min 7.21cm
    15tc NIFTY zdrowy chłopiec 💙
    21tc 360g 💙 ruchliwy 🕺🏼

    preg.png
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3470 8524

    Wysłany: 21 marca, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mons_S, popraw proszę suwaczek w stopce 🙈

    Składowp najlepiej wypadają Prenatal uno, Pueria active i Prenacaps Complete. Są w internecie rekomendacje PTGiP odnośnie suplementacji w ciąży, można sobie sprawdzić co tam zalecają i w jakich ilościach i porównać ze swoimi suplami, jeśli jesteście ciekawe. Żelazo w pierwszym trymestrze nie jest polecane, chociaż jest w wielu suplementach, ja w styczniu wykrylam niską ferrytynę, brałam żelazo w tabletkach i odstawiłam jak zaszłam w ciążę, ginekolog też mi powiedziała, że w pierwszym trymestrze suplementujemy żelazo tylko w pełnoobjawowej anemii.

    Niaha, super, że to stare zakażenie 😘

    Eurcynia, nie rekomenduje się Dopplera na tym etapie ciąży, ale odnośnie samego USG raczej nie ma badań o szkodliwości 🤔 Masz wyniki badań? 🍀

    Niaha, Mrowka lubią tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • ItsMomi❤️ Autorytet
    Postów: 609 589

    Wysłany: 21 marca, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sirengirl92 🩵 witaj ☺️! Dużo zdrówka już zapisuje ❤️🩷

    Blond27 lubi tę wiadomość

  • Anett9300 Autorytet
    Postów: 856 617

    Wysłany: 21 marca, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kairo wrote:
    Eurycynia, gratulacje piękne pęcherzyki!
    Ja miałam na wizycie 5+2 sam pęcherzyk ciążowy 0,94cm a nie było pęcherzyka żółtkowego, myślicie że to powód do zmartwień? Widziała któraś z was by przy takiej wielkości pęcherzyka nie było jeszcze żółtkowego i pojawił się później wraz z zarodkiem?
    Trochę się martwię bo przy wizycie pierwszej z ciąży gdzie też był sam pęcherzy do samego końca, na etapie 5+4 miałam pęcherzyk 0,74cm i to za mały by był żółtkowy ale w tej ciąży Google mówi że przy takiej wielkości pęcherzyka jak 0,94m powinien być żółtkowy..beta pewnie na poziomie ok 4000 bo dzień wcześniej miałam 1920 betę.
    Wizyta dopiero 02.04, chyba zwariuję do tego czasu, no i niestety 6 dzień plamienio/krwawienia mimo zastrzyków i tabletek, mimo prog na dobrym poziomie..brak krwiaka..

    Ja też byłam na wizycie 5+2 i był pęcherzyk mniejszy niż Twój bo 0,70cm ale był też żółtkowy. Myślę że każdy ma swoje tempo. Moja koleżanka była jakoś w 6 tygodniu i miała sam pęcherzyk ciążowy a za dwa tygodnie było już serduszko. Także spokojnie 😊

    Kairo lubi tę wiadomość

    🙍‍♀️93’ 🙍‍♂️93’

    10.2021 💔👼
    10.2022 👧
    Starania od 12.2024
    07.2025 histeroskopia, usunięcie zrostów, zapalnie endometrium
    08.2025 ⏸️
    08.2025 cp 💔
    12.2025 drożność jajowodów

    Potwierdzone dodatnie ANA1, mutacja MTHFR, PAI-1
    Badania hormonalne 👍
    Badanie nasienia 👍
    Pozostałe wyniki 👍

    🌸03.2026 ⏸️
    7.03 (12dpo) beta 31,75
    9.03 (14dpo) beta 95,17
    11.03 (16dpo) beta 239,76
    13.03 (18dpo) beta 569,37

    Czekamy na synka 🩵 😍😍😍

    preg.png
  • ItsMomi❤️ Autorytet
    Postów: 609 589

    Wysłany: 21 marca, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie spokojnie moja koleżanka zobaczyła dopiero zarodek z serduszkiem w 10 tygodniu ciąża zdrowa rozwija się dziewczynka również wzorowo

    Kairo lubi tę wiadomość

  • KASIEEK Autorytet
    Postów: 496 827

    Wysłany: 22 marca, 05:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny 👋
    Czy można dołączyć? Termin mam wstepnie na 6.11. Ciąża to ogromna niespodzianka bo mam synka z października 2025 🙈 dopiero wczoraj zrobiłam test bo dla mnie spóźniające miesiączki były na porządku dziennym przez pcos, nie miałam swoich owulacji a do tego kp więc naturalna ciąża to ostatnie czego się spodziewałam 😅 wizytę będę umawiać jutro u mojego lekarza.
    Wątek postaram się nadrobić albo przynajmniej czytać na bieżąco na tyle na ile maluch mi pozwoli 😄

    Niaha, Malgo18, ItsMomi❤️, White1, Kapturek, sirengirl92, karczoch321 lubią tę wiadomość

    21.03 - ⏸️
    24.03 - mamy ❤️

    preg.png

    event.png
  • Malgo18 Debiutantka
    Postów: 7 5

    Wysłany: 22 marca, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIEEK gratulacje, będzie ciekawie, ja mam syna z czerwca i też się martwię jak to będzie ale widzę że u Ciebie większy hardkor 🙂

    Blond27 lubi tę wiadomość

  • Mons_S Koleżanka
    Postów: 43 68

    Wysłany: 22 marca, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi wrote:
    Mons_S, popraw proszę suwaczek w stopce 🙈

    Składowp najlepiej wypadają Prenatal uno, Pueria active i Prenacaps Complete. Są w internecie rekomendacje PTGiP odnośnie suplementacji w ciąży, można sobie sprawdzić co tam zalecają i w jakich ilościach i porównać ze swoimi suplami, jeśli jesteście ciekawe. Żelazo w pierwszym trymestrze nie jest polecane, chociaż jest w wielu suplementach, ja w styczniu wykrylam niską ferrytynę, brałam żelazo w tabletkach i odstawiłam jak zaszłam w ciążę, ginekolog też mi powiedziała, że w pierwszym trymestrze suplementujemy żelazo tylko w pełnoobjawowej anemii.

    Niaha, super, że to stare zakażenie 😘

    Eurcynia, nie rekomenduje się Dopplera na tym etapie ciąży, ale odnośnie samego USG raczej nie ma badań o szkodliwości 🤔 Masz wyniki badań? 🍀

    Faktycznie już poprawiam. Dzięki bo nie zauważyłam.

    preg.png
  • ItsMomi❤️ Autorytet
    Postów: 609 589

    Wysłany: 22 marca, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIEEK wrote:
    Cześć dziewczyny 👋
    Czy można dołączyć? Termin mam wstepnie na 6.11. Ciąża to ogromna niespodzianka bo mam synka z października 2025 🙈 dopiero wczoraj zrobiłam test bo dla mnie spóźniające miesiączki były na porządku dziennym przez pcos, nie miałam swoich owulacji a do tego kp więc naturalna ciąża to ostatnie czego się spodziewałam 😅 wizytę będę umawiać jutro u mojego lekarza.
    Wątek postaram się nadrobić albo przynajmniej czytać na bieżąco na tyle na ile maluch mi pozwoli 😄


    Kasieek witaj ! Ogromne gratulacje 😍♥️🥹

  • Kapturek Koleżanka
    Postów: 44 46

    Wysłany: 22 marca, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również biorę Prenatal Uno ale myślę nad zmianą bo tabletka jest ogromna a mam problemy z połykaniem 🙈

    Niaha cudowna wiadomość ❤️

    Kasieek i Malgo18 będziecie miały co robić 🤭 ale za to fajna mała różnica wieku, u mnie to będzie 9 i 14 lat🫣

    Kairo w poprzedniej ciąży zarodek z serduszkiem miałam w 8+4 , teraz 6+3 nie ma reguły ale pojawi się na pewno 😍

    Również nadal plamie, raz więcej raz mniej. Pocieszam się tym że to brązowe/ beżowe plamienia. Do czwartkowej wizyty muszę wytrzymać.

    Niaha lubi tę wiadomość

    preg.png
  • KASIEEK Autorytet
    Postów: 496 827

    Wysłany: 22 marca, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapturek wrote:
    Ja również biorę Prenatal Uno ale myślę nad zmianą bo tabletka jest ogromna a mam problemy z połykaniem 🙈

    Niaha cudowna wiadomość ❤️

    Kasieek i Malgo18 będziecie miały co robić 🤭 ale za to fajna mała różnica wieku, u mnie to będzie 9 i 14 lat🫣

    Kairo w poprzedniej ciąży zarodek z serduszkiem miałam w 8+4 , teraz 6+3 nie ma reguły ale pojawi się na pewno 😍

    Również nadal plamie, raz więcej raz mniej. Pocieszam się tym że to brązowe/ beżowe plamienia. Do czwartkowej wizyty muszę wytrzymać.
    Mój lekarz polecal pregne i dobrze mi się ją pije. Mam ta z żelazem i o dziwo w ciąży super hemoglobina miałam;)

    Oj tak, zawsze podobała mi się mała różnica wieku ale nie sądziłam, że to będzie tylko rok 😅 chcialam zajsc w ciążę pod koniec roku i już planowałam kiedy zakończyć kp i iść po leki na owulacje a tu takie rzeczy 😅

    Eh najgorsze czekanie do wizyty zwłaszcza jak coś nas niepokoi 😔 trzymam kciuki żeby Ci szybciutko czas przeleciał.

    21.03 - ⏸️
    24.03 - mamy ❤️

    preg.png

    event.png
  • KASIEEK Autorytet
    Postów: 496 827

    Wysłany: 22 marca, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgo18 wrote:
    KASIEEK gratulacje, będzie ciekawie, ja mam syna z czerwca i też się martwię jak to będzie ale widzę że u Ciebie większy hardkor 🙂
    Karmisz jeszcze piersią? ;) ja jestem przerażona jak to będzie - przecież Synek jeszcze jest taki malutki a tu za niedługo bedzie drugie takie malutkie 😱😱

    21.03 - ⏸️
    24.03 - mamy ❤️

    preg.png

    event.png
  • Alicee98 Ekspertka
    Postów: 162 182

    Wysłany: 22 marca, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Awidność cmv wyniosła ponad 62%, to chyba dobrze, wskazuje na to, że zakażenie wirusem było dawno temu ❤️

    Niaha przepraszam, że dopiero teraz się odzywam w tym temacie, ale musiałam nadrobić. Mi też wyszły igG CMV, a igM niereaktywne, ale w ogóle się tym nie przejmuje, bo robiłam wszystkie badania na własną rękę w listopadzie i już wtedy tak wyszło i ginekolog kazał się w ogóle nie przejmować.

    18.10.2025 ⏸️
    26.11.2025 💔 puste jajo
    —————
    18.02.2026 ⏸️
    16 DPO 259 🥹
    20DPO 1150
    13.03.2026 zarodek 5mm 🫛 30.03 2,44cm 24.04 6,71cm

    preg.png
  • Kapturek Koleżanka
    Postów: 44 46

    Wysłany: 22 marca, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIEEK wrote:
    Mój lekarz polecal pregne i dobrze mi się ją pije. Mam ta z żelazem i o dziwo w ciąży super hemoglobina miałam;)

    Oj tak, zawsze podobała mi się mała różnica wieku ale nie sądziłam, że to będzie tylko rok 😅 chcialam zajsc w ciążę pod koniec roku i już planowałam kiedy zakończyć kp i iść po leki na owulacje a tu takie rzeczy 😅

    Eh najgorsze czekanie do wizyty zwłaszcza jak coś nas niepokoi 😔 trzymam kciuki żeby Ci szybciutko czas przeleciał.


    Jest do picia? Idealnie 🤭
    Hihi pod koniec roku to już maluszek będzie 😍
    A zabobony mówią, że przy karmieniu się nie zajdzie 🤣 moja kuzynka też zaszła, nawet karmiła obu jednocześnie ale szybko z tego zrezygnowała bo starszak wysysał wszystko bratu 🙈

    Malgo18, KASIEEK lubią tę wiadomość

    preg.png
‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planujesz ciążę? Sprawdź, jaką rolę w organizmie odgrywa koenzym Q10

Przygotowania do ciąży to ogromne wyzwanie dla organizmu – na poziomie komórkowym zachodzą procesy wymagające dużych nakładów energii. Coraz więcej badań pokazuje, że koenzym Q10 może wspierać jakość komórek jajowych i plemników, dostarczając mitochondriom potrzebnego paliwa. Choć nie zastąpi kwasu foliowego ani terapii hormonalnej, może stać się cennym uzupełnieniem w staraniach o dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ