Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
Odpowiedz

Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️

Oceń ten wątek:
  • Kairo Koleżanka
    Postów: 59 120

    Wysłany: 19 marca, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie, jest pęcherzyk 0,94cm w macicy, dzisiaj jest 5tc i 2 dni. Brak widocznego krwiaka więc krwawienie bez podanej przyczyny, mam brać przez 2 tygodnie codziennie zastrzyki z progesteronem duphaston 3 razy dziennie i ma nadzieję że pomoże. Bardzo mi ulżyło że jest prawidłowo umiejscowiony i nie pozostaje mi nic innego niż mieć nadzieję że będzie dobrze, następna wizyta 02.01.
    Cieszę się z waszych wszystkich udanych wizyt i trochę z ciekawością podczytuje te wszystkie wpisy o tym jaki może być trudny czas z dolegliwościami ciążowymi później, trochę zazdroszczę i trochę współczuję 🤣 😊
    Z osoby która po pracy zawsze organizowała sobie jakieś aktywności dodatkowe muszę ograniczyć do maks jednego spokojnego spaceru dziennie, to będzie wyzwanie ale jak dzięki temu ma być dobrze to muszę znaleźć sposoby na to. Jak by któraś polecała jakąś ciekawą książkę którą wciąga to nie pogardzę taką wiadomością 😊

    ItsMomi❤️, Naadziejaa, karczoch321, Beezi, stayaway, Niaha, Kapturek lubią tę wiadomość

    👧🏻27, IO,PCOS
    👦🏻30, okaz zdrowia, wszystkie badania prawidłowe

    Starania od 01.2024

    Klinika leczenia niepłodności o 11.2024

    Leczenie aromek 2,5mgx2 plus ovitrelle
    Diagnostyka 01.2026 u obojga, genetyka immunologia, prawidłowe ✅

    03.2025 poronienie zatrzymane 10tc,pusty pęcherzyk.
    12.2025 ciaza biochemiczna, poronienie samoistne 7tc

    03.2026
    14 dpo 80,50 beta 40,50 prog,
    Od 20 dpo krwawienie/plamienie-duphaston 3x1 prolutex x1 do 11+2tc
    36 dpo 51124 beta 31,90 prog

    ciąża dwukosmowkowa dwuowodniowa

    7+2, 2 piękne ❤️, 1,05 cm 🩵i 0,80cm🩷
    9+2 2,18cm, 171 bpm❤️i 2,33cm 183bpm❤️
    11+2 4,3cm 152 bpm❤️ 4,53cm 163 bpm❤️
    12+6 65gram i około 7cmx2🩷🩵
    14+1 100 i 90 gram 🩷🩵

    16+2 strata, Aniołek Jasiu 💔 Prawdopodobnie niewydolność szyjki bezobjawowa, wyjście pęcherza płodowego do pochwy.

    16+6 170gram mojej jedynej nadzieji,
    17+0 założenie szwu okrężnego.
  • Paulina2612 Koleżanka
    Postów: 36 75

    Wysłany: 19 marca, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @stayaway @niaha dołączam do Was z tematem krwiaka pod kosmówką (jeśli coś źle zrozumiałam z Waszych ostatnich postów to przepraszam).
    Miałam dziś USG i wyszło odwarstwienie ok 5mm. Lekarka twierdzi, że to niedużo ale jest. Zmieniła mi progesteron z duphastonu na luteinę i czekamy, mam się oszczędzać.
    Trzymam za nas kciuki ❤️

    stayaway, Niaha lubią tę wiadomość

    👩32🧑36+🐈‍⬛🐈‍⬛

    Marzec 2025, 8/9 tc 💔

    20.02 ⏸️
    27.04 USG I trymestru 🍀
    22.06 USG II trymestru 🤞

    preg.png
  • ItsMomi❤️ Autorytet
    Postów: 609 589

    Wysłany: 19 marca, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratulacje pozytywnych wizyt 😍❤️

    My się meldujemy z kropkiem na pokładzie
    Mamy na dzień dzisiejszy z USG 6+2
    Serduszko bije 122 bpm 😍

    url=https://zapodaj.net/plik-4qx4hgw6lG]33bb41a21833f.jpghttps://zapodaj.net/plik-4qx4hgw6lG[/url]

    Dołączam do dziewczyn które mają krwiaczki , też mam małego więc prócz utrogestanu 3x1, mam brać duphaston 3x1

    A tak wszystko bez zastrzeżeń 🩵

    Niecierpliwa_, Biochemiczka, ann_ber, Beezi, White1, Anett9300, mAnik, Paulina2612, stayaway, Niaha, Ogoorkowa, Atomówka , karczoch321, Dawdler34, Kapturek lubią tę wiadomość

  • Mrowka Przyjaciółka
    Postów: 117 107

    Wysłany: 19 marca, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim cudownym przyszłym mamom. Słowo mama- coś wspaniałego. Ja też będę mamą?? Mam taką nadzieję.
    Moja kruszynka 29dpt(6tc+3) ma 7mm 💓 130/min.
    Termin 9.11 🙏🏻
    Pozdrawiam

    ItsMomi❤️, Biochemiczka, Beezi, White1, Kleo10, mAnik, stayaway, Paulina2612, Atomówka , karczoch321, Dawdler34, Ogoorkowa lubią tę wiadomość

    AMH 0,27 🙋🏻‍♀️34 lata 👦🏻 39 lat

    I IVF 💉
    I Transfer 22.11.25
    10dpt Beta 0.1 💔
    II Transfer 22.12.25 💔

    II IVF 💉
    I transfer 18.02.26 4.1.1 i 4.1.2
    7dpt beta 54 ⏸️🙏🏻
    8dpt 102
    10dpt 346
    17dpt 5272 USG dwa pecherzyki
    24dpt 27836 USG jeden zarodek się wchłonął 💔
    28dpt USG 💙 drugi uchowany zarodek z serduszkiem
    29dpt 58348 💙 130/min
    9tc+2 💙179/min 2.59cm
    12tc+1 💙 170/min 5.46cm
    12tc+4 💙179/ min 6cm
    13tc+5 💙 168/min 7.21cm
    15tc NIFTY zdrowy chłopiec 💙
    21tc 360g 💙 ruchliwy 🕺🏼

    preg.png
  • Mrowka Przyjaciółka
    Postów: 117 107

    Wysłany: 19 marca, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ItsMomi❤️ wrote:
    Dziewczyny gratulacje pozytywnych wizyt 😍❤️

    My się meldujemy z kropkiem na pokładzie
    Mamy na dzień dzisiejszy z USG 6+2
    Serduszko bije 122 bpm 😍

    url=https://zapodaj.net/plik-4qx4hgw6lG]33bb41a21833f.jpghttps://zapodaj.net/plik-4qx4hgw6lG[/url]

    Dołączam do dziewczyn które mają krwiaczki , też mam małego więc prócz utrogestanu 3x1, mam brać duphaston 3x1

    A tak wszystko bez zastrzeżeń 🩵

    Ojej cześć 🥺 my dziś 6+3 💪🏼
    Ja wczoraj byłam badana i pani doktor mnie nastraszyła krwiakiem- w sensie sama się jakoś zmartwiłam. A dziś mój lekarz prowadzący mówi, że to pozostałość pęcherzyka po drugim zarodku, który się wchłonął bo miałam dwa zarodki transferowane. Także uff.
    A wiesz dlaczego te krwiaki powstały?

    ItsMomi❤️ lubi tę wiadomość

    AMH 0,27 🙋🏻‍♀️34 lata 👦🏻 39 lat

    I IVF 💉
    I Transfer 22.11.25
    10dpt Beta 0.1 💔
    II Transfer 22.12.25 💔

    II IVF 💉
    I transfer 18.02.26 4.1.1 i 4.1.2
    7dpt beta 54 ⏸️🙏🏻
    8dpt 102
    10dpt 346
    17dpt 5272 USG dwa pecherzyki
    24dpt 27836 USG jeden zarodek się wchłonął 💔
    28dpt USG 💙 drugi uchowany zarodek z serduszkiem
    29dpt 58348 💙 130/min
    9tc+2 💙179/min 2.59cm
    12tc+1 💙 170/min 5.46cm
    12tc+4 💙179/ min 6cm
    13tc+5 💙 168/min 7.21cm
    15tc NIFTY zdrowy chłopiec 💙
    21tc 360g 💙 ruchliwy 🕺🏼

    preg.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2035 4684

    Wysłany: 19 marca, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też krwiaczek 7x8mm podobno mały, bez dodatkowych zaleceń, nie plamię ani nic się nie dzieje. Dzisiaj zaliczyłam rekordowe 3h drzemki, ale szczerze to najchętniej wróciłabym dalej spać 😴

    Mrowka, ItsMomi❤️ lubią tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • mAnik Ekspertka
    Postów: 177 262

    Wysłany: 19 marca, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ItsMomi gratulacje! Niech kropek zdrowo rośnie :)

    Mrowka witaj tutaj :) widzę, że szalejesz z USG, i wczoraj i dzisiaj ;) ja nie mogę się doczekać kolejnego podglądu kropków, niestety dalej jestem w trakcie szukania lekarza prowadzącego :/

    Mrowka, ItsMomi❤️ lubią tę wiadomość

    Starania od sierpnia 2017
    07.2019 IUI ☹️
    08.2019 IUI ☹️
    2020 - 2025 3 protokoły, 5 transferów, 6 zarodków, beta zawsze 0.
    19.02.2026 transfer 3BB i 3BC z lekami: hydroxychloroquine, Accofil, Prograf, Encorton, intralipid.
    4dpt ⏸️
    6dpt beta 65,2 😍
    8dpt beta 247,1 😍
    11dpt beta 1113,2 😍
    12dpt beta 1594,7 😍
    15dpt beta 4036,5 😍
    20dpt beta 17488,3 😍
    25dpt mamy 2 serduszka ❤️❤️
    29dpt krwawienie, serduszka biją ❤️❤️
    7+3 CRL 1,03 i 1,14 ❤️❤️
    8+5 CRL 1,93 i 2,02; 160 bpm i 180 bpm ❤️❤️
    10+5 CRL 3,64 i 3,70; 176 bpm i 178 bpm ❤️❤️
    12+5 prenatalne, wszystko OK
    Panorama - zdrowe dziewczyny 🩷 🩷

    preg.png
  • Mrowka Przyjaciółka
    Postów: 117 107

    Wysłany: 19 marca, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mAnik wrote:
    ItsMomi gratulacje! Niech kropek zdrowo rośnie :)

    Mrowka witaj tutaj :) widzę, że szalejesz z USG, i wczoraj i dzisiaj ;) ja nie mogę się doczekać kolejnego podglądu kropków, niestety dalej jestem w trakcie szukania lekarza prowadzącego :/
    Cześć kochana 😍 Ja już się wcześniej rozpędziłam do grupy z bliźniakami, ale musiałam sie wyoutować.
    Wczoraj robiłam poza moją kliniką, bo się martwiłam, że w sobotę nie było widocznego bicia serca. A same wiecie jak można oszaleć z nerwów. Więc wizytę u mnie miałam dziś z moim lekarzem prowadzącym, który oczywiście potwierdził ciążę :) i wykluczył krwiaka.

    White1 jak dobrze, że ktoś o tym wspomniał. Bo ja czułam się ostatnio jakby ktoś otruł mi wodę hahah. Wsypał leki nasenne. Odcinało mnie totalnie.

    mAnik lubi tę wiadomość

    AMH 0,27 🙋🏻‍♀️34 lata 👦🏻 39 lat

    I IVF 💉
    I Transfer 22.11.25
    10dpt Beta 0.1 💔
    II Transfer 22.12.25 💔

    II IVF 💉
    I transfer 18.02.26 4.1.1 i 4.1.2
    7dpt beta 54 ⏸️🙏🏻
    8dpt 102
    10dpt 346
    17dpt 5272 USG dwa pecherzyki
    24dpt 27836 USG jeden zarodek się wchłonął 💔
    28dpt USG 💙 drugi uchowany zarodek z serduszkiem
    29dpt 58348 💙 130/min
    9tc+2 💙179/min 2.59cm
    12tc+1 💙 170/min 5.46cm
    12tc+4 💙179/ min 6cm
    13tc+5 💙 168/min 7.21cm
    15tc NIFTY zdrowy chłopiec 💙
    21tc 360g 💙 ruchliwy 🕺🏼

    preg.png
  • stayaway Autorytet
    Postów: 418 735

    Wysłany: 19 marca, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w szoku ile z nas tutaj ma problem z krwiakami i plamieniami.
    W ciąży z córką też byłam tutaj na forum i nie przypominam sobie żeby problem był tak powszechny, ale może dlatego że mnie on wtedy nie dotyczył..
    Ja przyjmuje teraz cyklogest dopochwowo.

    W każdym bądź razie gratuluję dzisiejszych udanych wizyt i cieszę się że maleństwa ładnie rosną ❤️

    ItsMomi❤️, Kairo, Paulina2612 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • ItsMomi❤️ Autorytet
    Postów: 609 589

    Wysłany: 19 marca, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mrowka wrote:
    Ojej cześć 🥺 my dziś 6+3 💪🏼
    Ja wczoraj byłam badana i pani doktor mnie nastraszyła krwiakiem- w sensie sama się jakoś zmartwiłam. A dziś mój lekarz prowadzący mówi, że to pozostałość pęcherzyka po drugim zarodku, który się wchłonął bo miałam dwa zarodki transferowane. Także uff.
    A wiesz dlaczego te krwiaki powstały?


    Właśnie nie znam przyczyny po prostu powiedziała mi że teraz praktycznie każda ciąża ma tego krwiaczka... ☹️

  • Alicee98 Ekspertka
    Postów: 161 182

    Wysłany: 19 marca, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do krwiaczków, to również mam. Jest mały, nie plamie totalnie nic. Mam przepisany duphaston 2xdziennie + mam odpoczywać. Zobaczymy na kolejnej wizycie czy się zmniejszył.

    18.10.2025 ⏸️
    26.11.2025 💔 puste jajo
    —————
    18.02.2026 ⏸️
    16 DPO 259 🥹
    20DPO 1150
    13.03.2026 zarodek 5mm 🫛 30.03 2,44cm 24.04 6,71cm

    preg.png
  • Ogoorkowa Autorytet
    Postów: 1914 1450

    Wysłany: 20 marca, 05:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stayaway trzymaj się 🫂 samo leżenie w szpitalu jest słabe, ale z dala od starszaka tyle czasu to już by mnie przerażało 😭

    Właśnie miałam pisać, że dużo tu krwiaków, również nie kojarzę aż tylu w 2023 😅

    Beezi, ja też team sok pomarańczowy 😅 colę w pracy już wypiłam (znalazłam w konferencyjnej 3 zapomniane buteleczki) 😛 niestety najlepiej działa schłodzony i właśnie się obudziłam z bólem gardła 😭

    Wczoraj spałam od 20, więc dzisiaj pobudka o 5 i jestem wyspana 🤡

    📆 28.03 idziemy szukać serduszka 😊 żałuję, że nie miałam więcej prolutexow z kliniki, mogłabym wtedy tą pierwszą wizytę przesunąć od razu na serduszkową 🥲

    PAI-1, MTHFR - homo❌

    10.2023 🎀❤️
  • Mrowka Przyjaciółka
    Postów: 117 107

    Wysłany: 20 marca, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogoorkowa wrote:
    Stayaway trzymaj się 🫂 samo leżenie w szpitalu jest słabe, ale z dala od starszaka tyle czasu to już by mnie przerażało 😭

    Właśnie miałam pisać, że dużo tu krwiaków, również nie kojarzę aż tylu w 2023 😅

    Beezi, ja też team sok pomarańczowy 😅 colę w pracy już wypiłam (znalazłam w konferencyjnej 3 zapomniane buteleczki) 😛 niestety najlepiej działa schłodzony i właśnie się obudziłam z bólem gardła 😭

    Wczoraj spałam od 20, więc dzisiaj pobudka o 5 i jestem wyspana 🤡

    📆 28.03 idziemy szukać serduszka 😊 żałuję, że nie miałam więcej prolutexow z kliniki, mogłabym wtedy tą pierwszą wizytę przesunąć od razu na serduszkową 🥲

    Hej Ogoorkowa. 😌Ja tez team sok pomarańczowy, ja myślałam ze coś sobie ubzdurałam z tym sokiem. Ale sok z ogórków kiszonych tez jest w lodówce i chyba wygrywa😋

    Powodzonka 28.03!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca, 07:08

    AMH 0,27 🙋🏻‍♀️34 lata 👦🏻 39 lat

    I IVF 💉
    I Transfer 22.11.25
    10dpt Beta 0.1 💔
    II Transfer 22.12.25 💔

    II IVF 💉
    I transfer 18.02.26 4.1.1 i 4.1.2
    7dpt beta 54 ⏸️🙏🏻
    8dpt 102
    10dpt 346
    17dpt 5272 USG dwa pecherzyki
    24dpt 27836 USG jeden zarodek się wchłonął 💔
    28dpt USG 💙 drugi uchowany zarodek z serduszkiem
    29dpt 58348 💙 130/min
    9tc+2 💙179/min 2.59cm
    12tc+1 💙 170/min 5.46cm
    12tc+4 💙179/ min 6cm
    13tc+5 💙 168/min 7.21cm
    15tc NIFTY zdrowy chłopiec 💙
    21tc 360g 💙 ruchliwy 🕺🏼

    preg.png
  • Dawdler34 Autorytet
    Postów: 321 411

    Wysłany: 20 marca, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże dziewczyny, tak mnie to przeziebienie pokonało :(
    Na szczęście bez gorączki ale mam taki katar, siadł mi na uszy, ledwo daje radę :( od wtorku jestem na L4, lekarz mi przepisał steryd do nosa..broniłam sie jak się dało ale dzisiaj już po nieprzespanej nocy sie poddałam :( mam nadzieję, że nie zaszkodzi tylko.. :(

    27.03 mam wizyte u ginekologa, według aplikacji będę 6tydz + 5dni, myślicie że jest szansa na serduszko ?

    Tak mnie martwi to przeziębienie :(

    👩‍💼91' 🧑‍💼80' + 🐕
    01.11.2025 - odstawienie antykoncepcji
    08.03.2026 - ⏸️
    28.03.2026 - 0.48cm ❤️ 6w
    04.04.2026 - 0.51cm 💔
    10.04.2026 - poronienie zatrzymane (farmakologia, 7/8w) 💔👼

    🌈jeszcze będzie pięknie 🤞
  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 370 299

    Wysłany: 20 marca, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak często macie wizyty?
    U mnie powiedział, że co 3 tyg i na każdą mam mieć wyniki morfologii i moczu😮


    Co do napojow, tak jak na początku tylko cola mi przechodziła (bezkofeinowa piłam) tak już nie mogę patrzeć na cole!
    Teraz mam etap mirindy a to kurczę gorzej bo z cukrem:/
    Dawdler34 wrote:
    Boże dziewczyny, tak mnie to przeziebienie pokonało :(
    Na szczęście bez gorączki ale mam taki katar, siadł mi na uszy, ledwo daje radę :( od wtorku jestem na L4, lekarz mi przepisał steryd do nosa..broniłam sie jak się dało ale dzisiaj już po nieprzespanej nocy sie poddałam :( mam nadzieję, że nie zaszkodzi tylko.. :(

    27.03 mam wizyte u ginekologa, według aplikacji będę 6tydz + 5dni, myślicie że jest szansa na serduszko ?

    Tak mnie martwi to przeziębienie :(

    Z tegoroczne czytałam to większość sterydów jest bezpieczna, więc nie martw się na zapas ;)
    Ja się sama zastanawiam nad czymś do nosa bo chora nie jestem ale mam ciągle ten katar (niby jest coś takiego jak ciążowy) i zatkany nos…
    Życzę Ci dużo zdrówka!

    Co do serduszka to myślę że już pewnie będzie. Widzę że dziewczyny już miały w 6stym tygodniu. Trzymam kciuki

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • White1 Autorytet
    Postów: 2035 4684

    Wysłany: 20 marca, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawdler34 jeśli owulacja była zgodnie z aplikacją, to powinnaś widzieć bobaska z serduszkiem 6+5 🩷

    Niecierpliwa_ ja na docelowe wizyty u lekarki, u której chcę prowadzić ciążę planuję przychodzić co 3-4 tyg + dodatkowo jeszcze pomiędzy pewnie będę umawiać kontrolne w Medicover. Pierwszą wizytę mam u niej 08.04, to wtedy zobaczymy co dalej

    Dawdler34, Niecierpliwa_ lubią tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Ogoorkowa Autorytet
    Postów: 1914 1450

    Wysłany: 20 marca, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sterydów do nosa używałam w ciąży i kp na alergię dość regularnie ;)

    Dawdler34 powinno być :) 🤞

    Soki cytrusowe to mój znak 1 trymestru. Psiapsi w pracy jak mnie przyłapie z sokiem to będzie wiedzieć co się święci 😂 ps, nie polecam grejpfruta. Pyszny, ale w dużych ilościach tak obniża ciśnienie, że są zawroty głowy 😵‍💫

    I niestety ja również padłam ofiarą przeziębienia. Doszedł katar 😭 polecam ciazowo zatoxin, ew. Steryd w psikaczu i syrop z czarnego bzu (4x dziennie shota, takiego bez cukru). I te saszety prenalen, malinowo czosnkowe 🥲

    Dawdler34 lubi tę wiadomość

    PAI-1, MTHFR - homo❌

    10.2023 🎀❤️
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1428 4140

    Wysłany: 20 marca, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogoorkowa wrote:
    📆 28.03 idziemy szukać serduszka 😊 żałuję, że nie miałam więcej prolutexow z kliniki, mogłabym wtedy tą pierwszą wizytę przesunąć od razu na serduszkową 🥲

    Ja napisałam mejla do kliniki, że kończą się mi leki i lekarz wystawił mi bez problemu e-receptę żebym nie musiala specjalnie jechać do nich 🙌

    Wczoraj najadłam się trochę stresu, bo po wieczornych przytulankach zaczęło mi się lekkie różowe krawienie. Wystraszyło mnie to, mimo, że gdzieś tam z tyłu głowy była myśl, że to pewnie po prostu podrażnienie szyjki. Na szczęście dziś już tylko z cyclogestem wychodzą brązowe resztki, więc chyba jest już w porządku 🤞🤞no, ale po dwóch CB widok krwi przeszkodził trochę w logicznym myśleniu, więc nocka zarwana 🥲

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca, 10:00

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • Kapturek Koleżanka
    Postów: 44 46

    Wysłany: 20 marca, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawdler34 wrote:
    Boże dziewczyny, tak mnie to przeziebienie pokonało :(
    Na szczęście bez gorączki ale mam taki katar, siadł mi na uszy, ledwo daje radę :( od wtorku jestem na L4, lekarz mi przepisał steryd do nosa..broniłam sie jak się dało ale dzisiaj już po nieprzespanej nocy sie poddałam :( mam nadzieję, że nie zaszkodzi tylko.. :(

    27.03 mam wizyte u ginekologa, według aplikacji będę 6tydz + 5dni, myślicie że jest szansa na serduszko ?

    Tak mnie martwi to przeziębienie :(


    Piłaś Złote Mleko "Pana tabletki"? Postawiło mnie ostatnio po dwóch dniach na nogi 😁
    Jest duża szansa na serduszko 😍 byłam 6+4 i było ❤️

    Dawdler34 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • ann_ber Przyjaciółka
    Postów: 67 108

    Wysłany: 20 marca, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawdler34 - pozdrawiam mocno! 🫂
    Widzę że jesteśmy na bardzo zbliżonym etapie, mam wizytę dzień przed Tobą i będę 6t6d wg OM.
    Powinnyśmy już móc zobaczyć serduszko ☺️ w pierwszej ciąży byłam na USG w 6t3d i było ☺️ dostałam wtedy kartę ciąży i skierowania na badania krwi.

    Dawdler34 lubi tę wiadomość

    👩🏼38 👨🏻35
    08/2021 - ⏸️ 3cs, pierwsza ciąża🤰🏼
    04/2022 - 39tc, sn, córka 🩷 3060g, 52 cm 👶
    Starania od 01/2024
    10/2024 - cp, laparoskopia zwiadowcza

    OM 7.02.2026
    5.03.2026 ⏸️ || 7.03 - beta 680 || 9.03 - beta 1334
    26.03 - mamy serduszko ❤️☺️ CRL 0,86 cm, 6t5d, z USG 7t0d
    11.04 - 9t0d(+3) 2,60 cm 💓176
    6.05 (prenatalne 12t4d) - 6,91 cm (13t1d) 💓 154 || TP 10.11
    18.05 - 8,9 cm, 120g || krwiak, szpital
    29.05 - 173g || krwiak 8 cm
    🩺 13/18.07 - USG kontrolne
    🩺 1.07 - połówkowe

    preg.png
‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ