Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
Odpowiedz

Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️

Oceń ten wątek:
  • Kleo10 Autorytet
    Postów: 304 681

    Wysłany: 18 marca, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    My już po wizycie, bobas dalej idzie równo względem daty transferu, serduszko bije 165bpm 🥹💕 w pierwszej połowie kwietnia odstawiamy leki

    20260318-085437.jpg

    Jakie piękne zdjęcie 😍 rośnij zdrowo bobasku!

    White1 lubi tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️ 30 l. 🙋🏻‍♂️33 l.

    ⏳ 12.2024

    04.03.2026 - beta 171,00 mlU/mL (13dpo)
    06.03.2026 - beta 402 mIU/mL (15 dpo)
    09.03.2026 - beta 1577 mIU/mL (18 dpo)
    02.04.2026 - CRL 1,4 cm bobasa z serduszkiem
    23.04.2026 - CRL 5cm, FHR 166/min
    🥹🍀

    preg.png
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1428 4140

    Wysłany: 18 marca, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina2612 wrote:
    Hej, też jestem z okolic Wrocławia :)
    Tak samo zapisałam się na wizytę w luxmedzie, żeby móc robić badania. Nie mam tam swojego lekarza ale po opiniach wybrałam Agatę Wilczek. Masz z nią może jakieś doświadczenie? Jedynie kogo NIE polecam we wrocławskim luxmedzie to Rubin Diner...
    A ciążę prowadzę prywatnie u dr Śliża i polecam całym sercem <3 ale on nie pracuje w szpitalu.

    Też czytałam o niej dobre opinie, to chyba młoda lekarka. Ja umówiłam się do Agaty W. - mam z nią dobre doświadczenia i ogólnie ma też dobre opinie poza luxmedem. Też słyszałam, że warto myśleć o lekarzu który pracuje w docelowym szpitalu, ale skąd ja mam na tym etapie wiedzieć gdzie chce rodzić 😂😅

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1428 4140

    Wysłany: 18 marca, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    My już po wizycie, bobas dalej idzie równo względem daty transferu, serduszko bije 165bpm 🥹💕 w pierwszej połowie kwietnia odstawiamy leki

    20260318-085437.jpg

    Piękny mały człowiek 🥹😍 gratulacje!

    White1 lubi tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 18 marca, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    My już po wizycie, bobas dalej idzie równo względem daty transferu, serduszko bije 165bpm 🥹💕 w pierwszej połowie kwietnia odstawiamy leki

    20260318-085437.jpg

    Piękna pamiątka 🥰 gratulacje ❤️

    White1 lubi tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Eurcynia Ekspertka
    Postów: 123 191

    Wysłany: 18 marca, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    m0use wrote:
    Także to jeszcze nie czas na mnie, moze w następnym cyklu się uda..
    A Wam dziękuję za słowa otuchy 🫶 i życzę cudownych 9 miesięcy! powodzenia dziewczyny ❤️
    Trzymaj się i nie poddawaj ❤️
    dziękuję za dopisanie do listy.
    wczoraj miałam wizytę w luxmedzie u gin bo martwi mnie spadek progesteronu. nie mam plamien ale strach jest .
    dr bardzo wnikliwa, od razu powiedziala ze taki spadek to może być zaczątek poronienia ale nie musi. wzięłam to na klatę.
    mam jakąś inf. intym. dostalam globulki. I urogestan 2x1 po 300 mg. boże oby to pomogło utrzymać tą ciaze.
    dziś kolejną betę I proga zbadam a jutro idę na usg czy pęcherzyk jest w macicy. I kolejny stresik.
    czemu ta ciaza nie może być taka beztroska 🫠

    preg.png
    1 ciąża 💔 styczeń 2025 brak serduszka
    2 ciąża💔 puste jajo sierpień 2025

    ⏸️ 7 marca 2026
    zdrowa dziewczynka 💗
  • Eurcynia Ekspertka
    Postów: 123 191

    Wysłany: 18 marca, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    My już po wizycie, bobas dalej idzie równo względem daty transferu, serduszko bije 165bpm 🥹💕 w pierwszej połowie kwietnia odstawiamy leki

    20260318-085437.jpg
    Jezu jakie cudeńko, 💓

    White1 lubi tę wiadomość

    preg.png
    1 ciąża 💔 styczeń 2025 brak serduszka
    2 ciąża💔 puste jajo sierpień 2025

    ⏸️ 7 marca 2026
    zdrowa dziewczynka 💗
  • Anett9300 Autorytet
    Postów: 856 617

    Wysłany: 18 marca, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    My już po wizycie, bobas dalej idzie równo względem daty transferu, serduszko bije 165bpm 🥹💕 w pierwszej połowie kwietnia odstawiamy leki

    20260318-085437.jpg

    O mamo jaki piękny bobasek 😍 rośnijcie ♥️

    White1 lubi tę wiadomość

    🙍‍♀️93’ 🙍‍♂️93’

    10.2021 💔👼
    10.2022 👧
    Starania od 12.2024
    07.2025 histeroskopia, usunięcie zrostów, zapalnie endometrium
    08.2025 ⏸️
    08.2025 cp 💔
    12.2025 drożność jajowodów

    Potwierdzone dodatnie ANA1, mutacja MTHFR, PAI-1
    Badania hormonalne 👍
    Badanie nasienia 👍
    Pozostałe wyniki 👍

    🌸03.2026 ⏸️
    7.03 (12dpo) beta 31,75
    9.03 (14dpo) beta 95,17
    11.03 (16dpo) beta 239,76
    13.03 (18dpo) beta 569,37

    Czekamy na synka 🩵 😍😍😍

    preg.png
  • ItsMomi❤️ Autorytet
    Postów: 609 589

    Wysłany: 18 marca, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    My już po wizycie, bobas dalej idzie równo względem daty transferu, serduszko bije 165bpm 🥹💕 w pierwszej połowie kwietnia odstawiamy leki

    20260318-085437.jpg


    White świetnie wieści 😍😍😍 piękny bobas ! 🥰

    White1, Milena94 lubią tę wiadomość

  • stayaway Autorytet
    Postów: 418 735

    Wysłany: 18 marca, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja niestety jeszcze w szpitalu poleżę. Znamy w końcu przyczynę tych nieustających plamien, mam krwiaka podkosmowkowego, lekarz nie mierzył, ale na usg widać że jest spory 😔 zastanawiam się tylko jak to możliwe że na poprzednich dwóch USG nie było go widać? I czy nie powinni mi włączyć teraz z powrotem progesteronu? Zapytam na wieczornym obchodzie.

    Dzidzia rośnie ładnie, ma juz 1,67cm ❤️ wg USG dziś u mnie tak samo jak u Ciebie White, 8+0 :) wg OM mam 7+2. Którego terminu Wy się trzymacie?

    White1, Ogoorkowa, Kairo, Dawdler34, Niaha, Atomówka lubią tę wiadomość

    preg.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2035 4684

    Wysłany: 18 marca, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stayaway wrote:
    No ja niestety jeszcze w szpitalu poleżę. Znamy w końcu przyczynę tych nieustających plamien, mam krwiaka podkosmowkowego, lekarz nie mierzył, ale na usg widać że jest spory 😔 zastanawiam się tylko jak to możliwe że na poprzednich dwóch USG nie było go widać? I czy nie powinni mi włączyć teraz z powrotem progesteronu? Zapytam na wieczornym obchodzie.

    Dzidzia rośnie ładnie, ma juz 1,67cm ❤️ wg USG dziś u mnie tak samo jak u Ciebie White, 8+0 :) wg OM mam 7+2. Którego terminu Wy się trzymacie?
    Ja bym się trzymała USG. U mnie OM to w ogóle chyba z 1.5tyg do przodu, ale ma się nijak do transferu, więc nawet nie podaję daty om tylko mówię, że przewidywany termin porodu 28.10

    stayaway lubi tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Kairo Koleżanka
    Postów: 59 120

    Wysłany: 18 marca, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stayaway wrote:
    Kochana rozumiem doskonale, bo też to przeżywałam 🥹 z resztą nadal nie jest łatwo. U mnie na usg niestety nie widać przyczyny, kosmowka się nie odkleja, nie ma też żadnego krwiaka. Chyba, że dziś coś zobaczą, bo mam w końcu mieć kontrolne usg. U Ciebie utrzymują sie krwawienia żywa krwią? Najważniejsze, że zwiększyli Ci duphaston, leż i odpoczywaj jak najwięcej.

    Niaha, Ciebie też przytulam 🫶

    I witam wszystkie nowe listopadowe mamusie 🤗

    Bardzo dziękuję za odpowiedz! ❤️ Widziałam w dalszej wiadomości że w końcu znaleźli przyczynę, dobrze jest wiedzieć niż nie wiedzieć więc mam nadzieję że pomogą Ci jak najlepiej.❤️
    Ja miałam pierwsze chwile krwawieni żywą krwią w nocy z niedzieli na poniedziałek a do teraz bardzo ciemno brązowe i jak mogę to określić są badzie gęste niż wodniste. Trochę pociesza mnie dzisiejsza beta, jest wzrost ponad 100% od ostatniej poniedziałkowej więc może jutrzejsza wizyta wieczorem u doktora mnie uspokoi i nie usłyszę nic ostatecznego :(

    👧🏻27, IO,PCOS
    👦🏻30, okaz zdrowia, wszystkie badania prawidłowe

    Starania od 01.2024

    Klinika leczenia niepłodności o 11.2024

    Leczenie aromek 2,5mgx2 plus ovitrelle
    Diagnostyka 01.2026 u obojga, genetyka immunologia, prawidłowe ✅

    03.2025 poronienie zatrzymane 10tc,pusty pęcherzyk.
    12.2025 ciaza biochemiczna, poronienie samoistne 7tc

    03.2026
    14 dpo 80,50 beta 40,50 prog,
    Od 20 dpo krwawienie/plamienie-duphaston 3x1 prolutex x1 do 11+2tc
    36 dpo 51124 beta 31,90 prog

    ciąża dwukosmowkowa dwuowodniowa

    7+2, 2 piękne ❤️, 1,05 cm 🩵i 0,80cm🩷
    9+2 2,18cm, 171 bpm❤️i 2,33cm 183bpm❤️
    11+2 4,3cm 152 bpm❤️ 4,53cm 163 bpm❤️
    12+6 65gram i około 7cmx2🩷🩵
    14+1 100 i 90 gram 🩷🩵

    16+2 strata, Aniołek Jasiu 💔 Prawdopodobnie niewydolność szyjki bezobjawowa, wyjście pęcherza płodowego do pochwy.

    16+6 170gram mojej jedynej nadzieji,
    17+0 założenie szwu okrężnego.
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 848 2096

    Wysłany: 18 marca, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White to już jest kawał bobasa 🥹 gratulacje!

    Dziewczyny jeżeli chodzi o termin to trzymamy się tego z OM lub z transferu, ewentualnie jak wiemy że owulacja była bardzo późno to warto trochę skłamać żeby lekarz nie straszył opóźnioną ciążą. Ewentualna oficjalna korekta terminu porodu następuje podczas pierwszych prenatalnych i tego terminu trzymamy się do końca, bo potem bobasy różnie rosną ;)

    Stayaway przykro mi że musisz zostać w szpitalu, chociaż najważniejsze że jesteście bezpieczni i zaopiekowani. Mam nadzieję że jak teraz znana jest przyczyna to po prostu Cię puszczą do domu z nakazem leżenia. Też mam krwiaczka podkosmowkowego, tyle że maleńskiego i „zbitego” a nie płynnego jak to określiła ginekolog. Dostałam na to besins żeby się wchłonął, więc zakładam że u Ciebie powinno być podobne leczenie plus nakaz leżenia, jeżeli masz aktywne plamienie/krwawienie. Pamiętaj że szpital dostaje pieniądze za każdy dzień kiedy tam jesteś, jak poczujesz że to przetrzymywanie nie ma sensu to możesz sie wypisac na własne żądanie, pójść do innego szpitala albo dobrego ginekologa który oceni Twoja sytuację. Nie słyszałam o tak długiej hospitalizacji na tym etapie ciąży, zazwyczaj wystarczy leżenie i progesteron jeżeli nie ma krwotoków a ciąża dobrze się rozwija. Chociaż oczywiście każdy taki wypis wiąże się z ryzykiem.

    Ja jestem po konsultacji immunologicznej, jeżeli bobas dalej będzie rósł jak trzeba to za dwa tygodnie schodzę z prografu, a tydzień później zaczynam powoli odstawiać encorton i finalnie wszystkie leki immunologiczne odstawię jeszcze przed prenatalnymi 🎉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca, 13:56

    White1, karczoch321, stayaway lubią tę wiadomość

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵
    24.06 446g 🐇

    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero, KIR Bx (brak 2DS3), HLA-C1

    preg.png
  • mAnik Ekspertka
    Postów: 177 262

    Wysłany: 18 marca, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) mogę dołączyć?
    Dzisiaj według transferu mam 6+4, termin na 7. listopada, ale, jako że na pokładzie mamy 2 serduszka, może się przesunąć na październik :)

    Biochemiczka, ItsMomi❤️, Beezi, stayaway, Niaha, Paulina2612, Ogoorkowa, Kleo10, Dawdler34, Atomówka , Mrowka lubią tę wiadomość

    Starania od sierpnia 2017
    07.2019 IUI ☹️
    08.2019 IUI ☹️
    2020 - 2025 3 protokoły, 5 transferów, 6 zarodków, beta zawsze 0.
    19.02.2026 transfer 3BB i 3BC z lekami: hydroxychloroquine, Accofil, Prograf, Encorton, intralipid.
    4dpt ⏸️
    6dpt beta 65,2 😍
    8dpt beta 247,1 😍
    11dpt beta 1113,2 😍
    12dpt beta 1594,7 😍
    15dpt beta 4036,5 😍
    20dpt beta 17488,3 😍
    25dpt mamy 2 serduszka ❤️❤️
    29dpt krwawienie, serduszka biją ❤️❤️
    7+3 CRL 1,03 i 1,14 ❤️❤️
    8+5 CRL 1,93 i 2,02; 160 bpm i 180 bpm ❤️❤️
    10+5 CRL 3,64 i 3,70; 176 bpm i 178 bpm ❤️❤️
    12+5 prenatalne, wszystko OK
    Panorama - zdrowe dziewczyny 🩷 🩷

    preg.png
  • ItsMomi❤️ Autorytet
    Postów: 609 589

    Wysłany: 18 marca, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mAnik wrote:
    Hej dziewczyny :) mogę dołączyć?
    Dzisiaj według transferu mam 6+4, termin na 7. listopada, ale, jako że na pokładzie mamy 2 serduszka, może się przesunąć na październik :)

    Cześć kochana ! No pewnie już cię dopisałam ! Witaj ! 😍🩷

    mAnik lubi tę wiadomość

  • ItsMomi❤️ Autorytet
    Postów: 609 589

    Wysłany: 18 marca, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biochemiczka wrote:
    White to już jest kawał bobasa 🥹 gratulacje!

    Dziewczyny jeżeli chodzi o termin to trzymamy się tego z OM lub z transferu, ewentualnie jak wiemy że owulacja była bardzo późno to warto trochę skłamać żeby lekarz nie straszył opóźnioną ciążą. Ewentualna oficjalna korekta terminu porodu następuje podczas pierwszych prenatalnych i tego terminu trzymamy się do końca, bo potem bobasy różnie rosną ;)

    Stayaway przykro mi że musisz zostać w szpitalu, chociaż najważniejsze że jesteście bezpieczni i zaopiekowani. Mam nadzieję że jak teraz znana jest przyczyna to po prostu Cię puszczą do domu z nakazem leżenia. Też mam krwiaczka podkosmowkowego, tyle że maleńskiego i „zbitego” a nie płynnego jak to określiła ginekolog. Dostałam na to besins żeby się wchłonął, więc zakładam że u Ciebie powinno być podobne leczenie plus nakaz leżenia, jeżeli masz aktywne plamienie/krwawienie. Pamiętaj że szpital dostaje pieniądze za każdy dzień kiedy tam jesteś, jak poczujesz że to przetrzymywanie nie ma sensu to możesz sie wypisac na własne żądanie, pójść do innego szpitala albo dobrego ginekologa który oceni Twoja sytuację. Nie słyszałam o tak długiej hospitalizacji na tym etapie ciąży, zazwyczaj wystarczy leżenie i progesteron jeżeli nie ma krwotoków a ciąża dobrze się rozwija. Chociaż oczywiście każdy taki wypis wiąże się z ryzykiem.

    Ja jestem po konsultacji immunologicznej, jeżeli bobas dalej będzie rósł jak trzeba to za dwa tygodnie schodzę z prografu, a tydzień później zaczynam powoli odstawiać encorton i finalnie wszystkie leki immunologiczne odstawię jeszcze przed prenatalnymi 🎉



    Świetnie informacje! Biochemiczka trzymam w takim razie kciukasy , żeby bobas rósł jak trzeba ☺️😍😍

  • ItsMomi❤️ Autorytet
    Postów: 609 589

    Wysłany: 18 marca, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann_ber witaj rozgość się na całe 9 miesięcy 😍 zdrówka 🥰

    ann_ber lubi tę wiadomość

  • ItsMomi❤️ Autorytet
    Postów: 609 589

    Wysłany: 18 marca, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś taka niedostępna dziewczyny bo budowa pochłania mnie pełna parą 🫣,mamy wybrane i kupione panele, w końcu skończoną łazienkę 😍😍 ,teraz czeka mnie wybór farb i mebli 🤩


    🌷Stayaway trzymam kciuki żebyś jak najszybciej wyszła w końcu 🙄 ,dobrze że znaleźli przyczynę i już wiedzą co robić , oby włączyli ci spowrotem progesteron, najważniejsze że z dzidzia wszystko w porządku i rośnie 😍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca, 18:33

    stayaway, White1 lubią tę wiadomość

  • Naadziejaa Autorytet
    Postów: 829 549

    Wysłany: 18 marca, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stayaway wrote:
    No ja niestety jeszcze w szpitalu poleżę. Znamy w końcu przyczynę tych nieustających plamien, mam krwiaka podkosmowkowego, lekarz nie mierzył, ale na usg widać że jest spory 😔 zastanawiam się tylko jak to możliwe że na poprzednich dwóch USG nie było go widać? I czy nie powinni mi włączyć teraz z powrotem progesteronu? Zapytam na wieczornym obchodzie.

    Dzidzia rośnie ładnie, ma juz 1,67cm ❤️ wg USG dziś u mnie tak samo jak u Ciebie White, 8+0 :) wg OM mam 7+2. Którego terminu Wy się trzymacie?


    Nie martw się. Może był schowany. Ja w pierwszej ciąży też nie wiedziałam że mam. Lekarz go nie widział tak był schowany a tego dnia miałam wizytę info dopiero byłam w szoku. Dopiero jak zaczęłam krwawić i pojechałam na sor wszystko się wyjaśniło. I faktycznie brałam progesteron . Będzie dobrze. 🥰

    stayaway lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Eurcynia Ekspertka
    Postów: 123 191

    Wysłany: 19 marca, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy myślicie zenprzyrost bety w 48 h 83 procent to powodzenia do zmartwienia? wczoraj badalam i wzrost byl z 3003 na 5495.
    dziś usg I trochę zaczynam mieć lekki stresik

    preg.png
    1 ciąża 💔 styczeń 2025 brak serduszka
    2 ciąża💔 puste jajo sierpień 2025

    ⏸️ 7 marca 2026
    zdrowa dziewczynka 💗
  • Anett9300 Autorytet
    Postów: 856 617

    Wysłany: 19 marca, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eurcynia wrote:
    Czy myślicie zenprzyrost bety w 48 h 83 procent to powodzenia do zmartwienia? wczoraj badalam i wzrost byl z 3003 na 5495.
    dziś usg I trochę zaczynam mieć lekki stresik

    Tak. Przyrost powinien być o minimum 66%. A jakie miałaś na początku? Na początku często przyrosty są większe. Potem beta zwalnia 😊

    🙍‍♀️93’ 🙍‍♂️93’

    10.2021 💔👼
    10.2022 👧
    Starania od 12.2024
    07.2025 histeroskopia, usunięcie zrostów, zapalnie endometrium
    08.2025 ⏸️
    08.2025 cp 💔
    12.2025 drożność jajowodów

    Potwierdzone dodatnie ANA1, mutacja MTHFR, PAI-1
    Badania hormonalne 👍
    Badanie nasienia 👍
    Pozostałe wyniki 👍

    🌸03.2026 ⏸️
    7.03 (12dpo) beta 31,75
    9.03 (14dpo) beta 95,17
    11.03 (16dpo) beta 239,76
    13.03 (18dpo) beta 569,37

    Czekamy na synka 🩵 😍😍😍

    preg.png
‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Obrotowy fotelik tyłem - bezpieczeństwo i funkcjonalność

Fotelik obrotowy to wygoda i bezpieczeństwo w jednym – dzięki funkcji obracania ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z samochodu, a także pozwala na łatwe ustawienie tyłem do kierunku jazdy, co jest najbezpieczniejszą pozycją dla najmłodszych pasażerów. Jakie ma jeszcze korzyści?

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ