Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
Odpowiedz

Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️

Oceń ten wątek:
  • Ogoorkowa Autorytet
    Postów: 1914 1450

    Wysłany: 23 marca, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Dziewczyny tak się zastanawiam... Jeszcze niedawno byłam przekonana co do nifty pro, no ale naczytałam się, że to nie jest to samo badanie co dwa lata temu. Teraz próbki lecą do Chorwacji i często dają wynik fałszywie dodatni. Zastanawiam się, czy jednak nie zmienić nifty na panoramę. Macie może jakieś ciekawe artykuły/blogi/fora/cokolwiek gdzie jest jakieś porównanie/opinie? Sama nie wiem co zrobić, a za troszkę ponad dwa tygodnie planowałam, już oddać na to krew 🤔
    Mój lekarz o tym wspominał, więc coś w tym jest. Też narzekał na o wiele większy odsetek fałszywie dodatnich wyników. Natomiast dla zainteresowanych przy nifty pro i wyniku dodatnim jest refundacja biopsji/aminopunkcji i genetyka

    PAI-1, MTHFR - homo❌

    10.2023 🎀❤️
  • Ogoorkowa Autorytet
    Postów: 1914 1450

    Wysłany: 23 marca, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do piersi: jak biegam za córką to muszę je trzymać. Ten mój szalony rozmiar B 🤡 no dobra, teraz może B z plusem 😅

    Część Awokado! 🥑 😁

    Blond27, Awokado30 lubią tę wiadomość

    PAI-1, MTHFR - homo❌

    10.2023 🎀❤️
  • Alicee98 Ekspertka
    Postów: 162 182

    Wysłany: 23 marca, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kleo10 wrote:
    Jestem po wizycie. Mamy 5,3 mm bobasa z bijącym serduszkiem 🥰 kolejną wizytę mamy 23.04, a prenatalne 05.05. Ale jestem szczęśliwa ❤️
    Termin porodu prawdopodobnie jednak bliżej 12.11

    Cudownie! ❤️ a mogę się spytać w którym tygodniu jesteś? 🙈

    18.10.2025 ⏸️
    26.11.2025 💔 puste jajo
    —————
    18.02.2026 ⏸️
    16 DPO 259 🥹
    20DPO 1150
    13.03.2026 zarodek 5mm 🫛 30.03 2,44cm 24.04 6,71cm

    preg.png
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1429 4140

    Wysłany: 23 marca, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kleo10 wrote:
    Jestem po wizycie. Mamy 5,3 mm bobasa z bijącym serduszkiem 🥰 kolejną wizytę mamy 23.04, a prenatalne 05.05. Ale jestem szczęśliwa ❤️
    Termin porodu prawdopodobnie jednak bliżej 12.11

    Ale super, że zobaczyłaś już serduszko 🥰

    Kleo10 lubi tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 848 2096

    Wysłany: 23 marca, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję udanych wizyt, oby tylko takie w tym tygodniu ❤️
    Ja staram się jakoś do czwartku wytrzymać, niech te dni szybko zleca. Łudzę się że po tej wizycie przestanę się stresować, ale wiem że tak nie będzie 🤣
    Widziałam temat testów nipty. Ja będę robić na 100%, ale też jeszcze się zastanawiam jak kiedy i gdzie. Dzisiaj szperałam w temacie czy branie prografu i encortonu wpływa na te badania, bo wiem że heparyna i accofil wpływają. Za tydzień odstawiam prograf, ale encorton będę brała do prenatalnych.
    Mam nadzieję że ginekolog będzie ogarniać ten temat i podpowie mi, który test zrobić. W pierwszej ciąży robiłam SANCO i wyniki w sumie były bardzo szybko. Oddałam krew w czwartek wieczorem, a w środę już miałam wyniki.

    Blond27 lubi tę wiadomość

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵
    24.06 446g 🐇

    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero, KIR Bx (brak 2DS3), HLA-C1

    preg.png
  • Kapturek Koleżanka
    Postów: 44 46

    Wysłany: 23 marca, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha ja mam 34 lata, wiem że ryzyko z wiekiem rośnie..

    Mi prenatalne umówili na 12+5 także będziemy wszystkie miały porównania 😁

    preg.png
  • dark Ekspertka
    Postów: 137 165

    Wysłany: 23 marca, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, chciałabym dołączyć. Jesteśmy po 2 poronieniach, starania od początku 24 roku. Obecnie znów ciąża, z ogromnym strachem. Na pokładzie dziecko 6lat.
    Jestem po wizycie u zaprzyjaźnionego lekarza, ale on pechowo idzie teraz na zabieg i będzie nieobecny. Na wizytę u lekarki u której chce być muszę czekać do 14.04. Chyba nie wytrzymam i umówię się do kogoś po drodze. :-( poza tym samopoczucie fatalne. Jak w każdej z 4 ciąż leżę cały dzień na wznak z łóżku, mąż nosi mi albo chleb z masłem albo zupę składającą się z wody ziemniaków i marchewki. Tylko nudności, nie wymiotuję. Mam bonjesta - nie widzę poprawy. Dopiero 6 tydzień, nie wiem jak wytrzymam w takim leżeniu kolejny miesiąc…
    Pozdrawiam wszystkie Dziewczyny i życzę dużo dobrego.

    ItsMomi❤️, sirengirl92, Dawdler34 lubią tę wiadomość

    2019 ❤️👧| 01.2024 starania|11.2024 💔👼 |04.2025 💔👼
    9.03.2026 ⏸️
    20.03 💓 0,24 cm
    2.04 1,47 cm
    14.04 2,81 cm 🦶 5mm
    30.04 5,34 cm 🦶 1 cm
    21.05 🦶 1,71 cm
    17.06 240 g 🦶 3 cm
    preg.png
  • KASIEEK Autorytet
    Postów: 496 827

    Wysłany: 23 marca, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje udanych wizyt 😍

    Mi przyszły wyniki progesteronu - 13.50. Troszkę mało ale odgrzebalam rozpoczętą receptę na duphastone więc dzisiaj wieczorem już wezme a jutro zapytam gina co on myśli.

    21.03 - ⏸️
    24.03 - mamy ❤️

    preg.png

    event.png
  • Blond27 Autorytet
    Postów: 1909 3264

    Wysłany: 23 marca, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kleo10 wrote:
    Jestem po wizycie. Mamy 5,3 mm bobasa z bijącym serduszkiem 🥰 kolejną wizytę mamy 23.04, a prenatalne 05.05. Ale jestem szczęśliwa ❤️
    Termin porodu prawdopodobnie jednak bliżej 12.11
    Kochana a który tydzień ? Bo ja umówiłam się na początku kwietnia dopiero właśnie żeby było serduszko i zastanawiam się czy nie za szybko.


    Dziewczyny ja dzisiaj niby dzień wolny, ale gotowałam na cały tydzień, ogarnianie itp że czuje się bardziej zmęczona niż po pracy. Ale zrobiłam betę i prezentuje się tak:

    18.03- 43, próg 20
    20.03- 164, próg 27
    23.03- 855, prog 20🫢♥️♥️♥️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca, 20:23

    KASIEEK, Biochemiczka, Paulina2612, White1, ItsMomi❤️, Beezi, sirengirl92 lubią tę wiadomość

    Ona&On: 1993 r.

    Starania o drugie dziecko: 10.2025
    Starania od : czerwca 2021 r.


    18.03.2026 r. - ⏸️✊✊HCG:43➡️164✊
    30 i 31.03.2022 r. - ⏸🙏
    12.05.2022 r. - poronienie zatrzymane, zabieg w 9tc [*]🦋👼
    21.02.23 - ⏸🤭🙏
    09.11.2023 - 3500 g / 56 cm Franka 💙 nagła CC.

    preg.png
  • ItsMomi❤️ Autorytet
    Postów: 609 589

    Wysłany: 23 marca, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dark wrote:
    Cześć, chciałabym dołączyć. Jesteśmy po 2 poronieniach, starania od początku 24 roku. Obecnie znów ciąża, z ogromnym strachem. Na pokładzie dziecko 6lat.
    Jestem po wizycie u zaprzyjaźnionego lekarza, ale on pechowo idzie teraz na zabieg i będzie nieobecny. Na wizytę u lekarki u której chce być muszę czekać do 14.04. Chyba nie wytrzymam i umówię się do kogoś po drodze. :-( poza tym samopoczucie fatalne. Jak w każdej z 4 ciąż leżę cały dzień na wznak z łóżku, mąż nosi mi albo chleb z masłem albo zupę składającą się z wody ziemniaków i marchewki. Tylko nudności, nie wymiotuję. Mam bonjesta - nie widzę poprawy. Dopiero 6 tydzień, nie wiem jak wytrzymam w takim leżeniu kolejny miesiąc…
    Pozdrawiam wszystkie Dziewczyny i życzę dużo dobrego.


    🌷Dark - Cześć ! 😍 Rozgość się tutaj na najbliższe 9 miesięcy , mam nadzieję że twoje samopoczucie się poprawi , ponoć mówią że ten pierwszy trymestr jest taki okropny, choć moja koleżanka Xoneve musiała brać całą ciąże bo wymitowala dalej niż widziała .

    🌷 Kasieek -u mnie pierwszy wynik proga to był 14.9 od razu dostałam utrogestan dopochowo 3x1 i duphaston 3x1 , zapytaj może o właśnie utrogestan bo on wspiera to wszystko tam w macicy ,nie musi iść pierw przez żołądek ❤️

    🌷Blond27 -piekna beta , piękne przyrosty 🥹🩷

    Blond27, KASIEEK, dark lubią tę wiadomość

  • Blond27 Autorytet
    Postów: 1909 3264

    Wysłany: 23 marca, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tak zastanawiam się do kiedy robicie beta HCG? Bo tak myślę że 3 razy robiłam i chyba wystarczy ? Czy robicie więcej , czy do USG ?

    Ona&On: 1993 r.

    Starania o drugie dziecko: 10.2025
    Starania od : czerwca 2021 r.


    18.03.2026 r. - ⏸️✊✊HCG:43➡️164✊
    30 i 31.03.2022 r. - ⏸🙏
    12.05.2022 r. - poronienie zatrzymane, zabieg w 9tc [*]🦋👼
    21.02.23 - ⏸🤭🙏
    09.11.2023 - 3500 g / 56 cm Franka 💙 nagła CC.

    preg.png
  • KASIEEK Autorytet
    Postów: 496 827

    Wysłany: 23 marca, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blond27 wrote:
    Dziewczyny tak zastanawiam się do kiedy robicie beta HCG? Bo tak myślę że 3 razy robiłam i chyba wystarczy ? Czy robicie więcej , czy do USG ?
    Różnie dziewczyny robią ale 3 razy myślę, że wystarczy jeśli są przyrosty ok ;) a powyżej 1000 też już sie tak nie robi bo wtedy ona zwalnia i często są mniejsze przyrosty co troszkę stresuje 😐

    Blond27 lubi tę wiadomość

    21.03 - ⏸️
    24.03 - mamy ❤️

    preg.png

    event.png
  • Anett9300 Autorytet
    Postów: 856 617

    Wysłany: 24 marca, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blond27 wrote:
    Dziewczyny tak zastanawiam się do kiedy robicie beta HCG? Bo tak myślę że 3 razy robiłam i chyba wystarczy ? Czy robicie więcej , czy do USG ?

    Heej 😍 miło Cię widzieć ♥️ ja robiłam betę 4 razy. Potem lekarz kazał mi już nie robić żeby się nie stresować 😊

    🙍‍♀️93’ 🙍‍♂️93’

    10.2021 💔👼
    10.2022 👧
    Starania od 12.2024
    07.2025 histeroskopia, usunięcie zrostów, zapalnie endometrium
    08.2025 ⏸️
    08.2025 cp 💔
    12.2025 drożność jajowodów

    Potwierdzone dodatnie ANA1, mutacja MTHFR, PAI-1
    Badania hormonalne 👍
    Badanie nasienia 👍
    Pozostałe wyniki 👍

    🌸03.2026 ⏸️
    7.03 (12dpo) beta 31,75
    9.03 (14dpo) beta 95,17
    11.03 (16dpo) beta 239,76
    13.03 (18dpo) beta 569,37

    Czekamy na synka 🩵 😍😍😍

    preg.png
  • Kleo10 Autorytet
    Postów: 305 686

    Wysłany: 24 marca, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Według OM byłabym wczoraj 6+1, ale od początku miałam przeczucie, że ciąża będzie ciut starsza bo miałam wyjątkowo szybko owulację - już w 10dc. No i pani doktor potwierdziła wczoraj, że jest raczej 6+4.

    ItsMomi ale fajnie, że idziemy tak równo 💜 w ogóle super mieć tutaj taką społeczność i móc razem przeżywać to wszystko. W swoim otoczeniu mam bezdzietne przyjaciółki i w ogóle wśród naszych znajomych jesteśmy pierwsi, którzy spodziewają się dziecka, a w naszych rodzinach ostatni raz dzieci były 20 lat temu 😅 także w realu nie mam za bardzo z kim tak pogadać.

    Blond27 - ja betę robiłam trzy razy. Jak są ładne przyrosty i nic się nie dzieje, to chyba wystarczy

    ItsMomi❤️ lubi tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️ 30 l. 🙋🏻‍♂️33 l.

    ⏳ 12.2024

    04.03.2026 - beta 171,00 mlU/mL (13dpo)
    06.03.2026 - beta 402 mIU/mL (15 dpo)
    09.03.2026 - beta 1577 mIU/mL (18 dpo)
    02.04.2026 - CRL 1,4 cm bobasa z serduszkiem
    23.04.2026 - CRL 5cm, FHR 166/min
    🥹🍀

    preg.png
  • JaJustyna Debiutantka
    Postów: 15 17

    Wysłany: 24 marca, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogoorkowa wrote:
    Mój lekarz o tym wspominał, więc coś w tym jest. Też narzekał na o wiele większy odsetek fałszywie dodatnich wyników. Natomiast dla zainteresowanych przy nifty pro i wyniku dodatnim jest refundacja biopsji/aminopunkcji i genetyka

    Może nie podpowiem nic o Panoramie, ale ja, i myślę, że też spora część dziewczyn na tej grupie, robiłyśmy FeliaTest. Poczytaj sobie o nim, ja polecam, wynik dostałam bardzo szybko.

    Mama dwóch córek, 2022 & 2025

    Ostatnia ciąża:
    ⏸️2 kreski 16.05.2024
    🧬I badania prenatalne 13.06.2024
    🩷FeliaTest Karyo Plus: zdrowa dziewczynka 28.06.2024
    👶Narodziny Oliwki 05.01.2025

    age.png
  • KASIEEK Autorytet
    Postów: 496 827

    Wysłany: 24 marca, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ItsMomi❤️ wrote:

    🌷 Kasieek -u mnie pierwszy wynik proga to był 14.9 od razu dostałam utrogestan dopochowo 3x1 i duphaston 3x1 , zapytaj może o właśnie utrogestan bo on wspiera to wszystko tam w macicy ,nie musi iść pierw przez żołądek ❤️

    Dzięki! Zapytam go może mi przepisze 😊

    21.03 - ⏸️
    24.03 - mamy ❤️

    preg.png

    event.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 24 marca, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaJustyna wrote:
    Może nie podpowiem nic o Panoramie, ale ja, i myślę, że też spora część dziewczyn na tej grupie, robiłyśmy FeliaTest. Poczytaj sobie o nim, ja polecam, wynik dostałam bardzo szybko.

    A skąd kupowałas to badanie?

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Eurcynia Ekspertka
    Postów: 123 191

    Wysłany: 24 marca, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blond27 wrote:
    Dziewczyny tak zastanawiam się do kiedy robicie beta HCG? Bo tak myślę że 3 razy robiłam i chyba wystarczy ? Czy robicie więcej , czy do USG ?
    Hej , ja robiłam betę dużo razy alento dlatego ze mkalam 2 straty i dla spokojnej glowy.

    słuchajcie mam stres lekki , miałam bolesnosc sutkow przy dotyku a dziś jakby mniej, betę mam z wczoraj prawie 19000 i nienwiem.czy organizm mi sienprzyzwyczaja , podbrzusze czasem odczuwałam,.biorę tez 2 tabl asparginu wg zaleceń i nie wiem czy sworuje czy cos. staram sie nie myśleć negatywnie , przy poprzednich stratach mialam jakieś zle przeczucia i nie chce 3 powtórki z rozrywki 😶‍🌫️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca, 09:01

    preg.png
    1 ciąża 💔 styczeń 2025 brak serduszka
    2 ciąża💔 puste jajo sierpień 2025

    ⏸️ 7 marca 2026
    zdrowa dziewczynka 💗
  • aswariatka Ekspertka
    Postów: 223 284

    Wysłany: 24 marca, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wierzę, że znów tutaj jestem…
    Mam już trzy córeczki, każda ciąża była planowana i każdą „spędzałam” na tym forum (wcześniej było Belly Best Friend).

    Wczoraj zrobiłam test… bardzo wyraźne 2 kreski… tego się nie spodziewałam i jesteśmy z mężem w dużym szoku, zwłaszcza, że cały czas mówiliśmy, że nie planujemy 4 dziecka, ale jak widać Ktoś zaplanował za nas… ❤

    Z jednej strony jest duży lęk, niepewność, niechęć do tych wszystkich niefajnych ciążowych rzeczy, ale powoli zaczyna się pojawiać radość, szczęście i wdzięczność…
    Cieszę, że z Waszych ciąż i Waszych historii! Życzę spokojnych 9 miesięcy, pięknych chwil i pozytywnych rozwiązań w listopadzie ❤




    KASIEEK, Niaha, Kleo10, dark, Niecierpliwa_, Naadziejaa, stayaway, Paulina2612, Blond27, Kapturek, ItsMomi❤️, Atomówka , Kairo, Mons_S lubią tę wiadomość

    🩷 Hanka 11 l sn
    🩷 Emilka 8 l cc
    🩷 Zosia 4 l sn
    ⏸️ 23.03.2026
    🩵 Czekamy na Piotrusia


    preg.png
  • dark Ekspertka
    Postów: 137 165

    Wysłany: 24 marca, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aswariatka wrote:
    Nie wierzę, że znów tutaj jestem…
    Mam już trzy córeczki, każda ciąża była planowana i każdą „spędzałam” na tym forum (wcześniej było Belly Best Friend).

    Wczoraj zrobiłam test… bardzo wyraźne 2 kreski… tego się nie spodziewałam i jesteśmy z mężem w dużym szoku, zwłaszcza, że cały czas mówiliśmy, że nie planujemy 4 dziecka, ale jak widać Ktoś zaplanował za nas… ❤

    Z jednej strony jest duży lęk, niepewność, niechęć do tych wszystkich niefajnych ciążowych rzeczy, ale powoli zaczyna się pojawiać radość, szczęście i wdzięczność…
    Cieszę, że z Waszych ciąż i Waszych historii! Życzę spokojnych 9 miesięcy, pięknych chwil i pozytywnych rozwiązań w listopadzie ❤
    Piękna historia. :-) Wszystkiego dobrego!

    aswariatka lubi tę wiadomość

    2019 ❤️👧| 01.2024 starania|11.2024 💔👼 |04.2025 💔👼
    9.03.2026 ⏸️
    20.03 💓 0,24 cm
    2.04 1,47 cm
    14.04 2,81 cm 🦶 5mm
    30.04 5,34 cm 🦶 1 cm
    21.05 🦶 1,71 cm
    17.06 240 g 🦶 3 cm
    preg.png
‹‹ 36 37 38 39 40 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie pozwól, by decydował przypadek – świadomie zaplanuj swoje rodzicielstwo

Planowanie rodziny to proces, który wymaga nie tylko przygotowania emocjonalnego, ale również kompleksowego podejścia zdrowotnego. Współczesna medycyna oferuje narzędzia, które pozwalają przyszłym rodzicom świadomie zadbać o zdrowie swojego potomstwa. W tym kontekście niezwykle istotne jest zrozumienie roli genetyki i docenienie możliwości wczesnego wykrywania ryzyka chorób dziedzicznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ