Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
-
WIADOMOŚĆ
-
Jestem po wizycie, ciąża zlokalizowana w macicy jest już u mnie pierwszym sukcesem i ta informacja uleczyła moje złamane serducho ❤️🩹 Pęcherzyk 14 mm, pęcherzyk żółtkowy, wszystko wygląda poprawnie 🥹
Kolejna wizyta 15.04, mam nadzieję, że oprócz mojego będzie biło drugie serce! 💕
Ja też wczoraj już się nakręcałam, że coś nie tak - bo zmniejszyły się objawy, z mdłościami nie jest źle, na razie miałam dosłownie z 3-4 epizody, zaczęłam przesypiać noc (dotąd pobudka o 4). Ale potem spuchłam, miałam naprzemienne ataki umierania z głodu i odpychania od jedzenia, że wiedziałam, że wszystko ok 😅
Ciągle sobie tłumaczę, że te obawy to wynik strachobliwej natury, bo tak mało pozytywnych rzeczy w życiu w ostatnich latach, że ciągle piszę w głowie czarny scenariusz i wmawiam sobie, że to zbyt piękne żeby było prawdziwe... 🫣
Kairo, dark, Mrowka, Awokado30, Kleo10, Beezi, ann_ber, Kapturek, Naadziejaa, Ottioli, stayaway, Biochemiczka, Paulina2612 lubią tę wiadomość
-
Ale się cieszę że u was wszystkich wszystko w porządku ❤️ Co do objawów to taka sinusoida raz są raz nie, czasami nawet się cieszę że po np 3 dniach hardkoru mdlosciowego jestem w stanie normalnie myśleć chociaż przez pół dnia i cokolwiek móc zrobić w swoim życiu😆 Ja 2 miesiące temu (będąc pewna że na pewno nie uda się zajść w ciążę tak szybko po cb) się zadeklarowałam wśród rodziny męża i mojej mamy że ja zrobię Wielkanoc w tym roku więc nie mały stres mam z tym jąk się będę czuć żeby nie było „podejrzeń” bo nie chcielibyśmy jeszcze mówić że względu na poprzednie ciąże bo wiem że też przeżyją te straty i może po prostu poczekamy..
Ale ciekawe jak ja zrobie te 5 potraw z którymi się zadeklarowałam, oj mąż będzie musiał przejść szybki kurs gotowania 🤣 I dekorowania i sprzątania 🤣
Właśnie dostałam wyniki bety z dzisiaj bo doktor zażyczył je sobie na jutrzejsze usg, beta 51 124 a prog 31,90 więc chyba jest dobrze w porównaniu z pierwszą ciążą na etapie 8tc miałam ok 15k bety przy pustym jaju więc może tym razem na prawdę będzie dobrze i usg zdejmie ze mnie ten brak wiary? Taką mam nadzieję 🥹🥹
yoreva, Beezi, Kapturek, Naadziejaa, Ottioli, Kleo10, stayaway, Paulina2612 lubią tę wiadomość
👧🏻27, IO,PCOS
👦🏻30, okaz zdrowia, wszystkie badania prawidłowe
Starania od 01.2024
Klinika leczenia niepłodności o 11.2024
Leczenie aromek 2,5mgx2 plus ovitrelle
Diagnostyka 01.2026 u obojga, genetyka immunologia, prawidłowe ✅
03.2025 poronienie zatrzymane 10tc,pusty pęcherzyk.
12.2025 ciaza biochemiczna, poronienie samoistne 7tc
03.2026
14 dpo 80,50 beta 40,50 prog,
Od 20 dpo krwawienie/plamienie-duphaston 3x1 prolutex x1 do 11+2tc
36 dpo 51124 beta 31,90 prog
ciąża dwukosmowkowa dwuowodniowa
7+2, 2 piękne ❤️, 1,05 cm 🩵i 0,80cm🩷
9+2 2,18cm, 171 bpm❤️i 2,33cm 183bpm❤️
11+2 4,3cm 152 bpm❤️ 4,53cm 163 bpm❤️
12+6 65gram i około 7cmx2🩷🩵
14+1 100 i 90 gram 🩷🩵
16+2 strata, Aniołek Jasiu 💔 Prawdopodobnie niewydolność szyjki bezobjawowa, wyjście pęcherza płodowego do pochwy.
16+6 170gram mojej jedynej nadzieji,
17+0 założenie szwu okrężnego. -
U mnie o dziwo w tym tyg jest trochę lżej z mdłościami - jeszcze daleko dobrego samopoczucia ale nie aż tak kryzysowo jak ostatnie 2-3 tyg.
Za to doszłam okropna zgaga i większe wyczulenie na zapachy.
Plus taki mam dziwny stan osłabienia - jakby mnie brało na przeziębienie, jakbym miała podniesioną temperaturę ale jak sprawdzam to jest w normie, także nie wiem o co chodzi.🙎♀️ 36 | 👨 34
⌛ od 08.2024
08.2025 • IUI ❌
02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
04.2026 • 💔 9 tc
06.2026 • ⏸️ -
Ale dziwne. Mnie umawiali w recepcji i nic nie musieli kombinować by były na NFZ.stayaway wrote:U mnie tez pierwsza ciąża byla właściwie bezobjawowa poza rosnącym brzuchem 🙈 byliśmy 2x na wakacjach za granicą, w 30 tyg ciąży wchodziłam jeszcze na Śnieżkę 😅.
Teraz to jakaś abstrakcja. Również się wpisuje w tą teorię że im dalsza ciąża, a ja starsza (mam 32 lata), tym gorzej.
Umówiłam dzis prenatalne na 21.04. Na skierowaniu lekarz mi wpisał arytmia serca płodu - mówił żeby się nie martwić, że wszystko jest dobrze, ale że musi coś wpisać aby były refundowane. A wydawało mi się, że była tutaj kiedyś dyskusja, że już nie ma kryterium i należą się one wszystkim?
Beezi, co mówi Twój lekarz na takie TSH? Przyjmujesz coś?
Fajowo, że byłaś taka aktywna. Ja będę obchodzić w czerwcu 35 lat i planuje wtedy właśnie na Śnieżkę. Oby ta bezobjawowosc się u mnie trzymała.Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia, 14:57
stayaway lubi tę wiadomość
AMH 0,27 🙋🏻♀️34 lata 👦🏻 39 lat
I IVF 💉
I Transfer 22.11.25
10dpt Beta 0.1 💔
II Transfer 22.12.25 💔
II IVF 💉
I transfer 18.02.26 4.1.1 i 4.1.2
7dpt beta 54 ⏸️🙏🏻
8dpt 102
10dpt 346
17dpt 5272 USG dwa pecherzyki
24dpt 27836 USG jeden zarodek się wchłonął 💔
28dpt USG 💙 drugi uchowany zarodek z serduszkiem
29dpt 58348 💙 130/min
9tc+2 💙179/min 2.59cm
12tc+1 💙 170/min 5.46cm
12tc+4 💙179/ min 6cm
13tc+5 💙 168/min 7.21cm
15tc NIFTY zdrowy chłopiec 💙
21tc 360g 💙 ruchliwy 🕺🏼

-
U mnie też najbliższa rodzina wieDawdler34 wrote:Moi rodzice i brat już wiedzą, partnera najbliższa rodzina też. Wytłumaczyliśmy im, że to bardzo wcześnie i żeby nie rozpowiadali dalej

Moja przyjaciółka i przyjaciel wie
Mojego partnera przyjaciel też wie
Ale nie mówiliśmy, że to cud IVF. Która z Was zatrzymuje to dla siebie?
Rocky, Naadziejaa, Ottioli lubią tę wiadomość
AMH 0,27 🙋🏻♀️34 lata 👦🏻 39 lat
I IVF 💉
I Transfer 22.11.25
10dpt Beta 0.1 💔
II Transfer 22.12.25 💔
II IVF 💉
I transfer 18.02.26 4.1.1 i 4.1.2
7dpt beta 54 ⏸️🙏🏻
8dpt 102
10dpt 346
17dpt 5272 USG dwa pecherzyki
24dpt 27836 USG jeden zarodek się wchłonął 💔
28dpt USG 💙 drugi uchowany zarodek z serduszkiem
29dpt 58348 💙 130/min
9tc+2 💙179/min 2.59cm
12tc+1 💙 170/min 5.46cm
12tc+4 💙179/ min 6cm
13tc+5 💙 168/min 7.21cm
15tc NIFTY zdrowy chłopiec 💙
21tc 360g 💙 ruchliwy 🕺🏼

-
My najbliższym powiedzieliśmy, że to maluszek z in vitro, ale osobom, z którymi nie jesteśmy blisko lub nie czujemy się komfortowo z informowaniem o tym, to po prostu nie podajemy szczegółów.Mrowka wrote:U mnie też najbliższa rodzina wie
Ale nie mówiliśmy, że to cud IVF. Która z Was zatrzymuje to dla siebie?
U mnie ciąża ciągle zgodna z datą transferu.
Co do skierowania na prenatalne na NFZ to nie musi być żaden powód, a skierowanie może być wystawione na prywatnej wizycie. Mi na przykład skierowanie wystawił lekarz, który prowadził naszą procedurę ivf
Mrowka, Rocky, stayaway lubią tę wiadomość
👧26 🧑27 🐈⬛ 🐈⬛ ⏳️05.24
🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
✅️ AMH 6, drożność, nasienie
01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue
7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
08.06 333g 🩵🧸

-
Stayaway, że dla mnie na razie jest okej. Jak będzie powyżej 3 to będziemy włączać leki, przeciwciała na razie wszystkie mam ujemne, fT3 i fT4 w górnej połówce, więc na razie kontrolujemy. I tak muszę co miesiąc robić badania i mam teleporady z endokrynologiem, bo jestem świeżo po leczeniu Gravesa.
stayaway lubi tę wiadomość
-
Beezi wrote:Genevieve, jak jest 92 lub więcej to kwalifikuje Cię do krzywej cukrowej. Ja też czasami pobieram badania w szpitalu, najczęściej w Alabie, bo mam blisko i mają często promocje.
Ja już miałam 2-3 razy robione badania, w piątek idę znowu przed wtorkową wizytą. Z nieprawidłowości miałam wątpliwą Toxoplazmozę i dorabiałam awidność, mam powtarzać cytomegalię raz w miesiącu, bo mam ujemną i małe dziecko w domu, TSH robię praktycznie co 2 tygodnie, bo mi się waha między 2 a 3. Dzisiaj byłam na wymazach z pochwy na bakterie i grzyby, a we wtorek na wizycie lekarka ma mi dodatkowo pobrać z szyjki na MUCha. A wizyty akurat teraz mam rozpisane co 4 tygodnie, dodatkowo tylko prenatalne.
Kapturek, współczuję migreny 😢 Opcja z położną to na NFZ czy z jakiegoś pakietu?
NFZ w poradni POZ należy się opieką położnej. W poprzedniej ciąży również chodziłam i od 32 tyg raz w tyg miałam KTG później już nawet co dwa dni, także dziewczyny polecam. Bo dużo badań idzie zrobić za darmo a do tego KTG pod koniec ciąży działa uspokajająco ☺️ -
U nas wszystko dobrze, chociaż słabsze tempo wzrostu (lub po prostu wina słabego sprzętu) zmierzone 2.70cm 🧸
Biochemiczka, ann_ber, Anett9300, Mrowka, Kapturek, Kleo10, mAnik, Naadziejaa, Beezi, Kairo, dark, Ottioli, stayaway, KASIEEK, Ogoorkowa, Paulina2612 lubią tę wiadomość
👧26 🧑27 🐈⬛ 🐈⬛ ⏳️05.24
🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
✅️ AMH 6, drożność, nasienie
01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue
7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
08.06 333g 🩵🧸

-
White piękny miś Haribo 🐻 zdecydowanie pomiar zaburzony przez jakość sprzętu 😅 niewiadomo gdzie się kończy bobas a gdzie zaczyna reszta macicy 🤭
Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia, 17:46
White1 lubi tę wiadomość
12/2022 42tc (cc) 🩵
02/2025 6tc 💔
08/2025 8tc 💔
02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
11.03 0.64cm🐞 + ❤️
16.03 1.30cm 🐝
26.03 2.36cm 🐌
09.04 4.47cm 🦋
22.04 6.74cm 🩵
30.04 8.40cm 🐥
11.05 130g 🦔
25.05 254g 🐿️
08.06 311g 🩵
24.06 446g 🐇
❗️ cross-match 36,6%
⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero, KIR Bx (brak 2DS3), HLA-C1

-
Jestem po wizycie gin, dzidzia już ładnie rusza nóżkami i łapkami 🥰 wszystko jest ok, to wykupuję badanie genetyczne na 10.04
Kapturek, Beezi, White1, Biochemiczka, sirengirl92, Ottioli, Kleo10, stayaway, Naadziejaa, KASIEEK, Ogoorkowa, Mrowka, ItsMomi❤️, Paulina2612 lubią tę wiadomość
-
@Rocky super być znowu razem na wątku! ❤️
Byłam dziś na wizycie i jestem uspokojona, bo mamy serduszko. Za dwa tygodnie kolejna wizyta i wtedy dokładnie obliczymy termin porodu. Teraz już możemy się z rodziną podzielić dobrą nowiną w święta 😊
To moja trzecia ciąża i jak na razie miałam trochę mdłości, raz wymioty, a tak to dużo zmęczenia, ale ile to kwestia ciąży, a ile wymagającego dziecka to ciężko powiedzieć 😉
Mam nadzieję, że w tej ciąży długo popracuje, bo 16.04 wracam do pracy 🤭
sirengirl92, stayaway, Beezi, Rocky, Naadziejaa, Kairo, KASIEEK, ann_ber lubią tę wiadomość
-
Ja biorę Femibion 1;) Z polecenia doktora z klinikiblancaa12 wrote:Jakie bierzecie witaminy ciążowe ?👧🏻27, IO,PCOS
👦🏻30, okaz zdrowia, wszystkie badania prawidłowe
Starania od 01.2024
Klinika leczenia niepłodności o 11.2024
Leczenie aromek 2,5mgx2 plus ovitrelle
Diagnostyka 01.2026 u obojga, genetyka immunologia, prawidłowe ✅
03.2025 poronienie zatrzymane 10tc,pusty pęcherzyk.
12.2025 ciaza biochemiczna, poronienie samoistne 7tc
03.2026
14 dpo 80,50 beta 40,50 prog,
Od 20 dpo krwawienie/plamienie-duphaston 3x1 prolutex x1 do 11+2tc
36 dpo 51124 beta 31,90 prog
ciąża dwukosmowkowa dwuowodniowa
7+2, 2 piękne ❤️, 1,05 cm 🩵i 0,80cm🩷
9+2 2,18cm, 171 bpm❤️i 2,33cm 183bpm❤️
11+2 4,3cm 152 bpm❤️ 4,53cm 163 bpm❤️
12+6 65gram i około 7cmx2🩷🩵
14+1 100 i 90 gram 🩷🩵
16+2 strata, Aniołek Jasiu 💔 Prawdopodobnie niewydolność szyjki bezobjawowa, wyjście pęcherza płodowego do pochwy.
16+6 170gram mojej jedynej nadzieji,
17+0 założenie szwu okrężnego. -
Naadziejaa wrote:Świetna wiadomość 🥰🥰
Na jakie badania się zdecydowałaś?
Felia test, odpuszczam nifty pro bo nie chce się niepotrzebnie stresować. A na wyniki panoramy strasznie długo się czeka (i miałoby to sens przy bliźniakach). -
Słuchajcie co do nipt, widzę że na synevo jest do dziś -30%. Tam chyba są często promocje ale nie wiem jak duże - orientuje się ktoś? Bo zastanawiam się czy wykupić już czy poczekać, bo chcę zrobić jakoś za 2 tyg🙎♀️ 36 | 👨 34
⌛ od 08.2024
08.2025 • IUI ❌
02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
04.2026 • 💔 9 tc
06.2026 • ⏸️ -
blancaa12 wrote:Jakie bierzecie witaminy ciążowe ?
Ja brałam przez chwile femibion 1 a teraz się przerzuciłam na prenatal uno. Dodatkowo dokupiłam cholinę bo we wszystkich suplementach jest jej bardzo mało🙍♀️93’ 🙍♂️93’
10.2021 💔👼
10.2022 👧
Starania od 12.2024
07.2025 histeroskopia, usunięcie zrostów, zapalnie endometrium
08.2025 ⏸️
08.2025 cp 💔
12.2025 drożność jajowodów
Potwierdzone dodatnie ANA1, mutacja MTHFR, PAI-1
Badania hormonalne 👍
Badanie nasienia 👍
Pozostałe wyniki 👍
🌸03.2026 ⏸️
7.03 (12dpo) beta 31,75
9.03 (14dpo) beta 95,17
11.03 (16dpo) beta 239,76
13.03 (18dpo) beta 569,37
Czekamy na synka 🩵 😍😍😍











