Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
Odpowiedz

Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️

Oceń ten wątek:
  • yoreva Ekspertka
    Postów: 130 404

    Wysłany: 1 kwietnia, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie, ciąża zlokalizowana w macicy jest już u mnie pierwszym sukcesem i ta informacja uleczyła moje złamane serducho ❤️‍🩹 Pęcherzyk 14 mm, pęcherzyk żółtkowy, wszystko wygląda poprawnie 🥹
    Kolejna wizyta 15.04, mam nadzieję, że oprócz mojego będzie biło drugie serce! 💕

    Ja też wczoraj już się nakręcałam, że coś nie tak - bo zmniejszyły się objawy, z mdłościami nie jest źle, na razie miałam dosłownie z 3-4 epizody, zaczęłam przesypiać noc (dotąd pobudka o 4). Ale potem spuchłam, miałam naprzemienne ataki umierania z głodu i odpychania od jedzenia, że wiedziałam, że wszystko ok 😅
    Ciągle sobie tłumaczę, że te obawy to wynik strachobliwej natury, bo tak mało pozytywnych rzeczy w życiu w ostatnich latach, że ciągle piszę w głowie czarny scenariusz i wmawiam sobie, że to zbyt piękne żeby było prawdziwe... 🫣

    Kairo, dark, Mrowka, Awokado30, Kleo10, Beezi, ann_ber, Kapturek, Naadziejaa, Ottioli, stayaway, Biochemiczka, Paulina2612 lubią tę wiadomość

    ♀️29 || 30 ♂️ 👩‍❤️‍👨 2014
    ⏳starania od 1/25 || cp 3/25 || cb 9/25 || 💔
    ⏸️ 24/3/26 (14 dpo) 🌈 (5+2) - pęcherzyk ciążowy i żółtkowy || (6+4) - 7,2 mm 🫛 || (7+2) - 11,7 mm 🫐 || (9+3) - 2,53 cm 🍒 || (12+3) - 6,40 cm 🍋‍🟩 niskie ryzyka, it's a girl 🌸 || (16+2) - 154 g 🥑
    preg.png
  • Kairo Koleżanka
    Postów: 59 120

    Wysłany: 1 kwietnia, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się cieszę że u was wszystkich wszystko w porządku ❤️ Co do objawów to taka sinusoida raz są raz nie, czasami nawet się cieszę że po np 3 dniach hardkoru mdlosciowego jestem w stanie normalnie myśleć chociaż przez pół dnia i cokolwiek móc zrobić w swoim życiu😆 Ja 2 miesiące temu (będąc pewna że na pewno nie uda się zajść w ciążę tak szybko po cb) się zadeklarowałam wśród rodziny męża i mojej mamy że ja zrobię Wielkanoc w tym roku więc nie mały stres mam z tym jąk się będę czuć żeby nie było „podejrzeń” bo nie chcielibyśmy jeszcze mówić że względu na poprzednie ciąże bo wiem że też przeżyją te straty i może po prostu poczekamy..
    Ale ciekawe jak ja zrobie te 5 potraw z którymi się zadeklarowałam, oj mąż będzie musiał przejść szybki kurs gotowania 🤣 I dekorowania i sprzątania 🤣

    Właśnie dostałam wyniki bety z dzisiaj bo doktor zażyczył je sobie na jutrzejsze usg, beta 51 124 a prog 31,90 więc chyba jest dobrze w porównaniu z pierwszą ciążą na etapie 8tc miałam ok 15k bety przy pustym jaju więc może tym razem na prawdę będzie dobrze i usg zdejmie ze mnie ten brak wiary? Taką mam nadzieję 🥹🥹

    yoreva, Beezi, Kapturek, Naadziejaa, Ottioli, Kleo10, stayaway, Paulina2612 lubią tę wiadomość

    👧🏻27, IO,PCOS
    👦🏻30, okaz zdrowia, wszystkie badania prawidłowe

    Starania od 01.2024

    Klinika leczenia niepłodności o 11.2024

    Leczenie aromek 2,5mgx2 plus ovitrelle
    Diagnostyka 01.2026 u obojga, genetyka immunologia, prawidłowe ✅

    03.2025 poronienie zatrzymane 10tc,pusty pęcherzyk.
    12.2025 ciaza biochemiczna, poronienie samoistne 7tc

    03.2026
    14 dpo 80,50 beta 40,50 prog,
    Od 20 dpo krwawienie/plamienie-duphaston 3x1 prolutex x1 do 11+2tc
    36 dpo 51124 beta 31,90 prog

    ciąża dwukosmowkowa dwuowodniowa

    7+2, 2 piękne ❤️, 1,05 cm 🩵i 0,80cm🩷
    9+2 2,18cm, 171 bpm❤️i 2,33cm 183bpm❤️
    11+2 4,3cm 152 bpm❤️ 4,53cm 163 bpm❤️
    12+6 65gram i około 7cmx2🩷🩵
    14+1 100 i 90 gram 🩷🩵

    16+2 strata, Aniołek Jasiu 💔 Prawdopodobnie niewydolność szyjki bezobjawowa, wyjście pęcherza płodowego do pochwy.

    16+6 170gram mojej jedynej nadzieji,
    17+0 założenie szwu okrężnego.
  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 377 302

    Wysłany: 1 kwietnia, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie o dziwo w tym tyg jest trochę lżej z mdłościami - jeszcze daleko dobrego samopoczucia ale nie aż tak kryzysowo jak ostatnie 2-3 tyg.
    Za to doszłam okropna zgaga i większe wyczulenie na zapachy.
    Plus taki mam dziwny stan osłabienia - jakby mnie brało na przeziębienie, jakbym miała podniesioną temperaturę ale jak sprawdzam to jest w normie, także nie wiem o co chodzi.

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • Mrowka Przyjaciółka
    Postów: 118 107

    Wysłany: 1 kwietnia, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stayaway wrote:
    U mnie tez pierwsza ciąża byla właściwie bezobjawowa poza rosnącym brzuchem 🙈 byliśmy 2x na wakacjach za granicą, w 30 tyg ciąży wchodziłam jeszcze na Śnieżkę 😅.
    Teraz to jakaś abstrakcja. Również się wpisuje w tą teorię że im dalsza ciąża, a ja starsza (mam 32 lata), tym gorzej.

    Umówiłam dzis prenatalne na 21.04. Na skierowaniu lekarz mi wpisał arytmia serca płodu - mówił żeby się nie martwić, że wszystko jest dobrze, ale że musi coś wpisać aby były refundowane. A wydawało mi się, że była tutaj kiedyś dyskusja, że już nie ma kryterium i należą się one wszystkim?

    Beezi, co mówi Twój lekarz na takie TSH? Przyjmujesz coś?
    Ale dziwne. Mnie umawiali w recepcji i nic nie musieli kombinować by były na NFZ.
    Fajowo, że byłaś taka aktywna. Ja będę obchodzić w czerwcu 35 lat i planuje wtedy właśnie na Śnieżkę. Oby ta bezobjawowosc się u mnie trzymała.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia, 14:57

    stayaway lubi tę wiadomość

    AMH 0,27 🙋🏻‍♀️34 lata 👦🏻 39 lat

    I IVF 💉
    I Transfer 22.11.25
    10dpt Beta 0.1 💔
    II Transfer 22.12.25 💔

    II IVF 💉
    I transfer 18.02.26 4.1.1 i 4.1.2
    7dpt beta 54 ⏸️🙏🏻
    8dpt 102
    10dpt 346
    17dpt 5272 USG dwa pecherzyki
    24dpt 27836 USG jeden zarodek się wchłonął 💔
    28dpt USG 💙 drugi uchowany zarodek z serduszkiem
    29dpt 58348 💙 130/min
    9tc+2 💙179/min 2.59cm
    12tc+1 💙 170/min 5.46cm
    12tc+4 💙179/ min 6cm
    13tc+5 💙 168/min 7.21cm
    15tc NIFTY zdrowy chłopiec 💙
    21tc 360g 💙 ruchliwy 🕺🏼

    preg.png
  • Mrowka Przyjaciółka
    Postów: 118 107

    Wysłany: 1 kwietnia, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawdler34 wrote:
    Moi rodzice i brat już wiedzą, partnera najbliższa rodzina też. Wytłumaczyliśmy im, że to bardzo wcześnie i żeby nie rozpowiadali dalej :)
    Moja przyjaciółka i przyjaciel wie :)
    Mojego partnera przyjaciel też wie :)
    U mnie też najbliższa rodzina wie :) Ale nie mówiliśmy, że to cud IVF. Która z Was zatrzymuje to dla siebie?

    Rocky, Naadziejaa, Ottioli lubią tę wiadomość

    AMH 0,27 🙋🏻‍♀️34 lata 👦🏻 39 lat

    I IVF 💉
    I Transfer 22.11.25
    10dpt Beta 0.1 💔
    II Transfer 22.12.25 💔

    II IVF 💉
    I transfer 18.02.26 4.1.1 i 4.1.2
    7dpt beta 54 ⏸️🙏🏻
    8dpt 102
    10dpt 346
    17dpt 5272 USG dwa pecherzyki
    24dpt 27836 USG jeden zarodek się wchłonął 💔
    28dpt USG 💙 drugi uchowany zarodek z serduszkiem
    29dpt 58348 💙 130/min
    9tc+2 💙179/min 2.59cm
    12tc+1 💙 170/min 5.46cm
    12tc+4 💙179/ min 6cm
    13tc+5 💙 168/min 7.21cm
    15tc NIFTY zdrowy chłopiec 💙
    21tc 360g 💙 ruchliwy 🕺🏼

    preg.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2037 4687

    Wysłany: 1 kwietnia, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mrowka wrote:
    U mnie też najbliższa rodzina wie :) Ale nie mówiliśmy, że to cud IVF. Która z Was zatrzymuje to dla siebie?
    My najbliższym powiedzieliśmy, że to maluszek z in vitro, ale osobom, z którymi nie jesteśmy blisko lub nie czujemy się komfortowo z informowaniem o tym, to po prostu nie podajemy szczegółów.

    U mnie ciąża ciągle zgodna z datą transferu.

    Co do skierowania na prenatalne na NFZ to nie musi być żaden powód, a skierowanie może być wystawione na prywatnej wizycie. Mi na przykład skierowanie wystawił lekarz, który prowadził naszą procedurę ivf

    Mrowka, Rocky, stayaway lubią tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3470 8525

    Wysłany: 1 kwietnia, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stayaway, że dla mnie na razie jest okej. Jak będzie powyżej 3 to będziemy włączać leki, przeciwciała na razie wszystkie mam ujemne, fT3 i fT4 w górnej połówce, więc na razie kontrolujemy. I tak muszę co miesiąc robić badania i mam teleporady z endokrynologiem, bo jestem świeżo po leczeniu Gravesa.

    stayaway lubi tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • Kapturek Koleżanka
    Postów: 44 46

    Wysłany: 1 kwietnia, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi wrote:
    Genevieve, jak jest 92 lub więcej to kwalifikuje Cię do krzywej cukrowej. Ja też czasami pobieram badania w szpitalu, najczęściej w Alabie, bo mam blisko i mają często promocje.

    Ja już miałam 2-3 razy robione badania, w piątek idę znowu przed wtorkową wizytą. Z nieprawidłowości miałam wątpliwą Toxoplazmozę i dorabiałam awidność, mam powtarzać cytomegalię raz w miesiącu, bo mam ujemną i małe dziecko w domu, TSH robię praktycznie co 2 tygodnie, bo mi się waha między 2 a 3. Dzisiaj byłam na wymazach z pochwy na bakterie i grzyby, a we wtorek na wizycie lekarka ma mi dodatkowo pobrać z szyjki na MUCha. A wizyty akurat teraz mam rozpisane co 4 tygodnie, dodatkowo tylko prenatalne.

    Kapturek, współczuję migreny 😢 Opcja z położną to na NFZ czy z jakiegoś pakietu?

    NFZ w poradni POZ należy się opieką położnej. W poprzedniej ciąży również chodziłam i od 32 tyg raz w tyg miałam KTG później już nawet co dwa dni, także dziewczyny polecam. Bo dużo badań idzie zrobić za darmo a do tego KTG pod koniec ciąży działa uspokajająco ☺️

    preg.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2037 4687

    Wysłany: 1 kwietnia, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas wszystko dobrze, chociaż słabsze tempo wzrostu (lub po prostu wina słabego sprzętu) zmierzone 2.70cm 🧸

    20260401-163522.jpg

    Biochemiczka, ann_ber, Anett9300, Mrowka, Kapturek, Kleo10, mAnik, Naadziejaa, Beezi, Kairo, dark, Ottioli, stayaway, KASIEEK, Ogoorkowa, Paulina2612 lubią tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 848 2096

    Wysłany: 1 kwietnia, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White piękny miś Haribo 🐻 zdecydowanie pomiar zaburzony przez jakość sprzętu 😅 niewiadomo gdzie się kończy bobas a gdzie zaczyna reszta macicy 🤭

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia, 17:46

    White1 lubi tę wiadomość

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵
    24.06 446g 🐇

    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero, KIR Bx (brak 2DS3), HLA-C1

    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 1 kwietnia, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie gin, dzidzia już ładnie rusza nóżkami i łapkami 🥰 wszystko jest ok, to wykupuję badanie genetyczne na 10.04

    Kapturek, Beezi, White1, Biochemiczka, sirengirl92, Ottioli, Kleo10, stayaway, Naadziejaa, KASIEEK, Ogoorkowa, Mrowka, ItsMomi❤️, Paulina2612 lubią tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • blancaa12 Przyjaciółka
    Postów: 115 93

    Wysłany: 1 kwietnia, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie bierzecie witaminy ciążowe ?

  • Ottioli Autorytet
    Postów: 283 546

    Wysłany: 1 kwietnia, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Rocky super być znowu razem na wątku! ❤️

    Byłam dziś na wizycie i jestem uspokojona, bo mamy serduszko. Za dwa tygodnie kolejna wizyta i wtedy dokładnie obliczymy termin porodu. Teraz już możemy się z rodziną podzielić dobrą nowiną w święta 😊

    To moja trzecia ciąża i jak na razie miałam trochę mdłości, raz wymioty, a tak to dużo zmęczenia, ale ile to kwestia ciąży, a ile wymagającego dziecka to ciężko powiedzieć 😉

    Mam nadzieję, że w tej ciąży długo popracuje, bo 16.04 wracam do pracy 🤭

    sirengirl92, stayaway, Beezi, Rocky, Naadziejaa, Kairo, KASIEEK, ann_ber lubią tę wiadomość

    2022 👼 (8 tc)
    Synuś 🩵 01.2025

    15.03.2026 ⏸️
    16.03 i 18.03 beta 📈
    1.04 pierwsza wizyta 🩺❤️
    11.04 prenatalne 📆

    preg.png
  • Naadziejaa Autorytet
    Postów: 829 549

    Wysłany: 1 kwietnia, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Jestem po wizycie gin, dzidzia już ładnie rusza nóżkami i łapkami 🥰 wszystko jest ok, to wykupuję badanie genetyczne na 10.04


    Świetna wiadomość 🥰🥰

    Na jakie badania się zdecydowałaś? :)

    preg.png
  • Kairo Koleżanka
    Postów: 59 120

    Wysłany: 1 kwietnia, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blancaa12 wrote:
    Jakie bierzecie witaminy ciążowe ?
    Ja biorę Femibion 1;) Z polecenia doktora z kliniki

    👧🏻27, IO,PCOS
    👦🏻30, okaz zdrowia, wszystkie badania prawidłowe

    Starania od 01.2024

    Klinika leczenia niepłodności o 11.2024

    Leczenie aromek 2,5mgx2 plus ovitrelle
    Diagnostyka 01.2026 u obojga, genetyka immunologia, prawidłowe ✅

    03.2025 poronienie zatrzymane 10tc,pusty pęcherzyk.
    12.2025 ciaza biochemiczna, poronienie samoistne 7tc

    03.2026
    14 dpo 80,50 beta 40,50 prog,
    Od 20 dpo krwawienie/plamienie-duphaston 3x1 prolutex x1 do 11+2tc
    36 dpo 51124 beta 31,90 prog

    ciąża dwukosmowkowa dwuowodniowa

    7+2, 2 piękne ❤️, 1,05 cm 🩵i 0,80cm🩷
    9+2 2,18cm, 171 bpm❤️i 2,33cm 183bpm❤️
    11+2 4,3cm 152 bpm❤️ 4,53cm 163 bpm❤️
    12+6 65gram i około 7cmx2🩷🩵
    14+1 100 i 90 gram 🩷🩵

    16+2 strata, Aniołek Jasiu 💔 Prawdopodobnie niewydolność szyjki bezobjawowa, wyjście pęcherza płodowego do pochwy.

    16+6 170gram mojej jedynej nadzieji,
    17+0 założenie szwu okrężnego.
  • blancaa12 Przyjaciółka
    Postów: 115 93

    Wysłany: 2 kwietnia, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kairo wrote:
    Ja biorę Femibion 1;) Z polecenia doktora z kliniki


    Ja właśnie też je kupiłam bo są ponoć jedne z lepszych.

  • Szop Przyjaciółka
    Postów: 64 94

    Wysłany: 2 kwietnia, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę dhamama bo szukałam bez żelaza. Dopóki nie będę musiała go brać to nie biorę bo u mnie od razu zaparcia.

  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 2 kwietnia, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naadziejaa wrote:
    Świetna wiadomość 🥰🥰

    Na jakie badania się zdecydowałaś? :)

    Felia test, odpuszczam nifty pro bo nie chce się niepotrzebnie stresować. A na wyniki panoramy strasznie długo się czeka (i miałoby to sens przy bliźniakach).

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 377 302

    Wysłany: 2 kwietnia, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchajcie co do nipt, widzę że na synevo jest do dziś -30%. Tam chyba są często promocje ale nie wiem jak duże - orientuje się ktoś? Bo zastanawiam się czy wykupić już czy poczekać, bo chcę zrobić jakoś za 2 tyg

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • Anett9300 Autorytet
    Postów: 857 617

    Wysłany: 2 kwietnia, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blancaa12 wrote:
    Jakie bierzecie witaminy ciążowe ?

    Ja brałam przez chwile femibion 1 a teraz się przerzuciłam na prenatal uno. Dodatkowo dokupiłam cholinę bo we wszystkich suplementach jest jej bardzo mało

    🙍‍♀️93’ 🙍‍♂️93’

    10.2021 💔👼
    10.2022 👧
    Starania od 12.2024
    07.2025 histeroskopia, usunięcie zrostów, zapalnie endometrium
    08.2025 ⏸️
    08.2025 cp 💔
    12.2025 drożność jajowodów

    Potwierdzone dodatnie ANA1, mutacja MTHFR, PAI-1
    Badania hormonalne 👍
    Badanie nasienia 👍
    Pozostałe wyniki 👍

    🌸03.2026 ⏸️
    7.03 (12dpo) beta 31,75
    9.03 (14dpo) beta 95,17
    11.03 (16dpo) beta 239,76
    13.03 (18dpo) beta 569,37

    Czekamy na synka 🩵 😍😍😍

    preg.png
‹‹ 56 57 58 59 60 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ