Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
Odpowiedz

Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️

Oceń ten wątek:
  • Alicee98 Ekspertka
    Postów: 162 182

    Wysłany: 3 kwietnia, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ItsMomi @Niecierpliwa bardzo, bardzo mi przykro. Przesyłam dużo siły i uścisków. Byłam w tym miejscu też, rozumiem. 😔😔

    @ItsMomi czyli nie będą próbować dalej z tabletkami? Ty nie chcesz czy to decyzja lekarzy?

    18.10.2025 ⏸️
    26.11.2025 💔 puste jajo
    —————
    18.02.2026 ⏸️
    16 DPO 259 🥹
    20DPO 1150
    13.03.2026 zarodek 5mm 🫛 30.03 2,44cm 24.04 6,71cm

    preg.png
  • Kapturek Koleżanka
    Postów: 44 46

    Wysłany: 3 kwietnia, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ItsMomi❤️ wrote:
    Ja czekam na zabieg łyżeczkowania , pęcherzyk wypadł dzięki tabletkom ale zostały skrzepy, które trzeba wyczyścić... Niestety jestem sama bo męża z pracy wypuszczą dopiero o 13 ale mówili że to zabieg który trwa maksymalnie 15 minut więc próbuje nastawić się pozytywnie


    Tak bardzo mi przykro 😭
    Nie takich wieści sie spodziewałam wczoraj 😥

    preg.png
  • Dawdler34 Autorytet
    Postów: 321 411

    Wysłany: 3 kwietnia, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ItsMomi❤️ wrote:
    Cześć dziewczyny niestety u mnie ciąża się zatrzymała , leżę w szpitalu po podaniu tabletek na poronienie .... Już jestem po ale dalej się oczyszczam ze skrzepów ... Jest mi bardzo ciężko , ale życzę wam powodzenia ♥️🍀
    O rany:( strasznie mi przykro :(

    👩‍💼91' 🧑‍💼80' + 🐕
    01.11.2025 - odstawienie antykoncepcji
    08.03.2026 - ⏸️
    28.03.2026 - 0.48cm ❤️ 6w
    04.04.2026 - 0.51cm 💔
    10.04.2026 - poronienie zatrzymane (farmakologia, 7/8w) 💔👼

    🌈jeszcze będzie pięknie 🤞
  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 377 302

    Wysłany: 3 kwietnia, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ItsMomi❤️ wrote:
    Ja czekam na zabieg łyżeczkowania , pęcherzyk wypadł dzięki tabletkom ale zostały skrzepy, które trzeba wyczyścić... Niestety jestem sama bo męża z pracy wypuszczą dopiero o 13 ale mówili że to zabieg który trwa maksymalnie 15 minut więc próbuje nastawić się pozytywnie

    ItsMomi jakiś wczoraj czarny dzień u nas był :( Przykro mi strasznie, że Ciebie też to spotkało. Trzymaj sie mocno ;* Ja zdecydowałam że odstawiam progesteron i czekam do wtorku, we wtorek pojadę do szpitala po leki na wywołanie :(

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • Mrowka Przyjaciółka
    Postów: 118 107

    Wysłany: 3 kwietnia, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ItsMomi❤️ wrote:
    Cześć dziewczyny niestety u mnie ciąża się zatrzymała , leżę w szpitalu po podaniu tabletek na poronienie .... Już jestem po ale dalej się oczyszczam ze skrzepów ... Jest mi bardzo ciężko , ale życzę wam powodzenia ♥️🍀
    Modle się za Twoje zdrowie! Oraz za Niecierpliwa.

    AMH 0,27 🙋🏻‍♀️34 lata 👦🏻 39 lat

    I IVF 💉
    I Transfer 22.11.25
    10dpt Beta 0.1 💔
    II Transfer 22.12.25 💔

    II IVF 💉
    I transfer 18.02.26 4.1.1 i 4.1.2
    7dpt beta 54 ⏸️🙏🏻
    8dpt 102
    10dpt 346
    17dpt 5272 USG dwa pecherzyki
    24dpt 27836 USG jeden zarodek się wchłonął 💔
    28dpt USG 💙 drugi uchowany zarodek z serduszkiem
    29dpt 58348 💙 130/min
    9tc+2 💙179/min 2.59cm
    12tc+1 💙 170/min 5.46cm
    12tc+4 💙179/ min 6cm
    13tc+5 💙 168/min 7.21cm
    15tc NIFTY zdrowy chłopiec 💙
    21tc 360g 💙 ruchliwy 🕺🏼

    preg.png
  • ItsMomi❤️ Autorytet
    Postów: 609 589

    Wysłany: 3 kwietnia, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już jestem po , wszystko jest dobrze o 16 wychodzę do domu , musieli mnie oczyścić bo miałam duża kulę skrzepów która nie wypadła by sama dzięki tabletkom , ale zabieg był szybki i bezbolesny naprawdę polecam jeśli ktoś się wacha.

    Karoola lubi tę wiadomość

  • Domini Znajoma
    Postów: 17 24

    Wysłany: 3 kwietnia, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ItsMomi❤️ wrote:
    Już jestem po , wszystko jest dobrze o 16 wychodzę do domu , musieli mnie oczyścić bo miałam duża kulę skrzepów która nie wypadła by sama dzięki tabletkom , ale zabieg był szybki i bezbolesny naprawdę polecam jeśli ktoś się wacha.
    Dobrze że już masz to za sobą. Myślami jestem z wami, dziewczyny. Wiem jakie to trudne. 😥

  • stayaway Autorytet
    Postów: 419 735

    Wysłany: 3 kwietnia, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ItsMomi - przytulam, strasznie mi przykro 😭 trzymaj się Kochana! ❤️‍🩹
    Wczoraj się o tym dowiedziałaś? Na rutynowej wizycie?

    Kairo - kolejne podwójne szczęście na grupie 🍀 wspaniała wiadomość, gratuluje ❤️

    preg.png
  • Anett9300 Autorytet
    Postów: 857 617

    Wysłany: 3 kwietnia, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ItsMomi❤️ wrote:
    Cześć dziewczyny niestety u mnie ciąża się zatrzymała , leżę w szpitalu po podaniu tabletek na poronienie .... Już jestem po ale dalej się oczyszczam ze skrzepów ... Jest mi bardzo ciężko , ale życzę wam powodzenia ♥️🍀

    ItsMomi przepraszam niechcący polubiłam.
    Ale jak to?! 😭😭😭
    Jak się dowiedziałaś?? Byłaś po prostu na wizycie czy coś się działo??
    Bardzo mi przykro kochana 😞 Mocno Cię przytulam. I życzę dużo siły ♥️

    🙍‍♀️93’ 🙍‍♂️93’

    10.2021 💔👼
    10.2022 👧
    Starania od 12.2024
    07.2025 histeroskopia, usunięcie zrostów, zapalnie endometrium
    08.2025 ⏸️
    08.2025 cp 💔
    12.2025 drożność jajowodów

    Potwierdzone dodatnie ANA1, mutacja MTHFR, PAI-1
    Badania hormonalne 👍
    Badanie nasienia 👍
    Pozostałe wyniki 👍

    🌸03.2026 ⏸️
    7.03 (12dpo) beta 31,75
    9.03 (14dpo) beta 95,17
    11.03 (16dpo) beta 239,76
    13.03 (18dpo) beta 569,37

    Czekamy na synka 🩵 😍😍😍

    preg.png
  • ItsMomi❤️ Autorytet
    Postów: 609 589

    Wysłany: 3 kwietnia, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszłam na zwykłą kontrolę do mojej ginekolog i okazało się że ciąża się zatrzymała i serduszko nie bije

  • Ogoorkowa Autorytet
    Postów: 1914 1450

    Wysłany: 3 kwietnia, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa, ItsMomi 😢🫂 brak słów.

    PAI-1, MTHFR - homo❌

    10.2023 🎀❤️
  • Awokado30 Autorytet
    Postów: 1114 1979

    Wysłany: 3 kwietnia, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ItsMomi❤️ wrote:
    Poszłam na zwykłą kontrolę do mojej ginekolog i okazało się że ciąża się zatrzymała i serduszko nie bije
    Właśnie tego strasznie się boję 🥺
    Ja jestem po transferze , więc właściwie od początku procedury jest coś… a to żeby jajka urosły, żeby ładnie pobrać, żeby się zapłodniły, żeby wyhodować, żeby zdrowe genetycznie, żeby endo rosło, żeby transfer się udał, żeby przyrosty były, żeby pęcherzyk, żeby serduszko, żeby do 12 tygodnia itd , ciąża dla mnie to jeden wielki stres i strach

    35 l | AMH 3,8

    IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)

    IVF I (11.2020)
    5❄️ (3✅,2❌)
    FET1 (01.21) ❌
    FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
    FET3 (11.23) ❌

    IVF II (11.2023)
    3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
    FET4 (03.24) ❌
    FET5 (07.24) ❌

    Diagnostyka:
    ✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
    ❌ MTHFR, PAI-1

    IVF III (08.2024)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET6 (01.25) ❌
    FET7 (03.25)
    6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
    💔 6+4 tc

    IVF IV (12.2025)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET8 (12.25) ❌

    FET9 (03.26) 🍀
    7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
    29 dpt jest ❤️ 120 bpm
    10+1 💔😭👼🏼
  • Mrowka Przyjaciółka
    Postów: 118 107

    Wysłany: 3 kwietnia, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Właśnie tego strasznie się boję 🥺
    Ja jestem po transferze , więc właściwie od początku procedury jest coś… a to żeby jajka urosły, żeby ładnie pobrać, żeby się zapłodniły, żeby wyhodować, żeby zdrowe genetycznie, żeby endo rosło, żeby transfer się udał, żeby przyrosty były, żeby pęcherzyk, żeby serduszko, żeby do 12 tygodnia itd , ciąża dla mnie to jeden wielki stres i strach

    @ItsMomi jesteś dzielna💪🏼 i nie trać motywacji na kolejne starania.

    @Awokado30 Ja też chodzę na te wizyty z bólem głowy ze stresu.
    Dziś byłam. I już zgłupiałam. Luxmed mówił że mam krwiaka. Mój lekarz od in vitro go wykluczył. A dziś nowa lekarz prowadząca mówi, że mam krwiaka. I zakaz współżycia, ćwiczeń. Mam brać luteinę x3.
    Czy którejś z Was zmniejsza się krwiak? Co to za cholerstwo. Nikt nie wie czemu powstają.

    AMH 0,27 🙋🏻‍♀️34 lata 👦🏻 39 lat

    I IVF 💉
    I Transfer 22.11.25
    10dpt Beta 0.1 💔
    II Transfer 22.12.25 💔

    II IVF 💉
    I transfer 18.02.26 4.1.1 i 4.1.2
    7dpt beta 54 ⏸️🙏🏻
    8dpt 102
    10dpt 346
    17dpt 5272 USG dwa pecherzyki
    24dpt 27836 USG jeden zarodek się wchłonął 💔
    28dpt USG 💙 drugi uchowany zarodek z serduszkiem
    29dpt 58348 💙 130/min
    9tc+2 💙179/min 2.59cm
    12tc+1 💙 170/min 5.46cm
    12tc+4 💙179/ min 6cm
    13tc+5 💙 168/min 7.21cm
    15tc NIFTY zdrowy chłopiec 💙
    21tc 360g 💙 ruchliwy 🕺🏼

    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 3 kwietnia, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mrowka wrote:
    @ItsMomi jesteś dzielna💪🏼 i nie trać motywacji na kolejne starania.

    @Awokado30 Ja też chodzę na te wizyty z bólem głowy ze stresu.
    Dziś byłam. I już zgłupiałam. Luxmed mówił że mam krwiaka. Mój lekarz od in vitro go wykluczył. A dziś nowa lekarz prowadząca mówi, że mam krwiaka. I zakaz współżycia, ćwiczeń. Mam brać luteinę x3.
    Czy którejś z Was zmniejsza się krwiak? Co to za cholerstwo. Nikt nie wie czemu powstają.

    U mnie już całkowicie zniknął. Dwa tygodnie krwawilam i też niektórzy lekarze go widzieli inni nie 😑

    Jestem już po krzywej cukrowej:
    89/209/187
    A więc cukrzyca... 😒

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia, 17:57

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Anett9300 Autorytet
    Postów: 857 617

    Wysłany: 3 kwietnia, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ItsMomi❤️ wrote:
    Poszłam na zwykłą kontrolę do mojej ginekolog i okazało się że ciąża się zatrzymała i serduszko nie bije

    Boże znam to. Przechodziłam przez dokładnie to samo. Kochana dużo siły. Nie mam słów pocieszenia. Mam nadzieję że masz wsparcie w najbliższych ♥️

    ItsMomi❤️ lubi tę wiadomość

    🙍‍♀️93’ 🙍‍♂️93’

    10.2021 💔👼
    10.2022 👧
    Starania od 12.2024
    07.2025 histeroskopia, usunięcie zrostów, zapalnie endometrium
    08.2025 ⏸️
    08.2025 cp 💔
    12.2025 drożność jajowodów

    Potwierdzone dodatnie ANA1, mutacja MTHFR, PAI-1
    Badania hormonalne 👍
    Badanie nasienia 👍
    Pozostałe wyniki 👍

    🌸03.2026 ⏸️
    7.03 (12dpo) beta 31,75
    9.03 (14dpo) beta 95,17
    11.03 (16dpo) beta 239,76
    13.03 (18dpo) beta 569,37

    Czekamy na synka 🩵 😍😍😍

    preg.png
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1429 4141

    Wysłany: 3 kwietnia, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Właśnie tego strasznie się boję 🥺
    Ja jestem po transferze , więc właściwie od początku procedury jest coś… a to żeby jajka urosły, żeby ładnie pobrać, żeby się zapłodniły, żeby wyhodować, żeby zdrowe genetycznie, żeby endo rosło, żeby transfer się udał, żeby przyrosty były, żeby pęcherzyk, żeby serduszko, żeby do 12 tygodnia itd , ciąża dla mnie to jeden wielki stres i strach

    Mi bardzo w takich lękach i różnych głupich myślach pomógł teraz detoks od forum na kilka dni. Zablokowałam dostęp do strony w przeglądarce, bo czasami wchodziłam nawet bez zastanowienia sie po co, totalnie odruchowo wpisując adres. A jednak przewijają się tu różne historie i uznałam, że niestety nie mogę karmić sobie nimi myśli, bo zwariuję. Polecam spróbować, może to pomoże 🫂
    Nie na wszystko mamy wpływ, ale warto zadbać o dobrostan swojej głowy, bo każdy kolejny etap będzie pewnie przynosił potencjalnie nowe powody do zmartwień. I tak już pewnie do osiemnastki i dłużej… ;)

    Mrowka, mAnik, Biochemiczka, Paulina2612, Kairo lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • Anett9300 Autorytet
    Postów: 857 617

    Wysłany: 3 kwietnia, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mrowka wrote:
    @ItsMomi jesteś dzielna💪🏼 i nie trać motywacji na kolejne starania.

    @Awokado30 Ja też chodzę na te wizyty z bólem głowy ze stresu.
    Dziś byłam. I już zgłupiałam. Luxmed mówił że mam krwiaka. Mój lekarz od in vitro go wykluczył. A dziś nowa lekarz prowadząca mówi, że mam krwiaka. I zakaz współżycia, ćwiczeń. Mam brać luteinę x3.
    Czy którejś z Was zmniejsza się krwiak? Co to za cholerstwo. Nikt nie wie czemu powstają.

    Właśnie też wczoraj na wizycie dowiedziałam się że mam krwiaka podkosmowkowego. Też jestem zielona w tym temacie. Na szczęście ulokowany gdzieś w dolnym biegunie. Mam zakaz dźwigania i współżycia. Kontrola w czwartek więc zobaczymy co dalej. Jak narazie nie mam żadnych plamien albo krwawień. Mam nadzieję że się wchłonie bo jak zobaczę tam krew to umrę 🙄

    Mrowka lubi tę wiadomość

    🙍‍♀️93’ 🙍‍♂️93’

    10.2021 💔👼
    10.2022 👧
    Starania od 12.2024
    07.2025 histeroskopia, usunięcie zrostów, zapalnie endometrium
    08.2025 ⏸️
    08.2025 cp 💔
    12.2025 drożność jajowodów

    Potwierdzone dodatnie ANA1, mutacja MTHFR, PAI-1
    Badania hormonalne 👍
    Badanie nasienia 👍
    Pozostałe wyniki 👍

    🌸03.2026 ⏸️
    7.03 (12dpo) beta 31,75
    9.03 (14dpo) beta 95,17
    11.03 (16dpo) beta 239,76
    13.03 (18dpo) beta 569,37

    Czekamy na synka 🩵 😍😍😍

    preg.png
  • Alicee98 Ekspertka
    Postów: 162 182

    Wysłany: 3 kwietnia, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mrowka wrote:

    Czy którejś z Was zmniejsza się krwiak? Co to za cholerstwo. Nikt nie wie czemu powstają.


    Mi całkowicie zniknął. Miałam go małego, bo 4mm. W 2 tygodnie całkowicie się wchłonął, nie miałam żadnych plamień.

    Co do stresu i strachu, to u mnie też jest masakra. Staram się wierzyć w kropka, wiem, że na nic nie mam już wpływu, ale jest bardzo ciężko. W poniedziałek na kontroli Pani Doktor powiedziała do partnera od razu „może Pan odetchnąć, wszystko jest dobrze”, bo się zrobił blady jak ściana ze stresu, także nie tylko u mnie ten strach jest. Myślałam, że jak usłyszę serduszko, to ten strach minie, ale teraz widzę, że nie.

    18.10.2025 ⏸️
    26.11.2025 💔 puste jajo
    —————
    18.02.2026 ⏸️
    16 DPO 259 🥹
    20DPO 1150
    13.03.2026 zarodek 5mm 🫛 30.03 2,44cm 24.04 6,71cm

    preg.png
  • Mrowka Przyjaciółka
    Postów: 118 107

    Wysłany: 3 kwietnia, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicee98 wrote:
    Mi całkowicie zniknął. Miałam go małego, bo 4mm. W 2 tygodnie całkowicie się wchłonął, nie miałam żadnych plamień.

    Co do stresu i strachu, to u mnie też jest masakra. Staram się wierzyć w kropka, wiem, że na nic nie mam już wpływu, ale jest bardzo ciężko. W poniedziałek na kontroli Pani Doktor powiedziała do partnera od razu „może Pan odetchnąć, wszystko jest dobrze”, bo się zrobił blady jak ściana ze stresu, także nie tylko u mnie ten strach jest. Myślałam, że jak usłyszę serduszko, to ten strach minie, ale teraz widzę, że nie.
    Hej a co przyjmowalas na zmniejszenie krwiaka?

    AMH 0,27 🙋🏻‍♀️34 lata 👦🏻 39 lat

    I IVF 💉
    I Transfer 22.11.25
    10dpt Beta 0.1 💔
    II Transfer 22.12.25 💔

    II IVF 💉
    I transfer 18.02.26 4.1.1 i 4.1.2
    7dpt beta 54 ⏸️🙏🏻
    8dpt 102
    10dpt 346
    17dpt 5272 USG dwa pecherzyki
    24dpt 27836 USG jeden zarodek się wchłonął 💔
    28dpt USG 💙 drugi uchowany zarodek z serduszkiem
    29dpt 58348 💙 130/min
    9tc+2 💙179/min 2.59cm
    12tc+1 💙 170/min 5.46cm
    12tc+4 💙179/ min 6cm
    13tc+5 💙 168/min 7.21cm
    15tc NIFTY zdrowy chłopiec 💙
    21tc 360g 💙 ruchliwy 🕺🏼

    preg.png
  • ItsMomi❤️ Autorytet
    Postów: 609 589

    Wysłany: 3 kwietnia, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anett9300 wrote:
    Boże znam to. Przechodziłam przez dokładnie to samo. Kochana dużo siły. Nie mam słów pocieszenia. Mam nadzieję że masz wsparcie w najbliższych ♥️



    Dziękuję za słowa wsparcia dziewczyny ❤️Jak się czułaś po zabiegu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia, 18:39

‹‹ 61 62 63 64 65 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ