Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
Odpowiedz

Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️

Oceń ten wątek:
  • Kapturek Koleżanka
    Postów: 44 46

    Wysłany: 2 kwietnia, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa_ wrote:
    Niestety, tak ja myślałam faktycznie zarodek przestał się rozwijać, nie bije serce :( w ubiegłym tyg chyba się zatrzymał rozwój, lekarz mówi że to najpewniej wada genetyczna w tej sytuacji bo wszystko inne było w porządku.
    Zalecił nam kolejne starania już z in vitro i przebadaniem wcześniejszym zarodków.

    Nie wiem tylko czy jechać już do szpitala czy czekać. On mówi że jest zwolennikiem czekania - przynajmniej kilka dni, ale że decyzja należy do mnie. Także chyba zostaniemy w domu na święta i jeśli się nic nie będzie działo to szpital za parę dni.


    Ja się żegnam z Wami w takim razie. Trzymam za Was wszystkie kciuki! ❤️

    Tak mi przykro 😭 trzymaj się ❤️

    preg.png
  • Karoola Autorytet
    Postów: 937 386

    Wysłany: 2 kwietnia, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja postanowiłam nie iść na NFZ w końcu , za dużo stresu mnie to kosztuje . Badania zrobię prywatnie - póki co dostałam skierowanie od rodzinnego na podstawowe morfologię itp . Dokupiłam co musiałam .
    A dopiero po wizycie 8.04 - jak będzie wszystko ok zrobię wirusowe .

    Córka w 2013 r
    2021- 2024 ciąże biochemiczne
    Sierpień 2021 poronienie zatrzymane w 6 tyg 😥
    Luty 2022 poronienie zatrzymane w 12 tyg/14tyg 😥 Antoś💔
    Kir-AA
    Accofil, heparyna, acard,
    Zmiana leczenia
    Szczepienia limfocytami !
    Ciąża
    Biochemiczna 2025
    Marzec 2026 -doszczepienia , acard, heparyn— poronienie 6 tyg
  • Kapturek Koleżanka
    Postów: 44 46

    Wysłany: 2 kwietnia, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawdler34 wrote:
    Pytanie mam do dziewczyn, które prowadzą ciążę prywatnie.
    Jak ogarniacie badania- chodzi mi o krew np.
    Czy chodzicie do jakiegoś gin na luxmed ? (Mam złe doświadczenie już i się tego boję)
    Czy może do internisty i pokazujecie zalecenia na badania od gin ?
    Wolałabym jak najwięcej badań robić w ramach NFZ niż prywatnie..


    Chodzę do lekarza prywatnie, a na NFZ do położnej w przychodni POZ, zleca wszystkie badania które zaleci ginekolog ☺️

    Dawdler34 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • KASIEEK Autorytet
    Postów: 496 827

    Wysłany: 2 kwietnia, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę tylko prywatnie druga ciążę. W pierwszej poszłam na nfz do lekarki to wyszłam z takim stresem i płaczem, ze nie jest to warte. A ciaza przebiegala mi spokojnie wiec w sumie za wszystkie badania zapłaciłam moze 700 zł za całą ciąże ;)

    21.03 - ⏸️
    24.03 - mamy ❤️

    preg.png

    event.png
  • Dawdler34 Autorytet
    Postów: 321 411

    Wysłany: 2 kwietnia, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapturek wrote:
    Chodzę do lekarza prywatnie, a na NFZ do położnej w przychodni POZ, zleca wszystkie badania które zaleci ginekolog ☺️
    Ooo to też tak zrobię, dzięki!

    👩‍💼91' 🧑‍💼80' + 🐕
    01.11.2025 - odstawienie antykoncepcji
    08.03.2026 - ⏸️
    28.03.2026 - 0.48cm ❤️ 6w
    04.04.2026 - 0.51cm 💔
    10.04.2026 - poronienie zatrzymane (farmakologia, 7/8w) 💔👼

    🌈jeszcze będzie pięknie 🤞
  • Blond27 Autorytet
    Postów: 1909 3264

    Wysłany: 2 kwietnia, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawdler34 wrote:
    Wiesz co, ja mam proga 19,700. Moja ginekolog (nie prowadząca ciążę ale po gościu z luxmedu poszłam do niej na konsultacje i zobaczyła zarodek i serduszko), powiedziała mi, że progesteronu sie nie podaje (w przypadku krwiaka którego mam), bo jak ciąża ma niestety źle się zakończyć to i tak się zakończy- czy to wysoki progesteron czy nie. A sam progesteron jest tak zmienny, że mogę zbadać za 2 dni, o innej porze i wynik może być zdecydowanie wyższy.
    Nie wiem, ufam jej, bo co by nie było po dramatycznej pierwszej wizytacie, dała mi nadzieję no i znalazła kropka :)
    No to bardzo podobnie jak mi powiedział lekarz. Miałam druga teleporade wieczorem i pani na spokojnie zapytała mnie o historię i powiedziała że wynik jest ok i podobny wydźwięk że nie bierze się od tak proga i że wynik poniżej 10 jest martwiący. Więc uspokoiłam się trochę. Czuje się fatalnie, ledwo wysiedzialam w pracy, na jutro wzięłam wolne 😭

    Ona&On: 1993 r.

    Starania o drugie dziecko: 10.2025
    Starania od : czerwca 2021 r.


    18.03.2026 r. - ⏸️✊✊HCG:43➡️164✊
    30 i 31.03.2022 r. - ⏸🙏
    12.05.2022 r. - poronienie zatrzymane, zabieg w 9tc [*]🦋👼
    21.02.23 - ⏸🤭🙏
    09.11.2023 - 3500 g / 56 cm Franka 💙 nagła CC.

    preg.png
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3470 8525

    Wysłany: 2 kwietnia, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawdler, ja chodzę prywatnie i robię prywatnie badania. Poszło mi już na to kupę kasy, ale trudno. Pierwszą ciążę prowadziłam na NFZ i byłam bardzo zadowolona, zareagowali odpowiednio kiedy było trzeba, ale teraz wiem, że mam ciążę wysokiego ryzyka i spokój dla mnie ważniejszy niż pieniądze. Chodzę do lekarki z kliniki i za samą wizytę płacę 500zł, ale z jakiegoś powodu wybrałam tą konkretną osobę, jest jednym z guru od USG w moim mieście, a na tym najbardziej mi zależy.

    Kapturek, ale przecież na NFZ położna z POZ nie może Ci wystawić skierowania np. na toxoplazmozę czy inne wirusy 🤔 Nie ma tego w ogóle w koszyku badań, które można zlecić z POZ.

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • Anett9300 Autorytet
    Postów: 857 617

    Wysłany: 2 kwietnia, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam abonament w allmedice. Mam fajnego lekarza więc myślę już u niego zostać. A pod koniec ciąży planuje iść prywatnie do lekarza do którego chodziłam w 2 ciąży bo jest ordynatorem w szpitalu w którym chce rodzić 😊

    🙍‍♀️93’ 🙍‍♂️93’

    10.2021 💔👼
    10.2022 👧
    Starania od 12.2024
    07.2025 histeroskopia, usunięcie zrostów, zapalnie endometrium
    08.2025 ⏸️
    08.2025 cp 💔
    12.2025 drożność jajowodów

    Potwierdzone dodatnie ANA1, mutacja MTHFR, PAI-1
    Badania hormonalne 👍
    Badanie nasienia 👍
    Pozostałe wyniki 👍

    🌸03.2026 ⏸️
    7.03 (12dpo) beta 31,75
    9.03 (14dpo) beta 95,17
    11.03 (16dpo) beta 239,76
    13.03 (18dpo) beta 569,37

    Czekamy na synka 🩵 😍😍😍

    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 2 kwietnia, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anett9300 wrote:
    A ja dziewczyny jestem po wizycie. Jest fasolka 13mm. Serduszko też bije ale lekarz mi nie powiedział ile uderzeń ani nic. Powiedział że jest dobrze. Ale… Mam krwiaka podkosmowkowego 🙄 wiem że któraś z Was też miała? Bardzo poproszę o poradę. Czy chodziłyście do pracy normalnie czy raczej leżeć plackiem? W sumie to mi tylko powiedział żeby nie dźwigać i zakaz współżycia. Na szczęście jest dobrze ulokowany i za tydzień do kontroli. Boże człowiek nie może mieć cichej głowy na sekundę.

    Ja miałam. Pracuję zdalnie, ale gdybym miała chodzić do biura wzięłabym zwolnienie lekarskie.
    Nie dźwigać, jak najwięcej leżeć i odpoczywać.

    Będzie dobrze ❤️

    Anett9300 lubi tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 2 kwietnia, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa_ wrote:
    Dziewczyny, jestem po rutynowym USG w medi - serce przestało bić :( jestem załamana, w święta mieliśmy powiedzieć rodzicom
    Czekam jeszcze na wizytę u mojego lekarza ale nie sądzę że to błąd, płód jest mniejszy o tydzień vs timing ciąży :( jeszcze dwa tyg temu wszystko było książkowo

    Bardzo mi przykro 🥺
    Trzymaj się mocno kochana 🤍

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 2 kwietnia, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawdler34 wrote:
    Pytanie mam do dziewczyn, które prowadzą ciążę prywatnie.
    Jak ogarniacie badania- chodzi mi o krew np.
    Czy chodzicie do jakiegoś gin na luxmed ? (Mam złe doświadczenie już i się tego boję)
    Czy może do internisty i pokazujecie zalecenia na badania od gin ?
    Wolałabym jak najwięcej badań robić w ramach NFZ niż prywatnie..

    Mam pakiet z pracy (PZU). Jak ginekolożka (do której chodzę prywatnie) zleca jakieś badanie to umawiam się na telewizyte i proszę o skierowanie na te konkretne badania.

    Równie dobrze możesz zapisać się do kogoś na NFZ i poprosić o to samo, nie powinni robić jakichkolwiek problemów.

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Kleo10 Autorytet
    Postów: 306 694

    Wysłany: 2 kwietnia, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa_ wrote:
    Dziewczyny, jestem po rutynowym USG w medi - serce przestało bić :( jestem załamana, w święta mieliśmy powiedzieć rodzicom
    Czekam jeszcze na wizytę u mojego lekarza ale nie sądzę że to błąd, płód jest mniejszy o tydzień vs timing ciąży :( jeszcze dwa tyg temu wszystko było książkowo

    Ciężko powiedzieć cokolwiek poza tym, że bardzo, bardzo mi przykro 😔 Nie ma słów, które ukoją Twój ból. Mam nadzieję, że masz wsparcie w bliskich ❤️‍🩹

    🙋🏼‍♀️ 30 l. 🙋🏻‍♂️33 l.

    ⏳ 12.2024

    04.03.2026 - beta 171,00 mlU/mL (13dpo)
    06.03.2026 - beta 402 mIU/mL (15 dpo)
    09.03.2026 - beta 1577 mIU/mL (18 dpo)
    02.04.2026 - CRL 1,4 cm bobasa z serduszkiem
    23.04.2026 - CRL 5cm, FHR 166/min
    🥹🍀

    preg.png
  • Awokado30 Autorytet
    Postów: 1114 1979

    Wysłany: 2 kwietnia, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa_ wrote:
    Dziewczyny, jestem po rutynowym USG w medi - serce przestało bić :( jestem załamana, w święta mieliśmy powiedzieć rodzicom
    Czekam jeszcze na wizytę u mojego lekarza ale nie sądzę że to błąd, płód jest mniejszy o tydzień vs timing ciąży :( jeszcze dwa tyg temu wszystko było książkowo
    Ogromnie mi przykro ❤️‍🩹 rok temu przechodziłam dokładnie to samo… chyba lepiej zostać w domu, mam nadzieję że u Ciebie samo się rozkręci i będziesz mieć to szybko za sobą. Ja niestety musiałam mieć wywołany , ale mogłam zostać w domu. Mniej ingerencji , lepiej dla Twojej przyszłej kolejnej ciąży. Odpocznij i wróć silniejsza

    35 l | AMH 3,8

    IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)

    IVF I (11.2020)
    5❄️ (3✅,2❌)
    FET1 (01.21) ❌
    FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
    FET3 (11.23) ❌

    IVF II (11.2023)
    3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
    FET4 (03.24) ❌
    FET5 (07.24) ❌

    Diagnostyka:
    ✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
    ❌ MTHFR, PAI-1

    IVF III (08.2024)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET6 (01.25) ❌
    FET7 (03.25)
    6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
    💔 6+4 tc

    IVF IV (12.2025)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET8 (12.25) ❌

    FET9 (03.26) 🍀
    7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
    29 dpt jest ❤️ 120 bpm
    10+1 💔😭👼🏼
  • Domini Znajoma
    Postów: 17 24

    Wysłany: 2 kwietnia, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa, bardzo współczuję ❤️‍🩹

    Bierzecie jeszcze jakieś kwasy omega dodatkowo? Aktualnie szukam i nie wiem co wybrać. Mdłości mam teraz mniejsze dzięki magnezowi z witaminą b6. Normalnie poprawa po jednej tabletce, aż byłam w szoku. Wcześniej okropnie się męczyłam i teraz dalej jeszcze nie jest normalnie ale o wiele lepiej.

    Dziwna jest ta moja ciąża, przez tą niepewność czy wszystko jest ok jakoś nie potrafię się jeszcze cieszyć.

  • Awokado30 Autorytet
    Postów: 1114 1979

    Wysłany: 2 kwietnia, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja jestem już tak zmęczona swoim samopoczuciem że dostaję szału. Ta sinusoida i brak przewidywalnego stanu mnie wykańcza. Bardzo bym chciała wskoczyć już w drugi trymestr…
    Dobrze że mam zwolnienie lekarskie bo bym nie udźwignęła pracą i opieka nad moją 4 latka. Fakt że jest mega kochana i grzeczna ale jestem flak totalny i żal mi że tak właśnie spędzamy czas po przedszkolu. Ja leżę a ona koloruje, układa puzzle, obejrzymy jakąś bajkę chwilę i to by było na tyle.

    35 l | AMH 3,8

    IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)

    IVF I (11.2020)
    5❄️ (3✅,2❌)
    FET1 (01.21) ❌
    FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
    FET3 (11.23) ❌

    IVF II (11.2023)
    3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
    FET4 (03.24) ❌
    FET5 (07.24) ❌

    Diagnostyka:
    ✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
    ❌ MTHFR, PAI-1

    IVF III (08.2024)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET6 (01.25) ❌
    FET7 (03.25)
    6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
    💔 6+4 tc

    IVF IV (12.2025)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET8 (12.25) ❌

    FET9 (03.26) 🍀
    7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
    29 dpt jest ❤️ 120 bpm
    10+1 💔😭👼🏼
  • Dawdler34 Autorytet
    Postów: 321 411

    Wysłany: 2 kwietnia, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarza prowadzącego biorę prywatnie, nie ufam luxmedom i innym. Nie po tym co mi zgotowali. A faktycznie po badania na krew itp będę chodzić do położnej po skierowania :) ta opcja mi najbardziej pasuje :) dzięki za info!

    👩‍💼91' 🧑‍💼80' + 🐕
    01.11.2025 - odstawienie antykoncepcji
    08.03.2026 - ⏸️
    28.03.2026 - 0.48cm ❤️ 6w
    04.04.2026 - 0.51cm 💔
    10.04.2026 - poronienie zatrzymane (farmakologia, 7/8w) 💔👼

    🌈jeszcze będzie pięknie 🤞
  • ItsMomi❤️ Autorytet
    Postów: 609 589

    Wysłany: 2 kwietnia, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny niestety u mnie ciąża się zatrzymała , leżę w szpitalu po podaniu tabletek na poronienie .... Już jestem po ale dalej się oczyszczam ze skrzepów ... Jest mi bardzo ciężko , ale życzę wam powodzenia ♥️🍀

    Anett9300 lubi tę wiadomość

  • Paulina2612 Koleżanka
    Postów: 36 75

    Wysłany: 3 kwietnia, 00:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Niecierpliwa @ItsMomi ... ściskam Was mocno... ❤️‍🩹

    👩32🧑36+🐈‍⬛🐈‍⬛

    Marzec 2025, 8/9 tc 💔

    20.02 ⏸️
    27.04 USG I trymestru 🍀
    22.06 USG II trymestru 🤞

    preg.png
  • Kairo Koleżanka
    Postów: 59 120

    Wysłany: 3 kwietnia, 04:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Niecierpliwa @ItsMom Bardzo mi przykro, dużo siły i wsparcia najbliższych 💔

    👧🏻27, IO,PCOS
    👦🏻30, okaz zdrowia, wszystkie badania prawidłowe

    Starania od 01.2024

    Klinika leczenia niepłodności o 11.2024

    Leczenie aromek 2,5mgx2 plus ovitrelle
    Diagnostyka 01.2026 u obojga, genetyka immunologia, prawidłowe ✅

    03.2025 poronienie zatrzymane 10tc,pusty pęcherzyk.
    12.2025 ciaza biochemiczna, poronienie samoistne 7tc

    03.2026
    14 dpo 80,50 beta 40,50 prog,
    Od 20 dpo krwawienie/plamienie-duphaston 3x1 prolutex x1 do 11+2tc
    36 dpo 51124 beta 31,90 prog

    ciąża dwukosmowkowa dwuowodniowa

    7+2, 2 piękne ❤️, 1,05 cm 🩵i 0,80cm🩷
    9+2 2,18cm, 171 bpm❤️i 2,33cm 183bpm❤️
    11+2 4,3cm 152 bpm❤️ 4,53cm 163 bpm❤️
    12+6 65gram i około 7cmx2🩷🩵
    14+1 100 i 90 gram 🩷🩵

    16+2 strata, Aniołek Jasiu 💔 Prawdopodobnie niewydolność szyjki bezobjawowa, wyjście pęcherza płodowego do pochwy.

    16+6 170gram mojej jedynej nadzieji,
    17+0 założenie szwu okrężnego.
  • Kairo Koleżanka
    Postów: 59 120

    Wysłany: 3 kwietnia, 04:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja wizytę można by było podpisać zdaniem „ a tu mamy coś nowego”

    Siedząc na kozetce myślałam że ze stresu serce mi wyjdzie, tak bardzo marzyłam o tym dniu gdy usłyszę tętno swojego dziecka. Usłyszałam, to było tak piękne że oczywiście że poryczałam się jak bóbr🥹 Mąż obok widział wszystko na telewizorze i reakcja takiego radosnego parsknięcia była przezabawna.. I po chwili..

    Drugi pęcherzyk z drugim zarodkiem i drugim tętnem!

    2 tygodnie był tylko jeden pęcherzyk więc bardzo ciekawa sprawa, przy drugim mąż miał równie ciekawą minę co to „parsknięcie” na pierwsze tętno 😆

    Zarodek 1, 1,05 cm i 145 FHR Zarodek 2 0,80cm i 135 FHR 🥹

    Lekarz oczywiście uprzedził że ciążę bliźniacze są z większym ryzykiem ale na ten moment powiedział że „wszystko wygląda idealnie” oprócz glukozy która wyszła na poziomie 93 i mam zrobić krzywa glukozowa w przeciągu 2 tygodni teraz przed wizytą.
    No i oprócz ciągłego plamienia ale już chyba przechodzę w coraz mniejszą ich intensywność, nadal zastrzyki+ duphaston, oszczędny tryb życia brak współżycia i L4;)
    A co do badań to łącze to z prywatnymi wizytami u doktora z kliniki a wszystkie badania robię w luxmedzie i proszę o wszystkie skierowania na teleporadzie:)

    Następna wizyta 17.04 a prenatalne 11.05 ❤️

    Paulina2612, Karoola, mAnik, Beezi, Naadziejaa, karczoch321, ann_ber, Biochemiczka, Ottioli, Niaha, dark, Awokado30, Kleo10, KASIEEK, Rocky, Kapturek, stayaway, Anett9300 lubią tę wiadomość

    👧🏻27, IO,PCOS
    👦🏻30, okaz zdrowia, wszystkie badania prawidłowe

    Starania od 01.2024

    Klinika leczenia niepłodności o 11.2024

    Leczenie aromek 2,5mgx2 plus ovitrelle
    Diagnostyka 01.2026 u obojga, genetyka immunologia, prawidłowe ✅

    03.2025 poronienie zatrzymane 10tc,pusty pęcherzyk.
    12.2025 ciaza biochemiczna, poronienie samoistne 7tc

    03.2026
    14 dpo 80,50 beta 40,50 prog,
    Od 20 dpo krwawienie/plamienie-duphaston 3x1 prolutex x1 do 11+2tc
    36 dpo 51124 beta 31,90 prog

    ciąża dwukosmowkowa dwuowodniowa

    7+2, 2 piękne ❤️, 1,05 cm 🩵i 0,80cm🩷
    9+2 2,18cm, 171 bpm❤️i 2,33cm 183bpm❤️
    11+2 4,3cm 152 bpm❤️ 4,53cm 163 bpm❤️
    12+6 65gram i około 7cmx2🩷🩵
    14+1 100 i 90 gram 🩷🩵

    16+2 strata, Aniołek Jasiu 💔 Prawdopodobnie niewydolność szyjki bezobjawowa, wyjście pęcherza płodowego do pochwy.

    16+6 170gram mojej jedynej nadzieji,
    17+0 założenie szwu okrężnego.
‹‹ 59 60 61 62 63 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ