Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
-
WIADOMOŚĆ
-
@itsMom bardzo mi przykro ;( wczorajszy dzień pełen złych wiadomości .
@kairo niemożliwe kolejne bliźniaki ❤️Córka w 2013 r
2021- 2024 ciąże biochemiczne
Sierpień 2021 poronienie zatrzymane w 6 tyg 😥
Luty 2022 poronienie zatrzymane w 12 tyg/14tyg 😥 Antoś💔
Kir-AA
Accofil, heparyna, acard,
Zmiana leczenia
Szczepienia limfocytami !
Ciąża
Biochemiczna 2025
Marzec 2026 -doszczepienia , acard, heparyn— poronienie 6 tyg -
Kairo wrote:Moja wizytę można by było podpisać zdaniem „ a tu mamy coś nowego”
Siedząc na kozetce myślałam że ze stresu serce mi wyjdzie, tak bardzo marzyłam o tym dniu gdy usłyszę tętno swojego dziecka. Usłyszałam, to było tak piękne że oczywiście że poryczałam się jak bóbr🥹 Mąż obok widział wszystko na telewizorze i reakcja takiego radosnego parsknięcia była przezabawna.. I po chwili..
Drugi pęcherzyk z drugim zarodkiem i drugim tętnem!
2 tygodnie był tylko jeden pęcherzyk więc bardzo ciekawa sprawa, przy drugim mąż miał równie ciekawą minę co to „parsknięcie” na pierwsze tętno 😆
Zarodek 1, 1,05 cm i 145 FHR Zarodek 2 0,80cm i 135 FHR 🥹
Lekarz oczywiście uprzedził że ciążę bliźniacze są z większym ryzykiem ale na ten moment powiedział że „wszystko wygląda idealnie” oprócz glukozy która wyszła na poziomie 93 i mam zrobić krzywa glukozowa w przeciągu 2 tygodni teraz przed wizytą.
No i oprócz ciągłego plamienia ale już chyba przechodzę w coraz mniejszą ich intensywność, nadal zastrzyki+ duphaston, oszczędny tryb życia brak współżycia i L4;)
A co do badań to łącze to z prywatnymi wizytami u doktora z kliniki a wszystkie badania robię w luxmedzie i proszę o wszystkie skierowania na teleporadzie:)
Następna wizyta 17.04 a prenatalne 11.05 ❤️
Kurczę to podobnie jak u mnie. Poszłam na kolejną wizytę a tam dwa ❤️❤️. Rośnijcie zdrowo
Kairo lubi tę wiadomość
-
Dawdler34 wrote:Pytanie mam do dziewczyn, które prowadzą ciążę prywatnie.
Jak ogarniacie badania- chodzi mi o krew np.
Czy chodzicie do jakiegoś gin na luxmed ? (Mam złe doświadczenie już i się tego boję)
Czy może do internisty i pokazujecie zalecenia na badania od gin ?
Wolałabym jak najwięcej badań robić w ramach NFZ niż prywatnie..
Ja mam ubezpieczenie w Enel-med i akurat mój lekarz przyjmuje w przychodni, która współpracuje z Enel-medem. Dzięki temu nie płacę za wizyty, a badania krwi robię w placówce Enel-med 😊 robiłam tak też w pierwszej ciąży i jest to duża oszczędność kasy, a wiem, że jestem dobrze zaopiekowana.
Niecierpliwa bardzo mi przykro i współczuję takich wiadomości 😢 trzymaj się! -
ItsMomi strasznie mi przykro, mam nadzieję, że szybko będziesz mogła wrócić do domu ❤️🩹👧26 🧑27 🐈⬛ 🐈⬛ ⏳️05.24
🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
✅️ AMH 6, drożność, nasienie
01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue
7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
08.06 333g 🩵🧸

-
ItsMomi❤️ wrote:Cześć dziewczyny niestety u mnie ciąża się zatrzymała , leżę w szpitalu po podaniu tabletek na poronienie .... Już jestem po ale dalej się oczyszczam ze skrzepów ... Jest mi bardzo ciężko , ale życzę wam powodzenia ♥️🍀
Jejku przykro mi 😢 trzymaj się! -
ItsMomi strasznie mi przykro 💔
Kairo gratulacje ❤️❤️ ale dużo bliźniaków mamy na grupie ☺️Starania od sierpnia 2017
07.2019 IUI ☹️
08.2019 IUI ☹️
2020 - 2025 3 protokoły, 5 transferów, 6 zarodków, beta zawsze 0.
19.02.2026 transfer 3BB i 3BC z lekami: hydroxychloroquine, Accofil, Prograf, Encorton, intralipid.
4dpt ⏸️
6dpt beta 65,2 😍
8dpt beta 247,1 😍
11dpt beta 1113,2 😍
12dpt beta 1594,7 😍
15dpt beta 4036,5 😍
20dpt beta 17488,3 😍
25dpt mamy 2 serduszka ❤️❤️
29dpt krwawienie, serduszka biją ❤️❤️
7+3 CRL 1,03 i 1,14 ❤️❤️
8+5 CRL 1,93 i 2,02; 160 bpm i 180 bpm ❤️❤️
10+5 CRL 3,64 i 3,70; 176 bpm i 178 bpm ❤️❤️
12+5 prenatalne, wszystko OK
Panorama - zdrowe dziewczyny 🩷 🩷

-
ItsMomi❤️ wrote:Cześć dziewczyny niestety u mnie ciąża się zatrzymała , leżę w szpitalu po podaniu tabletek na poronienie .... Już jestem po ale dalej się oczyszczam ze skrzepów ... Jest mi bardzo ciężko , ale życzę wam powodzenia ♥️🍀
Bardzo mi przykro 🤍😭 -
Smutne wieści 😢 Ciężko cokolwiek napisać... Mam nadzieję że szybko dojdziesz do siebie 🫂ItsMomi❤️ wrote:Cześć dziewczyny niestety u mnie ciąża się zatrzymała , leżę w szpitalu po podaniu tabletek na poronienie .... Już jestem po ale dalej się oczyszczam ze skrzepów ... Jest mi bardzo ciężko , ale życzę wam powodzenia ♥️🍀👩🏼38 👨🏻35
08/2021 - ⏸️ 3cs, pierwsza ciąża🤰🏼
04/2022 - 39tc, sn, córka 🩷 3060g, 52 cm 👶
Starania od 01/2024
10/2024 - cp, laparoskopia zwiadowcza
OM 7.02.2026
5.03.2026 ⏸️ || 7.03 - beta 680 || 9.03 - beta 1334
26.03 - mamy serduszko ❤️☺️ CRL 0,86 cm, 6t5d, z USG 7t0d
11.04 - 9t0d(+3) 2,60 cm 💓176
6.05 (prenatalne 12t4d) - 6,91 cm (13t1d) 💓 154 || TP 10.11
18.05 - 8,9 cm, 120g || krwiak, szpital
29.05 - 173g || krwiak 8 cm
🩺 13/18.07 - USG kontrolne
🩺 1.07 - połówkowe

-
ItsMomi❤️ bardzo mi przykro że tak to się skończyło 🫂❤️🩹 jesteś dzielna, trzymaj się!
No bliźniaków na tej grupie zaraz będzie więcej niż pojedynczych ciąż 🤭 gratulacje Kairo!
Ja się dzisiaj obudziłam czując „inaczej”. Jakaś mniej opuchniętą, ale za to z wielkim bólem głowy (późno poszłam spać). Po wczorajszych wiadomościach oczywiście mam teraz same negatywne myśli w głowie. Dzisiaj wzięłam ostatni prograf i ruszamy do hotelu na święta. Po powrocie we wtorek pobieram krew na Sanco. Muszę zaufać kropkowi, że wszystko jest dobrze.12/2022 42tc (cc) 🩵
02/2025 6tc 💔
08/2025 8tc 💔
02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
11.03 0.64cm🐞 + ❤️
16.03 1.30cm 🐝
26.03 2.36cm 🐌
09.04 4.47cm 🦋
22.04 6.74cm 🩵
30.04 8.40cm 🐥
11.05 130g 🦔
25.05 254g 🐿️
08.06 311g 🩵
24.06 446g 🐇
❗️ cross-match 36,6%
⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero, KIR Bx (brak 2DS3), HLA-C1

-
No takich porannych wiadomości się nie spodziewałam...
Niecierpliwa, ItsMomi - ściskam Was mocno... 💔🫂 -
ItsMomi, bardzo mi przykro z powodu straty, dużo sił dla Ciebie ❤️🩹💔
-
Domini wrote:Bierzecie jeszcze jakieś kwasy omega dodatkowo? Aktualnie szukam i nie wiem co wybrać. Mdłości mam teraz mniejsze dzięki magnezowi z witaminą b6. Normalnie poprawa po jednej tabletce, aż byłam w szoku. Wcześniej okropnie się męczyłam i teraz dalej jeszcze nie jest normalnie ale o wiele lepiej.
Ja pije Omega Norsan. W jednej łyżce jest duuza zawartość DHA i EPA. Lepiej mi wchodzi niż tabletki, chociaż nie lubię ogólnie posmaku ryb to tu po łyku wody od razu znika
po tabletkach często mi się odbijało i to było bleeee 🤢
Domini lubi tę wiadomość
-
Ja tez od 3 dni się czuję lepiej i teraz mam w głowie czy wszystko jest w porządku 😐Biochemiczka wrote:ItsMomi❤️ bardzo mi przykro że tak to się skończyło 🫂❤️🩹 jesteś dzielna, trzymaj się!
No bliźniaków na tej grupie zaraz będzie więcej niż pojedynczych ciąż 🤭 gratulacje Kairo!
Ja się dzisiaj obudziłam czując „inaczej”. Jakaś mniej opuchniętą, ale za to z wielkim bólem głowy (późno poszłam spać). Po wczorajszych wiadomościach oczywiście mam teraz same negatywne myśli w głowie. Dzisiaj wzięłam ostatni prograf i ruszamy do hotelu na święta. Po powrocie we wtorek pobieram krew na Sanco. Muszę zaufać kropkowi, że wszystko jest dobrze. -
Ja czekam na zabieg łyżeczkowania , pęcherzyk wypadł dzięki tabletkom ale zostały skrzepy, które trzeba wyczyścić... Niestety jestem sama bo męża z pracy wypuszczą dopiero o 13 ale mówili że to zabieg który trwa maksymalnie 15 minut więc próbuje nastawić się pozytywnie














