Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
Odpowiedz

Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️

Oceń ten wątek:
  • Karoola Autorytet
    Postów: 937 386

    Wysłany: 3 kwietnia, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @itsMom bardzo mi przykro ;( wczorajszy dzień pełen złych wiadomości .

    @kairo niemożliwe kolejne bliźniaki ❤️

    Córka w 2013 r
    2021- 2024 ciąże biochemiczne
    Sierpień 2021 poronienie zatrzymane w 6 tyg 😥
    Luty 2022 poronienie zatrzymane w 12 tyg/14tyg 😥 Antoś💔
    Kir-AA
    Accofil, heparyna, acard,
    Zmiana leczenia
    Szczepienia limfocytami !
    Ciąża
    Biochemiczna 2025
    Marzec 2026 -doszczepienia , acard, heparyn— poronienie 6 tyg
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3470 8525

    Wysłany: 3 kwietnia, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ItsMomi, bardzo, bardzo mi przykro 💔 Trzymaj się, obyś jak najszybciej mogła wyjść ze szpitala i odpocząć w domu ❤️‍🩹

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • Naadziejaa Autorytet
    Postów: 829 549

    Wysłany: 3 kwietnia, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Niecierpliwa @ItsMomi ... tak bardzo mi przykro 😢

    preg.png
  • Naadziejaa Autorytet
    Postów: 829 549

    Wysłany: 3 kwietnia, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kairo wrote:
    Moja wizytę można by było podpisać zdaniem „ a tu mamy coś nowego”

    Siedząc na kozetce myślałam że ze stresu serce mi wyjdzie, tak bardzo marzyłam o tym dniu gdy usłyszę tętno swojego dziecka. Usłyszałam, to było tak piękne że oczywiście że poryczałam się jak bóbr🥹 Mąż obok widział wszystko na telewizorze i reakcja takiego radosnego parsknięcia była przezabawna.. I po chwili..

    Drugi pęcherzyk z drugim zarodkiem i drugim tętnem!

    2 tygodnie był tylko jeden pęcherzyk więc bardzo ciekawa sprawa, przy drugim mąż miał równie ciekawą minę co to „parsknięcie” na pierwsze tętno 😆

    Zarodek 1, 1,05 cm i 145 FHR Zarodek 2 0,80cm i 135 FHR 🥹

    Lekarz oczywiście uprzedził że ciążę bliźniacze są z większym ryzykiem ale na ten moment powiedział że „wszystko wygląda idealnie” oprócz glukozy która wyszła na poziomie 93 i mam zrobić krzywa glukozowa w przeciągu 2 tygodni teraz przed wizytą.
    No i oprócz ciągłego plamienia ale już chyba przechodzę w coraz mniejszą ich intensywność, nadal zastrzyki+ duphaston, oszczędny tryb życia brak współżycia i L4;)
    A co do badań to łącze to z prywatnymi wizytami u doktora z kliniki a wszystkie badania robię w luxmedzie i proszę o wszystkie skierowania na teleporadzie:)

    Następna wizyta 17.04 a prenatalne 11.05 ❤️


    Kurczę to podobnie jak u mnie. Poszłam na kolejną wizytę a tam dwa ❤️❤️. Rośnijcie zdrowo :)

    Kairo lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Ottioli Autorytet
    Postów: 283 546

    Wysłany: 3 kwietnia, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawdler34 wrote:
    Pytanie mam do dziewczyn, które prowadzą ciążę prywatnie.
    Jak ogarniacie badania- chodzi mi o krew np.
    Czy chodzicie do jakiegoś gin na luxmed ? (Mam złe doświadczenie już i się tego boję)
    Czy może do internisty i pokazujecie zalecenia na badania od gin ?
    Wolałabym jak najwięcej badań robić w ramach NFZ niż prywatnie..

    Ja mam ubezpieczenie w Enel-med i akurat mój lekarz przyjmuje w przychodni, która współpracuje z Enel-medem. Dzięki temu nie płacę za wizyty, a badania krwi robię w placówce Enel-med 😊 robiłam tak też w pierwszej ciąży i jest to duża oszczędność kasy, a wiem, że jestem dobrze zaopiekowana.

    Niecierpliwa bardzo mi przykro i współczuję takich wiadomości 😢 trzymaj się!

    2022 👼 (8 tc)
    Synuś 🩵 01.2025

    15.03.2026 ⏸️
    16.03 i 18.03 beta 📈
    1.04 pierwsza wizyta 🩺❤️
    11.04 prenatalne 📆

    preg.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2037 4687

    Wysłany: 3 kwietnia, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ItsMomi strasznie mi przykro, mam nadzieję, że szybko będziesz mogła wrócić do domu ❤️‍🩹

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Ottioli Autorytet
    Postów: 283 546

    Wysłany: 3 kwietnia, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ItsMomi❤️ wrote:
    Cześć dziewczyny niestety u mnie ciąża się zatrzymała , leżę w szpitalu po podaniu tabletek na poronienie .... Już jestem po ale dalej się oczyszczam ze skrzepów ... Jest mi bardzo ciężko , ale życzę wam powodzenia ♥️🍀

    Jejku przykro mi 😢 trzymaj się!

    2022 👼 (8 tc)
    Synuś 🩵 01.2025

    15.03.2026 ⏸️
    16.03 i 18.03 beta 📈
    1.04 pierwsza wizyta 🩺❤️
    11.04 prenatalne 📆

    preg.png
  • mAnik Ekspertka
    Postów: 177 262

    Wysłany: 3 kwietnia, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ItsMomi strasznie mi przykro 💔

    Kairo gratulacje ❤️❤️ ale dużo bliźniaków mamy na grupie ☺️

    Starania od sierpnia 2017
    07.2019 IUI ☹️
    08.2019 IUI ☹️
    2020 - 2025 3 protokoły, 5 transferów, 6 zarodków, beta zawsze 0.
    19.02.2026 transfer 3BB i 3BC z lekami: hydroxychloroquine, Accofil, Prograf, Encorton, intralipid.
    4dpt ⏸️
    6dpt beta 65,2 😍
    8dpt beta 247,1 😍
    11dpt beta 1113,2 😍
    12dpt beta 1594,7 😍
    15dpt beta 4036,5 😍
    20dpt beta 17488,3 😍
    25dpt mamy 2 serduszka ❤️❤️
    29dpt krwawienie, serduszka biją ❤️❤️
    7+3 CRL 1,03 i 1,14 ❤️❤️
    8+5 CRL 1,93 i 2,02; 160 bpm i 180 bpm ❤️❤️
    10+5 CRL 3,64 i 3,70; 176 bpm i 178 bpm ❤️❤️
    12+5 prenatalne, wszystko OK
    Panorama - zdrowe dziewczyny 🩷 🩷

    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 3 kwietnia, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ItsMomi❤️ wrote:
    Cześć dziewczyny niestety u mnie ciąża się zatrzymała , leżę w szpitalu po podaniu tabletek na poronienie .... Już jestem po ale dalej się oczyszczam ze skrzepów ... Jest mi bardzo ciężko , ale życzę wam powodzenia ♥️🍀

    Bardzo mi przykro 🤍😭

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • ann_ber Przyjaciółka
    Postów: 67 108

    Wysłany: 3 kwietnia, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ItsMomi❤️ wrote:
    Cześć dziewczyny niestety u mnie ciąża się zatrzymała , leżę w szpitalu po podaniu tabletek na poronienie .... Już jestem po ale dalej się oczyszczam ze skrzepów ... Jest mi bardzo ciężko , ale życzę wam powodzenia ♥️🍀
    Smutne wieści 😢 Ciężko cokolwiek napisać... Mam nadzieję że szybko dojdziesz do siebie 🫂

    👩🏼38 👨🏻35
    08/2021 - ⏸️ 3cs, pierwsza ciąża🤰🏼
    04/2022 - 39tc, sn, córka 🩷 3060g, 52 cm 👶
    Starania od 01/2024
    10/2024 - cp, laparoskopia zwiadowcza

    OM 7.02.2026
    5.03.2026 ⏸️ || 7.03 - beta 680 || 9.03 - beta 1334
    26.03 - mamy serduszko ❤️☺️ CRL 0,86 cm, 6t5d, z USG 7t0d
    11.04 - 9t0d(+3) 2,60 cm 💓176
    6.05 (prenatalne 12t4d) - 6,91 cm (13t1d) 💓 154 || TP 10.11
    18.05 - 8,9 cm, 120g || krwiak, szpital
    29.05 - 173g || krwiak 8 cm
    🩺 13/18.07 - USG kontrolne
    🩺 1.07 - połówkowe

    preg.png
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 848 2096

    Wysłany: 3 kwietnia, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ItsMomi❤️ bardzo mi przykro że tak to się skończyło 🫂❤️‍🩹 jesteś dzielna, trzymaj się!

    No bliźniaków na tej grupie zaraz będzie więcej niż pojedynczych ciąż 🤭 gratulacje Kairo!

    Ja się dzisiaj obudziłam czując „inaczej”. Jakaś mniej opuchniętą, ale za to z wielkim bólem głowy (późno poszłam spać). Po wczorajszych wiadomościach oczywiście mam teraz same negatywne myśli w głowie. Dzisiaj wzięłam ostatni prograf i ruszamy do hotelu na święta. Po powrocie we wtorek pobieram krew na Sanco. Muszę zaufać kropkowi, że wszystko jest dobrze.

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵
    24.06 446g 🐇

    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero, KIR Bx (brak 2DS3), HLA-C1

    preg.png
  • yoreva Ekspertka
    Postów: 130 404

    Wysłany: 3 kwietnia, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No takich porannych wiadomości się nie spodziewałam...
    Niecierpliwa, ItsMomi - ściskam Was mocno... 💔🫂

    ♀️29 || 30 ♂️ 👩‍❤️‍👨 2014
    ⏳starania od 1/25 || cp 3/25 || cb 9/25 || 💔
    ⏸️ 24/3/26 (14 dpo) 🌈 (5+2) - pęcherzyk ciążowy i żółtkowy || (6+4) - 7,2 mm 🫛 || (7+2) - 11,7 mm 🫐 || (9+3) - 2,53 cm 🍒 || (12+3) - 6,40 cm 🍋‍🟩 niskie ryzyka, it's a girl 🌸 || (16+2) - 154 g 🥑
    preg.png
  • blancaa12 Przyjaciółka
    Postów: 115 93

    Wysłany: 3 kwietnia, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo współczuję strat wam dziewczyny trzymajcie się tam.

  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1429 4141

    Wysłany: 3 kwietnia, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ItsMomi, bardzo mi przykro z powodu straty, dużo sił dla Ciebie ❤️‍🩹💔

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1429 4141

    Wysłany: 3 kwietnia, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domini wrote:
    Bierzecie jeszcze jakieś kwasy omega dodatkowo? Aktualnie szukam i nie wiem co wybrać. Mdłości mam teraz mniejsze dzięki magnezowi z witaminą b6. Normalnie poprawa po jednej tabletce, aż byłam w szoku. Wcześniej okropnie się męczyłam i teraz dalej jeszcze nie jest normalnie ale o wiele lepiej.

    Ja pije Omega Norsan. W jednej łyżce jest duuza zawartość DHA i EPA. Lepiej mi wchodzi niż tabletki, chociaż nie lubię ogólnie posmaku ryb to tu po łyku wody od razu znika :) po tabletkach często mi się odbijało i to było bleeee 🤢

    Domini lubi tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • dark Ekspertka
    Postów: 137 165

    Wysłany: 3 kwietnia, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Itamommi trzymaj się ❤️‍🩹

    2019 ❤️👧| 01.2024 starania|11.2024 💔👼 |04.2025 💔👼
    9.03.2026 ⏸️
    20.03 💓 0,24 cm
    2.04 1,47 cm
    14.04 2,81 cm 🦶 5mm
    30.04 5,34 cm 🦶 1 cm
    21.05 🦶 1,71 cm
    17.06 240 g 🦶 3 cm
    preg.png
  • KASIEEK Autorytet
    Postów: 496 827

    Wysłany: 3 kwietnia, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ItsMomi bardzo mi przykro 😔 trzymaj sie🫂 ciężko sie czyta takie wiadomości 😔

    21.03 - ⏸️
    24.03 - mamy ❤️

    preg.png

    event.png
  • KASIEEK Autorytet
    Postów: 496 827

    Wysłany: 3 kwietnia, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biochemiczka wrote:
    ItsMomi❤️ bardzo mi przykro że tak to się skończyło 🫂❤️‍🩹 jesteś dzielna, trzymaj się!

    No bliźniaków na tej grupie zaraz będzie więcej niż pojedynczych ciąż 🤭 gratulacje Kairo!

    Ja się dzisiaj obudziłam czując „inaczej”. Jakaś mniej opuchniętą, ale za to z wielkim bólem głowy (późno poszłam spać). Po wczorajszych wiadomościach oczywiście mam teraz same negatywne myśli w głowie. Dzisiaj wzięłam ostatni prograf i ruszamy do hotelu na święta. Po powrocie we wtorek pobieram krew na Sanco. Muszę zaufać kropkowi, że wszystko jest dobrze.
    Ja tez od 3 dni się czuję lepiej i teraz mam w głowie czy wszystko jest w porządku 😐

    21.03 - ⏸️
    24.03 - mamy ❤️

    preg.png

    event.png
  • Rocky Autorytet
    Postów: 367 1304

    Wysłany: 3 kwietnia, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ItsMomi, @Niecierpliwa_ bardzo współczuję 😭❤️‍🩹
    Trzymajcie się dzielnie dziewczyny🫂

    👩🏻 39l. 🧔🏻 45l.

    01.2025 🩷👧

    07.03 ⏸️
    01.04 ❤️ (7+1)
    23.04 🍓3 cm (10+2)
    It’s a Boy! 💙
    11.05 6.2 cm (12+6)

    preg.png
  • ItsMomi❤️ Autorytet
    Postów: 609 589

    Wysłany: 3 kwietnia, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam na zabieg łyżeczkowania , pęcherzyk wypadł dzięki tabletkom ale zostały skrzepy, które trzeba wyczyścić... Niestety jestem sama bo męża z pracy wypuszczą dopiero o 13 ale mówili że to zabieg który trwa maksymalnie 15 minut więc próbuje nastawić się pozytywnie

‹‹ 60 61 62 63 64 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania prenatalne w ciąży, czym są i czy warto je robić

Pojęcie badań prenatalnych nie dla wszystkich jest zrozumiałe. Często kojarzone jest wyłącznie z inwazyjnymi badaniami prenatalnymi płodu i tym samym utożsamiane jest z ryzykiem utraty ciąży. Postrzeganie to jest zupełnie błędne. Czym zatem są badania prenatalne, kto powinien je wykonywać i czy są one bezpieczne dla dziecka?

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ