Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
Odpowiedz

Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️

Oceń ten wątek:
  • Alicee98 Ekspertka
    Postów: 163 182

    Wysłany: 12 kwietnia, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnie kilka dni wszystkim się chwaliłam, że jest duża poprawa. No to dzisiaj wieczorem miałam przeokropne wymioty, następnym razem chyba już nic nie będę mówić na głos…

    18.10.2025 ⏸️
    26.11.2025 💔 puste jajo
    —————
    18.02.2026 ⏸️
    16 DPO 259 🥹
    20DPO 1150
    13.03.2026 zarodek 5mm 🫛 30.03 2,44cm 24.04 6,71cm

    preg.png
  • Wyobraźnia87 Autorytet
    Postów: 965 1537

    Wysłany: 13 kwietnia, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Czy ja mogę do Was nieśmiało dołączyć? Czytam Was już jakiś czas, ale na razie nie miałam odwagi. Po ostatnim niepowodzeniu trochę jestem ostrożna, ale stwierdziłam, że chcę się cieszyć tą ciążą i wierzę, że tym razem będzie dobrze. Termin porodu wyliczony na 📆 26 listopad. W czwartek 16 kwietnia podgląd Kropka. Czytam, że wiele z Was męczy się z mdłościami. Ja niestety też, silne mdłości od rana do nocy, z epizodami wymiotów. Sięgnęłam po bonjeste i 1 tabletka niestety nie dawała rady, więc biorę 2 razy dziennie. Efekt jest, bo mdłości są zmniejszone i nie wymiotuję , ale nadal są no i lek powoduje ciągła senność i rozbicie, także mam nadzieję że z drugim trymestrem wszystko odejdzie w niepamięć 🙂

    Biochemiczka, White1, Alicee98, Kleo10, karczoch321, Naadziejaa, Awokado30, Rocky, Velaria, Niaha, dark, Hel, Ottioli, Paulina2612 lubią tę wiadomość

    starania od 2024 r

    08.2025 I procedura IVF świeży transfer blastki 4.2.3
    5dpt II
    6dpt beta 21,1
    8dpt beta 71,3
    11 dpt beta 200,1
    18 dpt beta 2646,1
    27 dpt beta 25904
    7+5 💔

    01.2026 kolejna procedura

    03.2026 transfer ❄ 4.1.2
    5dpt II
    8dpt beta 116,7
    10 dpt beta 237,8
    16 dpt beta 2551.1
    27 dpt beta 56747 mamy ♥️ preg.png
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 850 2099

    Wysłany: 13 kwietnia, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyobraźnia czekałam na Ciebie tutaj ❤️
    Trzymam kciuki za kropka i żeby mdłości cię nie wykończyły 🤞❤️

    Ja idę dzisiaj na podgląd w luxmedzie i dalej czekam na wyniki Sanco 😬

    Wyobraźnia87 lubi tę wiadomość

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵
    24.06 446g 🐇

    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero, KIR Bx (brak 2DS3), HLA-C1

    preg.png
  • Wyobraźnia87 Autorytet
    Postów: 965 1537

    Wysłany: 13 kwietnia, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biochemiczka wrote:
    Wyobraźnia czekałam na Ciebie tutaj ❤️
    Trzymam kciuki za kropka i żeby mdłości cię nie wykończyły 🤞❤️

    Ja idę dzisiaj na podgląd w luxmedzie i dalej czekam na wyniki Sanco 😬
    Powodzenia ! 🍀 długo czekasz na wyniki Sanco ? Ja się właśnie zastanawiam który zrobię, może w czwartek podpytam lekarza, ale chyba każdy ma swoje plusy i minusy.

    starania od 2024 r

    08.2025 I procedura IVF świeży transfer blastki 4.2.3
    5dpt II
    6dpt beta 21,1
    8dpt beta 71,3
    11 dpt beta 200,1
    18 dpt beta 2646,1
    27 dpt beta 25904
    7+5 💔

    01.2026 kolejna procedura

    03.2026 transfer ❄ 4.1.2
    5dpt II
    8dpt beta 116,7
    10 dpt beta 237,8
    16 dpt beta 2551.1
    27 dpt beta 56747 mamy ♥️ preg.png
  • blancaa12 Przyjaciółka
    Postów: 115 93

    Wysłany: 13 kwietnia, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś umówiłam wizytę. Mam na środę 8:40.

  • Awokado30 Autorytet
    Postów: 1114 1979

    Wysłany: 13 kwietnia, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj chyba minimalna poprawa, bo udało mi się zjeść kanapkę z jajkiem na śniadanie. To jajko u mnie teraz musi się pojawiać codziennie przez wyniki. Co jeszcze proponujecie stosować w diecie na podbicie ferrytyny?

    Kleo10, Naadziejaa, Hel, KASIEEK lubią tę wiadomość

    35 l | AMH 3,8

    IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)

    IVF I (11.2020)
    5❄️ (3✅,2❌)
    FET1 (01.21) ❌
    FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
    FET3 (11.23) ❌

    IVF II (11.2023)
    3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
    FET4 (03.24) ❌
    FET5 (07.24) ❌

    Diagnostyka:
    ✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
    ❌ MTHFR, PAI-1

    IVF III (08.2024)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET6 (01.25) ❌
    FET7 (03.25)
    6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
    💔 6+4 tc

    IVF IV (12.2025)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET8 (12.25) ❌

    FET9 (03.26) 🍀
    7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
    29 dpt jest ❤️ 120 bpm
    10+1 💔😭👼🏼
  • blancaa12 Przyjaciółka
    Postów: 115 93

    Wysłany: 13 kwietnia, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Ja dzisiaj chyba minimalna poprawa, bo udało mi się zjeść kanapkę z jajkiem na śniadanie. To jajko u mnie teraz musi się pojawiać codziennie przez wyniki. Co jeszcze proponujecie stosować w diecie na podbicie ferrytyny?
    Buraki (zakwas )
    Szpinak
    Natka pietruszki
    Z mięsa to wołowina cielęcina
    Wiem że zakwas z buraków działa cuda w ciąży

    Awokado30, Hel lubią tę wiadomość

  • Awokado30 Autorytet
    Postów: 1114 1979

    Wysłany: 13 kwietnia, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będę próbować jak już całkowicie wrócę do siebie. Wołowinę uwielbiam, najbardziej steki, także mam nadzieję że moje smaki wrócą i będę mogła spokojnie podbijać.

    Hel lubi tę wiadomość

    35 l | AMH 3,8

    IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)

    IVF I (11.2020)
    5❄️ (3✅,2❌)
    FET1 (01.21) ❌
    FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
    FET3 (11.23) ❌

    IVF II (11.2023)
    3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
    FET4 (03.24) ❌
    FET5 (07.24) ❌

    Diagnostyka:
    ✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
    ❌ MTHFR, PAI-1

    IVF III (08.2024)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET6 (01.25) ❌
    FET7 (03.25)
    6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
    💔 6+4 tc

    IVF IV (12.2025)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET8 (12.25) ❌

    FET9 (03.26) 🍀
    7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
    29 dpt jest ❤️ 120 bpm
    10+1 💔😭👼🏼
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1430 4141

    Wysłany: 13 kwietnia, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wyobraźnia 💜 podczytywałam drugi wątek i zastanawiałam się kiedy dołączysz. Gratulacje 🍀🍀
    Awokado30 wrote:
    Ja dzisiaj chyba minimalna poprawa, bo udało mi się zjeść kanapkę z jajkiem na śniadanie. To jajko u mnie teraz musi się pojawiać codziennie przez wyniki. Co jeszcze proponujecie stosować w diecie na podbicie ferrytyny?

    Ja nie umiałam sobie efektywnie podbić ferrytyny dieta, więc swego czasu kupiłam Floradix do picia i laktoferyne i pięknie mi ta ferrytyna skoczyla (z 15 na 41 w około 1,5 msc). To może być dobry sposób, jeśli nie masz teraz siły wciskać w siebie innych posiłków. A z tego co czytam to jest bezpieczny w ciąży 👌
    Warto też łączyć źródła żelaza z witaminą C, bo poprawia jego wchłanianie. No i oczywiście pilnować odstępu pomiędzy tymi posiłkami, a kawa i herbata.

    Ja chyba aktualnie wrócę do koktajlu z buraka. On też na ferrytyne dobrze działa. Piłam go w przygotowaniach do ivf i po transferze. Potem jakoś odpuściłam, ale to w sumie bomba witaminowa, więc na pewno tak czy siak warto. No i mi bardzo smakuje 🤭

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia, 09:47

    Wyobraźnia87, stayaway, Hel lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • Kleo10 Autorytet
    Postów: 306 694

    Wysłany: 13 kwietnia, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karczoch321 wrote:

    Ja chyba aktualnie wrócę do koktajlu z buraka. On też na ferrytyne dobrze działa. Piłam go w przygotowaniach do ivf i po transferze. Potem jakoś odpuściłam, ale to w sumie bomba witaminowa, więc na pewno tak czy siak warto. No i mi bardzo smakuje 🤭

    Oo, zaciekawiłaś mnie. Jak robisz ten koktajl? 😍

    🙋🏼‍♀️ 30 l. 🙋🏻‍♂️33 l.

    ⏳ 12.2024

    04.03.2026 - beta 171,00 mlU/mL (13dpo)
    06.03.2026 - beta 402 mIU/mL (15 dpo)
    09.03.2026 - beta 1577 mIU/mL (18 dpo)
    02.04.2026 - CRL 1,4 cm bobasa z serduszkiem
    23.04.2026 - CRL 5cm, FHR 166/min
    🥹🍀

    preg.png
  • Naadziejaa Autorytet
    Postów: 829 549

    Wysłany: 13 kwietnia, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie do dziewczyn które spodziewają się bliźniaków :) Dzisiaj odwołali mi wizytę bo doktorka jest chora. Próbowałam dostać się do innego lekarza żeby sprawdzić czy krwiak się wchłania. Powiedziano mi że ciążę bliźniacza musi prowadzić specjalista taki typowy. Jutro mam iść zapytać jakiegoś lekarza czy w ogóle mnie przyjmie bo terminy mają na koniec czerwca. Czy u Was jest tak samo? 🤔

    preg.png
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 850 2099

    Wysłany: 13 kwietnia, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyobraźnia, ja krew oddałam we wtorek a wynik właśnie odebrałam ☺️ Niaha możesz mi dopisać że czekam na zdrowego 🩵🤭 wiedziałam nawet przed Sanco, bo na USG zdarzył się pochwalić co ma między nogami 🤣 kawał chłopa, ma już 5.22 cm 🥹

    Kilka postów temu miałam właśnie rozkmine, który test wybrać i stwierdziłam że to nie ma większego znaczenia. Zależało mi na szybkim wyniku i wygodzie, żeby się nie wkurzać jak nasza Paulinka na brak wyników czy zestawów do pobrania w punkcie. Wybrałam Sanco jak w pierwszej ciąży, bo miałam blisko punkt diagnostyki ;) panorama niby bada jeszcze dodatkowo triplodie, ale z tego co Ninia pisała z wątku październikowego to i tak dają wtedy wynik, że badanie do powtórki a na USG widać było u niej że coś jest nie tak. A że u mnie USG wychodzi perfekcyjnie to stwierdziłam że mnie to nie interesuje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia, 10:24

    Alicee98, Velaria, Kleo10, Wyobraźnia87, Niaha, yoreva, dark, Awokado30, stayaway, Hel, Ottioli, KASIEEK, Paulina2612 lubią tę wiadomość

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵
    24.06 446g 🐇

    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero, KIR Bx (brak 2DS3), HLA-C1

    preg.png
  • Wyobraźnia87 Autorytet
    Postów: 965 1537

    Wysłany: 13 kwietnia, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biochemiczka wrote:
    Wyobraźnia, ja krew oddałam we wtorek a wynik właśnie odebrałam ☺️ Niaha możesz mi dopisać że czekam na zdrowego 🩵🤭 wiedziałam nawet przed Sanco, bo na USG zdarzył się pochwalić co ma między nogami 🤣 kawał chłopa, ma już 5.22 cm 🥹

    Kilka postów temu miałam właśnie rozkmine, który test wybrać i stwierdziłam że to nie ma większego znaczenia. Zależało mi na szybkim wyniku i wygodzie, żeby się nie wkurzać jak nasza Paulinka na brak wyników czy zestawów do pobrania w punkcie. Wybrałam Sanco jak w pierwszej ciąży, bo miałam blisko punkt diagnostyki ;) panorama niby bada jeszcze dodatkowo triplodie, ale z tego co Ninia pisała z wątku październikowego to i tak dają wtedy wynik, że badanie do powtórki a na USG widać było u niej że coś jest nie tak. A że u mnie USG wychodzi perfekcyjnie to stwierdziłam że mnie to nie interesuje.
    Gratuluje zdrowego synka ☺️☺️☺️☺️🩵🩵🩵🩵 ja zobaczę jak w czwartek po badaniach, bo będzie robił pierwszy raz lekarz u którego będę prowadziła ciążę i on jest bardzo dokładny. Zapytam o rekomendację a jak nic ciekawego nie powie to zrobię taki żeby właśnie wyniki były szybko.

    Biochemiczka lubi tę wiadomość

    starania od 2024 r

    08.2025 I procedura IVF świeży transfer blastki 4.2.3
    5dpt II
    6dpt beta 21,1
    8dpt beta 71,3
    11 dpt beta 200,1
    18 dpt beta 2646,1
    27 dpt beta 25904
    7+5 💔

    01.2026 kolejna procedura

    03.2026 transfer ❄ 4.1.2
    5dpt II
    8dpt beta 116,7
    10 dpt beta 237,8
    16 dpt beta 2551.1
    27 dpt beta 56747 mamy ♥️ preg.png
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1430 4141

    Wysłany: 13 kwietnia, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kleo10 wrote:
    Oo, zaciekawiłaś mnie. Jak robisz ten koktajl? 😍

    Wrzucam do wyciskarki buraka albo dwa, pomarańcze, trochę imbiru, marchewkę i wersji dla ivf arbuza. I w sumie tyle :D mi wersja z arbuzem bardzo smakowała, bo daje taki świeży, wakacyjny posmak - mimo, że brzmi dziwnie ;) Imbir też można pominąć jak ktoś nie lubi. Jak nie masz wyciskarki to pewnie końcu blender też sobie poradzi, chociaż pewnie konsystencja już nie będzie taka typowo soczkowa.

    Biochemiczka, my też zrobimy Sanco lub Felie. Zobaczę gdzie uda się upolować lepszą promke.
    Z tego co czytałam to triplodia wyjdzie na dobrym USG i tak, więc nie widzę w tym momencie sensu panoramy i denerwowania się właśnie takimi akcjami jak miała Paulinka 🫣

    Hel, Kleo10 lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 850 2099

    Wysłany: 13 kwietnia, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karczoch ja po telefonie na infolinię dostałam rabat do 1700 zł i od razu odłożyli zestawi dla mnie w punkcie, który mnie interesował :) Felia widzę, że bliżej 2tys chodzi, ale może da się coś więcej wyciągnąć na infolinii.
    Co ważne to do obu badań nie trzeba odstawiać heparyny, bo są robione tą samą metodą. Tyle, że Felia ma lepszą reklamę i wszyscy wiedzą że do Felii nie trzeba odstawiać a o Sanco nikt nie wspomina. Upewniłam się też że prograf i encorton nie będą wpływać na wynik.

    karczoch321 lubi tę wiadomość

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵
    24.06 446g 🐇

    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero, KIR Bx (brak 2DS3), HLA-C1

    preg.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2037 4688

    Wysłany: 13 kwietnia, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyobraźnia87 cześć, super cię tu widzieć
    Biochemiczko gratulacje zdrowego synka
    Wracam po prenatalnych, wszystko w porządku, chyba idziemy równo z Biochemiczką 🤭 u nas też prawdopodobnie będzie chłopczyk

    20260413-112118.jpg

    Beezi, Biochemiczka, Niaha, Alicee98, Naadziejaa, yoreva, dark, Awokado30, stayaway, Hel, karczoch321, Rocky, Ottioli, KASIEEK, Kleo10, ann_ber, Paulina2612, Velaria, Ana lubią tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 13 kwietnia, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Ja dzisiaj chyba minimalna poprawa, bo udało mi się zjeść kanapkę z jajkiem na śniadanie. To jajko u mnie teraz musi się pojawiać codziennie przez wyniki. Co jeszcze proponujecie stosować w diecie na podbicie ferrytyny?

    Z tego co pamiętam to buraki świetnie podbijają żelazo.

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 13 kwietnia, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biochemiczka wrote:
    Wyobraźnia, ja krew oddałam we wtorek a wynik właśnie odebrałam ☺️ Niaha możesz mi dopisać że czekam na zdrowego 🩵🤭 wiedziałam nawet przed Sanco, bo na USG zdarzył się pochwalić co ma między nogami 🤣 kawał chłopa, ma już 5.22 cm 🥹

    Kilka postów temu miałam właśnie rozkmine, który test wybrać i stwierdziłam że to nie ma większego znaczenia. Zależało mi na szybkim wyniku i wygodzie, żeby się nie wkurzać jak nasza Paulinka na brak wyników czy zestawów do pobrania w punkcie. Wybrałam Sanco jak w pierwszej ciąży, bo miałam blisko punkt diagnostyki ;) panorama niby bada jeszcze dodatkowo triplodie, ale z tego co Ninia pisała z wątku październikowego to i tak dają wtedy wynik, że badanie do powtórki a na USG widać było u niej że coś jest nie tak. A że u mnie USG wychodzi perfekcyjnie to stwierdziłam że mnie to nie interesuje.

    Gratulacje 🥰
    Nasz pierwszy chłopak 💙💙💙

    Dziewczyny, jak już wybierzecie imiona dajcie znać, będę dopisywała ❤️

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 13 kwietnia, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    Wyobraźnia87 cześć, super cię tu widzieć
    Biochemiczko gratulacje zdrowego synka
    Wracam po prenatalnych, wszystko w porządku, chyba idziemy równo z Biochemiczką 🤭 u nas też prawdopodobnie będzie chłopczyk

    20260413-112118.jpg

    Piękne zdjęcie, gratulacje 🥰💙

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • dark Ekspertka
    Postów: 138 166

    Wysłany: 13 kwietnia, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biochemiczka i White - gratulacje! Dobre wieści bardzo wskazane. :-) Witamy chłopaków 🩵🩵

    Dziękuję za podpowiedź ż ferrytyna i crp, tak zrobię.

    Awokado30 lubi tę wiadomość

    2019 ❤️👧| 01.2024 starania|11.2024 💔👼 |04.2025 💔👼
    9.03.2026 ⏸️
    20.03 💓 0,24 cm
    2.04 1,47 cm
    14.04 2,81 cm 🦶 5mm
    30.04 5,34 cm 🦶 1 cm
    21.05 🦶 1,71 cm
    17.06 240 g 🦶 3 cm
    preg.png
‹‹ 82 83 84 85 86 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 porad, jak ubrać dziecko na zimowy spacer

Niekiedy zimowa aura za oknem może zniechęcać do spacerów... Tymczasem jest to świetny sposób na budowanie odporności, dotlenienie organizmu i zapewnienie aktywności fizycznej dla dziecka. Jak zatem przygotować się na zimowy spacer? Sprawdź 7 porad, jak ubrać dziecko!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ