X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :)

    WEDMOCZKA :*****
    Ale przypomnij sobie jak to z MONIA było, też po laparo, też testy nie wychodziły, a po kilku dniach piękna wysoka beta. Oczywiście nie nakrecam, ale wszystko jest możliwe i cuda też się zdarzają.

    DOTEK, oj jak za mną czasem piwko chodzi. Szczególnie jak upaly były. Ze mnie żaden pijok, ale zachcianki takie mam. Czasem skuszę się na warke 0%, ale to bardziej jak lemoniada,a nie piwo.

    KAROLA, jak sytuacja dziś? Niech tam Ala nie szaleje, jeszcze nie pora na opuszczanie inkubatorka :)

    Życzę spokojnego wolnego poniedziałku :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2016, 11:46

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety tez w ciazy miewam bóle migrenowe, nie w takim nasileniu jak przed ciążą, ale bywają strasznie męczące. I gdyby nie paracetamol, to nie dałabym rady funkcjonować. Mi też mój dr nie zakazał łykać, oczywiście w miarę rozsądku.
    Niestety na mnie zimne okłady nie działają :(

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaE. wrote:
    :) mózg to nie mięsień więc nie mogło go rozkurczyć :D No-spa nie działa też na mięśnie czaszki :)
    To był żart z tym rozkurczeniem mózgu. Ale faktycznie po nospie przeszło. Jakieś przeciwbólowe składniki ma.

    Hewa ze mnie też taki pijak że na wszystkie imprezy jeżdze samochodem i później robie za kierowce. A piwo mi się śniło bo widziałam jak komuś z hukiem 2 butelki w sklepie się potłukły :D

    Wedmoczka mam nadzieję że długo jeszcze nie wypiję %. A może jak nie będzie okresu to do gina się wybierzesz, może sprawdzi co i jak oraz ewentualnie w razie potrzeby da na wywołanie. Ale najpierw beta. Ja tam testom nie wierzę już nieraz mi numer wykręciły.


    Mój dr też pozwala na paracetamol. Ale jeszcze nie miałam potrzeby brać. Na migrenę pomogła mi słaba kawka. Że też na to wcześniej nie wpadłam tylko po 2 dniach bólu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2016, 11:57

    AnnaE. lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zwłaszcza na początku ciąży bardzo często głowa boli gdy brakuje wapna, wystarczy wypić mleko, zjeść jogurt. Na mnie działało w 100% jeszcze w trakcie jedzenia jogurtu głowa przestawała boleć. Spróbujcie!

    AnnaE., Dotek lubią tę wiadomość

  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    A może jak nie będzie okresu to do gina się wybierzesz, może sprawdzi co i jak oraz ewentualnie w razie potrzeby da na wywołanie. Ale najpierw beta. Ja tam testom nie wierzę już nieraz mi numer wykręciły.

    Jestem właśnie zapisana na 18.08 do gina po zabiegu na kontrole...chciałabym już zacząć pracować nad dzidzią :) a tu takie cyrki...

    ja też testom nie wierzę i nigdy mi nawet cienia nie pokazały :(

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedmoczka wrote:
    Jestem właśnie zapisana na 18.08 do gina po zabiegu na kontrole...chciałabym już zacząć pracować nad dzidzią :) a tu takie cyrki...

    ja też testom nie wierzę i nigdy mi nawet cienia nie pokazały :(

    Wiem że to brzmi jak herezje ale ja i tak nie wierzę w lekarzy tylko w mój pasek św Dominika. Akurat zaszłam i utrzymałam ciąże w cyklu w którym zaczęłam go używać :-D

    f08af289ff.png
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Wiem że to brzmi jak herezje ale ja i tak nie wierzę w lekarzy tylko w mój pasek św Dominika. Akurat zaszłam i utrzymałam ciąże w cyklu w którym zaczęłam go używać :-D

    Wiem że to jest moc...tylko jakoś nie wiem nosić go cały czas jak ciągle człowiek łazi do lekarzy??

    No i muszę do spowiedzi się wybrać bo bez tego raczej żaden pasek nie pomoże :)

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do spowiedzi nie chodzę, do kościoła rzadko co nie przeszkadza mi się modlić. Paska używam codziennie przed snem. Zakładam na czas odmówienia responsorium i później odkładam na półkę.

    f08af289ff.png
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Ja do spowiedzi nie chodzę, do kościoła rzadko co nie przeszkadza mi się modlić. Paska używam codziennie przed snem. Zakładam na czas odmówienia responsorium i później odkładam na półkę.

    O widzisz a ja czytałam że trzeba go non stop nosić do momentu aż się uda...

    To może faktycznie trzeba podjąć próbę :)

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi niestety pasek sw.Dominika nie pomogl...nosilam go i modlilam sie tak bardzo mocno, nigdy wczesniej nie modlilam sie tak jak przez te 13 tyg. a i tak zakonczylo sie bez happy endu... Jak ma byc dobrze to bedzie a jak ma byc zle to nic nie pomoze-slowa babci meza chyba jednak sie sprawdzaja... Ale modlic sie mimo wszystko zawsze mozna.

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, wczoraj miałam tyle odwiedzin, że nie było czasu żeby wejść na forum. Wszyscy przychodzą z jedzeniem, a nikt nie wpadł na to żeby pozmywać :) zaraz jadę na badania. Wyjasnilo się dlaczego nie mogę spać - mój mąż chrapie i mnie budzi. Wpadłam na to po tym jak zasnął przed telewizorem a ja spałam do 7.
    Przypomniała mi się jeszcze jedna rzecz związana z ostatnimi wizytami. Otóż zawsze miałam macicę w przodozgięciu, a podczas badania w szpitalu słyszałam, że trzon macicy skierowany ku tułowia i dr K tez pytała czy tylozgięcie. O co chodzi?
    Wedmoczka oby beta Cię zaskoczyła :) kciukam :)

    start lipiec 2013
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Dlaczego facet jak śpi na plecach to chrapie? Bo mu jajka zatykają otwór w tyłku i blokują cyrkulację powietrza:D

    Mi też kiedyś ginka z czasów studiów mówiła że przodozgięcie a inni lekarze tego nie potwierdzili. Nie wiem jak oni to badają.

    Wedmoczka kciuki za bete.

    Mikka jaktam węzły są jeszcze czy się pochowały?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2016, 08:13

    Szczęśliwa Mamusia, kawola lubią tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedmoczka Kciukasy za betę koniecznie daj znać jakby co ;) .

    Mnie z rana obudziły mdłości , plecy tydzień bolały potem nie bolały , teraz znów bolą , piersi mam wrażliwe i zawroty głowy , miałam dziś iść do rodzinnej z tą opryszczką , ale kiepsko się czuję jeszcze za światło , ma dziś chodzić a nie wiadomo o której przyjdzie , muszę w domu siedzieć zadzwonię do położnej , smaruje się Zoviraxen w razie czego dziś, i takie plasterki kupię na ta opryszczkę , poszłabym na prawdę , ale boję się że gdzie po drodze zemdleje .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Wam!

    Czekam na info od Wedmoczki.
    Ja już świruję, dziecko mnie straszy:/ od wczoraj jest prawie całkowita cisza, nie ruszyła się nawet w swoim czasie aktywności, wywoływania na niewiele się zdają. Dziś też bez poprawy. Już nie wiem co mam robić:/ poczekam jeszcze trochę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla Kochana do gin może zadzwoń , lepiej może sprawdzić , moja Gabrysia pod koniec ciąży bardzo mało się ruszała , ale jak ją poruszyłam to dawała kopniaki .

  • kawola Ekspertka
    Postów: 219 110

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)
    WEDMOCZKA oby beta Cie zaskoczyła , bardzo mocno trzymam kciuki :)

    MONIA kierunek ustawienia macicy może ulegać zmianie, albo nikt do tej pory nie zauważył :) ja tak miałam z macicą łukowatą :)

    MAGDZIULA może pojedź na IP , dwa dni ciszy to naprawdę niepokojące, tym bardziej że mówiłaś że mała reaguje na zaczepki

    SZCZĘŚLIWA też miałam opryszczkę , powinnaś dostać heviran

    Poprzedniej nocy trzy skurcze miałam tak mocne, że mnie obudziły, wcinam magnez i leże, czuję że coś się dzieję, moja mała chyba nie doczeka do terminu...No ale zobaczymy

    961lupjyvic92ect.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kawola A ten heviran to tabletki czy maść , zadzwonię do położnej i się poradzę może jak przejdą mi te zawroty to pójdę jakoś , ale wolę nie ryzykować czasami tak mam że przez cały dzień tak się czuję.

  • kawola Ekspertka
    Postów: 219 110

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dostałam tabletki :)

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    961lupjyvic92ect.png
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulka tak jak Kawola proponowałabym udać się na IP. Lepiej sprawdzic że jest ok niż się zamartwiać.

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie już sama nie wiem:/ gdyby się w ogóle nie ruszała to bym już dawno pojechała. Ale ona raz na jakiś czas drgnie, jednak daleko to do jej normalnej aktywności:/ i mam metik w głowie.
    meza nie mam teraz i transportu też.

    Kawola aż takie skurcze? Ja miewam tylko takie cmienie jak na okres, a.skurczy jak dotąd.zero.

‹‹ 53 54 55 56 57 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ