X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Na Kawolę jęczę, u mnie wszystko Oki :) a jak u Ciebie?

    U mnie ok, jeśli uznać mdłości i wymioty za normę w tym stanie.

    Niech ja znajdę tego co nazwał ten stan błogosławionym!

    Monia85, Dotek lubią tę wiadomość

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    U mnie ok, jeśli uznać mdłości i wymioty za normę w tym stanie.

    Niech ja znajdę tego co nazwał ten stan błogosławionym!

    To tak samo dziwię się kto nazwal poród "siłami natury" :D Jakbym powiedziała że moimi siłami rodze to się zgadzam:D

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    To tak samo dziwię się kto nazwal poród "siłami natury" :D Jakbym powiedziała że moimi siłami rodze to się zgadzam:D


    Tutaj to trochę racji jest. Niezależnie od naszego chcenia lub nie, bóle jednak się zaczną. Coś tam natura do powiedzenia ma.
    Chociaż i naszych sił trzeba, oj trzeba.


    Przeżyłam to dwa razy i pomimo naprawdę dobrych wspomnień cieszę się, że mam mieć planową cesarkę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2016, 17:07

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a po cesarce ile trzeba czekać z następną ciążą?

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Dziewczyny a po cesarce ile trzeba czekać z następną ciążą?

    Z tego co słyszałam to około roku.

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak teraz ale kiedyś było zalecenie 2 lata przed kolejną ciążą. Każdy organizm inaczej się goi. Moja kuzynka po roku zaszła w ciąże to miała robioną drugą cesarkę na cito bo macica chciała się rozejść na szwie co zagrażało i jej i dziecku. Trzeba się pytać dra:)

    Ja to bym chciała mieć dzieci co 3-4lata:) Jedno wysiada z wózka a drugie wsiada.

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawola Tam leżeć i odpoczywać , w razie czego może sobie torbę spakuj lepiej mieć niz nie mieć :).

  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Nie wiem jak teraz ale kiedyś było zalecenie 2 lata przed kolejną ciążą. Każdy organizm inaczej się goi. Moja kuzynka po roku zaszła w ciąże to miała robioną drugą cesarkę na cito bo macica chciała się rozejść na szwie co zagrażało i jej i dziecku. Trzeba się pytać dra:)

    Ja to bym chciała mieć dzieci co 3-4lata:) Jedno wysiada z wózka a drugie wsiada.
    Ja czekalam 5 lat z druga ciaza i mysle ze to zbyt dlugo...trzeba bylo sie starac duzo wczesniej a tak teraz nie wiem jak to bedzie... No ale to tak sobie mozna chciec a my nie mielismy ani pieniedzy ani warunkow na kolejne dziecko

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka tak jak piszesz. właśnie nie taka prosta sprawa narobić dzieci jak kogoś nie stać. Ja tez najpierw szukałam pracy stałej żeby po ciąży mieć gdzie wrócić i w zasadzie to było rozsądne bo mój małż ma od roku problem ze znalezieniem pracy więc dorywcze zlecenia łapie, staż ale nie jest łatwo. A jak się namyśliliśmy na dziecko to pojawiły się problemy z płodnością. Puki co z jednym dzieckiem damy rade ale czy nas za 3 lata będzie stać na rodzeństwo to niewiadomo. Albo czy uda się pyknąć drugiego malucha;)

    f08af289ff.png
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry :)

    Cudu nie było sikaniec negatywny...

    jutro zrobię bete żeby mieć pewność....czekam na @ i walczymy dalej :)

    Miłego dnia :)

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedmoczka Ja życzę Tobie , abyś nie miała tej @ przez najbliższe 9 msc :D :D , masz bardzo śliczny avatar :D :D.

    Od rana mdłości mnie męczyły , potem zawroty glowy jutro do dentystki idę , ale chyba odwołam wizytę , bo mam syfa przy ustach nie jest to opryszczka , więc dentystka musi poczekać pójdę jutro po odbiór bety mojej drugiej , już piątku się nie mogę doczekać , nasze szczęście może juz zobaczę :D :D.

    Wedmoczka lubi tę wiadomość

  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia wrote:
    Wedmoczka Ja życzę Tobie , abyś nie miała tej @ przez najbliższe 9 msc :D :D , masz bardzo śliczny avatar :D :D.

    Od rana mdłości mnie męczyły , potem zawroty glowy jutro do dentystki idę , ale chyba odwołam wizytę , bo mam syfa przy ustach nie jest to opryszczka , więc dentystka musi poczekać pójdę jutro po odbiór bety mojej drugiej , już piątku się nie mogę doczekać , nasze szczęście może juz zobaczę :D :D.

    Dzięki Mamusia...ale to raczej tylko złudzenie...beta tylko potwierdzi że nici z tego :(

    umieram od migreny od 3 dni i chciałabym wiedzieć na 100% że nie udało sie by móc coś co mi ulży zażyć...
    też mam mdłości ale to raczej od migreny :(

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda że teścior nie wyszedł ale dobrze że chcesz zrobić betę Wedmoczka. A na ból głowy może paracetamol weź? Ja kiedyś nie miałam nic od bólu to wzięłam nospe i też mi przeszło( pewnie mózg rozkurczyło).

    Ale dzisiaj się piwa napiłam przez sen, 2 butelki aż czułam smak :)

    f08af289ff.png
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Szkoda że teścior nie wyszedł ale dobrze że chcesz zrobić betę Wedmoczka. A na ból głowy może paracetamol weź? Ja kiedyś nie miałam nic od bólu to wzięłam nospe i też mi przeszło( pewnie mózg rozkurczyło).

    Ale dzisiaj się piwa napiłam przez sen, 2 butelki aż czułam smak :)

    Ehh właśnie od 3 dni tylko paracetamolem się ratuję...ale za słaby tylko trochę osłabia ból...też nie chce go brać w max dawkach 3x1 biorę ale to jak już nie idzie wytrzymać :( no i te mdłości...dawno już nie miałam takiego ataku :(

    a tak swoją drogą to ciekawa jestem ile poczekam na @ jak to nie ciąża??

    P.S Dobre z tym piwem to pewnie jak u staraczek z testami ciążowymi pozytywnymi :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2016, 11:06

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • AnnaE. Autorytet
    Postów: 510 399

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi gin nie pozwolił zażywać nawet paracetamolu.. O.o ..to jak to jest w końcu? Ja bóle głowy przesypiam + zimne okłady na głowę i dużo wody. Gin zabronił jakichkolwiek leków.. oprócz no-spy jakby mnie brzuch bolał.

    36 lat, euthyrox 100
    2017 - syn 💙
    2019 - syn 💙
    Lipiec 2023 - córka 💖🫢
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedmoczka ech szkoda. No ale poczekam jeszcze na betę. No ale tak jak pisałam - teraz już jesteś "gotowa" tylko czekać, aż zaskoczy.

  • AnnaE. Autorytet
    Postów: 510 399

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Szkoda że teścior nie wyszedł ale dobrze że chcesz zrobić betę Wedmoczka. A na ból głowy może paracetamol weź? Ja kiedyś nie miałam nic od bólu to wzięłam nospe i też mi przeszło( pewnie mózg rozkurczyło).

    Ale dzisiaj się piwa napiłam przez sen, 2 butelki aż czułam smak :)

    :) mózg to nie mięsień więc nie mogło go rozkurczyć :D No-spa nie działa też na mięśnie czaszki :)

    36 lat, euthyrox 100
    2017 - syn 💙
    2019 - syn 💙
    Lipiec 2023 - córka 💖🫢
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaE jest tak, że nigdzie nie ma badań, które potwierdzą bądź zaprzeczą, że dany lek szkodzi lub nie szkodzi kobietom w ciąży, bo żadna kobieta w ciąży nie da zrobić na sobie badań nad lekiem. Nikt nie da gwarancji. Dlatego znajdziesz różne informacje na ten temt. Generalnie z tego co wiem paracetamol większość lekarzy uznaje za lek bezpieczny i ogromna większość go bierze. Ja w ciąży w ogóle leków przeciwbólowych-skurczowych nie biorę, poza ciążą zresztą też jestem lekosceptyczna, ale gdybym była pod bramką paracetamol bym wzięła.

  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja koleżanka na początku ciąży miewała takie bole migrenowe że kilka razy wylądowała na IP i też jej paracetamol podawali...

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedmoczka Szkoda że teścior nie wyszedł , pozytywny ale i tak czekam na betę ;) .A mi opryszczka wyskoczyła dentystka musi poczekać , jutro do mojej rodzinnej polecę niech przepisze coś na to.

‹‹ 52 53 54 55 56 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ