X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia Philips lumea

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Viowieczka jakiej firmy jest to Twoje cudo do depilacji?

    Monika, ale poczytaj dobrze nt tej formy depilacji, bo ona nie bardzo sprawdzi się w przypadku blondynek :(
    Na.lepsza jest dla brunetek o jasnej karnacji.

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia Hewa dobrze pisze im ciemniejsze włosy tym lepiej, no i nie można stosować w ciąży i podczas karmienia piersią.

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wiem, moja teściowa coś takiego ma i kiedyś czytałam instrukcję, tylko nie wiem jakiej firmy.

    start lipiec 2013
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Depilacja w ciazy tej bardziej zaawansowanej to nie lada popis cyrkowy :D Ja zaprzyjaznilam sie w ciazy z lusterkiem i maszynkami bo jakiekolwiek kremy nawet te bezpieczne mnie uczulaly... Gdybyscie widzialy jakie cuda wianki wyprawialam przed pojechaniem do szpitala zeby wygladac na w miare ogarnietą depilacyjnie... :D a mialam meeeega wielki brzuch na serio...

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry :)
    Ale tu cicho...widać że leniwy niedzielny poranek :)

    Miłej niedzieli :)

    Monia85 lubi tę wiadomość

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie lenistwo na całego, dobrze ze jutro święto to mąż będzie w domu. Pogoda nie dopisuje, niby dla mnie to bez różnicy, ale dzisiaj wyjątkowo mocno chce mi się spać.
    Miłego leniuchowania :)

    start lipiec 2013
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    Monia leż i pachnij :) Dobrze, że w końcu znaleźli przyczynę krwawień!
    Wedmoczka trzymam kciuki za pozytywny wynik :)
    Ja słabo się udzielam, bo mam mnóstwo pracy...
    W czwartek nie wytrzymałam i poleciałam do szpitala na USG...
    Szlag mnie trafiał, bo ruchów żadnych nie czuję i brzuszek nie rośnie, a USG miałam miesiąc temu...
    Na szczęście wszystko jest w porządku, a sprawcą jest łożysko ułożone na przedniej ścianie, które amortyzuje ruchy maluszka...
    Odetchnęłam i spokojnie czekam na połówkowe, które będzie na początku września...
    ---
    Co do depilacji to przed ciążą miałam kilka zabiegów laserowych na nogi...ból był straszny, ale niestety bez rezultatów... :(
    Mam ciemne włosy i ciemną karnację i jeszcze sobie radzę, to nie wiem co będzie jak będę miała duży brzuch...po prostu sobie tego nie wyobrażam...tym bardziej, że muszę depilować się codziennie... ;/

    Miłej niedzieli wszystkim, ja zmykam dalej do pracy...

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka potwierdziło się, że chłopak?

    start lipiec 2013
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Migotka potwierdziło się, że chłopak?
    Nie było za bardzo widać...to było bardzo szybkie USG i dr nie chciała się na tym skupiać...ale pojawiła się iskierka nadziei, bo nic się nie rzucało w oczy między nogami :)

    Monia85 lubi tę wiadomość

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • kawola Ekspertka
    Postów: 219 110

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się witam z podbarwionym śluzem i nieregularnymi skurczami, leże i liczę, mam nadzieję że przejdzie jak nie to jadę na IP.

    961lupjyvic92ect.png
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojjj

    start lipiec 2013
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kawola wrote:
    Ja się witam z podbarwionym śluzem i nieregularnymi skurczami, leże i liczę, mam nadzieję że przejdzie jak nie to jadę na IP.

    oj oj niech jeszcze poczeka...oby przeszło...

    trzymam kciuki i dawaj znać jak tam <3

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawola Zacisnąć tam nogi niech maluszek poczeka , choć my nie mamy na to wpływu , jak dzidzia daje znać to do szpitala , jakby co jedź kochana jak najszybciej , ja w mojej drugiej ciąży miałam też nieregularne te skurcze , raz tak raz inaczej w końcu pojechaliśmy , do szpitala i Marysia o 16 .20 była już znami :D, wtedy byłam w 39/40 tc. Trzymam mocno kciukasy , aby wszystko było dobrze :) .

  • kawola Ekspertka
    Postów: 219 110

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra skurcze z co 10 minut są coraz rzadsze, śluz robi się "czysty", stwierdziłam że nie będę panikować i poleżę póki co. Chyba po prostu przesadziłam z zajęciami w ostatnich dniach, mam nadzieję że już dzisiaj się uspokoi na dobre, mała kica więc nic złego chyba się nie dzieje...

    961lupjyvic92ect.png
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała się zorientowała, że jeszcze nie wszystko gotowe :)

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.

    Karola uważaj na siebie.

    Monia, co to za jęki? Dzieje się coś?

  • kawola Ekspertka
    Postów: 219 110

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jak zaczęło się coś dziać to moja pierwsza myśl to "cholera nawet nie spakowałem torby do końca" , dałam M listę i dopakował resztę,, on to dopiero dzisiaj spanikował, nie spodziewałam się tego, zawsze to on jest uspokajaczem w cięższych sytuacjach. Mam karę za to że ostatnio ciągle gadałam, że mam już dosyć i chce już rodzić...

    961lupjyvic92ect.png
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Kawola chyba trzeba trochę poleżakować żeby się tam wszystko uspokoiło bo dzidziuś daje znaki. Mam nadzieję że będzie wszystko dobrze. Miłego dnia dziewczyny, spokojnego.

    f08af289ff.png
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na Kawolę jęczę, u mnie wszystko Oki :) a jak u Ciebie?

    start lipiec 2013
‹‹ 51 52 53 54 55 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ