X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 27 lipca 2016, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja rodziłam na Staszica ponad 5 lat temu- Luty 2011 - wtedy był remont musiałam czekać na łóżko ale jestem bardzo zadowolona!

    Ja chodzę do Baklaczuka na NFZ do przychodni na staszica za tydz we wtroek na 9 mam prenatalne.

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 27 lipca 2016, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kasiula życzę szybkiego spełnienia planów i rodzeństwa dla córeczki:)


    Szczęśliwa a wszystkie testy jednej firmy czy różne? Najbardziej wiarygodna byłaby beta.

    Kasiula09 lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2016, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 Po poronieniu nic nie sprawdziłam , pierwszej @ po zabiegu dostałam 1 lipca a ja mam tak że jak dostanę na początku to i pod koniec tego samego miesiąca znów mam @ , miałam dostać 24 a dziś już 27 i ani wody ani słuchu @ , no nic pójdę jutro na betę zobaczymy co pokaże .

    Dotek Wszystkie testy różnych firm :-) .

    Monia85 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2016, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 Masz rację moja droga , jutro z samego rana pójdę na tą betę :-).

    Co do kremów na rozstępy to mi nic nie pomogło, a smarowałam się czym popadnie i oliwkami różnymi kremami , i nic z początku nie mogłam na Siebie patrzeć ale zaczęłam z czasem się akceptować :-D .

    Nie uwierzycie mi :-D ja poszłam do rodzinnej a tam jakiś Pan mnie podrywał od razu na Ty mi mówił, młody był około 36 lat , pytał się skąd jestem itp , jakie to miłe że chociaż do pięknych nie należę nie mam super figury to jeszcze się podobam innym mężczyzną :-D .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2016, 15:15

  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 27 lipca 2016, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia ja używam kremu na rozstępy Ziaja rano, a wieczorem albo jakaś oliwka albo mleczko/balsam nawilżające dla dzieci. Jak na razie rozstępów brak :)

    Monia85 lubi tę wiadomość

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 27 lipca 2016, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Dziewczyny jakich kosmetyków na rozstępy używacie? Jak efekty?

    Ja kupiłam palmersa mleczko ale rzadko używam bo mnie drażni jego kakaowy zapach. Najczęściej to zwykłą oliwkę teraz mam johnsona w żelu ale ciężko się wyciska. Podobno olej kokosowy i krokoszowy jest dobry. Może następnym razem kupię.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2016, 14:51

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2016, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha "pokrywał";) no skoro od razu takie tematy;);)

    Dziewczyny dzięki za relacje, trochę wiem o szpitalu ze szkoły, dla mnie największe minusy to odsyłanie z braku miejsc i ponoć szybko wypisują bobasy z wysoką bilirubiną, albo mamuśki jako nie ma miejsc i nie ma się brzdąca obok siebie. Mimo tego chcę tam.

    Szczęśliwa zrób betę, bo z testami to tak różnie bywa.

    Monia co do rozstępów, póki co mogę się pochwalić piekna skórą na brzuchu - nawet gin chwalił i zupełnie niezależnie Pani dermatolog. A dbam o brzuszek bardzo. Moim zdaniem nie ma znaczenia co stosujesz ważne żeby nawilżało i żebyś robiła to regularnie. Na początku używałam Palmersa a potem co mam oleje, kremy, a teraz z racji uczuleń, które mi się nagle pojawiły mam jakąś maść od dermatolog dla dzieci. ZAWSZE smaruję się wieczorem po kąpieli i rano, a jeśli w dzień poczuję swędzenie, suchość też smaruję. Nawet czasem jak robię sobie maseczkę na twarz z alg (moja ulubiona) to od razu strzelam sobie na brzuszek i piersi. Ależ musze być wtedy pociągająca dla męża - taki zielony potwór kosmita o kształtach pingwina;)

    Vioweczka co do ziaji - nie stosowałam, ale jak dostałam uczulenia to pierwsze pytanie dermatolog było czy przypadkiem ziaji nie używam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2016, 14:58

    Dotek, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2016, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 Cholender zaraz , poprawię żeby taki błąd zrobić :-P :-D.

    Magdziulla Jutro skoro świt lecę na betę szkoda , że wcześniej o tym nie pomyślałam :-D .

  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 27 lipca 2016, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamusia szczęśliwa życzę pozytywnej bety :)... ją mam stres przed wtorkiem to moje pierwsze Usg .. i od raU prenatalne - niestety tak jest na Nfz ale co.ma być to będzie
    A stresuje się bo już kilka dziewczyn na Lutowkach gdzie jestem straciło ( serduszko bić przestało )... ehhh. Ciekawe czy zrobią mo na oddziale czy maja usg w przychodni. Na porodowce mają całkiem dobre usg pamiętam jak przed porodem miałam dwa usg bo i tak czekałam a że wśród studentów była moja koleżanka z liceum o zgodziłam się na badania i dla Polaków i skosnookich. Opieka na Staszica jest super... starają się pomóc przy karmieniu jak się tylko da. Jak nie wiedziałam czego.mala płaczą (nakarmilam, przeinelam itp itd...) zawiozlam ją w wozeczku zapytać... to wzięli ją na 4 h mi kazali się przespać i dziecko wróciło uśpione :).

    Monia85, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 27 lipca 2016, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka wcale się nie dziwię, że się stresujesz. Ja bym nie wytrzymała tak długo do pierwszego usg. Ja przed prenatalnymi byłam ze dwa albo i 3 razy na usg. Trzymaj się dziewczyno, do wtorku już nie daleko, szybko zleci :).

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 27 lipca 2016, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stresuje się chociaż co ma być to będzie... wierzę w mój organizm. Pocieszam się że z córką nie miałam żadnych przejść to i z tym mnie mój organizm nie zawiedzie ;) wyniki wszystkie ok. Także czekam do wtorku. Zabieram core i męża. Ciekawe czy ich wpuszcza córka ma 5.5 roku. Właśnie podczas usg chcemy jej powiedzieć że będzie rodzeństwo. Ona bardO chce rodzeństwa a najbardziej bliźniaki

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2016, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa pozytywnej bety!

    Agatka na pewno wszystko będzie dobrze na usg i serduszko będzie. A masz objawy już jakieś?
    Chociaż od razu powiem, że to nie wyrocznia, bo ja objawów nie miałam:)

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 27 lipca 2016, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam już od dawna. W pierwszej ciąży nie miałam w ogóle.teraz mam mega nudności ( bez wymiotów ) ale.malo co jem już schudlam 4 kg... przy czym mam nadwagę i może dlatego leci.... boli mnie kręgosłup i piersi ... senna jestem hehehhe. A nudności zaczynaja się dopiero ok 14 i trwają tak do 20 / dziwne hehehhe.

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 27 lipca 2016, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najchętniej już bym kupowała powoli wyprawkę ale czekam do USG ;)

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2016, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla, Agatka_46 Dziękuję moje drogie :) :D.

    Agatko_46 Zdążysz kochana kupić na spokojnie wszystko co Ci potrzebne :D , jak okaże się że jestem w ciąży , to ja dopiero będę kupować w marcu , a to tylko kosmetyki dla siebie i oraz dla dziecka , tak to wszystko co potrzebne mam :D.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2016, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jestem już w domu, niewiele się dowiedziałam tyle tylko że jak na ten moment jest wszystko w porządku ;-). Krwiak się zmniejszył a dzidzia urosła ;-)

    Magdziulla, Dotek, makasa, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka jak to mówią każda ciąża inna:) ja z braku objawów na początku tak spanikowałam, że poszłam do lekarza i nawet skierował mnie na dodatkowe usg, żeby mnie uspokoić. Ale po prostu jestem szczęściarą i mam nadzieję, że moja dobra passa będzie trwała do porodu włącznie;)

    Wy Dziewczyny to widzę wyprawka z góry, bo pewnie większość macie po starszych dzieciaczkach, a przynajmniej to co najdroższe. Ja robiłam od zera, ale już jestem na finiszu:)

    Monia a jak Ty się czujesz? stres dalej trzyma czy już trochę lepiej? czy czekasz z euforią do 12tc?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2016, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tomwala to dobrze krwiak się wchłonie - to częsta przypadłość, też miałam mini dziada na początku, pewnie nawet bym się nie dowiedziała gdybym się nie pchała na dodatkowe usg. Na następnym nie było śladu. Dobrze, że Dzidzia rośnie.

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 27 lipca 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tomalwa całe szczęście że wszystko z dzieckiem jest dobrze, oby tak dalej. A krwiak tak jak Magdziulla napisała wchłonie się:)

    Magdziulla Ty zaprawiona w wyprawce, dobrze pamiętam że masz wózek baby design lupo comfort? Jak tam jest z osłoną przeciwdeszczową? Naciąga się na cały wózek? A oparcie w gondoli reguluje się od środka czy z zewnątrz jest taka opcja? I jeszcze jedno czy sprawdzałaś ile w spacerówce jest poziomów pochylenia oparcia? Coraz bardziej zastanawiam się nad tym modelem albo nad baby design dotty:)

    Szczęśliwa trzymam kciuki za jutrzejszą betę, mam nadzieję że wyjdzie pozytywna:)

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek zgadza się. Wózki przebadałam wzdłuż i wszerz;) Mam Lupo, bo jest w nim najlżejsze wypinanie gondoli/spacerówki, dosłownie jedną ręką.
    Osłona jest jedna do gondoli, druga do spacerówki, ale szczerze nie naciągałam - teraz jestem u rodziców, przypomnij mi w pon będę w domu to sprawdzę;)
    Regulacja gondoli troszkę minus, bo od środka - ale szczerze czy tak często się z tego korzysta to wątpię, w spacerówce jest na zewnątrz wygodnie, ile poziomów nie wiem, sprawdzę, ale mnie zadowalało, na płasko niemal też jest.
    Dotty ponoć nie różni się niczym poza dizajnem.
    Dla mnie funkcjonalnie jest super wózek, ale wygląd leży w porównaniu do innych.

    Dotek lubi tę wiadomość

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ