X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • jatoszka Autorytet
    Postów: 1001 534

    Wysłany: 28 lipca 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka_46 wrote:
    Ją jestem zadowolona jak na razie chociaż to specyficzny lekarz. Jak zdazylas przeczytać usg mam dopiero pierwsze w tej ciaY we wtorek czyli prenatalne. Nie bada dopochowo bo uważa że może zaszkodzić bardziej jak pomóc... no chyba że coś się dzieje
    Dla niego najwazniejsze są wyniki badań. Prywatnie pewnie usg masz na każdej wizycie - nie wiem nie byłam.
    ja na wizytę ciązowa pierwszą idę jutro dlatego pytam :-) ale szkoda mi kasy płacić za kazda wizyte wiec od czasu do czasu poszłabym na nfz

    w5wqrl68v17z1bgh.png
    km5stv73corlpm49.png
    Nasze Aniołki 31.08.2009 [*][*] 30.08.2016 [*]
  • makasa Autorytet
    Postów: 604 563

    Wysłany: 28 lipca 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo i ja chodzę do dr Blazukiewicza, tylko ze prywatnie do fammed. W poprzedniej ciąży chodziłam do niego od 25 tygodnia. Byłam bardzo zadowolona. Z tego co wyczytałam to badanie z usg kosztuje 120 zł. O prenatalnych nie widziałam ceny.

    ug37uay334snzwle.png

    atdc9vvjfum5rj8f.png
  • makasa Autorytet
    Postów: 604 563

    Wysłany: 28 lipca 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka ty tez do Blazukiewicza chodzisz?

    ug37uay334snzwle.png

    atdc9vvjfum5rj8f.png
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 28 lipca 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ja do Bakalczuka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2016, 12:21

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 28 lipca 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jatoszka wrote:
    ja na wizytę ciązowa pierwszą idę jutro dlatego pytam :-) ale szkoda mi kasy płacić za kazda wizyte wiec od czasu do czasu poszłabym na nfz
    Daj znać jak prywatna wizyta u Niego wygląda...

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • jatoszka Autorytet
    Postów: 1001 534

    Wysłany: 28 lipca 2016, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jasne na pewno zdam relację :-)

    w5wqrl68v17z1bgh.png
    km5stv73corlpm49.png
    Nasze Aniołki 31.08.2009 [*][*] 30.08.2016 [*]
  • makasa Autorytet
    Postów: 604 563

    Wysłany: 28 lipca 2016, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aa coś źle przeczytałam; ]podobne nazwiska.

    ug37uay334snzwle.png

    atdc9vvjfum5rj8f.png
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 28 lipca 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o Usg Swatowski jest dobry w te klocki... robilam u niego połówkowe 3d/4d

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2016, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia sprawdź sobie Kondracką Adrianne. Ona i Swatowski są chyba najbardziej rozchwytywani w Luxmedzie, ale jak dla mnie ona jest o niebo lepsza. Bardzo dokładna, wszystko mówi, wszystko bada. Ja jestem mega z niej zadowolona. Jq Swatowskiego nie kocham, no ale wiem, że dużo kobiet jest z niego zadowolnych.

  • makasa Autorytet
    Postów: 604 563

    Wysłany: 28 lipca 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dzis rano w diagnostyce i robiłam sobie badania na jutrzejszą wizyte:morfologie,tsh i badanie moczu.Właśnie czytam wyniki i mam przy czterech wartościach znaki ostrzegawcze na czerwono(powyżej norm);/w necie wyczytałam że może to być anemia?;/;/oj no zobacze co jutro mi powie lekarz bo w necie to sobie można wyczytać...jednak troche mnie to zaniepokoilo.Na szczesie TSH narazie w normie,ale musze kontrolowac bo w pierwszej ciazy mialam niedoczynnosc.

    ug37uay334snzwle.png

    atdc9vvjfum5rj8f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    makasa Kochana Jutro wizyta to na pewno , gin wyjaśni Ci wszystko co i jak ;-) .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2016, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia i coś nie tak z nią było, poza tym, że na pewno sam zabieg traumatyczny?

    Makasa z interpretacją morfologii to spokojnie, w ciąży są inne normy. Ja prawie całą ciążę mam poniżej. A ile masz hemoglobinę?

  • makasa Autorytet
    Postów: 604 563

    Wysłany: 28 lipca 2016, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    dzięki dziewczyny za słowa otuchy;)jutro wizyta to sie dowiem co i jak.
    Hemoglobina-11,8

    ug37uay334snzwle.png

    atdc9vvjfum5rj8f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2016, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makasa hemoglobina ok jak na ciążę, generalnie lekarz powinien pilnować, żeby nie spadło poniżej 11, wtedy zwykle wdraża się jakieś żelazo. Ja długo miałam ok 11, ostatnio dopiero jak spadło do 10,8 dostałam tardyferon.
    Ale buraki możesz wpierdzielać;) chociaż mi nie pomogły:)

    Jeszcze hematokryt jest w ciąży ważny, ale też normy dla ciąży są inne, a na wynikach masz pewnie podane dla "normalnego" człowieka;) także spokojnie lekarz na pewno Ci zinterpretuje jak należy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2016, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Też bym chciała wiedzieć, zadzwonię po 12 to dam znać. Papa raczej nie robie, chyba że coś wyjdzie, ale i to nie jestem pewna. Co będzie to będzie. Tych chorób i tak nie można wyleczyć, a ciąży nie usunę... tyle że zdążylabym oswoić się z tą wiadomością
    Ja też Pappa odpuściłam. Usg miałam bardzo dokładne, wszystkie parametry idealnie, a sprawdzała naprawdę dużo, no i nie mam chorób w rodzinie, jestem przed 30. Stwierdziłam, że bez sensu, tym bardziej, że Pappa to statystyka, która lubi się mylić.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2016, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia też miałam ten problem. Mam wolne skierowanie, bo Kondracka teraz przyjmuje poza abonamentem, płatnie i u niej byłam, a chciałam do kogoś się umówić dodatkowo za free i wszyscy na urlopach. W końcu do Palacza się umówiłam.

  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 28 lipca 2016, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, witam sie dość wieczorową porą i zadaje pytanie czy mnie przyjmiecie?
    Znamy się tu z niektórymi dziewczynami z różowego wątku, a dopiero dziś od Moni dowiedziałam się o istnieniu TEGO wątku na belly.
    Więc info o mnie dla Tych Pań co mnie nie znają. Mam na imię Ewa i mam 35 lat. Jest to moja 2 ciąża, z tym ze pierwsza na takim etapie. Mam za sobą niestety poronienie. Będę miała księżniczkę o imieniu .... Emilia lub Ada, bo w tej kwestii nie możemy z mężem dojść do porozumienia. Swój odmienny stan znoszę zaskakująco dobrze.

    Życzę duzo spokoju i zdrówka każdej ciężarówce, a oczekujacej na pozytywną betę powodzenia.

    MAGDZIULLA i pozostałe dziewczyny z różowego wątku lubelskiego. Mam nadzieje, ze nie macie mi za złe, ze poniekąd przyznalam rację staraczkom.

    Szczęśliwa Mamusia, viowieczka lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2016, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 Jasne że Cię przyjmiemy :D , witaj moja droga :) . Oydwa imiona są piękne :D. Ps. Ja to tez mam za sobą poronienie , ale podniosłam się i żyję dalej ból jest , ale już nie taki jak wcześniej , wiem że na to potrzeba czasu :) .

    Monia85 Nic nie wiem moja droga , jutro rano będę mieć dopiero wyniki bety , muszę do jutra poczekać .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2016, 22:27

    hewa81 lubi tę wiadomość

  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 28 lipca 2016, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MONIA A kilka postów wcześniej to mnie pytalas od dr Szymule tak z przyzwyczajenia, ze jestem na wątku?

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • kawola Ekspertka
    Postów: 219 110

    Wysłany: 28 lipca 2016, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Przyjmiecie i mnie? Z niektórymi znam się z różowej strony, mam na imię Karolina i mam 24 lata. To moja pierwsza ciąża, czekamy z M na małą Alicje :). Prowadzę ciąże u Swatowskiego i planuję rodzić na Staszica.

    Powodzenia wszystkim :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2016, 22:30

    Szczęśliwa Mamusia, hewa81, Monia85, viowieczka lubią tę wiadomość

    961lupjyvic92ect.png
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ