X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 28 lipca 2016, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety bardzo przeżyłam poronienie :( Do tego stopnia, ze miałam obawy przed "powtórka z rozrwyki" przy kolejne ciazy. Niestety nie mogłam sobie poradzić ze stratą, siedziało to bardzo głęboko we mnie. Ale czas minął i teraz już jestem na takim etapie, ze musi być dobrze. No ale ... nie ma co rozpamietywac ... Trzeba się cieszyć dniem dzisiejszym :)

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 28 lipca 2016, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Karola :) Ale się zebrałyśmy heheheh

    Monia85 lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2016, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj kawola wśród nas :D , im nas więcej tym weselej :D , a skąd jesteś :D . Piękne imię wybraliście dla córeczki :D.

  • kawola Ekspertka
    Postów: 219 110

    Wysłany: 28 lipca 2016, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81zachęciłaś mnie :P

    Szczęśliwa Mamusia prosto z Lublina :)

    hewa81 lubi tę wiadomość

    961lupjyvic92ect.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2016, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 Moja droga tulę :* , ja to dość szybko zaszłam w ciążę po poronieniu , poroniłam 4 czerwca tego roku , i tego samego dnia miałam zrobiony zabieg , gin kazała dwa msc odczekać , ja już po pierwszej @ po zabiegu , prawdopodobnie zaszłam w ciążę , jutro beta pokażę wynik , boję się jak chol .... .

    kawola Ja do Lublina mam 60 km , mieszkam w miejscowości Ryki :D.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2016, 22:42

    hewa81, hipisiątko lubią tę wiadomość

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 28 lipca 2016, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Ewa i Kawola, witajcie na fioletowej stronie mocy.

    Co do przyznania racji dziewczynom to trochę ciężko mi się zgodzić bo ja też byłam staraczką kiedy część dziewczyn zaszła w ciąże i dzieliła się euforią. Ale ja nie czułam zazdrości, wręcz dzieliłam radość razem z mamusiami napawały mnie nadzieją że i mi się uda. Ale każdy ma inny charakter. Dlatego nie będę dokładała dziewczynom trosk. Chętnie spotkam je tu, jak już będą oczekiwały swoich cudów.

    Ogólnie to niepotrzebnie rozdmuchana sytuacja byla. Moglysmy szybciej załagodzić zamiast dyskutować:)

    Miłej nocki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2016, 22:57

    viowieczka, Kamilka lubią tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 28 lipca 2016, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadza się DOTEK, nie potrzebnie aż na taką skalę rozdmuchana przykra sytuacja. Mnie też absolutnie nie przeszkadzało jak były dziewczyny zaciazone a ja nadaj sie starajaca. Cieszyl mnie ten fakt, bo przeciez prędzej czy później do ciąż by dochodziło. Tylko jakos tak na raz udało się tyle ciąż. Ale każda ma inny charakter i próbowałam choć trochę zrozumieć staraczki. Stąd poniekąd przyznanie im racji.
    A wspomniałam o tym TU teraz z uwagi na to ze wchodzac do nowej grupy gdzie są Dziewczyny "zamieszane" w ta sprawe, moglam swoim postem je urazic. Wiec jesli tak bylo to przepraszam - nie było to skierowane w żadną.
    Ale nie ma co przenosić złych emocji na TO forum, Tu są inne dyskusje i problemy.

    Życzę spokojnej nocki i trzymam kciuki za bete SZCZĘŚLIWEJ

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2016, 23:14

    Szczęśliwa Mamusia, viowieczka lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 29 lipca 2016, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze nie wiem :)

    Szcześliwa mamusia o której wyniki?

    f08af289ff.png
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 29 lipca 2016, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hi,
    i ja się tak zastanawiałam, ilu na wątku będzie chłopaków. Bo jakoś tak sporo dziewczynek będzie :)
    DOTEK, pamiętając Twój przyrost bety, też jakoś obstawiam dzieciątko płci pięknej :)

    Życzę spokojnego piątku :)

    Dotek lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2016, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek O której dokładnie to nie wiem powiedzieli mi że rano będą , po 8 sobie spokojnie wyjdę , lab mam nie daleko , muszę na bratową poczekać aż przyjedzie , od rana leje .. mokro gdzie tam dzieci będę w taką pogodę ciągać.

  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 29 lipca 2016, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    Hewa, Kawola witajcie na tym forum :)

    Monia chyba większość z nas znających już płeć oczekuje dziewczynek :P

    Szczęśliwa trzymam kciuki i z niecierpliwością czekam na dobre wieści :)

    Miłego dnia dziewczynki, ja zmykam do pracy, ale może uda mi się na bieżąco podczytywać :)

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 29 lipca 2016, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, ja równiez jestem w Lublina. Po rózowej stronie mocy byłam w tych staraczkach metoda medyczną. 3 lata nam zajęło zanim udało sie donosic ciaze. 2 razu IUI w Warszawie w Novum, 2 poronienia i w końcu sie doczekaliśmy :) Teraz juz jestem na finiszu i czekam z niecierpliwościa na nasza Małą.

    Szczęśliwa Mamusia, Monia85, Magdziulla, hewa81 lubią tę wiadomość

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2016, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 Masz dużo racji , często tak bywa że dzieci biorę ze sobą , bo nie zawsze ciocia ma czas , bratowa pracuje to też , z tym różnie bywa , do sąsiadki chodzę ale to bardzo żadko , jestem przeważnie zdana na siebie .

    viowieczka Dziękuję :D.

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 29 lipca 2016, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 wrote:
    Hi,
    i ja się tak zastanawiałam, ilu na wątku będzie chłopaków. Bo jakoś tak sporo dziewczynek będzie :)
    DOTEK, pamiętając Twój przyrost bety, też jakoś obstawiam dzieciątko płci pięknej :)

    Życzę spokojnego piątku :)

    No zobaczymy czy dobrze obstawiłaś:) ja też czuję że dziewcze będzie ale najważniejsze żeby było zdrowe. Imię już mamy dla obu płci:) przy poprzednich ciążach były inne imiona ale w międzyczasie znajomi i rodzina je porozchwytywali, ale już mamy.

    Szczęśliwa no pewnie że nie ma co ciągać dzieci w deszcz. Też marzyłam o sporej ilości dzieci. Teraz to modle się chociaż o to jedno. A przynajmniej dwojkę bym chciała żeby kiedyś dziecko nie zostało samo na świecie tylko miało brata/siostrę.

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 29 lipca 2016, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No z imieniem to nie była taka łatwa sprawa ;) Jakos od początku myslalam, ze bedzie chłopiec i dla niego mielismy kilka imion a jak w koncu poznalismy płec-w 20 tygodniu- to bylam bardzo zaskoczona-ale mega szczesliwa bo to było nasze skryte życzenie ;)

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 29 lipca 2016, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betty Boop wrote:
    Cześć dziewczyny, ja równiez jestem w Lublina. Po rózowej stronie mocy byłam w tych staraczkach metoda medyczną. 3 lata nam zajęło zanim udało sie donosic ciaze. 2 razu IUI w Warszawie w Novum, 2 poronienia i w końcu sie doczekaliśmy :) Teraz juz jestem na finiszu i czekam z niecierpliwościa na nasza Małą.
    Cześć Betty Boop. Już niedługo Marcelinka wyskoczy na ten świat:) Same babeczki się rodzą, nie będzie wojny jak to mówi stare przysłowie.

    Monia dla chłopca Dominik, a dla dziewczynki Nina. Mąż zaakceptował oba imiona. Ale podobają mi się jeszcze Magdalena, Paulina, Bartosz :)

    Betty Boop, Szczęśliwa Mamusia, hewa81 lubią tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 29 lipca 2016, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 tak patrze że jestes w 10 tyg i i sie przypomniało, ze mam piekne zdjecie z usg wlasnie z 10 tyg w podgladzie 4d i juz widac rączki, nózki i główke :) uwielbiam te fotke.

    Dotek, Monia85, hewa81 lubią tę wiadomość

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2016, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w środę bylsm na usg na Radziwiłłowskiej i usg faktycznie bez porównania w stosunku do tych do których chodziłam wcześniej. Dzidzia spala ale z jedną nóżka wyprostowana a drugą zgietą a rączki trzymała na brzuszku ;-) a ma tylko nieco ponad 5 cm ;-)

  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 29 lipca 2016, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czesto mialam na Radziwiłłowskiej usg i moj lekarz twierdzi, ze to ten sam sprzet co np na Koncertowej. mam piekne foty 4d z konca ciazy zrobione wlasnie na Radziw. Ale chodzilam tylko do Luxmedu wiec nie mam porównania z innymi usg.

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2016, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem moje drogie niestety beta niska 1,94 dla ciąży powyżej 5 , brzuch boli jak na @ no nic poczekam do 1 sierpnia, musi mi się to unormować po poronieniu , u w razie czego jak dalej @ nie będzie to jestem zapisana , do gina moja Pani gin do końca tego miesiąca nie przyjmuje nazywa się Andrzej Wróbel z Lublina tu do Ryk przyjeżdża :).

‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ