X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LUTOWE serduszka 2020
Odpowiedz

LUTOWE serduszka 2020

Oceń ten wątek:
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 19 września 2019, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguuu wrote:
    Ja o 14 widzę się z maluchem 💓 więc też trzymaj kciuki:p wszystko będzie dobrze:)
    Wczoraj wieczorem pierwszy raz poczułam ruchy z zewnątrz strasznie mnie to rozczuliło 😍 pewno potem będę marudzić, że kopie za mocno 😂 ale narazie cieszę się tym strasznie 💓💓💓

    niesamowite uczucie :D
    mój má utrzymuje usilnie ze jak sie do niego przytulalam w nocy to tez czul kopniaczki :D
    ale dwa dni temu dostalam pierwszego mocnego gola prosto w pecherzyk. Normalnie strzal w dziesiatke xD :D dobrze ze chwile wczesniej bylam w toalecie bo mogloby sie roznie skonczyc, to az tak mocne bylo :p ale na razie ciesze sie nawet z czegos takiego. Potem sie zmieni jak juz utrudniac bedzie oddychanie :)

    Dariah, . Raga . lubią tę wiadomość

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • annkaa Ekspertka
    Postów: 146 175

    Wysłany: 19 września 2019, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qastera wrote:
    Ale super :)
    To ja jeszcze takich niesamowitych wrażeń nie doświadczam, takie malutkie puknięcia delikatne:) Ale Ty Bożenka już chyba od jakiś 2 tyg czujesz ruchy?
    Quastera bez obaw, za chwilę zwiększy się i siła i intensywność...
    Ja już po półtorej tygodnia czuję coraz bardziej i konkretniej hihi wieczorami i rano. Często właśnie, j a k młoda dostanie cukru np. Po kolacji i tak całkiem 4ano

    . Raga . lubi tę wiadomość

    f2wldf9h0x3z4xg8.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 19 września 2019, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkim wizytującym dzisiaj powodzenia życzę! :) <3 ja już się nie mogę doczekać.

    wczoraj miałam bardzo stresujące popołudnie i wybiło mnie z rytmu, dostałam list ze skarbówki... ech ale dzisiaj z samego rana wyjaśniłam wszystko na miejscu i czuję ulgę :) Takie stresy dla ciężarnej, kto by pomyślał! :D

    Ja czuję już lekkie muśnięcia, cudne uczucie. Do połówkowych jeszcze 3 tygodnie ale najpierw oczekuję wyników Panoramy... byle do wtorku! Poza tym sporo pracy i brak czasu ale ja lubię szybkie tempo. Wczoraj zamówiłam kocyk, otulacze z Lullalove, nie mogłam się powstrzymać, a że mam słabość do czerni to malec jeden kocyk będzie miał czarny bo kocham takie klasyczne kolory :)

    Jeśli chodzi o szkołę rodzenia to słuchajcie babka ze szpitala odpisała mi o darmowej szkole rodzenia i nagle zerwała kontakt jak pytałam o późniejsze terminy i nie mogę się dodzwonić :D więc na razie jestem w czarnej du*pie! haha <3

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 19 września 2019, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej .

    Mialam wczoraj polowkowe :)
    Maly zostaje malym na bank :P
    Wazy 302 gramy i ma 22 cm od glowki do pupy ;)
    Jest zdrowiutenki .

    Dariah, ppieguskaa, Dafka, zulka, zuzi_c, Bożenka, Darrika, martakam, . Raga ., Camilla33, Martek&M, JustiJusti, Linka90, KasiaM, ss25, Mama_po_przejściach, Edith lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Dariah Autorytet
    Postów: 7066 3847

    Wysłany: 19 września 2019, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Hej .

    Mialam wczoraj polowkowe :)
    Maly zostaje malym na bank :P
    Wazy 302 gramy i ma 22 cm od glowki do pupy ;)
    Jest zdrowiutenki .


    O to będzie drugi do kompletu :d hihi
    Gratulacje :D

    09.09.2016 2860g szcześcia i 48cm do całowania ♡♡
    w5wqvut11x85dyxn.png
    20.02.2020 3370 g szczęścia i 54 cm do całowania ❤️❤️
    74di20mmq3o11a0n.png
  • Qastera Autorytet
    Postów: 281 317

    Wysłany: 19 września 2019, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Hej .

    Mialam wczoraj polowkowe :)
    Maly zostaje malym na bank :P
    Wazy 302 gramy i ma 22 cm od glowki do pupy ;)
    Jest zdrowiutenki .

    SUPER!

    Ile trwało samo badanie u Ciebie ;) ?

    wniddf9h3z94xhvt.png
  • . Raga . Autorytet
    Postów: 660 608

    Wysłany: 19 września 2019, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Hej .

    Mialam wczoraj polowkowe :)
    Maly zostaje malym na bank :P
    Wazy 302 gramy i ma 22 cm od glowki do pupy ;)
    Jest zdrowiutenki .


    Pięknie ! :) Gratuluje dobrych wieści !!! :)

    24.04.2013 - córeczka GABRYSIA
    l22nqps6d3q4as05.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 19 września 2019, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki :) . Od 16 tygodnia wiedzialam , ze bedzie chlopak a teraz potwierdzili .

    Moje badanie trwalo dobre 30 minut . :) bardzo dokladnie sprawdzala wszystko plus kazala mi isc siku i poskakac zeby maly ustawil pozycje do porodu 😶😶😶😶 no tak zrobilam . Z boczku obrocil sie glowka w dol poczym Ona mowi ah przeciez On ma duzo miejsca jeszcze i obroci sie NIE raz . No halo !:p wooow . Hahah

    . Raga ., zuzi_c, JustiJusti, zulka, Edith lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Qastera Autorytet
    Postów: 281 317

    Wysłany: 19 września 2019, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz po połówkowych :)
    Wszystko ok, mała wazy 377g,łożysko na przedniej ścianie, wysoko.

    zuzi_c, ppieguskaa, Bożenka, Dariah, martakam, Camilla33, Dafka, KasiaM, Darrika, ss25, Mama_po_przejściach, zulka, Edith lubią tę wiadomość

    wniddf9h3z94xhvt.png
  • aprill Autorytet
    Postów: 899 572

    Wysłany: 19 września 2019, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję wszystkich dobrych wieści z połówkowych :)
    Ja mam jutro, jestem bardzo ciekawa jak tam Młoda się miewa.
    Niestety nadal czekam na ruchy :( czasem czuję jakby pukanie ale nie wiem czy to to czy nie to...

    km5svcqgdjp9orqj.png
    20.05.2019 - FET blastka 5.1.2 - beta: 9dpt 62,5; 11dpt 152; 13dpt 396; 16dpt 1237; 22dpt 8563
    został 1 ❄️4.2.2
  • Bożenka Autorytet
    Postów: 1031 841

    Wysłany: 19 września 2019, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aprill wrote:
    Gratuluję wszystkich dobrych wieści z połówkowych :)
    Ja mam jutro, jestem bardzo ciekawa jak tam Młoda się miewa.
    Niestety nadal czekam na ruchy :( czasem czuję jakby pukanie ale nie wiem czy to to czy nie to...
    Czekamy na wieści w takim razie.😀 Te pukanie to zapewne maluszek ☺️

    7u2243r85d8tvjp3.png
    nqtk2n0axl4m779s.png
  • Aguuu Ekspertka
    Postów: 185 312

    Wysłany: 19 września 2019, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, my już po połówkowych:) mała dalej jest małą, ale jaką upartą! 1.5h spacerowania, dopiero za 4 podejściem w miarę się ułożyła. Zjadłam dziś tyle słodkiego że chyba do końca ciąży mi starczy 😂 ale jeśli chodzi o badania to wszystko świetnie, 305g dziś mamy i widzimy się za 3 tygodnie 💓

    Darrika, ss25, Camilla33, Dafka, Mama_po_przejściach, Dariah, ppieguskaa, Bożenka, zuzi_c, zulka, Edith lubią tę wiadomość

    29.01.2020 Zosieńka ❤️ 54cm 3184g
    29.01.2019 [*] Aniołek- 8 tc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2019, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Hej .

    Mialam wczoraj polowkowe :)
    Maly zostaje malym na bank :P
    Wazy 302 gramy i ma 22 cm od glowki do pupy ;)
    Jest zdrowiutenki .


    Już są takie duże ? :O
    Ja mam dopiero 1.10...tyle czekać :(

  • Camilla33 Autorytet
    Postów: 1252 1053

    Wysłany: 20 września 2019, 00:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Hej .

    Mialam wczoraj polowkowe :)
    Maly zostaje malym na bank :P
    Wazy 302 gramy i ma 22 cm od glowki do pupy ;)
    Jest zdrowiutenki .
    Chyba raczej od główki aż po nóżki, na tym etapie podaje się długość CHL a nie CRL.

    fb4dee457a.png

    6ad595d6f7.png
  • Mama_po_przejściach Autorytet
    Postów: 413 180

    Wysłany: 20 września 2019, 01:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy jutro wizytę. Trzymajcie kciuki. Zapalenie pęcherza się nasila, więc oby dotrwać do jutra :(

    8p3ovfxms5h3ke1x.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 20 września 2019, 06:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilla33 wrote:
    Chyba raczej od główki aż po nóżki, na tym etapie podaje się długość CHL a nie CRL.
    Tak , mam wpisane chl . Wlasnie nie bylam pewna ale jak dopytal moj maz to Ona powiedziala ze mierzone bylo od glowy do pupy plus kosc udowa 3 cm itp i zaczela tlumaczyc . Bo ogolnie Ja wiem ze zawsze bylo crl a tu chl i doszukac sie nie moglam ale domyslulam sie ze to to . Dziekuje za info . ;)
    Ale tak czy tak rosnie fajnie hehe . Pewnie bedzie dlugi jak synek tez

    Dariah, ss25, Camilla33 lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Fruzia85 Autorytet
    Postów: 364 477

    Wysłany: 20 września 2019, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey Wam. Nie odzywałam się bo bylismy na urlopie plus miałam problem z zalogowaniem się tu. Mega wypoczelismy i było super. Moje najmniejsze tez juz kopie i kocham to uczucie,najlepiej czuje w łóżku wieczorem i rano w ciągu dnia na chodzie jeszcze słabo. Nadal pracuje, polowkowe mam 1.10. Nie wiem nadal kto będzie. Wyprawka nie przejrzana ale to drugie Dziecko więc większość jest.

    Dariah, ZakręconaOna, Bożenka, zuzi_c, Camilla33, Edith, Mama_po_przejściach lubią tę wiadomość

    ex2bdf9hbfpg3rt5.png

    3i49k6nlyja0did5.png
  • Darrika Autorytet
    Postów: 1199 924

    Wysłany: 20 września 2019, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ss25 wrote:
    Już są takie duże ? :O
    Ja mam dopiero 1.10...tyle czekać :(

    Ja mam połówkowe 17 października :D już się nie mogę doczekać, bardzo bym chciała wiedzieć kto tam u mnie siedzi :)

    . Raga . lubi tę wiadomość

    Pierwsze dziecko, dziewczynka, 28 lat
    609a032c5d.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 20 września 2019, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fruzia85 wrote:
    Hey Wam. Nie odzywałam się bo bylismy na urlopie plus miałam problem z zalogowaniem się tu. Mega wypoczelismy i było super. Moje najmniejsze tez juz kopie i kocham to uczucie,najlepiej czuje w łóżku wieczorem i rano w ciągu dnia na chodzie jeszcze słabo. Nadal pracuje, polowkowe mam 1.10. Nie wiem nadal kto będzie. Wyprawka nie przejrzana ale to drugie Dziecko więc większość jest.
    Super , ze wypoczelas !
    U Ciebie jak u Mnie, Ja w dzien slabiej czuje za to wieczor to kopanko normalnie ze brzuch bedzie niedlugo.latal . ;)
    Ja tez nadal pracuje jeszcze sporo bede . Planowo do poczatku - polowy stycznia

    Fruzia85 lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2019, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsze zamówienie dla Aleksa złożone 🙈
    Została mi jeszcze apteka i smyk lub Allegro. Ale nadal nie wiem co zrobić z łóżeczkiem. Miałam od razu kupić ale bylam pare dni temu w ikea i zakochałam się w ich kołysce...

‹‹ 242 243 244 245 246 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ