X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LUTOWE serduszka 2020
Odpowiedz

LUTOWE serduszka 2020

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dafka, liczymy na zdjęcie Maleństwa💗
    Ja nigdy nie sprawdzałam szyjki, teraz też tego nie robię. Zostawiam to ginekologowi😁
    Mam te liście maliny do zaparzania,wprowadzę do diety ananasa i zwiększam dawkę ruchu. Wcześniej człowiek się bał, że nie donosi a teraz, że przenosi 😂 Kobiety ..
    Ile dni po terminie trzeba się zgłosić do szpitala? Lekarz może wystawić skierowanie już przed terminem i na konkretny szpital?
    Ciekawa jestem jak to wygląda :)
    Faktycznie kusicie tym wiesiołkiem, ja boję się infekcji :/

    Moja koleżanka stosowała wszystkie metody, a jak była tydzień po terminie to wypiła olej rycynowy i wtedy ruszyło. Tylko położna zabroniła jej przyznawać się do tego🙄

  • gusiaa Autorytet
    Postów: 1605 1563

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scintilla wrote:
    Dafka - kciuki zaciśnięte 🍀

    Też bym chciała spróbować z tym wiesiołkiem jak tak zachwalacie ale boję się cokolwiek sobie aplikować ze względu na swój polip - pozostaje mi tylko jedzenie daktyli i muszę kupić tą herbatkę z liści malin ☺️
    Zresztą nie wiadomo czy w ogóle będzie potrzeba - dzisiaj wizyta po 17nastej i dowiem się czy uparciuch się przekręcił 🤷‍♀️
    Postanowiłam się sama ogolić - hmm... Coś mi nie poszło - moja koleżanka wygląda jak twarz Popka - mam nadzieję, że ginekolog nie parsknie śmiechem 🙄

    Słonecznego dnia brzuchatki - Gusiaa Ty chyba też masz dzisiaj sądny dzień - mam nadzieję, że usłyszysz dobre wieści ☺️
    Tak i juz trzese portkami, ale moje przeczucia mówią ze uparta siedzi dalej tak samo, a ty obstawiasz u siebie ??

    Kornelka 💕 09.02.2015r. /2680g. 54cm

    tb73krhmu0f7yc26.png
  • Dariah Autorytet
    Postów: 7066 3847

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scintilla
    Twarz Popka ehhehe No ne mogę hehe ;)
    Co do zgłoszenia do szpitala to mj coś świta 10 dni po terminie..ale nie jestem pewna
    I nie wiem cY to musi być skierowanie od lekarza czy po prostu się idzie do szpitala i zgłasza po terminie

    Ten olej rycynowy to z tego co slyszlalam tk jest jedna ze składowych słynnego koktajlu położnych ;)

    Mysza lubi tę wiadomość

    09.09.2016 2860g szcześcia i 48cm do całowania ♡♡
    w5wqvut11x85dyxn.png
    20.02.2020 3370 g szczęścia i 54 cm do całowania ❤️❤️
    74di20mmq3o11a0n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczynam ćwiczenia z piłka. Podobno szybko i mega dobrze działa :D
    Co do olejku - znam przypadki gdzie wyrządziły wiele złego niż dobrego :(

    . Raga . lubi tę wiadomość

  • Scintilla Autorytet
    Postów: 1073 2207

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gusiaa wrote:
    Tak i juz trzese portkami, ale moje przeczucia mówią ze uparta siedzi dalej tak samo, a ty obstawiasz u siebie ??

    Nie mam pojęcia - przez to położenie poprzeczne mam wrażenie, że czuję go dosłownie wszędzie - chyba urodzę "człowieka gumę" 😬
    Zaczynam się godzić z CC i szukam plusów - nikt mi przynajmniej nie będzie doradzał łażenia po schodach czy seksulanej orgii przed porodem w momencie kiedy moje libido jest na poziomie minus 40 🤭
    No i będe miała porównanie ☺️
    Zresztą wychodzę z założenia, że skoro tak się usadowił tzn, że ma jakiś powód i jest mu tak wygodnie ☺️
    Niby są przypadki zaskoczenia i dziecko się przekreca przed samym porodem - ale mnie ciekawi jak można nie czuć salda 3kilogramowego dziecka w brzuchu 🤔?!

    mhsvi09kzjtuku9r.png
    18.02.2020 Narodziny Bartusia 👨‍👩‍👧‍👦
    10.06.2015 Narodziny Emilki 💝
    05.05.2014 [*] pamiętamy...
  • Dariah Autorytet
    Postów: 7066 3847

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ss25
    mowisz o olejku rycynowym tak?

    ja tylko slyszalam ze jest w skladzi tego koktajku slynnego
    sama go nie stosowalama wiec ciezko mi powiedziec o jego skutecznosci a tym bardziej bezpieczenstwie :)

    09.09.2016 2860g szcześcia i 48cm do całowania ♡♡
    w5wqvut11x85dyxn.png
    20.02.2020 3370 g szczęścia i 54 cm do całowania ❤️❤️
    74di20mmq3o11a0n.png
  • gusiaa Autorytet
    Postów: 1605 1563

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scintilla wrote:
    Nie mam pojęcia - przez to położenie poprzeczne mam wrażenie, że czuję go dosłownie wszędzie - chyba urodzę "człowieka gumę" 😬
    Zaczynam się godzić z CC i szukam plusów - nikt mi przynajmniej nie będzie doradzał łażenia po schodach czy seksulanej orgii przed porodem w momencie kiedy moje libido jest na poziomie minus 40 🤭
    No i będe miała porównanie ☺️
    Zresztą wychodzę z założenia, że skoro tak się usadowił tzn, że ma jakiś powód i jest mu tak wygodnie ☺️
    Niby są przypadki zaskoczenia i dziecko się przekreca przed samym porodem - ale mnie ciekawi jak można nie czuć salda 3kilogramowego dziecka w brzuchu 🤔?!
    Wiesz obrocic się mógł w nocy ;) ale ja tez czuje ja wszedzie przez to kazda cześć skory na brzuchu juz mnie mega mega boli ;/

    A wy na która wizyta

    Kornelka 💕 09.02.2015r. /2680g. 54cm

    tb73krhmu0f7yc26.png
  • Scintilla Autorytet
    Postów: 1073 2207

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gusiaa wrote:
    Wiesz obrocic się mógł w nocy ;) ale ja tez czuje ja wszedzie przez to kazda cześć skory na brzuchu juz mnie mega mega boli ;/

    A wy na która wizyta
    17.00 - ale zawsze jest obsuwa. A jak robili Wam dzisiaj Ktg to złapali serduszko w tym samym miejscu co zwykle czy to był 1wszy zapis ?

    mhsvi09kzjtuku9r.png
    18.02.2020 Narodziny Bartusia 👨‍👩‍👧‍👦
    10.06.2015 Narodziny Emilki 💝
    05.05.2014 [*] pamiętamy...
  • mj26 Autorytet
    Postów: 285 254

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariah wrote:
    Ktoś dziś wizytyuje czy mi sie wydaje?


    Ciekawe jak Dafka :D pewnie juz ma Malenstwo :D
    Ja dzisiaj wizytuje, na sama myśl o tym ze mi będzie wkładał rękę do środka to mi się słabo robi.

    28 lat, pierwsze dziecko ❤️
    Chłopiec 🧸 atdc2n0an2zfp7d7.png
  • Dariah Autorytet
    Postów: 7066 3847

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mj
    A to czemu? Taka obolała jesteś ?
    Daj znac po wizycie jak tam Dzidzia ;)

    09.09.2016 2860g szcześcia i 48cm do całowania ♡♡
    w5wqvut11x85dyxn.png
    20.02.2020 3370 g szczęścia i 54 cm do całowania ❤️❤️
    74di20mmq3o11a0n.png
  • gusiaa Autorytet
    Postów: 1605 1563

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scintilla wrote:
    17.00 - ale zawsze jest obsuwa. A jak robili Wam dzisiaj Ktg to złapali serduszko w tym samym miejscu co zwykle czy to był 1wszy zapis ?
    Tak jak dzis robila było tak samo jak w zeszłym tyg ma 1 ktg, ale u lekarza byłam 2 tyg temu..

    Kornelka 💕 09.02.2015r. /2680g. 54cm

    tb73krhmu0f7yc26.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku co jakis czas mam twardnienia brzucha lekko okresowe ale lekko i w krzyzu mnie co jakis czas lupie ... ale chust wie czy to nie moja rwa . Dodatkowo co lyk.kawy badz zjem nawet paluszka to do wc mnie ciagnie . Brrr ... wlasnie sie wyszykowalam i jade fo miasta po sklepach polazic do innej miejscowosci. Ostatni moj wypad przed porodem tam heheh

    Dariah lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do oleju rycynowego to stosowalam go kiedys na pezeczyszczenie po prostu . Sraczka jak stad do katowic 😂 za to jak po tp wzielam w ciazy to nic a nic , nawet jednej twardej kupy nie zrobilam hahahahahha jak na zlosc . Sorka za doslownosc . :D
    Olej rycynowy nie wywoluje porodu a to , ze jak ma sie rozwolnienie to jelita mocno sa pobudzone i wtedy moga ewentualnie ruszyc i skurcze przy skurczach jelit ale to zaden pewniak niestety . Tak jak jedna z Was napisala , moze i wyrzadzic wiekszy problem jak ktos za duzo wezmie np. Badz za mocno go ruszy ... niestety lecz rowniez moze porzadnie dac rade . Pamietam do dzis jak bylam w szpitalu juz 5 dni po tp dali mi tez w szpitalu sam . Dwie daqki.porzadne przyjelam , lekka kupa i tyle. Byli w szoku ale koktajlu poloznej nie pilam lecz sie skusze niebawem napewno ale ta wersje bez szampana :) xzyli z samym sokiem z ananasa .


    Co do wiesiolka Ja dzieki niemu nie mam infekcji wcale ! Wrecz mi pomogl nawet na te krostki co mialam .

    . Raga . lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • mj26 Autorytet
    Postów: 285 254

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariah wrote:
    Mj
    A to czemu? Taka obolała jesteś ?
    Daj znac po wizycie jak tam Dzidzia ;)
    No czuje tam pobolewanie i mega jakby wrażliwe. Sobie nie wyobrażam teraz jakiegoś seksu czy coś. Do tego jak mnie wygięło przed toaleta, jakiś bol odbytu czy kości ogonowej, szkoda gadać ...

    28 lat, pierwsze dziecko ❤️
    Chłopiec 🧸 atdc2n0an2zfp7d7.png
  • Dariah Autorytet
    Postów: 7066 3847

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakrecona
    no wlasnei ja widzialam taki kokatj ze sok z ananana lub pomaranczy + woda gazowana mocno + olejek rycunowy..
    to mwoisz ze istnieje taka wersja bez olejku ?



    MJ
    oj skad ja znam ten bol i to wygiecie....wlasnie ciezko pwiedziec co to boli czy kosc ogonowa czy odbyt lol

    09.09.2016 2860g szcześcia i 48cm do całowania ♡♡
    w5wqvut11x85dyxn.png
    20.02.2020 3370 g szczęścia i 54 cm do całowania ❤️❤️
    74di20mmq3o11a0n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mj, dla mnie to badanie na fotelu jest w ciąży mocno nieprzyjemne, potem parę godzin pobolewa tam w dole.

    Z tym koktajlem położnych to właśnie ciężko przewidzieć jak zadziała. Znając siebie to się nie odważę na to. Koleżanka bardziej bała się wywoływania w szpitalu niż efektów oleju rycynowego, wypiła i wieczorem odeszły wody i potem rodziła 11 godzin. A niektóre mają po nim skurcze i szybko potem rodzą.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak niby jelita i wszystko jest wrażliwe i tak jak zakręcona pisze różnie możemy zareagować. Jak leżałam z córka ponad 2 lata temu przez miesiąc w szpitalu to właśnie było modne i dużo dziewczyn przyjeżdżało na patologie bo złe zareagowały... w koktajlu który podaje położna to pewnie coś jest jakaś osłonka czy coś i ktoś przy nas jest a ja wiem ze niektóre dziewczyny tak sobie po prostu to Piły...

    Mysza lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i faktycznie chodzi o efekt przeczyszczenia, podobnie jak z ananasem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ss, dokładnie. Jeśli już to pod kontrolą.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma wersji bez olejku bo to wlasnie polega na ttm zeby zaczelo oczyszczac .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
‹‹ 511 512 513 514 515 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ