Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2016
Odpowiedz

Lutówki 2016

Oceń ten wątek:
  • zosiaaa Autorytet
    Postów: 556 299

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    Ale masz słodką córeczkę!!! <3

    Dziękuję :*

    Mam dużo zdjęć, będziesz miała co robić w podróży :P

    ijpbtv7310m1ozqf.png
    yuuds65ggbkid9zq.png
  • abovo94 Koleżanka
    Postów: 31 31

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    abovo mam Cię!! ding dong, runda 3 zakończona xD

    Brawo! A byłam pewna, że nie zgadniesz xd

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2015, 18:57

    xrotskjo8nga6yve.png
    Beta nr I (05.06.2015) 287,7 mlU/ml <3 :D
    Beta nr II (09.06.2015) 1362,6 mlU/ml <3 :D
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    abovo94 wrote:
    Brawo! A byłam pewna, że nie zgadniesz xd
    Pamiętam, że mieszkasz w Warszawie... No i pamiętam że jesteś młodziutka i poznałam na zdjęciach :) Bez obrazy dla starszych koleżanek :)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skierka, faktycznie xD Jesteś jedyna tutaj, którą równie dobrze ja mogłabym znaleźć :D
    Aczkolwiek przyznam się że zdjęcia Monkey oglądałam już z 2 tygodnie temu :D
    Zalogowała się imiennie do tabelki

    Skierka lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiaaa wrote:
    Dziękuję :*

    Mam dużo zdjęć, będziesz miała co robić w podróży :P
    Nooo :) Będę podglądaczem nr 1 bo jako jedyna będę wiedziała jak wygląda większość z Was :D

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale jak wszyscy, to ja też :P

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skierka, Twój mąż wygląda na fajnego faceta :D
    Wybacz, musiałam :D

    Skierka lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    Skierka, Twój mąż wygląda na fajnego faceta :D
    Wybacz, musiałam :D

    hahaha....miło mi :) Fakt. Da się go lubić :D A tak poważnie....złoty człowiek <3 Nie wiem jak wytrzymuje tyle ze mną :P

    zosiaaa lubi tę wiadomość

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • zosiaaa Autorytet
    Postów: 556 299

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    Skierka, faktycznie xD Jesteś jedyna tutaj, którą równie dobrze ja mogłabym znaleźć :D
    Aczkolwiek przyznam się że zdjęcia Monkey oglądałam już z 2 tygodnie temu :D
    Zalogowała się imiennie do tabelki

    Ja też oglądałam, ale inaczej ją znalazłam ;)

    Monkey lubi tę wiadomość

    ijpbtv7310m1ozqf.png
    yuuds65ggbkid9zq.png
  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rety dziewczyny....normalnie grupa szpiegowska :O :)

    zosiaaa, Monkey lubią tę wiadomość

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro już większość widziała mój profil to zapytam Was o zdanie... Scinać włosy czy zapuszczać? :D mam dylemat

    Monkey lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • zosiaaa Autorytet
    Postów: 556 299

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka mi się podoba tak jak jest w avatarze :) to aktualne zdjęcie?

    Monkey lubi tę wiadomość

    ijpbtv7310m1ozqf.png
    yuuds65ggbkid9zq.png
  • Monkey Autorytet
    Postów: 1735 4099

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia a niby jak mnie znalazłaś????

    Pianistko w awatarze wymiatasz :) ja bym zapuściła :)

    zosiaaa lubi tę wiadomość

    2020.png
    ek + 09.05.2014 (9tc)
    d69cj44jvg72mq3b.png
    d69ct5od9nlrlrcq.png
  • ilka85 Przyjaciółka
    Postów: 240 46

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...ciekawi mnie ta tabelka ale aż się boję do niej logować :p

    Monkey lubi tę wiadomość

    f2w3nafadrqkf4rw.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W awatarze zdjęcie aktualne... ale ja zmieniam fryzury dość często... Tam mam takie zdjęcie z mężem w górach z ogolonym bokiem to z kwietnia... w tym momencie mam taką fryzurę tylko w sumie bordową :D
    No właśnie 10 lat noszę krótkie włosy i miałam epizod z zapuszczaniem i ścięłam w tamtym roku... Jak nie zwariuję po drodze to zapuszczę choć lubię krótkie włosy bo przynajmniej pasują do mojego temperamentu :D

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Monkey Autorytet
    Postów: 1735 4099

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2smiech.gif

    2020.png
    ek + 09.05.2014 (9tc)
    d69cj44jvg72mq3b.png
    d69ct5od9nlrlrcq.png
  • Monkey Autorytet
    Postów: 1735 4099

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skierka cudne masz dzieciaczki :D

    Skierka, zosiaaa lubią tę wiadomość

    2020.png
    ek + 09.05.2014 (9tc)
    d69cj44jvg72mq3b.png
    d69ct5od9nlrlrcq.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co xD To bordowe cie rozśmieszyło? Czy fakt, że zmieniam fryzurę co miesiąc? :d

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz wystarczy wejść w mój profil i zobaczyć ostatnio dodanych znajomych

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monkey wrote:
    Skierka cudne masz dzieciaczki :D


    Dziękuję! Twoja córeńka jest przepiękna <3

    Monkey lubi tę wiadomość

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
‹‹ 235 236 237 238 239 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ