X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2016
Odpowiedz

Lutówki 2016

Oceń ten wątek:
  • Lexi150 Autorytet
    Postów: 3877 2819

    Wysłany: 22 lutego 2017, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brusia a ktora dokładnie brałaś?

    Mama 4 Aniołków <3 <3 <3 <3
    ♥ IGOR ♥ 24.02.2016 (3390g, 56cm, 10pkt.)
    mhsvh371f8hry86r.png
    0d1ygywl27duo1io.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2017, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysiek! Dobrze, że jesteś <3 Z nami zapomnisz o wszystkich troskach :)

    Założyłąm spór o te komplety z minnie, dzisiaj odpowiedź że hajs dostanę. ALE! Sprzedawca mi komentarz wystawił. Wam też wystawili? Zastanawiam się co mi tam naskrobali, a zobaczę dopiero jak ja im ocenę wystawię :/ Myślałąm, że przy sporach nie można feedbacka wystawić

    Ja jeśli będę miała drugie dziecko to będzie Tola/Nela albo Piotruś :)

    Mila o tak Polusie są super :D :P

  • Bruśka Autorytet
    Postów: 3155 1897

    Wysłany: 22 lutego 2017, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexi many wywrotke. Obecnie jest na szafie bo jasiek wchodzi na nią i z niej na meble się wdrapuje. Ale zabawka dobra solidna i umie go zająć.

    dqprqtkfus8kbbbd.png
  • L Autorytet
    Postów: 1194 724

    Wysłany: 22 lutego 2017, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia kochana...przykro mi bardzo. Jesteś super kobietą i zasługujesz na szczęście jedno juz masz przy sobie śliczne słodziaśne najpiękniejsze :-) Przesylam uściski i buziaki. Trzymajcie się ciepło :-*

    bl9cdf9hb2lk5j8d.png
  • Bruśka Autorytet
    Postów: 3155 1897

    Wysłany: 22 lutego 2017, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My po sukcesie arki kupimy ten statek piracji z dumela albo na zająca albo na dzień dziecka.

    dqprqtkfus8kbbbd.png
  • Bagabaga Autorytet
    Postów: 1917 1018

    Wysłany: 22 lutego 2017, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brusia ta Arka nie jest ci za głośna? A te tyrkające kolka nie wkurzają? Świetne w niej są wierszyki :) a najlepszy odgłos wydaje żyrafa - nawet nie wiedziałam ze taki :)

    Lexi wywrotka Wadera czy inne ich auta to inwestycja na lata :) są prawie niezniszczalne. Wywrotka będzie używana przez trzecie pokolenie w tym roku:) żyje jeszcze śmieciarka, do której doskonale zbiera się kamienie lub ślimaki:)

    Na urodzinki mój mały dostał koparkę. Super sprawa bo się na niej siada i operuje dźwigniami jak w prawdziwej a jednocześnie służy jako pchacz lub jezdzik (na razie):) tylko to innej firmy. Jakiś maxi builder czy coś.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2017, 11:57

    atdc6iyei0o27of5.png
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 22 lutego 2017, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexi150 wrote:
    Paznokcie u rak obcinam bez problemu a u stóp masakra. Tak wierzga ze nic nie mozna zrobic.

    Dziewczyny oficjalne info w brzuszku mieszka drugi Synuś :D

    Lexi gratulacje! Będą bracia, więc i wspólne zabawy, podobne zainteresowania, wspólni znajomi no i Ty jako jedyna dama w domu :)

    Tysiu współczuję, ale dobrze, że jesteś silna, tak jak napisałaś masz Gabrysię czyli największy swój cud.

    U mnie 3 cykl starań o drugą dzidzię, najprawdopodobniej też nieudany niestety :/

    Jutro roczek synka, impreza w sobotę. Muszę wszystko ogarnąć na przyjazd gości :)

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Lexi150 Autorytet
    Postów: 3877 2819

    Wysłany: 22 lutego 2017, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozkminiam i nie mogę wybrać. Wywrotka fajna tylko kurczę duzo miejsca zajmuje. Patrzyłam też na arke i ten statek piracki ale wg mnie to zbyt wkurzajace zabawki
    Mąż kategorycznie zabronil ich kupna :P
    Mo i podoba mi się też taka zabawka do kąpieli kranik z yookido i już sama nie wiem. A chcemy od nas coś Małemu kupić na urodzinki.

    Mama 4 Aniołków <3 <3 <3 <3
    ♥ IGOR ♥ 24.02.2016 (3390g, 56cm, 10pkt.)
    mhsvh371f8hry86r.png
    0d1ygywl27duo1io.png
  • Lexi150 Autorytet
    Postów: 3877 2819

    Wysłany: 22 lutego 2017, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agus na pewno wkrótce się uda. Trzymam mocno kciuki! :)

    Mama 4 Aniołków <3 <3 <3 <3
    ♥ IGOR ♥ 24.02.2016 (3390g, 56cm, 10pkt.)
    mhsvh371f8hry86r.png
    0d1ygywl27duo1io.png
  • Bruśka Autorytet
    Postów: 3155 1897

    Wysłany: 22 lutego 2017, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexi no może i ta arka mnie wkurza ale to małego ma zainteresować. Potrafi z dwie godziny się bawić wyjmuje i wkłada te zwierzaki. Dźwięki go interesują to że się gdzieś mieści itp. Baga jak baterie się zuzyja to taka głośna nie jest. Choć przy piłce jaka dostał od dziadków takie cholerstwo skaczace i seiecace to poziom głośności ma pikuś i przy czołgu od mojej kuzynki to są zabawki wkurzajace dopiero.

    dqprqtkfus8kbbbd.png
  • Tusiaa Autorytet
    Postów: 2163 1140

    Wysłany: 22 lutego 2017, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexi my mamy od tego goscia. Ogolnie polecam bo uważam tak jak dziewczyny pisza że to na lata. Dla Kuby jest jeszcze prezent od chrzestnego i kupił jakas koparke Lena. Nie widziałam jeszcze ale wydaje mi sie , że moze byc tez fajna.

    http://archiwum.allegro.pl/oferta/mzk-wywrotka-gigant-truck-wader-65000-i6634414992.html

    Tysiaczku wszystko sie ułozy na pewno ! :)

    Kubuś <3
    1usae6yd1m2ge70e.png
  • Tusiaa Autorytet
    Postów: 2163 1140

    Wysłany: 22 lutego 2017, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja teraz z perspektywy czasu mogłam nie kupowac tego pociagu smily play :D musze nastepnym razem dobrze przemyslec zakupy hehe :D

    Mojego ta arka mało co interesuje. Jednym ruchem wywali zwierzatka z góry, Noego tez gdzies rzuci w pizdu :D Jedynie czasem popstryka na pianinku cos troche.

    Kuba ostatnio sprzata. Wywala pampersy z koszyczka i czasem sam bez gadania wrzuca z powrotem :P no albo rekawice kuchenne i sciereczki zwali w pułki a poźniej je układa . Tylko ze efekt koncowy jest taki ze znowu je rozwala wszedzie :D

    A do wyrotki sam siada i czeka az go ktos powozi :D no i sam schodzi z niej .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2017, 12:39

    Kubuś <3
    1usae6yd1m2ge70e.png
  • Bagabaga Autorytet
    Postów: 1917 1018

    Wysłany: 22 lutego 2017, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla zainteresowanych dziewczyn coś o suchej skórce u dziecka od Sroki:

    http://www.srokao.pl/2017/02/suche-placki-na-rycerskich-nogach-jak.html

    vayn lubi tę wiadomość

    atdc6iyei0o27of5.png
  • Lexi150 Autorytet
    Postów: 3877 2819

    Wysłany: 22 lutego 2017, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no właśnie Brusia nasz to niezbyt lubi takie grające zabawki. I widzę ze jak za głośne to on sie boi. Więc jednak wolałabym coś cichszego.

    Mama 4 Aniołków <3 <3 <3 <3
    ♥ IGOR ♥ 24.02.2016 (3390g, 56cm, 10pkt.)
    mhsvh371f8hry86r.png
    0d1ygywl27duo1io.png
  • Tusiaa Autorytet
    Postów: 2163 1140

    Wysłany: 22 lutego 2017, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli chodzi o zwierzatka jak oddaja odgłosy i wierszyki to poziom głosnosci jest ok ale jak gra muzyczka to jest głosna ale podobno mozna zakleic . Dziewczyny tak robiły :D :D i ja tak tez chyba zrobie

    Kubuś <3
    1usae6yd1m2ge70e.png
  • Bruśka Autorytet
    Postów: 3155 1897

    Wysłany: 22 lutego 2017, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i poprostu on lubi wkładać wyjmowac przekładać więc zabawki do zainteresować trzeba dobierać. Bo inaczej leżą. Któraś tu pisała o pościgu pileczek dostał to z dumela i leży schowane. Bo zbyt łatwo rozkłada się pełno śmieci na podłodze a piza tym nie działa bo powinna ta piłeczka z jednego wypadac osbic od membraby i do drugiego wpadać toru ale tak nie robi. Kupa bałaganu tylko. Żeby można o to łatwo stracić. Nawet taka koszykówka interaktywna się bawi zbyt głośne nie jest. Z tym że opricz piłki to mój syn gra w to wszystkimi zwierzatkami z farmy i iinnymi figurkami.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2017, 12:50

    dqprqtkfus8kbbbd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2017, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh dziewczyny czytam i nie wierzę. Wszędzie grzmią o tych procedurach porodowych, które mają być tylko zaleceniem. Było już głośno jakiś czas temu, ale nie sądziłam że to przejdzie. Matko w jakim my ciemnogrodzie żyjemy

  • Bagabaga Autorytet
    Postów: 1917 1018

    Wysłany: 22 lutego 2017, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie.Ja miałam polecać :) u mnie ten piłeczkowy pościg stoi cały czas. Już się nauczył , żeby go za często nie rozbierać i wrzuca te piłki i sama lubię się nim bawić. A ostatnio go nakryłam, że resoraki tam wrzuca i patrzy jak lecą.

    Brusia u nas działa membrana, ale trzeba odpowiednio złożyć. Nawet autka się od niej odbijają :) Może wam się to nie udało. A jak nie działa pomimo prób to reklamacja!

    atdc6iyei0o27of5.png
  • Bruśka Autorytet
    Postów: 3155 1897

    Wysłany: 22 lutego 2017, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baga daruje sobie. Bo on i tak to ciągle rozkłada i pełno bałaganu. Ma taką dmuchawe że wydmuchuje piłeczki wpadają na taki tor i wpadają znów i to go o wiele bardziej interesuje i bałaganu takiego nie robi. I ładnie się bawi wrzuca te piłki a tu parę razy wrzuci i już rozklada

    dqprqtkfus8kbbbd.png
  • Lexi150 Autorytet
    Postów: 3877 2819

    Wysłany: 22 lutego 2017, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vayn rząd robi sobie co chce. Nie liczą się z nikim i caly czas oczy mydla tym 500+. Ja sie tylko zastanawiam co jeszcze musi sie stać żeby ludzie ich na taczkach wywiezli.

    Mamusia_synusia lubi tę wiadomość

    Mama 4 Aniołków <3 <3 <3 <3
    ♥ IGOR ♥ 24.02.2016 (3390g, 56cm, 10pkt.)
    mhsvh371f8hry86r.png
    0d1ygywl27duo1io.png
‹‹ 2548 2549 2550 2551 2552 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ