X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2016
Odpowiedz

Lutówki 2016

Oceń ten wątek:
  • Mamusia_synusia Autorytet
    Postów: 674 350

    Wysłany: 22 lutego 2017, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dana my już dawno nie kąpiemy w wanience bo chałupa pływała ;) kupiłam krzesełko do kąpieli i jest super. Mały siedzi sobie i bawi się zabawkami. Nawet jak nie masz wanny, to można je wstawić do brodzika, zatkać korek, nalać trochę wody i już :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2017, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My będziemy kąpaç w wanience pewnie do 2 rż. Niestety mamy płytki Brodzik i tam kąpiel nawet w grę nie wchodzi. A chałupa pływa to fakt, haha. No trudno wiecznie tak nie będzie

  • Lexi150 Autorytet
    Postów: 3877 2819

    Wysłany: 22 lutego 2017, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My wanienki uzylismy moze 2 razy. A Mlody uwielbia sie bawić słuchawka od prysznica więc mam nadzieję ze skuma.
    Do niedawnay też używalismy krzesełka ale jakiś miesiąc temu Igor odmówił siedzenia w nim. Woli siam w wannie :P

    Mamusia to co znalazlas faktycznie tańsze ale tak na pierwszy rzut oka wydaje mi się ze jakosciowo słabsze. A to i tak zabawka później dla drugiego więc warto zainwestować. Tym bardziej ze my z zabawkami naprawde rzadko cos kupujemy/ dostajemy. Jestem zdania że co za dużo to niezdrowo.

    Mama 4 Aniołków <3 <3 <3 <3
    ♥ IGOR ♥ 24.02.2016 (3390g, 56cm, 10pkt.)
    mhsvh371f8hry86r.png
    0d1ygywl27duo1io.png
  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 22 lutego 2017, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis zamówiłam kilka rzeczy na Ali na adres włoski i jak wchodze w "zamówienia " to tam gdzie jest pokazane ile czasu pozostało do otrzymania przesyłki to pokazuje ze 10 dni a nie 39 jak w przypadku wysyłki do Pl,ciekawe czy faktycznie tak szybko dojdzie.

    Lexi jednak synuś a to juz takie pewne czy jeszcze nie ?

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • Lexi150 Autorytet
    Postów: 3877 2819

    Wysłany: 22 lutego 2017, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedroneczko no na 100% będę wiedzieć pp urodzeniu. Ale już trzeci lekarz mówi ze chłopak więc chyba pewne :)

    Mama 4 Aniołków <3 <3 <3 <3
    ♥ IGOR ♥ 24.02.2016 (3390g, 56cm, 10pkt.)
    mhsvh371f8hry86r.png
    0d1ygywl27duo1io.png
  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 22 lutego 2017, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamusią ja pracuje w koncernie ... i mojego pracodawcę to raczej ni ziemi ni grzece co ja robię hehe. O ile to się nie odbija na moich współpracownikach to nie mam żadnych wyrzutów sumienia.
    Mam spoko kierownika.
    Godziny tną a ten mówi idzie ktoś albo na zwolnienie albo pół etatowcy przepracowany tylko 80H. Także wiesz ten tego ... myślę że nawet jak chciałabym wrócić to noe byłoby problemu.

    A no i akcja z ostatniego miesiąca ... hmm dziewczyna będąc na wychowawczym 3 rok zaszła w ciążę. Cyk cyk ... wróciła na 2 dni do pracy , po czym przyniosła zwolnienie i czeka na poród, macierzyński i tak dalej.
    Także warunki powrotu są jak widać.

  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 22 lutego 2017, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie spodziewałam się takiego odzewu, i ta wiadomość od Tuli na fejsie, naprawdę jesteście kochane :* Normalnie jak rodzina :*

    Apropo zabawek to Gabrysia na roczek dostała kołyskę dla lalek, i jak narazie cieszy moje oko a ona się jej boi :P Podejdzie, zabierze szybko lalę i w nogi, byle jak najdalej od tego sprzętu haha
    A najbardziej lubi takie wkładane kubeczki z ali za około 13 zł :)

    D zdrówka dla was, u nas inhalacje to były masakra, i robione niestety na siłę :/ Bo mała od razu się wyrywała i też sciągała maskę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2017, 23:09

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Tusiaa Autorytet
    Postów: 2163 1140

    Wysłany: 22 lutego 2017, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia bo my big family jesteśmy :D
    A Tobie Jak szybko lek leci z inhslatora ? Jaki masz ? :) no i jak długo inhalowac ? Jak dziecko kaszle ? Mój ma już niby ą ki mokry kaszel, w nocy ma jeszcze gluty w nosie :/ jeden lek odstawilam. Jeszcze snrybiotk 2 dni i mam nadzieję że niedługo przestanie Kaszlec. Apetyt Tex się poprawił. Znowu opindala 240ml mm :D a wcześniej zjadsl po 60-80 ml :(

    Kubuś <3
    1usae6yd1m2ge70e.png
  • Lexi150 Autorytet
    Postów: 3877 2819

    Wysłany: 22 lutego 2017, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia my przez 2 dni robiliśmy 3 razy dziennie, później kontrol i przez kolejne 4 po 2 razy dziennie. Ale nasz lubi sie inhalowac. Pozniej juz jak ja sobie robilam to przychodzil ze on też chce :)

    Tysia bo my może osobiście się nie znamy ale spedzilysmy tu razem tyle dni... dla mnie jesteście jak rodzina :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2017, 23:31

    Mama 4 Aniołków <3 <3 <3 <3
    ♥ IGOR ♥ 24.02.2016 (3390g, 56cm, 10pkt.)
    mhsvh371f8hry86r.png
    0d1ygywl27duo1io.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 22 lutego 2017, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia o taki mam
    http://www.aptekawsieci.pl/28045-inhalator-microlife-neb-100-b-1szt.html
    To jest taki tańszy inhalator i dlatego wolno się inhaluje. Tak mi się wydaje, że wolno bo porównania z innymi nie mam. Gabrysia tak się przy tych inhalacjach wyrywała, że lek nigdy nie zleciał do konca :/ Ona wtedy dostała flegaminę w kropelkach na kaszel, syrop neosine, i ten nebbud do inhalacji, osłuchowo było czysto, tylko był megaa katar i sporo kaszlała. A inhalacja była rano i wieczorem.
    Jak już się apetyt Kubusiowi poprawił to na pewno wkrótce wróci do zdrowia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2017, 23:28

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 22 lutego 2017, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ejj właśnie dziewczyny a jak inhalujecie nebbidem to pamiętajcie albo o płukaniu buzi malucha albo o podawaniu od razu po inhalacji picia.

  • d84 Autorytet
    Postów: 2125 1098

    Wysłany: 23 lutego 2017, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a my mamy inhalacje samą solą fizjologiczną

    mały mi rozniósł całą rolkę srajtaśmy po całym domu i teraz chce ja zjeść!!!

    17/2/2016 B
    11/3/2018 I
  • dana222 Autorytet
    Postów: 1591 803

    Wysłany: 23 lutego 2017, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamusia_synusia wrote:
    Dana my już dawno nie kąpiemy w wanience bo chałupa pływała ;) kupiłam krzesełko do kąpieli i jest super. Mały siedzi sobie i bawi się zabawkami. Nawet jak nie masz wanny, to można je wstawić do brodzika, zatkać korek, nalać trochę wody i już :)

    Trzeba zacząć od tego ze mam łazienkę do remontu! Nie mam wanny, a prysznic jest niestety z takim murkiem i ta taka cerata, masakra. Myślałam kupic sam prysznic z brodzikiem, potem uznałam ze bez sensu, nazbieram i zrobię remont łazienki i kupie swój wymarzony prysznic, w tym roku sie okazało ze będziemy dobudowywać garaże i kotłownie wiec o łazience mogę zapomnieć. Dlatego wymyśliłam ze kupie wanienkę dmuchana, długo szukałam wymiaru zeby tam pasował i w końcu wczoraj jak Pisalyscie o zabawkach to poszukałam znowu i znalazłam:)

    zem33e5e6q3eb1ur.png
    zem32n0aejiedvpj.png
  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 23 lutego 2017, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo matko! Mamert! To jak mamrot prawie ;) nic tego nie pobije nawet sulpicjusz!
    Jak mnie pokusi zrobic jeszcze ciasto drozdzowe to mi prosze wyperswadowac!!! Masakra! Wiedzialam ze mnie to wkurzy! Te rozczyny,letnie mleka,rozpuszczane masla... Brrrr... Niby rosnie! Julka zazyczyla sobie te dounats... Nigdy wiecej!!! Brrrr... Tyle pieprzenia z tym... Ło matko....
    Bylismy wczoraj w Jankach! Dziewczyny wreszcie maja takie same stroje o ktorych Julka marzyla od pol roku:) Jagoda dorosla do rozm 86 (luzniejsze) i maja pudrowo rozowe getry i koszulki z napisem perfect sister:) rano Julka zciagnela ze sznura po kryjomu, kazala nam isc bo "robia restaurace" i nagle wypadly obie ubrane!!!

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • Lexi150 Autorytet
    Postów: 3877 2819

    Wysłany: 23 lutego 2017, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Michałku, Wojtusiu samych cudowności z okazji roczku! Chowajcie się zdrowo chłopaki! :* :* :*

    agulineczka lubi tę wiadomość

    Mama 4 Aniołków <3 <3 <3 <3
    ♥ IGOR ♥ 24.02.2016 (3390g, 56cm, 10pkt.)
    mhsvh371f8hry86r.png
    0d1ygywl27duo1io.png
  • Lexi150 Autorytet
    Postów: 3877 2819

    Wysłany: 23 lutego 2017, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rok temu miałam termin. Siedziałam w przychodni żeby za chwilę się dowiedzieć że nie ma już wód płodowych i idziemy na wywołanie... Oj jaki to był stres ale i jakie podekscytowanie. Wiedziala że najpóźniej następnego dnia na świat przyjdzie Nasz Synuś... :)

    L, d84, tysiaa93 lubią tę wiadomość

    Mama 4 Aniołków <3 <3 <3 <3
    ♥ IGOR ♥ 24.02.2016 (3390g, 56cm, 10pkt.)
    mhsvh371f8hry86r.png
    0d1ygywl27duo1io.png
  • L Autorytet
    Postów: 1194 724

    Wysłany: 23 lutego 2017, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, odnośnie inhalatorow ja ma taki http://www.sklepmedyczny.net/foto/inspiration_elite_promo139.jpg i bardzo szybko idzie polecam. Choć już mam go kilka lat to działa bez zarzutów.

    bl9cdf9hb2lk5j8d.png
  • L Autorytet
    Postów: 1194 724

    Wysłany: 23 lutego 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla naszych przystojniakow sto lat! Rosnijcie zdrowo :-*

    agulineczka lubi tę wiadomość

    bl9cdf9hb2lk5j8d.png
  • Kri Autorytet
    Postów: 1201 814

    Wysłany: 23 lutego 2017, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100 latek Michaś i Wojtuś!
    Lexi ... jutro my dyg dyg jakos do mnie nie dociera ;) ja rok temu to chciałam się wypisywać ze szpitala na zadanie ze nic nie będzie jeszcze długo ;)
    Robiłam przed chwila inhalacje pierwszy raz z soli fizjologicznej i tyłków tak trzymałam koło buzi. Maskara nic nie da sobie już zrobić nawet wytrzeć nos trudno nie mówię o kroplach i odciąganiu ! Mój Inhalator ma tylko jedna prędkość wasze maja jakieś regulacje?
    Kurczę co z przystawek mogę dzień wcześniej przygotować ? Jakieś rzeczy z ciasta francuskiego i do lodowki da radę czy będzie niedobre?

    agulineczka lubi tę wiadomość


    oar8flw1nowd9vtv.png
    74dipiqv6mmnfuyl.png

  • Bruśka Autorytet
    Postów: 3155 1897

    Wysłany: 23 lutego 2017, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się szykuje do pierwszej naszej samodzielbej podróży pociągiem! Bo ostatni dzwonek aby pojechać na dłużej i 7 marca wyruszamy! Najgorsza jest przesiadka ale dać radę musimy!

    dqprqtkfus8kbbbd.png
‹‹ 2550 2551 2552 2553 2554 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ