X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2016
Odpowiedz

Lutówki 2016

Oceń ten wątek:
  • d84 Autorytet
    Postów: 2125 1098

    Wysłany: 21 lutego 2017, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexi super,

    a my chorzy mały i mężu gorączka, ja kaszle ...

    17/2/2016 B
    11/3/2018 I
  • Bagabaga Autorytet
    Postów: 1917 1018

    Wysłany: 21 lutego 2017, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co za zaraza znowu...

    Wydaje mi się czy Tysi dawno nie było?

    atdc6iyei0o27of5.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 21 lutego 2017, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Baga, akurat weszłam i widzę, że o mnie pytasz, miło mi się zrobiło :* Vayn również dziękuję za pamięć :*

    Nie było mnie jakiś czas z powodu problemów prywatnych. Te które mają mnie na fejsiku może zauważyły małą zmianę na profilu, cóż, pewnych zachowań nie da się akceptować i przestałam oszukiwać samą siebie, że będzie lepiej. Ale nie będę ciągnąć tego tematu bo mi się smutno zrobi... Jeszcze będzie pięknie. Mam Gabrysię i dla niej zrobię wszystko.

    W niedzielę robiłam urodziny Gabrysi, wszystko się udało a dekoracje podobały :) Jak zgram zdjęcia to pospamuję.

    Nie dam rady nadrobić wszystkiego... Zauważyłam, że u Lexi chłopaczek, super i gratuluję :* Przesyłam również spóźnione życzenia dla wszystkich jubilatów :* Może przyjmniecie marnotrawną córkę spowrotem :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2017, 20:51

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Lexi150 Autorytet
    Postów: 3877 2819

    Wysłany: 21 lutego 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysiu przesyłam tulaski :*

    Mama 4 Aniołków <3 <3 <3 <3
    ♥ IGOR ♥ 24.02.2016 (3390g, 56cm, 10pkt.)
    mhsvh371f8hry86r.png
    0d1ygywl27duo1io.png
  • gorgeous Autorytet
    Postów: 1145 839

    Wysłany: 21 lutego 2017, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brusiu, czy Ty kupowałaś te stopki dla swojego Jasia? bo nasze maluchy są podobne rozmiarowo, a to że innym są dobre te skarpetki, to prawdopodobne, że mojemu dziecku będą za małe, więc wolałabym porównać to z kimś zbliżonym wyglądem do mojego syna :)

    Lexi, gratuluję! super, że Iguś będzie miał kompana do zabawy :)

    dxom9vvj2dzo2yyb.png
  • gorgeous Autorytet
    Postów: 1145 839

    Wysłany: 21 lutego 2017, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysiu, przykro mi, ale z drugiej strony to może dobrze, że podjęłaś taką a nie inną decyzję. Najpierw będzie bolało, ale z biegiem czasu pewnie dojdziesz do wniosku, że dobrze zrobiłaś, jeśli nie widzisz szans...

    dxom9vvj2dzo2yyb.png
  • Bruśka Autorytet
    Postów: 3155 1897

    Wysłany: 21 lutego 2017, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gorgeus nie nie zamawialam bo Jasiek ma dużą stopę 13,5 cm i moglybyc za małe teraz rozmiar 22 są tak akurat. Ja ciuchów tam nie zamawiam bo bohe się że nie trafię a to jeszcze tyle idzie ze w czasie wyrośnie. Ale zamówiłam zegarek taka tam cebulę i zamówiony 9 lutego i był w skrzynce więc da się? Da się! Z tym że ma wadę. Głośno tyka. A ja tego nie cierpię. Do furii mnie tykajace zegary doprowadzają.

    Tysiu przytulam Cie i jesteś wspaniała odważna i super zaradna i co najważniejsze super babka z Ciebie. Ooooo! Moc calusow:-*. A toksyny się eliminuje z życia!

    dqprqtkfus8kbbbd.png
  • d84 Autorytet
    Postów: 2125 1098

    Wysłany: 21 lutego 2017, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie Tysiu Gorgeous ma 100% racji.
    Trzymamy kciuki żeby wszystko się dobrze ułożyło.

    17/2/2016 B
    11/3/2018 I
  • Bagabaga Autorytet
    Postów: 1917 1018

    Wysłany: 21 lutego 2017, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysiu kochana mam cię w znajomych ale nie wiem dokładnie co się stało. Dobrze ze jesteś. Jeśli to to co myśle to Ja przechodziłam podobna sytuację i przeżyłam i teraz jest mi o 100000 razy lepiej. Niewykluczone ze u ciebie wszystko jednak się poskłada z powrotem ale jeśli nie to dokonałaś prawidłowego wyboru!

    atdc6iyei0o27of5.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 21 lutego 2017, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno przejrzał na oczy gdy wszystko stracił, podobno się zmieni blablabla. Spoko, może za rok, może za dwa lata, może za trzy... :P Kontakt ze względu na dziecko i tak będziemy mieć, na urodzinach Gabrysi też był. Ale dobra, nie ja pierwsza, nie ja ostatnia więc dam sobie radę, są gorsze dramaty. Dziękuję za dobre słowo :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2017, 21:41

    Bruśka lubi tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Bagabaga Autorytet
    Postów: 1917 1018

    Wysłany: 21 lutego 2017, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gorgeus Misza ma stopę 12 cm i jest zapas. Ale są tez większe rozmiary! Zaryzykować nie szkodzi. To nie jakiś wielki majątek a te stopki są na prawdę super. Z tego linku ze zwierzakami dziewczyna wrzucała recenzje ze zamawiała M dla stopy 15 cm i pasują. No ale nie namawiam :)

    gorgeous lubi tę wiadomość

    atdc6iyei0o27of5.png
  • Bruśka Autorytet
    Postów: 3155 1897

    Wysłany: 21 lutego 2017, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexi to mała ściąga

    Kilka lat temu Rada Języka Polskiego wydała listę imion niezalecanych. Znajdują się na niej: Abbadon, Akaina, Alexander, Alma, Andrzelika, Ardena, Arkhan, Bastian, Benjamin, Bhakti, Boromir, Brian, Carmen i Carmena, Chiara, Clea, Cynthia, Dajana, Emaus, Ewan, Herrada, Jaila, Joshua, Julka, Karla, Klea, Krystina, Kuba (jako imię żeńskie), Lester, Lilith, Lorina, Majka, Malta, Martin, Martyn, Maxymilian, Maya, Merlin, Montezuma, Morena, Natasha, Nicol (żeńskie), Nicole (żeńskie), Nika, Nikol (żeńskie i męskie), Nikola (męskie), Ole, Opieniek, Pacyfik, Pakita, Poziomka, Radek, Rener, Ricardo, Sofia, Tea, Teonika, Tonia, Tupak, Una, Unka, Veronika,Victoria, Violeta i Violetta, Wilga, Wilk, William, Xymena.

    A jakie oryginalne imiona otrzymali w 2016 roku chłopcy? Są to m.in. Amir, Artem, Axel, Bagnar, Gaspar, Giovanni, Herbert, Izaak, Kaj, Kilian, Marsel, Maxym, Nico, Noe, Rajan, Ruben, Sambor, Santiago, Timo i Tristan.

    dqprqtkfus8kbbbd.png
  • Bruśka Autorytet
    Postów: 3155 1897

    Wysłany: 21 lutego 2017, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie nie rozumiem czemu niektóre imona uznali za niezalecane lub nietypowe no ale cóż. Mi się kaj spodobało gdyby była dziewczyna myśleliśmy nad kaja. chociaż mąż i tak się upiera nad tym że będzie mały remik jak coś remigiusz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2017, 21:42

    dqprqtkfus8kbbbd.png
  • d84 Autorytet
    Postów: 2125 1098

    Wysłany: 21 lutego 2017, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja te stopki jak zamawiałam to zamówiłam 2 rozmiary 6-12 i 12-18 i w obu rozmiarach chodzi obecnie. Ale jedne takie czerwone z myszką sa znacznie większe od pozostałych i czekają. Nie wiem czy wsadzili większe czy co.

    Póki co ma 37,9, a mnie już każda wnętrzności od kaszlu boli

    17/2/2016 B
    11/3/2018 I
  • d84 Autorytet
    Postów: 2125 1098

    Wysłany: 21 lutego 2017, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w moich rodzinnych stronach była dziś próba uprowadzenia 4 letniego dziecka!!!!
    Podobno już kilka podobnych zdarzeń było w małopolsce i zawsze jeden rodzaj samochodu a ch*** (czy h***) nie złapali.


    Dana pochwal się fryzurą juniora

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2017, 21:50

    17/2/2016 B
    11/3/2018 I
  • Zosia_wop Autorytet
    Postów: 2166 1430

    Wysłany: 21 lutego 2017, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexi gratulacje :*
    Tysia przesyłam całusy :* cokolwiek postanowiłaś to jest dobra decyzja :*

    Mije dziecko znow mnie małpuje - bierze telefon zabawkowy niby cos stuka i halo halo do ucha przykłada, żeśmy sie dzis uśmiali. Chłonie jak gąbka, mądry małż nauczył jej wachania skarpet...tak to nie żart - bierze wachą i mówi uuuuu ze niby śmierdzą i ona teraz to powtarza i wszystko wącha i krzyczy po swojemu ehhh pójdę gdzieś z nią i zacznie mi tak robic to bedzie

    hchy0tc79jyv0psk.png

    https://www.maluchy.pl/li-72379.png
    Niskie amh, endometrioza...
    Aniołek [*]12.2014
  • Bagabaga Autorytet
    Postów: 1917 1018

    Wysłany: 21 lutego 2017, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brusia no ja tez nie wiem dlaczego np Nicola jest niezalecane a w szkołach ich pełno. Pomijając osobiste animozje to imię nie takie złe widziałam gorsze... albo Radek - chyba dlatego ze zdrobnienie... ale nawet zdrobnienie fajne. Przecież nikt się Radosław tak naprawdę nie zwraca.

    Mi tez Kaj się podoba choć powinno pisać się chyba przez i Kai.

    No i Biedronka nadała wg nich prawie niezalecane imię :)

    Moniaa lubi tę wiadomość

    atdc6iyei0o27of5.png
  • Lexi150 Autorytet
    Postów: 3877 2819

    Wysłany: 21 lutego 2017, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju Dziewczyny z imieniem to bedzie mega problem. Już z Igorem było ciężko. Póki co moke typy to Borys, Bruno, Iwo (zgapione od Bagi :P )

    Mama 4 Aniołków <3 <3 <3 <3
    ♥ IGOR ♥ 24.02.2016 (3390g, 56cm, 10pkt.)
    mhsvh371f8hry86r.png
    0d1ygywl27duo1io.png
  • Zosia_wop Autorytet
    Postów: 2166 1430

    Wysłany: 21 lutego 2017, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    D duzo zdrowia dla Was

    Ja mam wszystkoe 3 rozmiaru skarpet te najmniejsze są na styk, te średnie ciut za duże, a te największe to kolosy na razie. A stopę ma jakies 11,5cm

    hchy0tc79jyv0psk.png

    https://www.maluchy.pl/li-72379.png
    Niskie amh, endometrioza...
    Aniołek [*]12.2014
  • Bagabaga Autorytet
    Postów: 1917 1018

    Wysłany: 21 lutego 2017, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia no małpy z nich teraz. Mój w weekend chyba napatrzył się jak sprzątamy i dzisiaj wziął swoją mokra chusteczkę ukradł i latał po domu i gadał do siebie "myju myju" i wycierał wszystko co popadnie:)

    atdc6iyei0o27of5.png
‹‹ 2546 2547 2548 2549 2550 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ