Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2016
Odpowiedz

Lutówki 2016

Oceń ten wątek:
  • Taru Ekspertka
    Postów: 230 52

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje siostry wmawiały mi ze przy niskiej wadze nie da sie zajść w ciąże, twierdziły ze mając wagę 48-50 kg będę mieć problemy. Sama tak myślałam, bo przy kontrolnych badaniach wyszło mi ze mam podniesiona prolaktynę. Mam tez swoje lata, bo 30 zaliczyłam. Jak sie okazało, nie sprawdziło sie. :)

    Taru

    https://www.maluchy.pl/ci-71245.png
  • Mila920 Autorytet
    Postów: 999 1047

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://bellybestfriend.pl/cms/File/usg_gallery/e9882f1f64e3c09c5ab85a750e8a9455.jpg - działa?:p
    Zdjęcie i tak nie oddaje tego co widziałam na monitorze :-) doktor powiedzial, że to moje piękne dziecko :-) nie zasne dziś..:-)))

    tulipanna lubi tę wiadomość

    ckaiskjotzqxyjdt.png
    dqprp07wug12eik7.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 24 lata, jestem silna i młoda, zdrowa, a mimo to staraliśmy się 3 lata... Nie ma reguły :)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila920 wrote:
    https://bellybestfriend.pl/cms/File/usg_gallery/e9882f1f64e3c09c5ab85a750e8a9455.jpg - działa?:p
    Zdjęcie i tak nie oddaje tego co widziałam na monitorze :-) doktor powiedzial, że to moje piękne dziecko :-) nie zasne dziś..:-)))
    Super!!! Ale lepiej śpij trochę bo maluszek potrzebuje wyspanej mamusi :)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Mila920 Autorytet
    Postów: 999 1047

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamusia na wolnym, spi do bólu codziennie :-)
    Ale i tak leże już w betach :-)

    ckaiskjotzqxyjdt.png
    dqprp07wug12eik7.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam jutro ostatni dzień wolnego, a potem dopiero niedziela... Jeszcze nie wiem jak w przyszłym tygodniu... :(
    Idę spać, dobranoc :)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2015, 05:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się...

    Miałam okropną noc :-( Wprawdzie dzięki temu, że wczoraj nie było drzemki spałam dobrze i bez problemu się obudziłam tak jak chciałem - ale cały czas śnił mi się to szpital, to pogotowie, to krew ! buuuu :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2015, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja startuje z 58 kg na 159 cm mam podobne wrażenie że wszystko co zjem gdzieś się traci bo za chwilę znowu chcę mi się jeść.
    Mam pytanie urosnął albo widać wam już brzuch ja np kupiłam sobie sukienkę w maju było wszystko ok a teraz taka opona wychodzi...albo w rurkach zapomnę się ale brzuch mi widać gdzie nigdy tak nie miałam i jest mi ciasno a spodnie rozmiar mniejsze zawsze były za duze. Po 13lipca jak wszystko bd dobrze jadę na zakupy po leginsy i sukienki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2015, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamię :-((((

    Wizyta przełożona na dziś na 12:40.... tak bardzo się boję ... Smutno mi :-(

  • Cynamonowa Ekspertka
    Postów: 245 79

    Wysłany: 1 lipca 2015, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justikf trzymam kciuki, żeby to nic groźnego nie było :* Jak czytalysmy już tutaj nie raz plamienie wcale nie musi oznaczać, że cos złego dzieje się z fasolką. Daj znać po wizycie.

    qb3ckqi1kauxi3zl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2015, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynamonowa wrote:
    Justikf trzymam kciuki, żeby to nic groźnego nie było :* Jak czytalysmy już tutaj nie raz plamienie wcale nie musi oznaczać, że cos złego dzieje się z fasolką. Daj znać po wizycie.

    Oby - to są naprawdę bardzo śladowe ilości... Gdyby nie moje doświadczenia to może bym się nie przejęła...

  • e-ness Autorytet
    Postów: 719 430

    Wysłany: 1 lipca 2015, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justikf dobrze ze dziś masz wizytę to będziesz spokojniejsza, będzie dobrze:-)

    Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty
    Moja juz jutro i juz przebierać nogami;-)


    Miłego dnia

    Córeczka lipiec 2007, synek luty 2009,
    córeczka luty 2013, córeczka luty 2016

    Moja Wielka Rodzina 2+4+kot
  • Monkey Autorytet
    Postów: 1735 4099

    Wysłany: 1 lipca 2015, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justikf wrote:
    Oby - to są naprawdę bardzo śladowe ilości... Gdyby nie moje doświadczenia to może bym się nie przejęła...
    Trzymam kciuki!
    Będzie dobrze!

    2020.png
    ek + 09.05.2014 (9tc)
    d69cj44jvg72mq3b.png
    d69ct5od9nlrlrcq.png
  • e-ness Autorytet
    Postów: 719 430

    Wysłany: 1 lipca 2015, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje zmęczenie sięga zenitu, wczoraj miałam takiego kryzysu ze sobie popłakałam ukradkiem, a ja z tych co nad sobą się nie rozczulają :-(

    Jeszcze ten remont,wrrrrrr od 3 lat wakacje kręcą się wokół remontu, nawet persperspektywa posiadania pięknej kuchni nie nastraja mnie pozytywnie :-(

    No to sobie ponarzekalam ;-)

    Córeczka lipiec 2007, synek luty 2009,
    córeczka luty 2013, córeczka luty 2016

    Moja Wielka Rodzina 2+4+kot
  • Monkey Autorytet
    Postów: 1735 4099

    Wysłany: 1 lipca 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e-ness a narzekaj! Takie nasze prawo teraz :)

    U mnie ostatnio jakiś spadek formy. Obroty mi strasznie spadły i wszystko robię dwa razy wolniej.
    Dziś zaczynam pakowanie bo w piątek wyjeżdżamy do Austrii.
    Mam nadzieję, że jakoś dam radę ze wszystkim :)

    2020.png
    ek + 09.05.2014 (9tc)
    d69cj44jvg72mq3b.png
    d69ct5od9nlrlrcq.png
  • e-ness Autorytet
    Postów: 719 430

    Wysłany: 1 lipca 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monkey to piękny urlop przed Tobą:-)
    Oby pakowanie gładko poszło.



    Mnie też czeka pakowanie ale z mniej przyjemnym finiszem, ;-) nie lubię pakowania, a poniewaz uwazam ze nikt tak dobrze nie pakuje jak ja,to mecze się choć mąż chętnie pomoże.

    Córeczka lipiec 2007, synek luty 2009,
    córeczka luty 2013, córeczka luty 2016

    Moja Wielka Rodzina 2+4+kot
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2015, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś odbieram mojego A że szpitala :) już się doczekać nie mogę! :D

  • zosiaaa Autorytet
    Postów: 556 299

    Wysłany: 1 lipca 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Justikf trzymam kciuki!

    I za resztę wizyt też :)

    My zaraz idziemy na plażę :)

    ijpbtv7310m1ozqf.png
    yuuds65ggbkid9zq.png
  • e-ness Autorytet
    Postów: 719 430

    Wysłany: 1 lipca 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiaaa wrote:
    Hej

    Justikf trzymam kciuki!

    I za resztę wizyt też :)

    My zaraz idziemy na plażę :)


    Odpoczywajcie i bawcie się dobrze :-)

    Mam nadzieje ze za 2 tyg będę w lepszej formie,bo nie wiem jak to będzie z naszym urlopem, ja w hotelu a m z dziećmi w basenach;-)


    zosiaaa lubi tę wiadomość

    Córeczka lipiec 2007, synek luty 2009,
    córeczka luty 2013, córeczka luty 2016

    Moja Wielka Rodzina 2+4+kot
  • zosiaaa Autorytet
    Postów: 556 299

    Wysłany: 1 lipca 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E-ness a gdzie wyjeżdżacie?

    e-ness lubi tę wiadomość

    ijpbtv7310m1ozqf.png
    yuuds65ggbkid9zq.png
‹‹ 319 320 321 322 323 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ