Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2016
Odpowiedz

Lutówki 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez nie mam nic przeciwko zostawienie ubranek, ale wolałabym, żeby ktoś mi się zapytał zanim mi je zabrał. Ogólnie to chce zapytać w szpitalu czy musze mieć swoje ubranka czy oni zapewniają na czas pobytu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nie ma tego problemu w szpitalu, dziecko kapia na prośbę ale też z matką dziecka. Jak jest cesarka to ubierają w szpitalne ubranka jak już będę mogła się zająć dzieckiem to ja decyduje w co będzie ubrane, pieluchy też mi oni zapewniają. Ale też dziwne ze u was w szpitalu dopiero 24h po cesarce można się dzieckiem zająć. U mnie do 12h jest pionizacja i mogę już działać. Ja do szpitala biorę wygodne ciuszki właśnie z racji tego że niekoniecznie mogę mieć siłę i tata dziecka musi umieć je założyć :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2018, 18:03

  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 15 października 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale sobie z córcia pospalam dwie godziny :) wstawać sie nie chciało ale trzeba bo co w nocy bede robic :)

    Vayn ja nie wiem jak to z tymi bólami.Ja miałam tylko raz skurcz i na tym koniec.A to ma az tak bardzo bolec ze chodzić nie mozna ??

    madzia.rka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2018, 18:03

  • madzia.rka Autorytet
    Postów: 924 359

    Wysłany: 15 października 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vayn kup sobie magnez ja biorę 3*2 i mi pomogło. W ostateczności biorę nospe ale to chyba raz było. No i leżenie najlepszym lekarstwem choć nie koniecznie na psychikę :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2015, 15:32

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    relganlia0g8wnrx.png
    Nasz kochany Olus <3
  • Lexi150 Autorytet
    Postów: 3877 2819

    Wysłany: 15 października 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vayn ja wczoraj wieczorem byłam na IP bo miałam straszne kłucia w szyjce i koło pępka właśnie. Jakby mi ktoś szpikulec wbijał. Na szczęście wszytko ok i z szyjką i z Małym. A te kłucia to przez rozrost macicy.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Mama 4 Aniołków <3 <3 <3 <3
    ♥ IGOR ♥ 24.02.2016 (3390g, 56cm, 10pkt.)
    mhsvh371f8hry86r.png
    0d1ygywl27duo1io.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2018, 18:03

  • madzia.rka Autorytet
    Postów: 924 359

    Wysłany: 15 października 2015, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 50 mg magnez. Zaczynałam od 3*1 i zwiększyłam powoli do dawki przy której nie twardnieje mi brzuch i nie mam sraczki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2015, 16:07

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    relganlia0g8wnrx.png
    Nasz kochany Olus <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzia.rka wrote:
    Ja mam 50 mg magnez. Zaczynałam od 3*1 i zwiększyłam powoli do dawki przy której nie twardnieje mi brzuch i nie mam sraczki.
    Haha ostatnie 4 wyrazy mnie rozwaliły :D

  • madzia.rka Autorytet
    Postów: 924 359

    Wysłany: 15 października 2015, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehehe no tak bo przy przedawkowaniu niestety sraczka się włącza ;-)

    relganlia0g8wnrx.png
    Nasz kochany Olus <3
  • szara myszka Autorytet
    Postów: 2339 715

    Wysłany: 15 października 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na twardnienie i klucia mam brac 3x2 a tabletka ma 48mg - przy czym nie wiem czy bardzo mi to pomaga, caly czas twardnieje codziennie po pare razy, jestem przyzywyczajona. Nie boli to ale jest wkurzajace
    No i mam lute na to jeszcze dwa razy dziennie

    szczęśliwa mama :)
    www.babelu.pl polecam - ubranka i akcesoria dla maluszków ;)

    f2wlj48apsehglf6.png
  • gorgeous Autorytet
    Postów: 1145 839

    Wysłany: 15 października 2015, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bruśka wrote:
    Wróciłam z małym ok zaslanial się ładnie i buźki mamie nie chciał pokazać waży 482g w 21t3d. Ale z tą moją tetnica dobrze nie jest. Jak powiedział tragiczna nie jest ale przeplyw dwa razy mniejszy w niej jest. Mam dużo leżeć. I za chwilę będę dzwonić do prowadzącego co i jak dalej robimy.
    Oby wszystko było dobrze! Widzisz, pisałam, żebyś nie martwiła się wagą synka, bo wcale nie jest malutki, jak mój miał 494g w 22t5d :)

    dxom9vvj2dzo2yyb.png
  • Kri Autorytet
    Postów: 1201 814

    Wysłany: 15 października 2015, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a was gin bada ginekologicznie na każdej wizycie? Bo mnie od 2 wizyt nie...i ponawiam pytanko z rana bo zginęło w gąszczu ubranek - nie szczepi się żadna na grypę? :-)


    oar8flw1nowd9vtv.png
    74dipiqv6mmnfuyl.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2018, 18:04

  • Lexi150 Autorytet
    Postów: 3877 2819

    Wysłany: 15 października 2015, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kri wrote:
    Dziewczyny a was gin bada ginekologicznie na każdej wizycie? Bo mnie od 2 wizyt nie...i ponawiam pytanko z rana bo zginęło w gąszczu ubranek - nie szczepi się żadna na grypę? :-)

    Dopóki nie zgłaszałam żadnych problemów do ok 16 tc nie byłam w ogóle ginekologicznie badana. Teraz za każdym razem ale to przez moje dolegliwości. A co do szczepienia to nigdy nie wykonywałam więc nie pomogę.

    Mama 4 Aniołków <3 <3 <3 <3
    ♥ IGOR ♥ 24.02.2016 (3390g, 56cm, 10pkt.)
    mhsvh371f8hry86r.png
    0d1ygywl27duo1io.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bada co wizytę ale bez wziernika, a szczepienia nie robię boję się że odchoruje :/

  • Bruśka Autorytet
    Postów: 3155 1897

    Wysłany: 15 października 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kri ja pisałam że nie jest wskazane szczepienie w ciąży. Bo podając szczepionkę obnizasz odpornosc a ta i tak u nas słaba. Ja się szczepić nie będę bo nie robiłam tego. I balabym się odchorowania. A jak się szczepilas parę razy to i tak masz przrciwciala a szczepionki i tak nie są sporządzane z wirusa atakujacego na biezaco tylko z lat poprzednich.

    Mój rożek przyszedł jest mieciutki i puszysty i ciepły ale zdjęcia Wam zrobię jutro i pieluchy zakupilam u tego samego i są bez porównania do tych biedronkowych pepkowych i rosmanowych.

    Kri, szara myszka, madzia.rka lubią tę wiadomość

    dqprqtkfus8kbbbd.png
  • Bruśka Autorytet
    Postów: 3155 1897

    Wysłany: 15 października 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gorgeous wrote:
    Oby wszystko było dobrze! Widzisz, pisałam, żebyś nie martwiła się wagą synka, bo wcale nie jest malutki, jak mój miał 494g w 22t5d :)

    Udało mu się chyba nadrobic. Prowadzący kazał mi kupić acard. Więc znów leżenie i relaks.

    dqprqtkfus8kbbbd.png
  • Lexi150 Autorytet
    Postów: 3877 2819

    Wysłany: 15 października 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bruśka a gdzie kupowałaś? Daj linka :)

    Mama 4 Aniołków <3 <3 <3 <3
    ♥ IGOR ♥ 24.02.2016 (3390g, 56cm, 10pkt.)
    mhsvh371f8hry86r.png
    0d1ygywl27duo1io.png
‹‹ 867 868 869 870 871 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ