Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LUTY 2025
Odpowiedz

LUTY 2025

Oceń ten wątek:
  • Animka Autorytet
    Postów: 2065 889

    Wysłany: 1 lipca 2024, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati96 wrote:
    A ja rozpoczęłam 7-my tydzień z przytupem. 🤦🏼‍♀️Zaczęły się silne mdłości i wymioty.😕

    Przytulam :(

    Pati96 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8956 17994

    Wysłany: 1 lipca 2024, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia, Krysia, siedzę i zaciskam! 🤞🏻🤞🏻🍀

    Najra za Ciebie te w stopach! 🤞🏻🤞🏻🍀

    Pati przytulam za ten stan. Mam nadzieję że nie będzie cię długo męczyło jednak. 🥺

    xmadziax, Pati96 lubią tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • Pati96 Autorytet
    Postów: 2834 3565

    Wysłany: 1 lipca 2024, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Madzia, Krysia, siedzę i zaciskam! 🤞🏻🤞🏻🍀

    Najra za Ciebie te w stopach! 🤞🏻🤞🏻🍀

    Pati przytulam za ten stan. Mam nadzieję że nie będzie cię długo męczyło jednak. 🥺

    Ja też mam taką nadzieję ,bo jak tu wysiedzieć w pracy . A jeszcze ja jestem jedyną w biurze ,więc muszę ciągle być . Np. jak idę do WC to muszę zamknąć biuro itd

    23.04.2019 - poronienie zatrzymane 8 tc [*]
    28.06.2020 urodził się synek Filip
    03.2022 laparoskopia macicy usunięcie endometriozy i zszycie ponowne macicy po rozejściu blizny po cc
    07.2023 drugi raz laparoskopia macicy usunięcie endometriozy i zszycie ponowne macicy po rozejściu blizny po cc
    08.06.2024 II kreski
    02.02.2025 urodził się drugi synek Nikodem


    Niedoczynność tarczycy, insulinooporność,PCOS,MTHFR 1298A-C homo,PAI-1 4G , cukrzyca ciążowa

    Euthyrox 100, Glucophage xr 2000
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13538 18067

    Wysłany: 1 lipca 2024, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xmadziax wrote:
    U mnie wszystko się uspokoiło, w sensie uczucie jak na okres i ból pleców.
    Też miałam taki moment a teraz od nowa trochę pobolewa okresowo ☺️

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • Animka Autorytet
    Postów: 2065 889

    Wysłany: 1 lipca 2024, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati jeszcze w pracy to masakra. Nie myślałaś o L4?
    Ja też mam od dwóch dni takie bóle okresowe. Wcześniej miałam na początku, potem inne lekkie a teraz znowu na samym dole takie okresowe. No, ale to chyba normalne myślę.

    preg.png
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8171 8044

    Wysłany: 1 lipca 2024, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w pracy jeszcze nikt nie wie... zobaczymy po wizycie dzisiaj...

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Pati96 Autorytet
    Postów: 2834 3565

    Wysłany: 1 lipca 2024, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Animka wrote:
    Pati jeszcze w pracy to masakra. Nie myślałaś o L4?
    Ja też mam od dwóch dni takie bóle okresowe. Wcześniej miałam na początku, potem inne lekkie a teraz znowu na samym dole takie okresowe. No, ale to chyba normalne myślę.

    Nie mam za bardzo możliwości pójścia na L4. Prawdopodobnie będę musiała pracować minimum do grudnia. Jestem sama w biurze ,zajmuje się wszystkim i nie ma mnie kto zastąpić. Od grudnia dopiero będzie za mnie zastępstwo. Do tego praca u rodziny.. więc wiadomo jak jest.

    23.04.2019 - poronienie zatrzymane 8 tc [*]
    28.06.2020 urodził się synek Filip
    03.2022 laparoskopia macicy usunięcie endometriozy i zszycie ponowne macicy po rozejściu blizny po cc
    07.2023 drugi raz laparoskopia macicy usunięcie endometriozy i zszycie ponowne macicy po rozejściu blizny po cc
    08.06.2024 II kreski
    02.02.2025 urodził się drugi synek Nikodem


    Niedoczynność tarczycy, insulinooporność,PCOS,MTHFR 1298A-C homo,PAI-1 4G , cukrzyca ciążowa

    Euthyrox 100, Glucophage xr 2000
  • Murilega Autorytet
    Postów: 983 1532

    Wysłany: 1 lipca 2024, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    flower 🌸 wrote:
    Dziewczyny, miłego dnia ! Trzymam kciuki za wizyty i same pozytywne wiadomości 🌸

    Czy któraś z Was planuje wykonanie badań genetycznych ? I jeśli tak to który test wybralyscie ? Wiem, że najpopularniejszy jest NIFTY ale w Medicover polecają też Veragene i Veracity. 🤔
    Ja planuję prawdopodobnie właśnie Veragene lub Veracity. Zasypałam się ostatnio analizowaniem różnych NIPT ale póki co nie skończyłam. Mam nadzieję, że dziś lub jutro to zrobię, a jak zrobię to się na pewno podzielę 😊

    OldMe-NewMe, flower 🌸, pp2018 lubią tę wiadomość

    22.05.24 ⏸️
    24.05 252.00
    28.05 1884.00, jest pęcherzyk ciążowy 🍀
    13.06 7.25mm, jest ❤️
    18.07 USG, NIPT- 5.5cm zdrowego chłopczyka 💙
    19.09 połówkowe - ✅
    9.12 USG - 2kg człowieka
    3.01 USG - 2.77kg człowieka

    preg.png

    Starania od maja 2023
    Nawracajace ciąże biochemiczne 🙁

    homozygota MTHFR c. 1286A>C, heterozygota PAI1
    ANA: typ ziarnisty, 1:320, immunoblot ANA3 ujemny
  • Everka Ekspertka
    Postów: 232 176

    Wysłany: 1 lipca 2024, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pracuję w szpitalu i już mam dosyć . Jestem mega zmęczona. Ale mdłości z rana się uspokoiły i gorzej się czuje wieczorem . Rano jedynie mnie piersi bolą masakrycznie .

    Zosia 7 month 🩷
  • xmadziax Autorytet
    Postów: 1072 1226

    Wysłany: 1 lipca 2024, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    U mnie w pracy jeszcze nikt nie wie... zobaczymy po wizycie dzisiaj...
    U mnie w pracy kilka osób wie, w tym kierowniczka. Powiedziałam jej żeby nie robiła jak na razie dla mnie grafiku, bo jak będzie wszystko ok to idę na zwolnienie od razu ☺️

    11.03⏸️🩷🩵 8 CS
    8+5💔
    23.04 łyżeczkowanie (10+1) 🕊️
    •22.05 1 cykl
    •17.06 skromne ⏸️🙏🏻
    •1.07. zarodek 0,26cm 🥹🤞🏼
    • 22.07. 2,13cm bąbelka z ❤️
    • 19.08. 6,28cm dzidziusia 164bmp❤️
    •21.08 papp-a: niskie ryzyka
    •16.09 165g chłopca 🩵
    •14.10 340g 👦🏻🩵
    •22.10 połówkowe 429g małego gimnastyka 🩵
    •28.10 wizyta ✅
    •18.11 (25+5) 817g uparciucha 🩵👦🏻
    •16.12 (29+5) 1400g główką do góry 🦊🩵
    •23.12 (30+5 ) III prenatalne 1404g (inny sprzęt)
    •2.01 (32+1) 1600g 🩵
    •13.01 (33+5) 2120g ułożenie miednicowe
    •27.01 (35+5) 2325g, czekamy na termin CC 🫣
    •3.02 (36+5) 2470g
    •10.02 (37+5) 2606g
    18.02 cc 🫣🩵👦🏻
    event.png
  • najra88 Autorytet
    Postów: 1353 2298

    Wysłany: 1 lipca 2024, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mały waleczny Kropek! 0.98cm cudu z bijącym serduszkiem 💓 Ryczłam jak widzieliśmy i słyszeliśmy serduszko.

    6b3d2b8d426b6.jpghttps://zapodaj.net/plik-DyRsPRuAF6

    oloska, BuBu90, Ccarolinaa, Animka, Hope31, Fabregasowa, siesiepy, Pati96, Izabell155, xmadziax, Lavenda, OldMe-NewMe, Hach, Gemma19, Paulina1106, flower 🌸, martysiaczki, Palcia, pp2018 lubią tę wiadomość

    Starania od 2014 z przerwą w 2019 i 2023

    ♀️ PCOS; mięśniaki macicy; niedomoga lutealna; słaby lewy jajnik; 12/17 i 06/23 cb; 09/23 – miomektomia i cystektomia
    ♂️ 2018 - morfo 2%; 2023 - morfo 4%

    IVF 04/24; mamy 8❄️🥰

    🔸05/06/24 FET ❄️5AB🔸5dpt blade ⏸️🔸7dpt mocne ⏸️🔸12dpt beta 887🔸14dpt beta 1874🔸24dpt 6+1 silne krwawienie🔸26dpt 6+3 GS 2.3cm; YS 0.34cm; CRL 0.98cm z bijącym❤️🔸7+3 CRL 1.2cm🔸8+2 CRL 1.9cm🔸9+4 CRL 2.8cm🔸11+3 CRL 4.9cm; NIPT niskie ryzyka; synek 💙🔸13+5 CRL 8.3cm🔸16+5 173g🔸18+5 283g🔸20+4 375g🔸22+3 połówkowe ok 516g🔸25+5 913g 🔸28+5 1426g🔸31+2 2009g🔸33+5 2402g🔸35+5 2883g🔸36+5 3170g🔸37+5 3510g🔸
    🍀💙CC 38+3, 3410g, 50cm💙🍀

    age.png
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8171 8044

    Wysłany: 1 lipca 2024, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja powiem po wizycie, alw tylko kilku osobom, że chce skończyć konkretne rzeczy ile dane rade przed L4..

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • najra88 Autorytet
    Postów: 1353 2298

    Wysłany: 1 lipca 2024, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam za wsparcie Dziewczyny ❤️

    Starania od 2014 z przerwą w 2019 i 2023

    ♀️ PCOS; mięśniaki macicy; niedomoga lutealna; słaby lewy jajnik; 12/17 i 06/23 cb; 09/23 – miomektomia i cystektomia
    ♂️ 2018 - morfo 2%; 2023 - morfo 4%

    IVF 04/24; mamy 8❄️🥰

    🔸05/06/24 FET ❄️5AB🔸5dpt blade ⏸️🔸7dpt mocne ⏸️🔸12dpt beta 887🔸14dpt beta 1874🔸24dpt 6+1 silne krwawienie🔸26dpt 6+3 GS 2.3cm; YS 0.34cm; CRL 0.98cm z bijącym❤️🔸7+3 CRL 1.2cm🔸8+2 CRL 1.9cm🔸9+4 CRL 2.8cm🔸11+3 CRL 4.9cm; NIPT niskie ryzyka; synek 💙🔸13+5 CRL 8.3cm🔸16+5 173g🔸18+5 283g🔸20+4 375g🔸22+3 połówkowe ok 516g🔸25+5 913g 🔸28+5 1426g🔸31+2 2009g🔸33+5 2402g🔸35+5 2883g🔸36+5 3170g🔸37+5 3510g🔸
    🍀💙CC 38+3, 3410g, 50cm💙🍀

    age.png
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8171 8044

    Wysłany: 1 lipca 2024, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najra88 wrote:
    Mój mały waleczny Kropek! 0.98cm cudu z bijącym serduszkiem 💓 Ryczłam jak widzieliśmy i słyszeliśmy serduszko.

    6b3d2b8d426b6.jpghttps://zapodaj.net/plik-DyRsPRuAF6
    Już pisałam w innym wątku ;) ale dobre wiadomości oznacza kilka razy komentować... 😍😍😍 mam nadzieję że dzisiaj same będą... 🥰🙏

    najra88, Ilona.. lubią tę wiadomość

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Everka Ekspertka
    Postów: 232 176

    Wysłany: 1 lipca 2024, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój kropek miał na 6 tydzień i 3 dni 5 mm ale noszę go cały czas że sobą
    W sensnie zdjęcie .🥹 782bd458efb26.jpghttps://zapodaj.net/plik-BdhNHN12nk

    Zosia 7 month 🩷
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13538 18067

    Wysłany: 1 lipca 2024, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najra88 wrote:
    Mój mały waleczny Kropek! 0.98cm cudu z bijącym serduszkiem 💓 Ryczłam jak widzieliśmy i słyszeliśmy serduszko.

    6b3d2b8d426b6.jpghttps://zapodaj.net/plik-DyRsPRuAF6
    Widzisz, mówiłam że takie krwawienie nie oznacza końca ❤️ cudownie niech walczy dalej ❤️ a wiadomo co było przyczyną krwawienia ?

    najra88 lubi tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • Animka Autorytet
    Postów: 2065 889

    Wysłany: 1 lipca 2024, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najra88 wrote:
    Mój mały waleczny Kropek! 0.98cm cudu z bijącym serduszkiem 💓 Ryczłam jak widzieliśmy i słyszeliśmy serduszko.

    6b3d2b8d426b6.jpghttps://zapodaj.net/plik-DyRsPRuAF6

    Gratulacje 🥰

    Bardzo dobre wieści i tylko takie oby były 😍😍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2024, 12:11

    najra88 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • najra88 Autorytet
    Postów: 1353 2298

    Wysłany: 1 lipca 2024, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    Widzisz, mówiłam że takie krwawienie nie oznacza końca ❤️ cudownie niech walczy dalej ❤️ a wiadomo co było przyczyną krwawienia ?
    Szukali ale nie było widać nic na USG. Być może przyczyną jest mięśniak ale nie mogli potwierdzić na sto procent. Skan trwał dlugo i szukali wszędzie w jamie macicy, jajnikach, jajowodach ale nie znaleźli przyczyny.

    Hach lubi tę wiadomość

    Starania od 2014 z przerwą w 2019 i 2023

    ♀️ PCOS; mięśniaki macicy; niedomoga lutealna; słaby lewy jajnik; 12/17 i 06/23 cb; 09/23 – miomektomia i cystektomia
    ♂️ 2018 - morfo 2%; 2023 - morfo 4%

    IVF 04/24; mamy 8❄️🥰

    🔸05/06/24 FET ❄️5AB🔸5dpt blade ⏸️🔸7dpt mocne ⏸️🔸12dpt beta 887🔸14dpt beta 1874🔸24dpt 6+1 silne krwawienie🔸26dpt 6+3 GS 2.3cm; YS 0.34cm; CRL 0.98cm z bijącym❤️🔸7+3 CRL 1.2cm🔸8+2 CRL 1.9cm🔸9+4 CRL 2.8cm🔸11+3 CRL 4.9cm; NIPT niskie ryzyka; synek 💙🔸13+5 CRL 8.3cm🔸16+5 173g🔸18+5 283g🔸20+4 375g🔸22+3 połówkowe ok 516g🔸25+5 913g 🔸28+5 1426g🔸31+2 2009g🔸33+5 2402g🔸35+5 2883g🔸36+5 3170g🔸37+5 3510g🔸
    🍀💙CC 38+3, 3410g, 50cm💙🍀

    age.png
  • Everka Ekspertka
    Postów: 232 176

    Wysłany: 1 lipca 2024, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    Już pisałam w innym wątku ;) ale dobre wiadomości oznacza kilka razy komentować... 😍😍😍 mam nadzieję że dzisiaj same będą... 🥰🙏
    Gratulacje 😘 Rosnijcie

    Zosia 7 month 🩷
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13538 18067

    Wysłany: 1 lipca 2024, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie dojeżdżają mdłości, znoszę z godnością ale wiem już jak się czujecie dziewczyny 😅

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
‹‹ 112 113 114 115 116 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ