Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Maj 2015 :)
Odpowiedz

Maj 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • kamixx Znajoma
    Postów: 25 17

    Wysłany: 3 września 2014, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    świetny pomysł

    eq4nxuj.png
    f2wltv73oucskca0.png
    aniołek 26.12.2012 6 tydz.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2014, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2014, 11:39

  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 3 września 2014, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2015, 18:42

  • Monika1357 Autorytet
    Postów: 1134 962

    Wysłany: 3 września 2014, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny super pomysł z tą listą.

    Powiedzcie czy was też bolą brzuchy?
    Bo mnie bardzo.

    Każda twoja myśl jest czymś realnym - jest siłą.
    Danielek 03.05.2015r.
    Sebastianek 27.08.2017r.
  • alma Autorytet
    Postów: 620 550

    Wysłany: 3 września 2014, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika1357 wrote:
    Dziewczyny super pomysł z tą listą.

    Powiedzcie czy was też bolą brzuchy?
    Bo mnie bardzo.
    Mnie również boli brzuch, ale to chyba rozciągająca się macica :)

    Monika1357 lubi tę wiadomość

    relg3e5e54dwhg22.png
  • katalina Autorytet
    Postów: 1315 1230

    Wysłany: 3 września 2014, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2015, 07:46

  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 3 września 2014, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja juz po wizycie jestem. Pecherzyk jest w macicy :) dostalam juz skierowanie na wszystkie badania a kolejna wizyta 17 wrzesnia. :)

    alma, Monika1357, Ewelcia, Ulka84 lubią tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
  • alma Autorytet
    Postów: 620 550

    Wysłany: 3 września 2014, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super wieści Ofelaine :)

    relg3e5e54dwhg22.png
  • Monika1357 Autorytet
    Postów: 1134 962

    Wysłany: 3 września 2014, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alma wrote:
    Mnie również boli brzuch, ale to chyba rozciągająca się macica :)

    Powiem ci, że tak myślę, tylko zastanawiam się czy tak często powinien boleć.

    Każda twoja myśl jest czymś realnym - jest siłą.
    Danielek 03.05.2015r.
    Sebastianek 27.08.2017r.
  • alma Autorytet
    Postów: 620 550

    Wysłany: 3 września 2014, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika1357 wrote:
    Powiem ci, że tak myślę, tylko zastanawiam się czy tak często powinien boleć.

    Mnie dziś brzuch bolał prawie całą noc i w ciągu poprzednich 3 nocy było to samo. Nie wiem, czemu akurat w nocy moje bóle są bardziej intensywne, bo dzień jest ich zdecydowanie mniej. To jest dopero 4 tydzień i wydaje mi się, że te bóle są całkowicie normalne. No chyba, że są one jakieś mega bolesne, to wtedy warto chyba zapytać lekarza...

    Monika1357 lubi tę wiadomość

    relg3e5e54dwhg22.png
  • Monika1357 Autorytet
    Postów: 1134 962

    Wysłany: 3 września 2014, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alma wrote:
    Mnie dziś brzuch bolał prawie całą noc i w ciągu poprzednich 3 nocy było to samo. Nie wiem, czemu akurat w nocy moje bóle są bardziej intensywne, bo dzień jest ich zdecydowanie mniej. To jest dopero 4 tydzień i wydaje mi się, że te bóle są całkowicie normalne. No chyba, że są one jakieś mega bolesne, to wtedy warto chyba zapytać lekarza...

    Pewnie tak są normalne:)

    Każda twoja myśl jest czymś realnym - jest siłą.
    Danielek 03.05.2015r.
    Sebastianek 27.08.2017r.
  • katalina Autorytet
    Postów: 1315 1230

    Wysłany: 3 września 2014, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2015, 07:38

  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 3 września 2014, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2015, 18:42

  • Monika1357 Autorytet
    Postów: 1134 962

    Wysłany: 3 września 2014, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopisałam się, a nie widać mnie?

    Ewelcia lubi tę wiadomość

    Każda twoja myśl jest czymś realnym - jest siłą.
    Danielek 03.05.2015r.
    Sebastianek 27.08.2017r.
  • zgredka Autorytet
    Postów: 7045 3728

    Wysłany: 3 września 2014, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopisałam się, ale na samym dole, gdyż nie ogarnęłam tłumaczenia :)

    Ewelcia lubi tę wiadomość

    acwrp8b.png

    w0x7889.png
    *******Gang 18+*********

    Pl - Krk
  • paulinqa Autorytet
    Postów: 948 914

    Wysłany: 3 września 2014, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale zasuwacie dziewczyny z pisaniem;p masakraaa.;)
    ja mam wizytę 22 września dziś się zapisałam. pierwsza wizyta u tego lekarza 200 zł;p
    mnie teżpobolewa zwłaszcza prawy jajnik może bardziej kłuje..

    Mikołaj ♡
    relgupjypxcecsm1.png


    22.04.2014 [*]
  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 3 września 2014, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2015, 18:42

  • paulinqa Autorytet
    Postów: 948 914

    Wysłany: 3 września 2014, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też się dopisalam;p

    Mikołaj ♡
    relgupjypxcecsm1.png


    22.04.2014 [*]
  • alma Autorytet
    Postów: 620 550

    Wysłany: 3 września 2014, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przed chwilą zaliczyłam pierwsze nudności z finałem w kiblu i to po głupim magnezie rozpuszczalnym :-/

    relg3e5e54dwhg22.png
  • zgredka Autorytet
    Postów: 7045 3728

    Wysłany: 3 września 2014, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie dziś nic a nic, tylko sutki wrażliwe, ale zjadłam nawet jogurtasa, po którym od kilku dni się odbijało

    acwrp8b.png

    w0x7889.png
    *******Gang 18+*********

    Pl - Krk
‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ