Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Maj 2015 :)
Odpowiedz

Maj 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • WesołaMama Autorytet
    Postów: 706 804

    Wysłany: 12 listopada 2014, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczęłam 2 trymestr i nadal szefowa nic nie wiem... Jutro mam usg genetyczne i wtedy zamierzam powiedzieć. Jak będę dobrze się czuła to będę pracować do końca stycznia.

    Morfologia kiepska mi wyszła mam już anemię więc pewnie zapoda mi jakieś żelazo?

  • Nana86 Ekspertka
    Postów: 160 295

    Wysłany: 12 listopada 2014, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Innessa tak bardzo jest mi przykro, jestem z Tobą myślami i modlitwa

  • madziorek Autorytet
    Postów: 1282 960

    Wysłany: 12 listopada 2014, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessa :( brak mi słów...tak mi przykro ;( Bądźcie dzielni <3

    201505111762.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2014, 13:19

    gosiunia lubi tę wiadomość

  • beti97 Autorytet
    Postów: 2267 1911

    Wysłany: 12 listopada 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessa:( Nic nie piszę bo brak mi słów. Przytulam :*

    ❤️Córcia2015
    ❤️Córcia2018
    💙Synek2021
    preg.png
  • czarna panda Autorytet
    Postów: 577 625

    Wysłany: 12 listopada 2014, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessa...nie wiem co napisać...Bardzo, bardzo mi przykro. Dziękujemy że byłaś z nami na forum, odwiedzaj nas i napisz czasami co u Ciebie. Tule:*

    dxom6iye3mh7f98x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inesko tulę !!! Trzymajcie się !!

  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3149

    Wysłany: 12 listopada 2014, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inesska...niemożliwe...nie wierzę... :( tak mi strasznie przykro jest, że aż nie mogę w to uwierzyć... jestem z Tobą :*

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3149

    Wysłany: 12 listopada 2014, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny... ja w to nie wierzę... aż mi się przykro zrobiło...

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magic wrote:
    Dziewczyny... ja w to nie wierzę... aż mi się przykro zrobiło...


    Ja się aż popłakałam jak przeczytałam!! Jest niesprawiedliwoaśc na tym świecie naprawdę !!

  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 12 listopada 2014, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Kochane moje żegnam sie ze staraniami do Was bede od czasu do czasu zagladać - dzisiaj podjelismy z meżem taką decyzje!!!
    Dziecko a raczej dzieci nie żyja prawie od miesiaca ( podejrzenie,ze były bliźniaki bo sa dwa pecherzyki ale w jednym jest cialko żółte i dzieciątko tzn to co po nim zostało
    jutro mam zabieg w szpitalu polecam sie Waszej pamieci!
    nic innego nie napisze bo nie mam sił a po drugie nie chce używac niecenzurowanych słów :(
    bede o Was pamietac mimo,ze w nastepnym tygodniu konczy mi sie abonament to postaram sie raz na jakis czas zagladać
    buziaki dla kazdeh z Was <3 i dziekuje,ze JESTESCIE !!!!!!!!!
    Brak mi słów... Popłakałam się... :(

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3149

    Wysłany: 12 listopada 2014, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też...och Boże...czemu takie rzeczy przydarzają się tak wspaniałym i kochanym osobom? :(

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • madziorek Autorytet
    Postów: 1282 960

    Wysłany: 12 listopada 2014, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się popłakałam :( strasznie przykro

    201505111762.png
  • dorota1987 Autorytet
    Postów: 979 1072

    Wysłany: 12 listopada 2014, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessko też nie wiem co napisać, jest mi strasznie przykro i łzy cisną się do oczu. Ty i Twój mąż zasługujecie na to, żeby zostać rodzicami. Mam nadzieję, że los wkrótce się do Was uśmiechnie i uda Wam się adoptować dziecko. <3

    dqprj44jymj31xvy.png
  • Karolkaa Autorytet
    Postów: 326 303

    Wysłany: 12 listopada 2014, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2017, 14:27

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 22:10

  • Malink_a Przyjaciółka
    Postów: 72 92

    Wysłany: 12 listopada 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brak mi słów.
    :( strasznie smutna wiadomość.
    Inessa wysyłałam Ci ciepłe mysli, trzymaj się. :*

    16udyx8d2hk0fycf.png
  • pompon Autorytet
    Postów: 711 690

    Wysłany: 12 listopada 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weszłam, żeby napisac co u mnie pochwalić się zdjęciami, ale nie mam siły, po tym co przeczytałam. Popłakałam się, Inessa strasznie mi przykro, nie mam słów. Wysyłam dużo ciepła i modlę się za Was, wierzę, że będziecie niedługo cudownymi rodzicami.

    dqprpx9ipz8r5pqs.png
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 12 listopada 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessko brak mi słów :( Wspieram was mocno.
    <3

    atdc8iikup31msj2.png
  • Agusia246 Autorytet
    Postów: 1620 2596

    Wysłany: 12 listopada 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nie i jeszcze raz nie! Byłam przekonana, że tym razem Wam się udało :( Weszłam spodziewając się dobrej nowiny... Ineska - tulę z całych sił, nie umiem sobie nawet wyobrazić tego, co czujesz. 6 aniołków... Absolutnie nie rozumiem po co Bóg obdarowuje takim szczęściem tylko po to, żeby je odebrać zbyt wcześnie aż tyle razy :(

    age.png
‹‹ 368 369 370 371 372 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ