Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Maj 2015 :)
Odpowiedz

Maj 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2014, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 22:25

  • nadulek Autorytet
    Postów: 542 622

    Wysłany: 27 listopada 2014, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ja leżakuje kolejny dzień po amniopunkcji i tak do środy bo wtedy mam kontrolną wizytę po amnio. Dziś byłam u endokrynologa i znów zwiększył mi dawkę euthyroxu do 100. Połówkowe mamy na 18 grudnia i wtedy wyniki amniopunkcji chyba zwariuje do tego czasu.

    20.09.2013[*] 24.12.2013 [*] 09.02.2017[*]
    11.05.2018 Hubert 23 tc [*]
    Nieprawidłowy kariotyp
    Niedoczynność tarczycy, Hashimoto
    hchyrjjgepvdd2o1.png
    Nadia <3 Mia <3
  • KotMisia Autorytet
    Postów: 1937 3146

    Wysłany: 27 listopada 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi zamiast brzucha to rośnie du..psko. :) Do tego jak śpię to bola mnie biodra, tak pieką kości :(

    A Malenstwo daje z całej sily. Ale tatuś 2 metry, 100 kg a siłę w prawej rręce od zagrywki taką, że jak walnie to zabije.

    madziorek, gosiunia lubią tę wiadomość

    bl9cmg7y8brm1kw5.png
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 27 listopada 2014, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotmisia mnie też boli biodro prawe jak chodzę, nie wiem czy to przez ciążę ale wcześniej tak nie miałam.

    Bluberry fajnie, że jesteś :) Właśnie się zastanawiałam co się z Tobą dzieję, że Cię nie ma tak długo.

    atdc8iikup31msj2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2014, 13:14

    PIGULSKA, nick nieaktualny, Ofelaine, nojaniewiem, madziorek, czarna panda, Agusia246, gosiunia, nick nieaktualny, nadulek, alma, Matik2012, pompon lubią tę wiadomość

  • PIGULSKA Autorytet
    Postów: 1904 2548

    Wysłany: 27 listopada 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluberry nie smuc się kochana
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/8092b801472a.jpg

    Odpedzamy wszystkie czarne chmury akyyysz :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2014, 14:15

    KotMisia, nick nieaktualny, madziorek, gosiunia, nick nieaktualny, nadulek lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-70850.png
    8p3ovfxm10p58typ.png
  • KotMisia Autorytet
    Postów: 1937 3146

    Wysłany: 27 listopada 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś ogorkowa na obiad! :) <3

    gosiunia lubi tę wiadomość

    bl9cmg7y8brm1kw5.png
  • PIGULSKA Autorytet
    Postów: 1904 2548

    Wysłany: 27 listopada 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rety Rika rzeczywiście ta Twoja córeczka to ma duuuuzo miejsca na figle :)

    nick nieaktualny, gosiunia lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-70850.png
    8p3ovfxm10p58typ.png
  • PIGULSKA Autorytet
    Postów: 1904 2548

    Wysłany: 27 listopada 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KotMisia ogórkowa mniammm :) coś jest z tymi biodrami bo mi też często dokuczają zwłaszcza w nocy mam nawet wrażenie, że dretwieją :/

    Nadulek musimy spokojnie czekać nic innego nam nie pozostaje a tymczasem głowa do góry na pewno wszystko będzie dobrze :) 3mam kciuki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2014, 14:20

    nadulek lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-70850.png
    8p3ovfxm10p58typ.png
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 27 listopada 2014, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OMG Rika ale piękny domek :D

    Kurczę też bym zjadła ogórkową. Jutro będzie na obiad :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 22:25

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • PIGULSKA Autorytet
    Postów: 1904 2548

    Wysłany: 27 listopada 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Budyń tez pycha :) ja przed chwilą wsunelam żurek i zagryzam właśnie czekoladą brownie :)
    Oj to współczuję bólu Bluberry odpoczywaj a jak znieczulenie puści to uśmiech od ucha do ucha :D

    nick nieaktualny, gosiunia lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-70850.png
    8p3ovfxm10p58typ.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2014, 13:14

    KotMisia lubi tę wiadomość

  • madziorek Autorytet
    Postów: 1282 960

    Wysłany: 27 listopada 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też od wczoraj kotlety i buraczki a ziemniaki świeże gotuję :)

    Nejcik a orientowałaś się może jaki jest koszt takiej brzuszkowej sesji??

    gosiunia lubi tę wiadomość

    201505111762.png
  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 125

    Wysłany: 27 listopada 2014, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2015, 09:01

  • madziorek Autorytet
    Postów: 1282 960

    Wysłany: 27 listopada 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam hemoglobine 12,3 ( a zaczynałam od 14) a hematokryt 34,2 i od wczoraj łykam żelazo dla Kropkusia :)

    201505111762.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 22:25

  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 27 listopada 2014, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja będę robić morfologię w najbliższym czasie i też jestem ciekawa czy hemoglobina już spadła. Poprzednio miałam 12.3, jak na mnie to i tak dużo bo ja od dziecka mam anemię chroniczną i problemy z wchłanianiem żelaza.
    Myśle, że też mi już poleciała.
    A co łykasz Madziorek ?? Z polecenia gina czy sama kupiłaś coś w aptece??

    Bluberry pokaz się jak wyglądasz w 20 tygodniu :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2014, 14:55

    atdc8iikup31msj2.png
  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 125

    Wysłany: 27 listopada 2014, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2015, 09:01

    nick nieaktualny, gosiunia lubią tę wiadomość

  • Agusia246 Autorytet
    Postów: 1620 2596

    Wysłany: 27 listopada 2014, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No okropne jesteście!! Człowiek siedzi, zastanawia się co by tu zjeść, bo nic nie ma :P A tu zupeczki ogórkowe,żurki, budynie malinowe,czekolady no zaraz wlezę w kompa i się tam do którejś przebiję na te pyszności :D
    Bluberry, ja też jakoś mam spadek humoru w tym tygodniu :/ Pogoda do kitu, dzisiaj pierwszy ładniejszy dzień i i tak już słońce zachodzi :/ Tak się nastawiam na te święta, a pewnie będzie do kitu, tu kameralnie, tam kameralnie, dzieci brak :/ Mam tylko nadzieję, że mi Zosik poprawi humor i nastroi radośnie na całe święta, bo będzie śliczna i zdrowa i ruchliwa na połówkowym :) (albo okaże się Ignasiem/Michałkiem :P) Właśnie dostałam lekkiego kuksańca <3

    nick nieaktualny, KotMisia, gosiunia lubią tę wiadomość

    age.png
‹‹ 459 460 461 462 463 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ