X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAJ 2021
Odpowiedz

MAJ 2021

Oceń ten wątek:
  • Skowronek Autorytet
    Postów: 590 313

    Wysłany: 1 września 2020, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biotech wrote:
    Cześć Skowronek ja też z miasta pierników 🙂

    OO ale miło :) masz już wybranego lekarza?

    edit. nie mogę jeść nabiału. Tak mi nie dobrze po wypiciu jogurtu, że chyba zejde...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2020, 12:41

    05.05.2021 TP chłopiec Piotruś ♥
    28.08.2020 (17dpo)⏸️💚🍀
    xnw4lbetfygpudwk.png
  • Biotech Ekspertka
    Postów: 136 96

    Wysłany: 1 września 2020, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skowronek wrote:
    OO ale miło :) masz już wybranego lekarza?

    edit. nie mogę jeść nabiału. Tak mi nie dobrze po wypiciu jogurtu, że chyba zejde...
    Myślę że będę prowadziła ciążę u dr Matyldy Szymaniak. Super kobitka. Poprzednia prowadził Bednarek ale on teraz nie przyjmuje pacjentek w ramach ubezpieczenia PZU. A Ty?

    xnw43e3k4taypt5z.png

    860ix1hphehgqbbg.png
  • Skowronek Autorytet
    Postów: 590 313

    Wysłany: 1 września 2020, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biotech wrote:
    Myślę że będę prowadziła ciążę u dr Matyldy Szymaniak. Super kobitka. Poprzednia prowadził Bednarek ale on teraz nie przyjmuje pacjentek w ramach ubezpieczenia PZU. A Ty?
    Moim ginekologiem jest Socha, ale jak chciałam się do niego zapisać teraz na potwierdzenie ciąży w Citomedzie to babka w rejestracji powiedziała, że na NFZ najbliższy wolny termin to wrzesień przyszłego roku...totalnie mnie zagieło. Zapisałam się do niego prywatnie. Potem będę myśleć co dalej. Nie uśmiecha mi się całą ciążę płacić za wszystko

    Jeśli chodzi o Szymaniak i Bednarka słyszałam same dobre opinie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2020, 13:59

    05.05.2021 TP chłopiec Piotruś ♥
    28.08.2020 (17dpo)⏸️💚🍀
    xnw4lbetfygpudwk.png
  • Biotech Ekspertka
    Postów: 136 96

    Wysłany: 1 września 2020, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skowronek wrote:
    Moim ginekologiem jest Socha, ale jak chciałam się do niego zapisać teraz na potwierdzenie ciąży w Citomedzie to babka w rejestracji powiedziała, że na NFZ najbliższy wolny termin to wrzesień przyszłego roku...totalnie mnie zagieło. Zapisałam się do niego prywatnie. Potem będę myśleć co dalej. Nie uśmiecha mi się całą ciążę płacić za wszystko

    Jeśli chodzi o Szymaniak i Bednarka słyszałam same dobre opinie.
    Wgl te terminy teraz to kosmos. Ja zapisałam się od razu po pierwszym pozytywnym teście a i tak wizyta dopiero po skończonym 7 TC. A ja już ledwie zipie w pracy. Rano mam straszne mdłości.

    xnw43e3k4taypt5z.png

    860ix1hphehgqbbg.png
  • Skowronek Autorytet
    Postów: 590 313

    Wysłany: 1 września 2020, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biotech wrote:
    Wgl te terminy teraz to kosmos. Ja zapisałam się od razu po pierwszym pozytywnym teście a i tak wizyta dopiero po skończonym 7 TC. A ja już ledwie zipie w pracy. Rano mam straszne mdłości.

    Ja w zasadzie jakiś większych objawów nie mam. Dlatego się martwię. Ten wynik z bety też taki niemrawy...trochę się martwie. Jutro idę na kolejne pobranie sprawdzić czy podskoczyło.
    No jest tragedia z terminami, na NFZ to graniczy z cudem. Ja nie wiem, co miesiąc płaci się te składki a jak przychodzi co do czego to z niczego nie można skorzystać. Żałuję, że nie mam żadnego dodatkowego ubezpieczenia. Ale niestety u mnie ani u męża w pracy nie ma takich możliwości

    05.05.2021 TP chłopiec Piotruś ♥
    28.08.2020 (17dpo)⏸️💚🍀
    xnw4lbetfygpudwk.png
  • AJrin Autorytet
    Postów: 6896 4224

    Wysłany: 1 września 2020, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pamiętajcie o tym, że Kobieta w ciąży ma prawo do tego, by dostać się do każdego lekarza w ramach NFZ w dniu zgłoszenia lub najpóźniej w ciągu 7 dni roboczych.
    Jeśli nie maja terminu poproście o pisemna odmowę z reguły skutkuje znalezieniem terminu.
    Ja korzystam z luxmedu ale tam niestety często jest tak, że znajdą do dowolnego lekarza a nie prowadzącego. Ja podjęłam decyzje, że będę prowadzić u tego samego lekarza ciąże wczoraj doszukałam sie ifno, że pracuje w jednej z lepszych klinik w Warszawie teraz więc tym bardziej będe próbować dobijać sie do niego.

    http://instagram.com/i.k.x.2/
    8p3o3e3kfn2wsd36.png
    07.10.2015 Aniołek
    09.2016 Synek I
    04.2018 Synek K



  • AJrin Autorytet
    Postów: 6896 4224

    Wysłany: 1 września 2020, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skowronek wrote:
    Ja w zasadzie jakiś większych objawów nie mam. Dlatego się martwię. Ten wynik z bety też taki niemrawy...trochę się martwie. Jutro idę na kolejne pobranie sprawdzić czy podskoczyło.
    No jest tragedia z terminami, na NFZ to graniczy z cudem. Ja nie wiem, co miesiąc płaci się te składki a jak przychodzi co do czego to z niczego nie można skorzystać. Żałuję, że nie mam żadnego dodatkowego ubezpieczenia. Ale niestety u mnie ani u męża w pracy nie ma takich możliwości
    Skowronek nie martw sie na zaś betą jutro będziesz wiedzieć jaki przyrost i kciuki aby poszybował w kosmos :D

    http://instagram.com/i.k.x.2/
    8p3o3e3kfn2wsd36.png
    07.10.2015 Aniołek
    09.2016 Synek I
    04.2018 Synek K



  • Skowronek Autorytet
    Postów: 590 313

    Wysłany: 1 września 2020, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJrin wrote:
    Dziewczyny pamiętajcie o tym, że Kobieta w ciąży ma prawo do tego, by dostać się do każdego lekarza w ramach NFZ w dniu zgłoszenia lub najpóźniej w ciągu 7 dni roboczych.
    Jeśli nie maja terminu poproście o pisemna odmowę z reguły skutkuje znalezieniem terminu.
    Ja korzystam z luxmedu ale tam niestety często jest tak, że znajdą do dowolnego lekarza a nie prowadzącego. Ja podjęłam decyzje, że będę prowadzić u tego samego lekarza ciąże wczoraj doszukałam sie ifno, że pracuje w jednej z lepszych klinik w Warszawie teraz więc tym bardziej będe próbować dobijać sie do niego.
    Tak wiem o tym przepisie. Ale jak to powiedziała Pani w rejestracji, że ona zna ten przepis ale nic nie poradzi. Terminu u nich nie ma. A nikt mi nie każe chodzić do Citomedu, nie ma rejonizacji więc mogę iść gdziekolwiek. A jak nie to prywatnie. Normalnie była taka bezczelna, że miałam ochotę ją wytargać za włosy przez telefon

    05.05.2021 TP chłopiec Piotruś ♥
    28.08.2020 (17dpo)⏸️💚🍀
    xnw4lbetfygpudwk.png
  • Biotech Ekspertka
    Postów: 136 96

    Wysłany: 1 września 2020, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skowronek wrote:
    Tak wiem o tym przepisie. Ale jak to powiedziała Pani w rejestracji, że ona zna ten przepis ale nic nie poradzi. Terminu u nich nie ma. A nikt mi nie każe chodzić do Citomedu, nie ma rejonizacji więc mogę iść gdziekolwiek. A jak nie to prywatnie. Normalnie była taka bezczelna, że miałam ochotę ją wytargać za włosy przez telefon
    Te kobiety z ci to netu z rejestracji zwykle takie nieuprzejme. Beta się nie martw liczy się przyrost jutro zobaczysz jaki jest

    Skowronek lubi tę wiadomość

    xnw43e3k4taypt5z.png

    860ix1hphehgqbbg.png
  • Biotech Ekspertka
    Postów: 136 96

    Wysłany: 1 września 2020, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I na objawy deszcz jeszcze czas. Jeszcze będziemy na nie narzekać 😉

    Skowronek lubi tę wiadomość

    xnw43e3k4taypt5z.png

    860ix1hphehgqbbg.png
  • Skowronek Autorytet
    Postów: 590 313

    Wysłany: 1 września 2020, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biotech wrote:
    Te kobiety z ci to netu z rejestracji zwykle takie nieuprzejme. Beta się nie martw liczy się przyrost jutro zobaczysz jaki jest

    powiem Ci, że mnie zainspirowałaś. Chyba zadzwonie tam jutro drugi raz. Zobaczymy co mi znowu powie. Albo może odbierze ktoś inny.Oby.

    Dzięki za wsparcie :)

    05.05.2021 TP chłopiec Piotruś ♥
    28.08.2020 (17dpo)⏸️💚🍀
    xnw4lbetfygpudwk.png
  • Mama_Honorci Autorytet
    Postów: 346 265

    Wysłany: 1 września 2020, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJrin wrote:
    Ja chce robić kolo 11 tygodnia NIFTy i dopiero po powiemy wszystkim w sensie znajomym i rodzinie.
    A z ciekawości skąd jesteście? Ja od 14 lat w Warszawie a pochodzę z Grudziądza.

    Ja z Gdyni jestem :)

    AJrin lubi tę wiadomość

    Mama Honoratki po 7 latach <3 - 19.11.2019
    Mama Natalki 27.04.2021
    Mamo czuwaj nad nami <3 [*] 21.10.2019
  • liwi Autorytet
    Postów: 1314 1565

    Wysłany: 1 września 2020, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z Dolnego Śląska. Z takiej małej wiochy

    AJrin lubi tę wiadomość

    8p3oikgn0sqp2ob1.png
  • joka789 Przyjaciółka
    Postów: 78 51

    Wysłany: 1 września 2020, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja Podkarpackie ;)

    08.-09.2020 r. 💔
    <3 06.07.2015 r.
    <3 08.02.2018 r.

    05.11.2020 ll 🥰
    oar843r8bm7sia93.png
  • liwi Autorytet
    Postów: 1314 1565

    Wysłany: 1 września 2020, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze znowu mam brązowe plamienie.

    8p3oikgn0sqp2ob1.png
  • Ajka Autorytet
    Postów: 5552 2283

    Wysłany: 1 września 2020, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O widzę, że już maj 2021 założony... weszłam do Was przez przypadek... pozdrowienia z wątku maj 2020 i powodzenia dziewczyny.

    AJrin, joka789 lubią tę wiadomość

    2020 :)
    2023 :)
  • Agnieszka34 Autorytet
    Postów: 354 218

    Wysłany: 1 września 2020, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem z Wrocławia 😁
    Dzisiaj mój dwulatek poszedł na całe 2 godziny do żłobka 😭 dobrze, że było dużo ludzi bo byn pewnie 😭😭😭 ale dałam radę i jak się później okazało synuś też 😁
    Powiem wam,że większość objawów mi przeszła 🤔czuje tylko ból podbrzusza, ale to pewnie macica się odzywa 😃

    74dij44jzgxvh1lt.png
    3jvzanli55nmnxem.png
  • Mama_Honorci Autorytet
    Postów: 346 265

    Wysłany: 2 września 2020, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część dziewczyny w środę. Ja dziś mam 5+2 a od 3 dni chodze w spodniach ciążowych jestem jak napuchnięta że szok. Mam wrażenie że wszyscy w koło widzą ze w ciązy jestem. Dzis idę odwiedzić z Honorcia mojego wujka i zastanawiam co ubrać żeby czuć się dobrze i ni było widać brzuszka.... Na żywo jest większy zdjęcie tego nie oddaje.

    273ac2e8b116.jpg

    AJrin lubi tę wiadomość

    Mama Honoratki po 7 latach <3 - 19.11.2019
    Mama Natalki 27.04.2021
    Mamo czuwaj nad nami <3 [*] 21.10.2019
  • Karenira Autorytet
    Postów: 1042 1260

    Wysłany: 2 września 2020, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Honorcia rzeczywiście :) Pewnie dlatego, że jesteś szczupła. Gdzieś czytałam, że przy drugiej ciąży szybciej widać, ale nie wiem czy to prawda.

    Zostały mi dwa Pinki i dzisiaj sobie zrobiłam jednego, żeby nacieszyć oko ciemniejącą kreską :P
    96ebe2fa0490.jpg

    AJrin lubi tę wiadomość

    36 lat
    28.08.2020 ⏸️ Chłopiec
    26.04.2021 3070g, 52cm
  • liwi Autorytet
    Postów: 1314 1565

    Wysłany: 2 września 2020, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mnie strasznie mdli od wczoraj. Jakiś koszmar.

    8p3oikgn0sqp2ob1.png
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ