X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2018
Odpowiedz

Majowe mamy 2018

Oceń ten wątek:
  • Berbecia Autorytet
    Postów: 1053 1057

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam

    Piekne dzieci. Moja boi sie odkurzacza i jest histeria wielka jak włącze kojarzy to z katarkiem.

    Moja tak piszczy ze ostatnio sie zastanawiałam w sklepie nad zatyczkami.
    Moja mama sie pytała czy gwizdaliśmy gwizdkiem bo taki dziwięk jej wychodził z paszczy.

    My z synem na dzień B i Dz robimy wlasno reczne świeczniki i upieczemy ciasto.

    Zdrowia dla wszystkich.

    U nas już po zimie.

    11.05.18r. ,2280g ,50 cm
    7672190291.png
  • Patk Autorytet
    Postów: 1023 1889

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katalina mamy wózek taki jak Twój tylko jasny bo stary się uparł że ciemny jest jak ten nasz pierwszy. Był stacjonarnie! Dziś przyjechały 4 szt. I zostały tylko 2 szt. Także Baśce się podobało i ma furę... W kartonie... zapłaciliśmy 1549zl

    kattalinna, pawojoszka lubią tę wiadomość

  • Hoope Autorytet
    Postów: 2564 3299

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prezez i siostra dziękują XD

    Piszczenia nauczył się od siostry, ona się chichra, on nie umie, więc zaczął piszczeć.
    Aż w uszach dzwoni. I tak sobie radośnie wrzeszczą codziennie :/

    Kamcia nosz kurza twarz, fajne są te legginsy z Lidla ale nie było chłopięcych XD Więc ma wszystkie kolory x 2 XD

    Ale u lekarza wczoraj absolutnie wszyscy mówili ONA bo ma loczki i długie włosy. Nieważne, że czarne spodnie i szary sweterek. Ma loczki. O siusiaku nie wspomnę.

    Berbecia zastanawiam się jak się robi własnoręcznie ręczniki...

    Sela mediderm do kąpieli, nic więcej nie używamy. Sporadycznie mediderm krem pod pachy jak się tam tłuszczyk zatarł.

    W przychodni były chodzące dzieci. Równe wielkością z Prezesem. Hm. A on jeszcze 10 kg nie rozmienił. Choć jest blisko

    Sela lubi tę wiadomość

    ❤ Bartuś już z nami :D 15.04.18 ❤
    Wrzaskun I Wielki Książę Moczu i Mleka

    dqpr9vvjvyn8nf6w.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sela, lacze sie w bolu :/ Ubieranie to tez jest masakra, muszę na raty bo nie moge zniesc tych wrzaskow...

    Ludzie sa straszni z tym robieniem z dlugowlosych chlopcow dziewczynek:/

    A mialam jeszcze pisac, ze u nas w przychodni sa różne godziny dla dzieci chorych i zdrowych, a korytarz ten sam :/ W przychodni, do ktorej chodzilam jak bylam mala byly calkiem osobne wejscia przynajmniej:p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2019, 17:24

    Sela lubi tę wiadomość

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • Berbecia Autorytet
    Postów: 1053 1057

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hoop może na yt bedzie

    11.05.18r. ,2280g ,50 cm
    7672190291.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś była cudna pogoda do spacerowania
    Halibut wedzony zaliczony ;)
    Szkoda że ryb w porcie nie ma...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2019, 16:32

    Berbecia, kattalinna, Katy, Feeva, Anusias, Hoope, Sela, Wowka, pawojoszka, D_basiula lubią tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patk
    Może
    Takie może może zobaczę wasz śnieg w drodze powrotnej ale mam nadzieję że nie ;) lubię czarny asfalt

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8696 7456

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patk, gratulacje :-D rozumiem, że przymiarki wypadły pozytywnie? Zapłaciliście mniej niż ja nawet ;-) co do koloru to widziałam jasny, widziałam też ten denim ostatnio i już nie żałuję, że go nie wzięłam. Prawda jest taka, że wszystkie te 3 kolory są mega oklepane. Całe szczęście nasze będą się wyróżniać pięknymi dziewczynami w środku ;-)

    Dzisiaj Bożena przechodzi samą siebie tymi piskami i krzykami. Spodobało jej się chyba. A matka już kurwicy dostaje... Szczególnie, że często chodzi jej o zmianę pozycji. Umie sama? Umie, ale po co, skoro można się wydzierać i w końcu matka podniesie? Jakbym siebie widziała sprzed prawie (Patk :-P ) 40 lat...

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8696 7456

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Matylda, Zosia pewnie daje czadu, ale skrobnij chociaż listę obecności ;-)

  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cola, jesli tam w koncu dojde to na pewno ustale na 6 luty :D

    Cola87 lubi tę wiadomość

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8696 7456

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam ochotę wyć ze złości i bezsilności :-( jutro mamy jechać do babci, mąż też poszedł montować fotelik. I co? Kuźwa, uszkodzony :-( :-( :-( na tej poczcie cholernej musieli pizgnąć, że plastik pękł... Normalnie nie ma szans na zrobienie takiego uszkodzenia :-( a poprzedniego fotelika już nie mamy. Także jesteśmy uziemione do odwołania. I jeszcze czeka nas reklamacja w sklepie, oby uznali :-(

  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalina, brak mi slow na to... Pokaz to uszkodzenie, onfotogtafuj z kazdej strony, podaj moze poczte polska do reklamacji? Bo paczka na pewno byla ubezpieczona.
    Nie wiem jak to wyglada od strony takiej prawnej ale ciekawe czy sklep sie nie wypnie na to :/

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8696 7456

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysłałam reklamację, teraz czekać muszę na kontakt pracownika dz. reklamacji, odesłać fotelik i w ciągu 14 dni mają rozpatrzeć. Zdjęcia dołączyłam i tego pęknięcia i pudełka bo miałam zdobione. Dla mnie ewidentnie wina transportu. Tylko pytanie czy po miesiącu oni to uwzględnią :-(

  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4171

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalinna no oby Ci nie zarzucili, że sami uszkodziliscie, jeszcze po takim czasie :/

    Co do przewijania i przebierania łączę się w bólu bo u nas to samo.

    My też się będziemy w końcu brać za wybieranie fotelika. Ten babysafe akita fajny, ale do 18kg a chciałam do 25 :/
    A axkid czy jak mu tam nie na moją kieszeń niestety :(


    Kamcia, zazdroszczę Ci tego morza, choć za nim nie przepadam, ale sam fakt że gdzieś pojechaliscie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2019, 20:07

    kamciaelcia lubi tę wiadomość

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalina, oby sklep uznal... Szkoda ze tak duzo czasu juz minelo :/ Masakra z ta poczta

    kattalinna lubi tę wiadomość

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • Mama32 Autorytet
    Postów: 480 799

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sela u nas ten sam problem, budzi się często i musi być cyc jakby niewiadomo jak głodna byla. Wczorajszej nocy raz oszukałam i zamiast cycka, ciumkala chwilę mojego palca. Jak chciałam dać butle z woda na oszukanie to tak usta zaciskala żeby tylko smoka do buzi nie wsadzic. Dałam cyca.
    I tak cały czas już u nas, trzeci miesiąc :/

    Najgorsze jeszcze jest to że w nocy pampersa muszę zmieniać bo inaczej cała osikana rano jest. I to ja też dodatkowo wybudza. Ale jak się tyle razy cyca ciągnie to i sie dużo sika. I po zmianie jest bujanie aż zasnie, po czym odkladam a ona do cyca dalej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2019, 20:45

    ex2bio4pttsuyqga.png
  • Patk Autorytet
    Postów: 1023 1889

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katalina oby wszystko dobrze się skończyło. Kciuki

    Ja Ci tylko powiem że kupiliśmy trend a mamy trend sport. Dopiero teraz karton obejrzeliśmy, otwieramy a w środku pompowane koła... Nie wiem czy się przyznać i oddać czy zostawić.

    kattalinna lubi tę wiadomość

  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalina, nie fajna sytuacja z tym fotelikiem :/ oby sie udalo zareklamowac..

    Dawalyscie dzieciakom szpinak? Jak tak to w jakiej formie? W ogole jakos nie mam pomysłów co nowego gotowac Kamilowi :/ Jak macie jakies ciekawe to wspomozcie :p

    kattalinna lubi tę wiadomość

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szpinak daje sie z nabiałem
    nie dawałam bo kurdupel mało co je

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Anusias Autorytet
    Postów: 321 138

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katalina, 3mam kciuki za reklamację, przykra sprawa...Paczkami rzucają często jak śmieciami niestety. Jaki fotelik kupiłaś bo nie doczytałam...
    Sela u nas to samo, pobudki co 1 lub 2 h i darcie przy przebieraniu. Też zmiana pamka bo jak nie zmienimy w nocy to wszystko w moczu :) Jeszcze walczę z zapaleniem piersi, bo Olaf podczas ząbkowania woli butlę.....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2019, 21:20

    kattalinna lubi tę wiadomość

    kilka cykli na dupku
    HSG drożne
    od marzec 2017 stymulacja z Clo i Pregnylem
    kwiecieć 2017 bez wspomagaczy
    dxom3e5e3askkvtc.png[/url]
‹‹ 2012 2013 2014 2015 2016 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ