X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2018
Odpowiedz

Majowe mamy 2018

Oceń ten wątek:
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 18 marca 2019, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stóweczka dla Igusi 😍 jejku, dziewczyny, jak ja zazdroszczę Wam tych spineczek ❤ chociaż nie wymienilabym swojego chłopca na nikogo innego 😁

    Mi na myśl z zabawek przychodzi właśnie jeździk, koń na biegunach, nadal polecam domek z tunelem, przeplatanka i może już jakaś prosta kolejka?

    Uprosciłam sprawę, na urodziny urządzam zbiórkę na axkida 😀

    Edit. A dla moli ksiazeczkowych polecam serię Obracanka. Nie ma czytania co prawda, ale obracane obrazki dają frajdę i możliwość rozmowy. Bardzo grube stronnice.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2019, 22:40

    jangwa_maua, kattalinna lubią tę wiadomość

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 18 marca 2019, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez zbieramy na axkida :p A co do innych rzeczy to na pewno nic grajacego bo Kamil sie boi grajacych zabawek zwlaszcza głośnych xd

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2019, 22:52

    kattalinna lubi tę wiadomość

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 18 marca 2019, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze jedna rzecz mi się przypomniała. Całkiem z doopy 😉

    Skrzat stał się smakoszem budyniu. Robię na kozim mleku. Sama, bez gotowizny 😊

    Ktoś chce przepis?

    kattalinna, Katy lubią tę wiadomość

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 19 marca 2019, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczorajsze życzenie dla Igusi, a dziś całuski dla Adasia 😘😘😘

    Świętujemy od 5:40...
    Foto

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2019, 22:11

    J.S, Katy, kamciaelcia, Wowka, jangwa_maua, Hoope, Cola87, Feeva, Berbecia, Kwiatkowa24, D_basiula, Sela lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 19 marca 2019, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwielbiam zrzutki na axkida! 😁 I wszelkie inne rwfy 😁😁 jazda tyłem rulez, Bożenka poleca 🙂

    jangwa_maua, Wowka lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 19 marca 2019, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To sobie pospamuję do kawy, skoro reszta śpi 😉

    Wiosna idzie, planujecie bądź macie jakieś gadżety do wózków typu wkładka, nakładki na pasy czy pałąk?
    Patk, Baśka nie gryzie pałąka? Bożena już jedną dziurkę wygryzła 😐 muszę coś nabyć i szukam inspiracji.

    zem3qps6in5tddof.png
  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 19 marca 2019, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sliczna Ania, wszystkiego naj ;*

    My mamy wkladke do wozka i nic poza tym, w sumie juz ja zalozylam bo wyciagnelam spiworek, uszyla mi babeczka z facebooka, czekalam w sumie jakies 4 tygodnie.

    Idziemy dzisiaj na badanie krwi, az sie boje co to bedzie.

    kattalinna lubi tę wiadomość

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 19 marca 2019, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry ;)

    Wowka, ja poprosze przepis :p

    Kattalinna, a czemu sluza takie wynalazki bo jestem zielona w temacie xd

    Wszystkiego najlepszego dla Ani i Adasia 😍😘😘 Piekna dama w miniowie 😂😍

    J.S kciuki za badanie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2019, 07:11

    kattalinna, Cola87 lubią tę wiadomość

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 19 marca 2019, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry.
    Sto lat dla Ani i Adasia.

    J.S powodzenia na badaniach.

    U nas słonko od rana , zapowiada się fajny dzień. Ulka już po śniadaniu ,koty się ganiają wkoło łóżeczka i się cieszy aż piszczy. Tylko ja jeszcze nieprzytomną. Idę na kawę.

    kattalinna, Nina83, Cola87 lubią tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 19 marca 2019, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JS to jakaś ocieplana wkładka zeby dupke grzala czy tylko zeby cieszyla oko?

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 19 marca 2019, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JS, będzie dobrze, kciuki też są!

    Katy, ochraniacz na pałąk w naszym przypadku jest po to żeby chronić pałąk 😉 jak już pisałam, jest już pierwsza dziurka po jednym spacerze, do tej pory nie podnosiła się tak bo ją warstwy blokowały.

    Katy lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 19 marca 2019, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edwarda20 wrote:
    JS to jakaś ocieplana wkładka zeby dupke grzala czy tylko zeby cieszyla oko?
    Właśnie 🙂

    Nad wkładką myślałam aero moove do wózka czy czymś takim antypotowym. Zaczęłam przeglądać co tam na allegro i zgłupiałam

    zem3qps6in5tddof.png
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 19 marca 2019, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień doberek,

    Aniu i Adasiu- rośnijcie w zdrowiu i uśmiechu, tylko może nie tak szybko 😘😘

    Bożenka jak modelka, minioweczka i geterki 😍 na pierwszym zdjęciu jaką ma dorosłą minę już 😁 śliczna panienka rośnie 😍

    Kattalinna, ja mam wkładkę do wózka i nakładki na pasy. Nakładki były w standardzie, wkładkę dostałam w gratisie 😉 wkładkę sobie bardzo chwalę-nie budzi się wózek (mam jasny), łatwiej wyprać samą wkładkę niż siedzenie z wdeptanych chrupków 😊, po za tym ona jest taka frottowa-wydaje mi się że mniej się dziecko poci z nią.

    Nakładki na pasy mam, ale jakoś nie rozkminiałam po co. Są i tyle, może dopiero w lato docenię, że pasy nie obcierają 😀 nakładki na pałąk nie mam, bo pasy i tak nie pozwalają na jego gryzienie 😁

    Katy, budyń: ze szklanki mleka (u mnie kozie, przez kilka dni rozwadniałam, teraz leję samo mleko) odlewam 2/3 do garnuszka i zagotowuje z łyżeczką masła. W pozostałej 1/3 zimnego mleka mieszam żółtko i dwie łyżeczki mąki ziemniaczanej. Po zagotowaniu mleka powoli wlewam, ciągle mieszając, czekam do gęstej konsystencji.

    Wiadomo, można modyfikować, dać owoce itp.

    Katy, kattalinna, Cola87, Sela lubią tę wiadomość

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 19 marca 2019, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nakładki na pasy mam oryginalne ale zastanawiam się nad kompletem z pałąkiem chociaż to może być za dużo. Pałąk mam taki ładny, wykończenie ze skóry (eco)... i muszę schować. Przypięcie pasami nie działa...

    Ja o przepis na budyń nie pytam, przyjedziemy na gotowy 😉

    zem3qps6in5tddof.png
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 19 marca 2019, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalinna, no pewnie, słuszne podejście (mówię o budyniu) 😀

    Zapomniałam, JS, powodzenia! 😊

    kattalinna lubi tę wiadomość

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2019, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdrówka dla Anusi i Adasia 😘😘💖💖💐💐
    Śliczna dziewczynka 😘

    kattalinna, Cola87 lubią tę wiadomość

  • Ola_Ola Autorytet
    Postów: 803 520

    Wysłany: 19 marca 2019, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze co do zabawek które nie są głośne:
    do kąpieli haba zestaw zabawek do kąpieli
    książeczki mały chłopiec, przesuń paluszkiem
    stoliczek tega baby mamut, któremu można przełożyć blat i układac na nim klocki lego
    kulodrom
    drewniana układanka
    jeśli masz możliwość to zabawki do ogrodu:huśtawka, piaskownica,basen itd

    Nynka lubi tę wiadomość

    f2wl3e5evc7d67pj.png
    ex2bgu1rurd98nmh.png
  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 19 marca 2019, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wkladke mam taka zwykla, dwustronna, nie jest ocieplana. Na moj wozek jest dedykowana ale ja szylam pod wymiar u tej babeczki.

    Dzieki dziewczyny juz po, nie plakal prawie w ogole, tylko z niecierpliwosci bo juz z tego palca tak wolno lecialo ze masakra, ale jakos dalismy rade.

    kattalinna lubi tę wiadomość

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4171

    Wysłany: 19 marca 2019, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, Adasiu zdróweczka <3
    Zaległe wszystkiego dobrego dla Iguni :*

    Bożenka cud miód dziewczyna :*

    Ja już tort na roczek zamówiłam, nad prezentami się nie zastanawiałam. Chciałabym basen z kulkami, ale chyba sobie go musiałabym na łeb postawić. Już w ogóle nie byłoby gdzie stopy wcisnąć. Tablica manipulacyjna - super! Ale cena też powala.
    U nas mata straciła zainteresowanie, teraz nr 1 jest otwieranie szafek i wyciąganie ich zawartości. Grzebanie w otwartej pralce, wywalanie ciuchów, jak składam po praniu... Grzmocenie łapką w telewizor i próby pisania na laptopie.

    Ja za wkładką też już się rozglądam, taką antypotną, bo Mania jak jest gorąco zaraz się poci, więc jak będzie znów takie upalne lato, to bez wkładki chyba w tym wózku będzie pływać.

    Wowka co to mojej dotacji, to ja się jeszcze nie jaram. Będę się cieszyć dopiero jak już oficjalnie będę miała pieniążki na koncie. Póki co się nie napalam jak szczerbaty jak suchary, bo znając moje szczęście nie dostanę :P
    Z funduszy na rozwój firmy można dostać od 20 000zł - 1 200 000zł. My celujemy w 70-100tys, żeby zrobić ten salon tak porządnie. No, zobaczymy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2019, 09:25

    kattalinna, Cola87 lubią tę wiadomość

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 19 marca 2019, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu sto lat! Śliczna dama rośnie! Adaś chce Ci coś przekazać...;) https://naforum.zapodaj.net/thumbs/1375ce0eae25.png . P.S. Adaś dalej nie wie o Skrzace ;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2019, 09:46

    kamciaelcia, Feeva, kattalinna, Katy, Wowka, Hoope, Berbecia, pawojoszka, Sela lubią tę wiadomość

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
‹‹ 2186 2187 2188 2189 2190 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ