Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🩷🩵 MAJOWE MAMY 2026 🤰🍼
Odpowiedz

🩷🩵 MAJOWE MAMY 2026 🤰🍼

Oceń ten wątek:
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 2256 2604

    Wysłany: 20 października 2025, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim!
    Wiolami wrote:
    Wzdeciowo -zaparciowy oj tak , a od wczoraj co zjem to jeszcze żołądek i wypycha.
    Mam 2 kg na plusie od początku ciąży.Sam brzuch w dole czuję taki trochę inny jest twardszy.

    Ręka do giory,komu wyskakują cuda na twarzy? Ja od tygodnia mam codziennie nowego gościa na twarzy 🫣 małe bo małe , ale białe dziady są 🫢

    Ja tych cud miałam najwięcej między 6+0, a 7+6. Czerwone gule na brodzie, teraz zostały mi zwiększone ilości zaskórników otwartych też na brodzie i przetłuszczająca się szybciej skóra.
    Zrobiłam bebe rzecz, zrezygnowałam z SPF ale jak z niego zrezygnowałam, to mniej mi się wszystko zapycha.

    Wiolami lubi tę wiadomość

    👩 31 l.
    AMH 2,72
    MTHFR, PAI: hetero
    Hashimoto

    🧔🏻‍♂️ 36 l.
    Obniżone wyniki nasienia.

    02.03.2023 - 💔 5+6

    ___________________

    29.04.2026 👶 - 3,1 kg 👀 , it’s a boy 😍

    preg.png
  • IT_Girl Autorytet
    Postów: 456 700

    Wysłany: 20 października 2025, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia i powodzenia na wizytach 😉

    Ja jeszcze ponad tydzień do następnej wizyty, a już mnie nosi 😅
    I muszę się zorientować które badanie genetyczne zrobić, z mężem postanowiliśmy że zrobimy ale nie wiem czy Panaroma, Sanco czy NIFTY 🤔. Może jeszcze lekarza na wizycie podpytam co myśli.

    👩🏼34 🧑🏼37 🐱🐱

    6/25 - rozpoczęcie starań
    5/26 - czekamy na Ciebie🩵

    preg.png
  • Sosenka93 Autorytet
    Postów: 909 1504

    Wysłany: 20 października 2025, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kitka_ wrote:
    mam podobnie, w sensie jak się dowiem to będę się tak samo cieszyć z dziewczynki jak i z chłopca. Teściowa się dziś pytała, kiedy to będzie wiadomo, a mi obojętne, byleby właśnie zdrowe było 🙂🥹

    a jak mówimy o przeczuciach, to ja czuję chłopca

    Czy my widziałyśmy się na miesięcznych wątkach? 🙂

    kitka_ lubi tę wiadomość

    2019 🩷🎀

    Starania o drugie od 12.2023

    Idziemy po Ciebie...💙👣

    preg.png
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 2256 2604

    Wysłany: 20 października 2025, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IT_Girl wrote:
    Miłego dnia i powodzenia na wizytach 😉

    Ja jeszcze ponad tydzień do następnej wizyty, a już mnie nosi 😅
    I muszę się zorientować które badanie genetyczne zrobić, z mężem postanowiliśmy że zrobimy ale nie wiem czy Panaroma, Sanco czy NIFTY 🤔. Może jeszcze lekarza na wizycie podpytam co myśli.
    Ja rozmawiałam z mężem i stwierdziliśmy, że dopóki nie wyjdzie nic na prenatalnych, to dodatkowe odpuszczamy. Ja o tych badaniach dowiedziałam się od Was tak naprawdę :).


    Btw. Czy macie uczucie zakwasów w plecach w brzuchu mimo braku ćwiczeń? 😅 to jest objaw, którego nie spodziewałam się 😆.

    Scandi-B lubi tę wiadomość

    👩 31 l.
    AMH 2,72
    MTHFR, PAI: hetero
    Hashimoto

    🧔🏻‍♂️ 36 l.
    Obniżone wyniki nasienia.

    02.03.2023 - 💔 5+6

    ___________________

    29.04.2026 👶 - 3,1 kg 👀 , it’s a boy 😍

    preg.png
  • Tortie Autorytet
    Postów: 635 543

    Wysłany: 20 października 2025, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj rano nie mogłam się zebrać do pracy, bo miałam długo nudności. Chyba tak zareagowałam na powrót do pracy po zwolnieniu z powodu przeziębienia :D

    Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty!

    Firest lubi tę wiadomość

    🩵 2020, po 2 latach starań z pomocą medyczną
    🩵 2026 czekamy ...

    preg.png
  • Cavarathiel Autorytet
    Postów: 1077 2341

    Wysłany: 20 października 2025, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki za dzisiejsze wizyty!! 🤞🤞

    Firest, Wiolami lubią tę wiadomość

    Starania na luźno od 01.2023, świadome starania od 06.2024
    32👩 34🧔
    ◽ AMH 0,56 (11.24)
    ◽ Adenomioza
    ◽ immunologia ❗

    📅 11.2024 Bocian Szczecin
    ◽04-21.01.25 🥚3->3 MII: ❄️ 4AA i i 3BB
    20.02.25 - FET - beta<2,3 ❌
    24.03.25 - FET - beta<2,3 ❌

    ◽02-17.05.25🥚7->2 MII:❄️4AB
    22.05, 20.06, 17.07 diphereline i hydroxy
    13.08.25 - FET - Encorton, Acard, Prograf, Accofil
    5dpt ⏸️, 6dpt 31, 8dpt 57,4, 10dpt 122, 14dpt 527, 21dpt 7274, 27dpt CRL 0,41 i❤️
    nifty pro - zdrowa dziewczynka 🩷
    12+3 - I prenatalne 6,2cm
    20+2 - 324g
    21+1 - II prenatalne 424 g
    24+2 - 629g
    28+2 - 1235g
    31+2 - 1729g
    33+2 - 2071g
    36+2 - 2663g
    39+2 - 3343g
    41+2 - już z nami ❤️3900g, 56cm

    age.png
  • Monika33 Autorytet
    Postów: 582 460

    Wysłany: 20 października 2025, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny u mnie chyba organizm się wystraszył lekarza bo miałam iść a rano wstaje a kaszlu prawie nie mam i katar jakby ustępował, chrypa została i katar ale kaszel odpuścił, praktycznie nie mam, aż byłam w szoku. Ale saszetkę prenalen wczoraj jeszcze dołożyłam i od piątku syrop prenalen i może coś zaczęło działać 😁

    Ania 93 lubi tę wiadomość

  • Monika33 Autorytet
    Postów: 582 460

    Wysłany: 20 października 2025, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam takie pytanko, może głupie ale chciałabym zapytać czy tylko ja chcę się za to zabrać w tej ciąży czy któraś z Was myła Teraz okna lub zamierza myć? Zawsze mi ktoś pomagał przeważnie moja mama a teraz nie bardzo ma siłę i nie chce ją o to prosić ☹️

  • Nicole123 Autorytet
    Postów: 566 1384

    Wysłany: 20 października 2025, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika33 wrote:
    Mam takie pytanko, może głupie ale chciałabym zapytać czy tylko ja chcę się za to zabrać w tej ciąży czy któraś z Was myła Teraz okna lub zamierza myć? Zawsze mi ktoś pomagał przeważnie moja mama a teraz nie bardzo ma siłę i nie chce ją o to prosić ☹️
    Ja myję normalnie ,w poprzedniej ciąży też do końca myłam i generalnie normalnie wszystko sprzątałam jak miałam na to siły 😁jedyne co to starałam się unikać mocnych środków czystości ale to bardziej ze względu na to że miałam mdłości przez to

    Monika33 lubi tę wiadomość

    🙋‍♀️29
    PCOS
    Długie cykle, owulacyjne
    Hormony w normie
    Jajowody drożne
    🙋🏼‍♂️30
    Badanie nasienia
    06.2022 morfologia 0%
    08.2022 morfologia 6%

    02.2022 5tyg 💔
    11.2022 5tyg 💔
    11.2023 start invitro ❤️
    Punkcja ➡️33🥚➡️❄️❄️❄️❄️
    25.01.2024 transfer 4.1.2🤞
    10.2024 Nasz wyczekany maluch 💙
    08.2025 Naturalny cud ❤️

    age.png
    preg.png
  • Monika33 Autorytet
    Postów: 582 460

    Wysłany: 20 października 2025, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nicole123 wrote:
    Ja myję normalnie ,w poprzedniej ciąży też do końca myłam i generalnie normalnie wszystko sprzątałam jak miałam na to siły 😁jedyne co to starałam się unikać mocnych środków czystości ale to bardziej ze względu na to że miałam mdłości przez to
    Trochę mnie pocieszyłas z tym że myjesz normalnie i chyba dwa okna dziś umyje i tak codziennie to ogarnę a na górze odpuszczam bo nie mam nawet jak tam wejść jedynie po drabinie więc dziękuję bardzo 😁

  • Scandi-B Autorytet
    Postów: 753 929

    Wysłany: 20 października 2025, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezimienna wrote:
    Ja rozmawiałam z mężem i stwierdziliśmy, że dopóki nie wyjdzie nic na prenatalnych, to dodatkowe odpuszczamy. Ja o tych badaniach dowiedziałam się od Was tak naprawdę :).


    Btw. Czy macie uczucie zakwasów w plecach w brzuchu mimo braku ćwiczeń? 😅 to jest objaw, którego nie spodziewałam się 😆.

    Ja dziś wstałam i właśnie czułam wszystkie mięśnie… Ale zastanawiałam się czy to napięcie z wczorajszych stresów, a może właśnie objaw ciąży 🤔

    Listopad 2022 -pierwszy cud 💕
    age.png
    5.11.2024 💔 6+4
    21.11.2025 💔 12+5
  • ami_ami Autorytet
    Postów: 2116 1567

    Wysłany: 20 października 2025, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika33 wrote:
    Mam takie pytanko, może głupie ale chciałabym zapytać czy tylko ja chcę się za to zabrać w tej ciąży czy któraś z Was myła Teraz okna lub zamierza myć? Zawsze mi ktoś pomagał przeważnie moja mama a teraz nie bardzo ma siłę i nie chce ją o to prosić ☹️
    Myje, oczywiście, że myje :)

    Monika33 lubi tę wiadomość

    zi13flw1zpqm8v3r.png

    27.12.2020 - II 🍀
    28.12.2020 - HCG total 197,98 mUl/ml 😍
    30.12.2020 - HCG total 529,92 mUl/ml 😍
    15.01.2021 💗
    08.2021 🩵
    ******************************************************

    * 33 lata
    * 19.09 - II ☀️ Beta HCG 444,54
    * 22.09 - Beta HCG 1553,63
    * pierwszy cykl starań
    preg.png
  • Karpatka95 Autorytet
    Postów: 636 819

    Wysłany: 20 października 2025, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika33 wrote:
    Mam takie pytanko, może głupie ale chciałabym zapytać czy tylko ja chcę się za to zabrać w tej ciąży czy któraś z Was myła Teraz okna lub zamierza myć? Zawsze mi ktoś pomagał przeważnie moja mama a teraz nie bardzo ma siłę i nie chce ją o to prosić ☹️
    Ja od kiedy mieszkam z mężem nie myłam okien ani razu 🤭. Mój mąż robi to dwa razy do roku i nie odczuwamy potrzeby mycia częściej

    👩 30, 👨30

    5x💔

    09/2025 ⏸️
    09.09 pęcherzyk ciążowy z malutkim zarodkiem
    17.09 crl 0,8cm i ❤️
    30.09 crl 1,9cm 🥹
    15.10 3,9cm Bobaska 😍
    29.10 Prenatalne - 6cm Małego Człowieczka 🥰
    6.11 7,1cm Bobaska ❤️
    17.11 128g Czekamy na synka 🩵
    15.12 300g
    27.12 426g
    30.12 2 prenatalne - 460g
    22.01 800g
    03.02 980g
    03.03 3 prenatalne - 1660g
    24.03 2100g
    14.04 2600g

    preg.png
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1190 1458

    Wysłany: 20 października 2025, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny przyszłam się pożegnać.
    Niestety ciąża zatrzymała się na 7 tyg i nie ma bicia serduszka 😢
    Życzę Wam wszystkiego dobrego i mam nadzieję że do zobaczenia w innych wątkach.

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Ania 93 Autorytet
    Postów: 293 419

    Wysłany: 20 października 2025, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika33 wrote:
    Mam takie pytanko, może głupie ale chciałabym zapytać czy tylko ja chcę się za to zabrać w tej ciąży czy któraś z Was myła Teraz okna lub zamierza myć? Zawsze mi ktoś pomagał przeważnie moja mama a teraz nie bardzo ma siłę i nie chce ją o to prosić ☹️

    Ja nie myję. Nie ze względu na ciąże. Mój mąż to robi tak się podzieliliśmy obowiązkami :)

    Monika33 lubi tę wiadomość

    -listopad 2022 ⏸️ - ciąża biochemiczna
    - grudzień 2022 ⏸️
    - wrzesień 2023 Staś ♥️👶
    - październik 2024 starania o rodzeństwo
    -listopad 2024 ⏸️- ciąża biochemiczna
    - grudzień 2024 ⏸️
    - luty 2025 poronienie zatrzymane 11/12 tydzień💔
    - kwiecień 2025 ⏸️ciąża biochemiczna
    - maj 2025 ⏸️ ciąża biochemiczna

    25 .08 .2025 ⏸️
    30.08.2025 pozytywna beta
    2021 Nadczynność tarczycy
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 2256 2604

    Wysłany: 20 października 2025, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scandi-B wrote:
    Ja dziś wstałam i właśnie czułam wszystkie mięśnie… Ale zastanawiałam się czy to napięcie z wczorajszych stresów, a może właśnie objaw ciąży 🤔
    U mnie już tak z dwa-trzy dni :/

    👩 31 l.
    AMH 2,72
    MTHFR, PAI: hetero
    Hashimoto

    🧔🏻‍♂️ 36 l.
    Obniżone wyniki nasienia.

    02.03.2023 - 💔 5+6

    ___________________

    29.04.2026 👶 - 3,1 kg 👀 , it’s a boy 😍

    preg.png
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 2256 2604

    Wysłany: 20 października 2025, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laurelli 💔💔💔

    👩 31 l.
    AMH 2,72
    MTHFR, PAI: hetero
    Hashimoto

    🧔🏻‍♂️ 36 l.
    Obniżone wyniki nasienia.

    02.03.2023 - 💔 5+6

    ___________________

    29.04.2026 👶 - 3,1 kg 👀 , it’s a boy 😍

    preg.png
  • Lila777 Autorytet
    Postów: 411 805

    Wysłany: 20 października 2025, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laurelli wrote:
    Cześć dziewczyny przyszłam się pożegnać.
    Niestety ciąża zatrzymała się na 7 tyg i nie ma bicia serduszka 😢
    Życzę Wam wszystkiego dobrego i mam nadzieję że do zobaczenia w innych wątkach.
    O nieeee! 😥 tak bardzo mi przykro 😔 trzymaj się! Jesteśmy z Tobą 💔

    1 cykl na leku Clostilbegyt i od razu niespodzianka 🥹
    ⏸️ 23.08.25
    1 kontrola 17.09 ✅ 0,87cm szczęścia i bijące ❤️
    2 kontrola 06.10 ✅ Mini Człowieczek ma 3,58cm ❤️
    Prenatalne 27.10 idealne USG , złe wyniki z krwi z PAPPY
    12.11 wyniki z NIPT - niskie ryzyka ❤️ i dziewczynka na pokładzie 🩷
    3 kontrola 14.11 ✅ i 11,5cm 🩷 szczęścia 😊
    17.12 II prenatalne ( 475g ) 🩷 20+1
    22.01 900g 🩷 25+3
    12.02 1300g 🩷 28+3
    05.03 2100g 🩷 31+3
    26.03 2900g 🩷 34+3


    preg.png
  • Karpatka95 Autorytet
    Postów: 636 819

    Wysłany: 20 października 2025, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laurelli wrote:
    Cześć dziewczyny przyszłam się pożegnać.
    Niestety ciąża zatrzymała się na 7 tyg i nie ma bicia serduszka 😢
    Życzę Wam wszystkiego dobrego i mam nadzieję że do zobaczenia w innych wątkach.
    Laurelli 💔💔💔 strasznie mi przykro, trzymaj się 🫂🥺

    👩 30, 👨30

    5x💔

    09/2025 ⏸️
    09.09 pęcherzyk ciążowy z malutkim zarodkiem
    17.09 crl 0,8cm i ❤️
    30.09 crl 1,9cm 🥹
    15.10 3,9cm Bobaska 😍
    29.10 Prenatalne - 6cm Małego Człowieczka 🥰
    6.11 7,1cm Bobaska ❤️
    17.11 128g Czekamy na synka 🩵
    15.12 300g
    27.12 426g
    30.12 2 prenatalne - 460g
    22.01 800g
    03.02 980g
    03.03 3 prenatalne - 1660g
    24.03 2100g
    14.04 2600g

    preg.png
  • anilewe Ekspertka
    Postów: 138 426

    Wysłany: 20 października 2025, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laurelli :( Bardzo mi przykro. Jesteśmy z Tobą.

    Starania od 07.2022

    1️⃣
    04.2025 ⏸️
    05.2025 11 tydz./ 8+0 💔

    2️⃣
    08.2025 ⏸️🌈
    05.2026 39+1 💙
‹‹ 121 122 123 124 125 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kiedy ginekolog może zaproponować pessaroterapię i jak przebiega wdrożenie?

Obniżenie macicy, nietrzymanie moczu, ryzyko przedwczesnego porodu – to tylko niektóre z problemów, z którymi zmaga się wiele kobiet. Dla tych, które chcą uniknąć operacji, a jednocześnie poprawić jakość życia, rozwiązaniem może być pessaroterapia. Dowiedz się więcej, czym jest ta metoda i komu jest polecana. 

CZYTAJ WIĘCEJ