Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🩷🩵 MAJOWE MAMY 2026 🤰🍼
Odpowiedz

🩷🩵 MAJOWE MAMY 2026 🤰🍼

Oceń ten wątek:
  • Acmvj Autorytet
    Postów: 1149 2079

    Wysłany: 21 listopada 2025, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scandi-B wrote:
    Nie było już rytmu serca, dziecko było mniejsze niż by wypadało z OM. Od razu jak przyłożyła głowicę zrozumiałam że coś jest nie tak… na szczęście był ze mną mąż

    Bardzo współczuję… to ogromny cios i żadna z nas nie jest przygotowana na taki moment. Dobrze, że miałaś przy sobie męża. Daj sobie prawo do wszystkich emocji, jakie teraz przychodzą.

    👩'94 :
    -AMH 3,5
    -adenomioza
    -3x histeroskopia: leczenie stanu zapalnego endometrium, korekta blizny po cc, usuwanie mikropolipowatości

    2020- początek starań
    2021- początek starań z pomocą medyczną
    2023- nasz Aniołek żył jeden dzień 💔
    2024- powrót do starań z pomocą medyczną 👩‍⚕️
    03.2025- AIH ❌
    04.2025- kwalifikacja do IVF:
    Stymulacja: Rekovelle 12j+ Menopur 75j +Orgalutran-> 2x Zivafert+ 2x Gonapeptyl Daily
    04.2025- Punkcja-> Pobrano 17 🥚-> 9 MII-> Zapłodnieniu poddano 6 komórek, wszystkie udało się zapłodnić - mamy 4 ❄️
    05.2025- 3 histeroskopia-> znowu stan zapalny-> antybiotyki
    16.06.2025, 14.07.2025- Diphereline-> 26.07.2025 start estrofemu
    14.08.2025 FET 5BA
    5DPT BETA : 31->7DPT BETA : 114->9DPT BETA : 232->11DPT BETA: 473
    05.09.2025-> mamy mrugające serduszko ❤️

    preg.png
  • Nicole123 Autorytet
    Postów: 566 1384

    Wysłany: 21 listopada 2025, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scandi 😢bardzo wam współczuję

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2025, 11:34

    🙋‍♀️29
    PCOS
    Długie cykle, owulacyjne
    Hormony w normie
    Jajowody drożne
    🙋🏼‍♂️30
    Badanie nasienia
    06.2022 morfologia 0%
    08.2022 morfologia 6%

    02.2022 5tyg 💔
    11.2022 5tyg 💔
    11.2023 start invitro ❤️
    Punkcja ➡️33🥚➡️❄️❄️❄️❄️
    25.01.2024 transfer 4.1.2🤞
    10.2024 Nasz wyczekany maluch 💙
    08.2025 Naturalny cud ❤️

    age.png
    preg.png
  • Agat99 Autorytet
    Postów: 524 742

    Wysłany: 21 listopada 2025, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scandi-B wrote:
    💔
    Padło jednak na mnie. To czego najbardziej się bałam. W poniedziałek mam się stawić na wywołanie poronienia.

    Polczi, padło na mnie więc ty musisz być bezpieczna. Trzymam kciuki za wasze dzieciaki i dobre porody 🌸
    Bardzo Ci współczuję.. 💔 to nie powinno się dziać 😢 życzę Ci dużo siły i spełnienia marzenia o kolejnym dzieciątku 😘

    @iiaawaak każdy by się zestresowal takim telefonem ale skoro USG było prawidłowe to bardzo prawdopodobne, że będzie chodziło tylko o wdrożenie jakiegoś leku Acard itp. Trzymam kciuki żeby nie było to nic groźnego

    01.2025 13tc 💙👼 💔

    14.09.2025 ⏸️🍀
    07.10.2025 mamy ❤️ crl 1.4
    07.11 prenatalne crl 6.5
    16.12 bobas 250g 💙
    03.01 połówkowe, synek 400g 💙
    20.01 bobas 700g 💙
    17.02 bobas 1320g 💙
    11.03 prenatalne 1648g 💙
    31.03 bobas 2600g 💙
    14.04 bobas 2900g 💙

    preg.png
  • iiaawaak Przyjaciółka
    Postów: 62 150

    Wysłany: 21 listopada 2025, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scandi-B wrote:
    💔
    Padło jednak na mnie. To czego najbardziej się bałam. W poniedziałek mam się stawić na wywołanie poronienia.

    Polczi, padło na mnie więc ty musisz być bezpieczna. Trzymam kciuki za wasze dzieciaki i dobre porody 🌸

    Bardzo mi przykro, trzymaj się ❤️‍🩹

    👱‍♀️'93 👱‍♂️'94

    💔 🪽 14.02.2025 (7+4 / 9+3)

    ⏸️ 08.09.2025/14 dpo
    01.10.25: CRL 0,87 cm, FHR+
    03.12.25: SANCO ryzyka niziutkie 🩷

    preg.png
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 2256 2604

    Wysłany: 21 listopada 2025, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scandi przykro mi 🥺

    👩 31 l.
    AMH 2,72
    MTHFR, PAI: hetero
    Hashimoto

    🧔🏻‍♂️ 36 l.
    Obniżone wyniki nasienia.

    02.03.2023 - 💔 5+6

    ___________________

    29.04.2026 👶 - 3,1 kg 👀 , it’s a boy 😍

    preg.png
  • Wiolami Autorytet
    Postów: 343 400

    Wysłany: 21 listopada 2025, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scandi 😭 nie tak miało być.bardzo mi przykro 🥲

    2008👧 2009 👦
    04.2023 👼💔(5tc)
    O3.3024👼💔(Biochem)
    O6.2024👼💔(6tc)
    01.2025 👼💔(9tc)
    14.12.2025 👼💔🩵Jaś (21tc)


    19.04.2026 ⏸️
    13.05 1,09cm małego cudu z ♥️ 7t+1
    21.05 1,86cm małego cudu 8t+2
    5.06. 3,98cm małego cudu 10t+3
    18.06 6,76cm małego cudu,badania prenatalne-wszystko dobrze 12t+2




    preg.png
  • IT_Girl Autorytet
    Postów: 456 700

    Wysłany: 21 listopada 2025, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scandi 💔 Tak bardzo mi przykro 😢 🫂

    👩🏼34 🧑🏼37 🐱🐱

    6/25 - rozpoczęcie starań
    5/26 - czekamy na Ciebie🩵

    preg.png
  • anilewe Ekspertka
    Postów: 138 426

    Wysłany: 21 listopada 2025, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scandi.. tak bardzo mi przykro 🥺😕 pamiętaj, że jesteśmy 🫂
    Łudziłam się, że wszystkie dotarłyśmy do "bezpieczniejszego" etapu 😕

    Starania od 07.2022

    1️⃣
    04.2025 ⏸️
    05.2025 11 tydz./ 8+0 💔

    2️⃣
    08.2025 ⏸️🌈
    05.2026 39+1 💙
  • Sosenka93 Autorytet
    Postów: 909 1504

    Wysłany: 21 listopada 2025, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scandi-B wrote:
    💔
    Padło jednak na mnie. To czego najbardziej się bałam. W poniedziałek mam się stawić na wywołanie poronienia.

    Polczi, padło na mnie więc ty musisz być bezpieczna. Trzymam kciuki za wasze dzieciaki i dobre porody 🌸

    Tak bardzo mi przykro 😔 Potężny szok, nawet sobie nie wyobrażam jak się teraz czujesz 😔 Trzymaj się kochana.

    2019 🩷🎀

    Starania o drugie od 12.2023

    Idziemy po Ciebie...💙👣

    preg.png
  • Joanne Autorytet
    Postów: 1135 1206

    Wysłany: 21 listopada 2025, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scandi pomyślałam że wpadnę na wątek majowy zeby podczytać co u Ciebie i jest mi bardzo przykro bo nie takich wiadomości się spodziewałam 😭 I jeszcze po 12 tygodniu gdzie czeka się zeby już czuć się choć trochę bezpieczniej😓 Życzę Ci duzo siły🫂

    age.png

    age.png
  • Karpatka95 Autorytet
    Postów: 636 819

    Wysłany: 21 listopada 2025, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scandi 😭 tak mi przykro że Cię to spotyka, mocno przytulam 🫂💔

    👩 30, 👨30

    5x💔

    09/2025 ⏸️
    09.09 pęcherzyk ciążowy z malutkim zarodkiem
    17.09 crl 0,8cm i ❤️
    30.09 crl 1,9cm 🥹
    15.10 3,9cm Bobaska 😍
    29.10 Prenatalne - 6cm Małego Człowieczka 🥰
    6.11 7,1cm Bobaska ❤️
    17.11 128g Czekamy na synka 🩵
    15.12 300g
    27.12 426g
    30.12 2 prenatalne - 460g
    22.01 800g
    03.02 980g
    03.03 3 prenatalne - 1660g
    24.03 2100g
    14.04 2600g

    preg.png
  • Kassialka Autorytet
    Postów: 551 833

    Wysłany: 21 listopada 2025, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scandi 💔💔💔 to takie niesprawiedliwe 🥺🥺🥺

    06.2024 💔👼 👼 6t
    08.2025 💔 biochem
    5.09.2025⏸️
    6.09 beta 276, pr 40
    8.09 beta 778,9 pr 37,8
    9.09 jest pęcherzyk
    23.09 mamy ❤️
    30.10 prenatalne 5,95cm
    18.12 II prenatalne - zdrowa dziewczynka 🩷
    3.02 1026g 🩷
    24.02 1570g 🩷
    31.03 2736g 🩷
    Luteina, polocard, neoparin / do 36tyg

    10.05.2026 Laura 🩷
  • Kaaro90 Ekspertka
    Postów: 172 260

    Wysłany: 21 listopada 2025, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mi przykro ...

    8 lat starań
    3 ivf- 5 transferów:
    •1 - poronienie zatrzymane 11/8tc - 2021r.
    •2 - beta 0
    •3 - beta 0
    •4 - bladzioch 5-6dpt, potem beta 0

    •5 - 26.09.2025 - transfer 5-dniowego zarodka
    -8dpt - beta 35, 10dpt - beta 116, 15 dpt - beta 796, 18dpt - beta 3251
    *23dpt - ♥️ i 0,22cm ☀️
    *29.09 - 1.06 cm Bobo ☀️
    *06.10 - 2,00 cm Bobo ☀️ - idealnie 8+4
    *10.10 - 2,58 cm Bobo ☀️- 9+3 (z transferu 9+1)
    *20.10 - 3,95 cm Bobo ☀️- 10+6 (z transferu 10+4)
    *31.10 - prenatalne 6,23 cm Bobo ☀️- 12+3
    *5.12 - 200g chłopczyka 🩵 - 17+3
    *29.12 - połówkowe


    preg.png
  • Piwonia37 Ekspertka
    Postów: 243 292

    Wysłany: 21 listopada 2025, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scandi tak mi przykro, jestem w szoku 😞. Życzę Tobie i Twojemu mężowi dużo siły. Wspierajcie się i nie poddawajcie ❤️

  • A_nulka Przyjaciółka
    Postów: 98 230

    Wysłany: 21 listopada 2025, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scandi tak strasznie mi przykro… 💔

    18.09.2024 💔 poronienie zatrzymane 5tc

    29.08.2025 ⏸️
    16.09.2025 CRL 7,7 mm, serduszko ❤️
    23.09.2025 CRL 1,29 cm ❤️
    7.10.2025 CRL 3 cm ❤️
    20.10.2025 CRL 5,3 cm ❤️
    28.10. prenatalne CRL 7,2 cm ❤️ zdrowy chłopiec 🩵
    2.12. Bobas 240g 🩵

    22.12. II prenatalne

    🙎🏽‍♀️ MTHFR, PAI-1, antykoagulant toczniowy, hashimoto
    🙎🏽‍♂️wszystko ok

    preg.png
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 2256 2604

    Wysłany: 21 listopada 2025, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę oslodze dzisiejsze wiadomości, mamy 89 gramów pulpeta ☺️, rozwój wskazuje już na 14+2, więc zobaczymy co za pulpet rośnie :D

    Kassialka, Agat99, Nicole123, Sosenka93, Wiolami, dracaena, IT_Girl, anilewe, Default.owa, Lila777, Natt99, Cavarathiel, aleo_, Acmvj, Karpatka95, Polczi5, KurtynaMileczenia, Kasieńka, Firest lubią tę wiadomość

    👩 31 l.
    AMH 2,72
    MTHFR, PAI: hetero
    Hashimoto

    🧔🏻‍♂️ 36 l.
    Obniżone wyniki nasienia.

    02.03.2023 - 💔 5+6

    ___________________

    29.04.2026 👶 - 3,1 kg 👀 , it’s a boy 😍

    preg.png
  • Ssilvia Autorytet
    Postów: 1627 1952

    Wysłany: 21 listopada 2025, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scandi to pierwsza taka sytuacja ? Będziecie dociekać co było powodem ?

    ✨ 32 lata 🎀 | On 34 – wyniki OK 🦸‍♂️✨

    🌿 Hashimoto
    💛 czas starań - 12 miesiecy

    💊 Leczenie & suplementy
    • 🦋 Euthyrox (T4) 75 mcg
    • 📉 Dostinex – prolaktyna z 23 ➝ 11 ng/mL w 1 miesiąc
    • ☀️ Witamina D, 💉 B12 (z 250 ➝ w górę)
    • 🧠 DHEA, NAC, ubichinol, melatonina – na owulację 🌸
    • 💊 Acard 100 mg w II fazie + Encorton 5 mg

    ✅ Badania & wyniki
    Profil antyfosfolipidowy – OK
    Trombofilia – wykluczona (PAI hetero)
    AMH – 2.9 🌟
    Helicobacter & pasożyty – brak 🚫
    MUCHA & cytologia – prawidłowe 🧫💖
    Ferrytyna - 90 ng/mL
    🔄
    Jajowody – drożne ✅

    29.09.2025 - pierwsze USG 6 mm + ❤️
    15.10 - drugie USG 2.23
    Czekamy na dziewczynkę 🥹
    age.png
  • dracaena Autorytet
    Postów: 1803 2861

    Wysłany: 21 listopada 2025, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scandi, bardzo mi przykro 😔😢

    👩 33 / 🧔32
    ❌ PCOS, cykle i owulacje nieregularne bez leków; Hashimoto - delikatna postać, pod kontrolą

    Wanda ❤️ - 26.05.2023, 3620g, 55cm ❤️ 41+3

    age.png

    preg.png
  • aleo_ Autorytet
    Postów: 951 977

    Wysłany: 21 listopada 2025, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scandi, przytulam mocno. Bardzo mi przykro, że musicie przez to przechodzić . Trzymajcie się ❤️‍🩹

    age.png
    event.png
  • Lila777 Autorytet
    Postów: 411 805

    Wysłany: 21 listopada 2025, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scandi o nieeee 😩😭 druzgocąca wiadomość.. trzymaj się 💔


    iiaawaak - melduj po wizycie jak sytuacja, trzymam kciuki ❤️

    1 cykl na leku Clostilbegyt i od razu niespodzianka 🥹
    ⏸️ 23.08.25
    1 kontrola 17.09 ✅ 0,87cm szczęścia i bijące ❤️
    2 kontrola 06.10 ✅ Mini Człowieczek ma 3,58cm ❤️
    Prenatalne 27.10 idealne USG , złe wyniki z krwi z PAPPY
    12.11 wyniki z NIPT - niskie ryzyka ❤️ i dziewczynka na pokładzie 🩷
    3 kontrola 14.11 ✅ i 11,5cm 🩷 szczęścia 😊
    17.12 II prenatalne ( 475g ) 🩷 20+1
    22.01 900g 🩷 25+3
    12.02 1300g 🩷 28+3
    05.03 2100g 🩷 31+3
    26.03 2900g 🩷 34+3


    preg.png
‹‹ 200 201 202 203 204 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ