X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majóweczki 2019
Odpowiedz

Majóweczki 2019

Oceń ten wątek:
  • MaryJane Autorytet
    Postów: 790 776

    Wysłany: 24 marca 2019, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chusy, współczuję, czyli jednak podejrzana sprawa zatrucia się wyjaśniła :D dobrze że Cie nawodnili, wrócisz do formy szybko teraz :)

    Chusy lubi tę wiadomość

    gann3e3k0unlohxb.png

  • aktyde85 Autorytet
    Postów: 1655 915

    Wysłany: 24 marca 2019, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chusy nie ma to jak dobra kroplowa, oby teraz już było wszystko dobrze.

    Samari, dobrze że mi przypomniałas, że się muszę ogarnąć przed jutrzejszą wizytą. Pozdro z wanny :D

    Chusy, Samari0702 lubią tę wiadomość

    f2w33e3kzy7745ry.png
    Karolinka <3
    l22np07wclwsxogu.png
  • Verbena Ekspertka
    Postów: 212 704

    Wysłany: 24 marca 2019, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chusy teraz powinnaś szybko wrócić do siebie, dobrze że cię nawodnili tymi kroplówkami.
    Samari, aktyde trzymam kciuki za wasze jutrzejsze wizyty ;)
    Ja właśnie wyszłam z wanny, ale super się człowiek zrelaksował chociaż nie tak długo jak zawsze bo i woda zimniejsza ;)
    Maz mecz ogląda a ja już w łóżeczku i czekam bo mamy dzisiaj nowy sezon OA oglądać co na netflixie jest a temu się przypomniało że mecz jest właśnie :)

    Chusy, Samari0702 lubią tę wiadomość

    Kacperek 06.01.2018 - 12.01.2018 [*]
    Nasze 6 dni szczęścia...

    Filip 18.04.2019 nasz mały wielki cud 😍3270g 55cm
  • iwwk Autorytet
    Postów: 1836 1290

    Wysłany: 24 marca 2019, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chusy dobrze, że pojechałaś, teraz wracaj do formy! :)

    Ja po całym dniu, też wskoczyłam do wanny, a teraz leżę z nogami w górze, bo mam mega ciężkie. Musiałam dzisiaj wskoczyć w szpilki i pośmigać tak pół dnia, jak wróciłam do domu to jeszcze stwierdziłam, ze poprasuję, prawie 3 godziny stałam przy desce. Na koniec już mąż pościel zmieniał, a mnie wygonił do wanny, nie wiem czy usłyszał jak stękam zakładając prześcieradło, ale przerwał ogladanie meczu i przybiegł do mnie mówiąc, że on to zrobi hahah.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2019, 22:01

    Chusy lubi tę wiadomość

    atdcjw4ziax1my6y.png
  • Chusy Autorytet
    Postów: 1373 1403

    Wysłany: 24 marca 2019, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny <3

    Iwwk jak ty jeszcze w ogole wskakujesz w szpilki :D Ja conajwyzej moge wskoczyc w klapki basenowe haha

    nzjdlhb8v0nmkzhl.png

    1usa9vvjl7oudlln.png

    ex2bqps6duldk0td.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2019, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) moje dzieci dziś oszalały,syn o 6.15 wstał i mnie obudził A o 6.40 córka wstała już do przedszkola ubrana A mi się tak spać chciało dziś😐.... No nic wstaje i idę się ogarniać przed lekarzem.🙄

    Chusy- dobrze że pojechałaś ! I najważniejsze że ci pomogli, podali co trzeba teraz się zregenerujezz i nie będziesz męczyć 😘

    Damy znać po wizycie, i my trzymamy kciuki za wasze dzisiejsze wizyty i czekamy na relację 😊😊

    Miłego poranka :)

  • MaMaMi83 Autorytet
    Postów: 1792 1371

    Wysłany: 25 marca 2019, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaki mialam dzis realny sen, przyjecie na oddzial, towarzystwo na sali, sala operacyjna, lekarze pielegniarki, cesarka wzzysyko krok po kroku, maz czekajacy na korytarzu, jedynie czego nie widzialam to mlodego, pytalam tylko meza czy ma wlosy. Ogolnie realne wszysyko masakrycznie, i jeszcze na dodatek zero bolu. Tylko nie widzialam mlodego, nie wiem jak wygladal nic o nim nie mowili, ja pierdziu ale mam pietra.

    2009 Córeczka
    2017 [*] Aniolek 11tc
    3jgx0tc7fuc3nree.png
  • PatkaPP Autorytet
    Postów: 372 459

    Wysłany: 25 marca 2019, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Chusy, zdrówka. Ojoj ale ciebie złapało.
    Mamami, ale sen.. brr.. głowa coraz bardziej się szykuje do tego co nas czeka. Będzie wszystko dobrze. A będziesz mieć cc?
    Też miałam ostatnio sen o cc, ale dość przykry, nie pisałam bo nie chciałam Was straszyć.
    Dziś mamy wizytę, będziemy atakować lekarza o poród. Mam tylko nadzieję że nie użyje swoich ulubionych słów, "hmm...zobaczymy jeszcze.. może takie, a może nie.. "
    Trzymam kciuki za wizyty.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2019, 07:20

    3jgxskjopx38dbpv.png
    07.2020 - 16tc👼💔
    05.2019 - Zosia ❤️
  • ago91 Autorytet
    Postów: 708 931

    Wysłany: 25 marca 2019, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie przeczytałam w aplikacji ze teraz możemy mieć sny bardzo wyraziste :) mnie się wczoraj śniło że dostałam skurczy i że tak bolało że nie mogłam wstać żeby się ubrać i do szpitala jechać.
    Z dnia na dzień czuje że mam coraz większy brzuszek ciężko mi wstać z łóżka jak leżę i już odczuwam też dyskomfort za kierownicą.... Szymka ruchy stają się bolesne nie ma już miejsca jak się rusza to mam wrażenie że mi skóra pęknie na brzuchu, ale są też tego plusy bo już parę razy poczułam stopkę albo pupcię przez skórę. <3
    Właściwie to jeszcze troszkę i mogę rodzić :) :) :)

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    8599w1d3a8mup6qh.png
    ibm23e5elf55d37i.png
    6 maja 2019, 3300g 54cm 10/10pkt SN 40+4 <3
  • MaMaMi83 Autorytet
    Postów: 1792 1371

    Wysłany: 25 marca 2019, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patka tak na chwile obecna bede miec cc (łożysko brzeżnie przodujące). Generalnie nie chce sn wiec akurat ta kwestia mnie nie martwi

    PatkaPP lubi tę wiadomość

    2009 Córeczka
    2017 [*] Aniolek 11tc
    3jgx0tc7fuc3nree.png
  • MaMaMi83 Autorytet
    Postów: 1792 1371

    Wysłany: 25 marca 2019, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ago u mnie podobnie. Codziennie mowie do męża przy rannym zastrzyku ze mam z dnia na dzien coraz wiekszy brzuch. Przekrecam się z boku na bok jak lokomotywa sapie i prycham hehehe ciezko jest. Wczoraj byłam u rodziców 1.5h autem i jechałam prawie na lezaco bo mlody uciskal mi chyba jakis nerw ze az noga mi cierpla.
    A najlepiej spi mi sie na prawym boku na ktorym teoretycznie nie powinno się spać

    ago91 lubi tę wiadomość

    2009 Córeczka
    2017 [*] Aniolek 11tc
    3jgx0tc7fuc3nree.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2019, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) ja miałam bardzo realistyczne sny chyba około 5 miesiąca, na szczęście już się skończyły, bo to były same nie fajne sny :(
    Znów mdłości wróciły, budzę się w nocy i muszę jeść wafle ryżowe, a w dzień też ciągle jem żeby nie dopuścić do pustego żołądka. I w ogóle czuję się już jak wieloryb a jeszcze przecież 2 miesiące
    Mam w końcu klapki do szpitala hehe zgodnie z radami wzięłam zwykle kąpielowee, nie japonki :) jeszcze ubranka dla malutkiej, kilka pierdółek i to będzie wszystko
    Chusy o kurczę dobrze że się wybrałaś do szpitala :( dużo zdrówka teraz dla Ciebie!
    I oczywiście kciukasy za wizyty dzisiejsze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2019, 07:37

  • MaryJane Autorytet
    Postów: 790 776

    Wysłany: 25 marca 2019, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O rany, a ja przeżyłam chwilę grozy, tak jak ostatnio Nistera bodajże. W nocy już małego nie czułam ale myślę sobie może w końcu śpi, wstałam przed 6 i czekam, nic i nic, No to rozruch, wypiłam wodę z miodem, zjadłam śniadanie, zagryzłam ciastkiem a tu dalej cisza. No to już panika, leżę i ryczę, mąż w pracy, mówi jedz do szpitala ale nie docierało do mnie i nagle przed chwila poczułam 2 lekkie przesunięcia :o ulga Jak nie wiem, wiem że 8 rano nie ma jeszcze ale on zwykle jest bardzo aktywny ciągle a tu żadnej reakcji na zaczepki nawet :o w każdym razie będę obserwować co się dzieje, bo klasycznej aktywnosci dalej nie ma. Przysięgam, nerwicy się nabawie porządnej nim ta ciąża się skończy

    Powodzenia na wizytach, bo widzę że dziś ich więcej! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2019, 07:52

    Samari0702 lubi tę wiadomość

    gann3e3k0unlohxb.png

  • iwwk Autorytet
    Postów: 1836 1290

    Wysłany: 25 marca 2019, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chusy jeszcze mi na szczęście nic nie puchnie więc korzystam hehe, ale robi się coraz cieplej więc pewnie kwestia czasu i być może również przerzucę się na klapki basenowe :D :D


    I u mnie zdarzają się bardzo realistyczne sny. MaMaMi co do prawego boku ja mam to samo, nie zasnę na lewym, bo jak się tylko przekręcam to zaczyna mi się w głowie kręcić i dziwnie się czuje, wracam na prawy i jest super, mogę spać. Od początku ciąży moje dziecko za tym lewym nie przepada.

    Wczoraj przed zaśnięciem moja mała strasznie się wierciła, przez pępek mało nie wyszła, takie nieprzyjemne ruchy, ale jak na nią to szybko dała zasnąć, nigdzie nie uciskała. Wstałam o 6:50 bez budzika, wyspana, poszłam szybciuko na badania :) Młoda dopiero teraz się budzi, wcześniej to takie leciutkie ruchy, zaspane hehe :D

    atdcjw4ziax1my6y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2019, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej w poniedziałek!! :) ja mam dzis znow dzien kuriera, czekam na chyba 5 paczek.

    Sny też mam realistyczne! Tez juz mialam kilka z czarnymi wizjami, nawet mężowi nie opowiadalam, zeby na glos nie wypowiadać tych schiz :(

    Wczoraj tyyyyle misji zrobiłam, dopakowalam walizkę, wyszorowalam na max lodówkę, posprząralam w szafkach kuchennych, poodkurzalam kazdy mozliwy zakamarek w chacie. Mąż już wkuty, mówi że w ciąży im dalej w las tym ja mam większą wściekliznę :D tlumaczę mu, że za chwilę mogę nie miec wcale sily a przy dwóch maluszkach dłuuugo nie wpadnę na pomysł generalnego odkażania lodówki, jakoś faceci nie łapią tego syndromu wicia gniazda ;)

    slodka100, kama2784, Szczęśliwa Mamusia, Chusy lubią tę wiadomość

  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 25 marca 2019, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo witamy w 33tc i zaczynamy 34 ach coraz bliżej końca. Wczoraj to też nieźle spacerowalismy trzeba było korzystać z pogody a dziś brrrr zimno na to wyglada
    No właśnie też bym musiała dziś ogarnac lodówkę... Wogole w sobotę mamy imprezę podwójna urodziny moich maluchów więc muszę rozplanować cały tydzień żeby codziennie coś tam porobić a nie wszystko na koniec w moim stanie heh...

    Apropo ruchów czemu wy się tak martwicie jak się dzieciaczki nie ruszają ja to się cieszę że mój lekarz zlecił mi liczenie 10 ruchów do 15 bo wtedy nie martwię się że mała się nie rusza bo do tej godziny spokojnie te 10 ruchów jest a to w jakich godzinach to jest to już mała sama sobie ustala i jest to naprawdę różnie byle od obudzenia do 15 było 10 ruchow

    Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty. Ja to już się nie mogę doczekać mojej w piątek bo moe ustalimy wstępną datę indukcji

    Pani Moł, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • MaMaMi83 Autorytet
    Postów: 1792 1371

    Wysłany: 25 marca 2019, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwwk wrote:
    I u mnie zdarzają się bardzo realistyczne sny. MaMaMi co do prawego boku ja mam to samo, nie zasnę na lewym, bo jak się tylko przekręcam to zaczyna mi się w głowie kręcić i dziwnie się czuje, wracam na prawy i jest super, mogę spać. Od początku ciąży moje dziecko za tym lewym nie przepada:D

    Ja jak się położę na lewym. To tak mi serce wali ze cos. I mlody sie wierci.
    Moze to dlatego ze lezy glowa w lewym talerzu biodrowym nie wiem. Na prawym boku moge przespac cala noc wlasciwie do momentu kiedy nie zacznie mnie bolec biodro od ciezaru.

    2009 Córeczka
    2017 [*] Aniolek 11tc
    3jgx0tc7fuc3nree.png
  • aktyde85 Autorytet
    Postów: 1655 915

    Wysłany: 25 marca 2019, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Dziś wizyta, ale dopiero na 16:40. Ciekawa jestem bardzo, jak młoda jest ułożona. Poza tym u mnie ciągle humor kiepski...

    Szczęśliwa Mamusia, Milka1991 lubią tę wiadomość

    f2w33e3kzy7745ry.png
    Karolinka <3
    l22np07wclwsxogu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2019, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mnie dzis rodzice przyjeżdżają na caly dzien. Ciezko będzie, bo mama to uważa, ze nawet szklanek nie powinnam myć, bo to za ciezki zajecie w ciazy. Ciągle zwraca mi uwage. Ale nie, ze ona w tym czasie to robiza mnie... Sidzi i zabrania i myśli chyba, ze samo sie zrobi. Ech jakos nie mam w ciazy do nich cierpliwosci.

    Mamami ja w nocy spac nie moglam i tak patrzylam, ze zaczynam 34tydzien, 49 dni do porodu i zaczynam " być posrana" ze strachu. Jakoś to do mnie noe dociera do końca..

    Mary Jane moze Maluszek ma dzis leniwy dzien poprostu. Ale wiem, ze mozna sie strachu najeść.a zdazaly mu sie juz takie dni?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2019, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chusy Szybkiego powrotu do zdrowia 😊 .

    agao Moja droga nie no u Was to już 36 tc 😱❤ , już coraz bliżej masz niż dalej ❤.

    Co do snów to też mam tak realistyczne , że nawet się budzę przez to .

    A ja nic nie zapisuje w karcie ruchów płodu , mój Pan gin mi nic nie mówił , abym prowadziła obserwację zawsze sie pyta czy ruchu czuje i teraz na każdej wizycie serduszka słuchamy , z resztą Dominik jest tak aktywny więc nie mam o co się martwić , jego ruchy są coraz bardziej odczuwalne nawet w szyjce poczuje , a wczoraj to aż z bólu się zwijałam , tak mnie w pęcherz kopnął bardzo to bolało , jeszcze do tego jest ułożony poprzecznie i jego nogi czuję przy moim biodrze jak się odpycha okropnie to boli .


    Hej hej 😊😊.

    Witam się po weekendzie , mi juz okropnie nogi spuchły a wczoraj chociaż ze siedziałam w kościele to nie mogłam jakiś miejsca sobie znaleźć aby wygodnie usiąść . Ania od rana do wieczora biega nie mam po prostu sił aby tak za nią chodzić. Dobrze że synek w tym roku idzie do bierzmowania , gdyż od Września tego roku ma już być przez 2 lata oszaleli czy co . Samopoczucie ogólnie oki tylko już to zmęczenie wychodzi nom jeszcze trochę musimy jakoś wytrzymać.

    Trzymam mocno kciuki , za dzisiejsze wizyty .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2019, 09:07

    ago91 lubi tę wiadomość

‹‹ 1018 1019 1020 1021 1022 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ