X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majóweczki 2019
Odpowiedz

Majóweczki 2019

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2019, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) jak nocki? Wyspane ? Ja dziś tylko raz wstawalam pozatym w miarę okej, maz i córcia śpią tylko mój syn buszuje od 7 i wrzeszczy że już dzień 🙄🙄🙄

    Co do pończoch to dokładnie jak Chusy mówi,ważne żeby dobrze dobrane były :)

    Dziś mamy skończone 33 tygodnie ciąży !!😊😊 Wow !! Kiedy to zleciało 😍😍😍😍 jutro wkraczamy w 34 tydzień :)

    Miłej niedzieli :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2019, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w miarę wyspana jak na to, że pobudka o 5:30 :) robimy na śniadanko sadzone jajka i maślane grzanki z serem i pomidorkiem, mm!!
    Slonce świeci, niechże trwa ta wiosnaaaa <3

    Puszku, sliczny tort! :) mialam przy pierwszej coreczce baby shower - niespodziankę i bylo strasznie milo, mam sentyment az :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2019, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie też się za śniadanie zabrać muszę ,ale czy też macie wrażenie że wszystko wam się przejadlo? Otwieram lodówkę popatrzę i idę dalej , bo stwierdzam że nie ma nic dobrego 😂😂😂😂 chyba zjem parówke z szynki na ciepło.i do tego chleb z mozarellą i pomidorem o to jest myśl i to może mi smakować 😃😃

    Rety... młody daje od rana tak popalić że nie mam władzy nad swoim brzuchem rzuca się.kreci Wypycha że aż ciężko się leży, dobrze że jutro wizyta i w dodatku Wow godzina bo 8.15 z rana już nie mogę się doczekać :)

  • Chusy Autorytet
    Postów: 1373 1403

    Wysłany: 24 marca 2019, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Mol, dzieki ci dobra kobieto! Od rana mnie dalej mdlosci mecza po tym zatruciu, a nie chce znowu nic nie jesc przez 3 dzien tylko ze na nic nie mam ochoty. Ale jakos tak mi zapachnialy dobrze te grzanki z serem i pomidorem :D

    Puszku piekny torcik : ) Gratuluje udanego baby shower : ))

    W ogole mam pytanie, bo mnie dreczy Puszku moze mi powiesz. Bo nazarlam sie zepsutego miesa prawdopodobnie i czy to moze byc listerioza? Jak to rozpoznac? Czy tez przechodzi samo tak jak kazde zatrucie a bakterie gdzies tam kraza w organizmie? Czy raczje samo nie przechodzi i nie moze byc to?

    Pani Moł lubi tę wiadomość

    nzjdlhb8v0nmkzhl.png

    1usa9vvjl7oudlln.png

    ex2bqps6duldk0td.png
  • puszek369 Autorytet
    Postów: 2566 2372

    Wysłany: 24 marca 2019, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chusy wrote:
    Pani Mol, dzieki ci dobra kobieto! Od rana mnie dalej mdlosci mecza po tym zatruciu, a nie chce znowu nic nie jesc przez 3 dzien tylko ze na nic nie mam ochoty. Ale jakos tak mi zapachnialy dobrze te grzanki z serem i pomidorem :D

    Puszku piekny torcik : ) Gratuluje udanego baby shower : ))

    W ogole mam pytanie, bo mnie dreczy Puszku moze mi powiesz. Bo nazarlam sie zepsutego miesa prawdopodobnie i czy to moze byc listerioza? Jak to rozpoznac? Czy tez przechodzi samo tak jak kazde zatrucie a bakterie gdzies tam kraza w organizmie? Czy raczje samo nie przechodzi i nie moze byc to?
    Listerioza jest bardziej od surowego mięsa.
    Tu jest fajny artykul
    http://www.medonet.pl/choroby-od-a-do-z/choroby-zakazne,listerioza---przyczyny-i-objawy--jak-dochodzi-do-zakazenia-,artykul,1696443.html

    3i49iei3hq4xt7dc.png

    6sutskjoobk5w3d5.png
  • Nistera Autorytet
    Postów: 585 549

    Wysłany: 24 marca 2019, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny , Puszku śliczny tort !

    A my zaczynamy 35tc , uwierzycie ?
    35 jak poważnie to brzmi 🤣
    I uświadomiłam sobie że wypada już ta torbę spakować i dokumenty bo o ile ciuchy i inne mąż ogarnie w razie w to z dokumentami miałby problem, albo może ja większy bo by mi bajzel zrobił A ja mam wszystko ładnie w koszulkach alfabetycznie poukładane 🤣🤣🤣
    Wezmę się chyba za to dziś po obiedzie , jak pomyślę o tym kserowaniu tych wszystkich aktów, zameldowań itd to aż mi słabo 😁
    No nic jak mus to mus.

    Aaa i zrobiłam wczoraj te placuszki były pycha tylko rodzinka marudziła że za mało słodkie 🤣

    Mąż pojechał oglądać ten domek na Węgrzech , mieliśmy z synem iść na rower ale niestety znowu chory na angine, to już 4 raz od sierpnia. D9stalam skierowanie do laryngologa bo ileż dziecko może antybiotyki brać, na nic innego nie choruje tylko angina, więc rower niestety odpada A szkoda bo u nas zapowiada się znów 20 stopni.

    Miłej niedzieli dziewczyny , wypoczywajcie i nie przemeczajcie się.

    Agata :), Milka1991, Izka37, Pani Moł lubią tę wiadomość

    zrz6wn15ye2e98l6.png
    qb3ch371t1ljmt43.png
  • Chusy Autorytet
    Postów: 1373 1403

    Wysłany: 24 marca 2019, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, czyli to raczej nie to.. ale slowo daje dziewczyny juz mam dosc tych chorob, najbardziej mnie wkurza ze musze liczyc na innych i nic nie moge zrobic sama bo nie mam sily. Pranie znowu mi lezy odlogiem, dom wyglada jak zoo, mala trzeba z przedszkola odebrac a ja znowu nie mam sily reki podniesc. I albo malz sie musi z pracy zwalniac a i tak mu juz nie wierza ze to przeze mnie bo jak to mozliwe ze ciagle chora jestem, albo tesciowa przychodzi pomagac a tez mi glupio lezec w lozku jak ona sie calym domem zajmuje i to ktorys raz z rzedu. Mam dosc.

    nzjdlhb8v0nmkzhl.png

    1usa9vvjl7oudlln.png

    ex2bqps6duldk0td.png
  • Agata :) Autorytet
    Postów: 554 651

    Wysłany: 24 marca 2019, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej :)
    u nas też już 35 zaczynamy,
    Ten ostatni miesiąc chyba będzie dla mnie najgorszy :(
    Wczoraj znowu spuchlam, trzyma mnie do dzisiaj, czuję się okropnie :( obrączki nie mogę ściągnąć, przez to odcisk mi się już zrobił. Boże muszę pomarudzic. Jestem non stop chora :( Wczoraj zaczely mnie dłonie swedziec strasznie, myślałam że oszaleje! Spać nie mogę, budzę się po 20 razy, siku, picie, zła pozycja, chyba przy dziecku lepiej się wyśpię........

    Wylalam żale haha :D
    Miłej niedzieli dziewczyny! :*

    Milka1991, Izka37, Pani Moł lubią tę wiadomość

    11.2020 cb 💔 06.2022 - 7tc 💔😔
    22cs - ⏸️💚
    9.12 -> 6+4, serduszko, 5mm
    23.12 -> 8+4, serduszko, 17mm
    16.01 - > 12+0 prenatalne
    preg.png
  • MaryJane Autorytet
    Postów: 790 776

    Wysłany: 24 marca 2019, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    35 tydzień, marzenie moje <3 ale tez już czuję się coraz bezpieczniej :)

    Też już mam dosyć tego leżenia, jestem coraz grubsza, źle się z tym czuję, aż się boję co będzie do samego końca. Też robi wszystko mąż w domu a wiecie Jak to chłop sprząta :D

    Agata, pilnuj wątroby jak dłonie swędzą :D Chusy, współczuje chorób, reszta towarzystwa też się potruła ze mówisz że od miesa surowego?
    U mnie wizyty Jak co 4 i 18 kwiecień, ale widze ze sporo dziewczyn nie wpisanych w ogóle :D

    gann3e3k0unlohxb.png

  • Chusy Autorytet
    Postów: 1373 1403

    Wysłany: 24 marca 2019, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie nie.. nikt poza mna. I nie wiem czy mam jakis zoladek przewrazliwiony czy ki cholera.. :<


    Zaraz dopisze, piszcie wizyty dziewczyny nawet kilka razy bo czasem mi umyka.

    nzjdlhb8v0nmkzhl.png

    1usa9vvjl7oudlln.png

    ex2bqps6duldk0td.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2019, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy zaobserwowalyscie więcej śluzu u was w ostatnim czasie ?? Bo u mnie już któryś raz takie galaretki na wkladce co ostatnio wspominałam ... Kurde mam nadzieję że się nic nie dzieje muszę się uspokoić jutro mam z samiuskiego rana wizyte to doktorek powie co i jak... mam nadzieję że mały jeszcze się nie pcha niech chociaż posiedzi jescze że 3 tygodnie....

  • Izka37 Autorytet
    Postów: 435 316

    Wysłany: 24 marca 2019, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszku-przepiękny torcik!

    Ja to cały czas senna jestem. Zaraz wysyłam ostatnie zamówienie apteczne. Wczoraj kilka rzeczy prasowałam na 3 razy, normalnie nie mam siły, jak nie ja:). Grunt że już poprasowane,ta czynność nie za bardzo lubię.
    Dobrze że wczoraj pogoda dopisała to człowiek podładował akumulatorki.W kurtce mam jeszcze zapas max 1 cm:).

    Chusy-może po prostu coś stanęło Ci na żołądku. Dobrze że już przeszło.

    Dziewczyny w 35 tygodniu życzę wam aby ostatni miesiąc przeszedł bezboleśnie!

    A ja sobie kupiłam coś dla siebie:)a jak. Nawet sie tak rozmarzyłam gdzie bym to pojechała na wakacje:).

    ug3773sblvjhwzbs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2019, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chusy

    Nie przejmuj się ,ciąża się rządzi swoimi prawami ja generalnie sprzątam tylko w kuchni bo to jest moje miejsce i lubię mieć tam po mojemu wszystko poukladane i zrobione nawet jak zmywarka jest zapakowana nie po mojemu to będę naczynia przekładać haha 😃😃 mój mąż wczoraj zrobił część porządków A resztę robi dzisiaj A ja leżę. Jeszcze żadnemu facetowi obowiązki domowe ani nie zaszkodziły ani na źle nie wyszły niech zobaczą jak to jest ogarniać dzieciaki chodzić do pracy i jeszcze domem się zajmować tak jak my to na codzień robimy 🙄🙄🙄

  • aktyde85 Autorytet
    Postów: 1655 915

    Wysłany: 24 marca 2019, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry. Puszki śliczny torcik <3

    Dobrze,że jutro wizyta, bo schizy mam, wydaje mi się, że gnom mały leży w poprzek, wieczorem czułam ruchy bo obu bokach brzucha. Wstałam to też czuję że brzuch twardy po środku, a na dole i o góry luzy. Tego cisniecia na krocze i pęcherz też już wcale nie mam, inaczej bym tyle nie przeszła wczoraj. Teraz czuję jka mnie pod zebrem kopie, z jednej strony, to może trochę w dół zjechala, ale to na bank nadal nie glowkowo. Nie wiem co ona odpier... Całą ciążę nastawiam się na SN, chodzę na terapię, cuda wianki, a ta mi się jeszcze do porodu w poprzek położy :/ to sobie ponarzekalam ;)

    f2w33e3kzy7745ry.png
    Karolinka <3
    l22np07wclwsxogu.png
  • Veri Autorytet
    Postów: 470 443

    Wysłany: 24 marca 2019, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chusy wrote:
    Wlasnie nie.. nikt poza mna. I nie wiem czy mam jakis zoladek przewrazliwiony czy ki cholera.. :<


    Zaraz dopisze, piszcie wizyty dziewczyny nawet kilka razy bo czasem mi umyka.

    Mi wpisz proszę wizytę 01.04. Dzięki :)

    qb3cg7rfwkxw9axa.png
  • Pantera Autorytet
    Postów: 626 358

    Wysłany: 24 marca 2019, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    U mnie z kolei maluch też kopie u góry ale jak leżę to na dwie strony brzucha sir rozpycha :)

    W ogóle przestał się kręcić w nocy poza ulozeniem sie gdy zmieniam pozycję, przed 7 się budzi na aktywnosć i mam cichą nadzieję, że to oznaka przespanych nocy po porodzie, jak to było z córką :)

    Ja juz zrobiłam brownie z burakiem i kaczkę, teraz plac zabaw z córką.

    Udanej niedzieli :)

  • Szczesliwa ledwo zywa Autorytet
    Postów: 965 638

    Wysłany: 24 marca 2019, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo:) ja mam obiad z wczoraj także luz;) ja dopiero jem śniadanko kanapki z pasztetem z indyka i żurawiną i pomidorem. Chciałam jeszcze ser żółty ale wyszedł z lodowki:P noc raczej słaba zasnęłam po pierwszej zgaga powróciła siku co chwile. Czekałam na męża aż wróci do łóżka i liczyłam na Przytulanki ale on wolał sprzątać kuchnię..😭😭😭 ale wybaczam jest naprawdę wysprzatane elegancko

    o148o7es5xrrd9s8.png
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 24 marca 2019, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chusy ja poproszę o wizytę na 09.04 ;)

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • Verbena Ekspertka
    Postów: 212 704

    Wysłany: 24 marca 2019, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam niedzielnie :)
    Chusy dopisz mi na 8.04 jeśli nie jestem dopisania ;)
    Powiem wam dziewczyny ze tak się w piątek strułam czy nie wiem co normalnie myślałam że umieram. Głowę to z bólu mi chciało rozerwać do tego byłam mega słaba i bardzo źle się czułam temperatura mi spadła do 35.4 i wymiotowałam ale takim samym jakby kwasem i tak całe popołudnie i noc wczoraj przeszło chociaż dalej osłabiona byłam a dziś jak ręką odjął. Nie wiem jak i skąd mi się takie coś przyplątało ale dobrze że sobie poszło.
    Tak w ogóle ostatnio zauważyłam że od jakiegoś tygodnia w ogóle mi się brzuch nie spina, wiadomo jestem bardziej ociężała i szybciej się męczę ale wcześniej do tego dochodziło częste spinanie się brzucha a teraz kompletnie nic, już sama nie wiem czy to lepiej czy nie.
    A dziś jest tak ładna pogoda że chyba skorzystam i na spacer się przejdę puki ten brzuch tak nie dokucza :)

    W ogóle wczoraj mąż odebrał auto z warsztatu i normalnie myślałam że szlag mnie trafi. Chyba wymienili nam na pompę bez czujnika albo ten uszkodzili przy montowaniu i w ogóle auta normalnie odpalić nie możemy tylko jakieś sztuczki z pedałami trzeba robić a do tego nie działa tempomat funkcja start stop itp. Jutro będę dzwonić i reklamować by mi to naprawili bo ja im oddałam auto działające w sumie prawie bez zarzutu :/

    Kacperek 06.01.2018 - 12.01.2018 [*]
    Nasze 6 dni szczęścia...

    Filip 18.04.2019 nasz mały wielki cud 😍3270g 55cm
  • Alicja-33 Autorytet
    Postów: 491 336

    Wysłany: 24 marca 2019, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    Czy ciśnienie 125/90 jest już mocno niepokojące ? Dzisiaj takie mam :(

    ckaidqk3lo2zh8dt.png

    Aniołek 8tc 2016
    Aniołek 8tc 2017
‹‹ 1016 1017 1018 1019 1020 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ