X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majóweczki 2019
Odpowiedz

Majóweczki 2019

Oceń ten wątek:
  • Szczesliwa ledwo zywa Autorytet
    Postów: 965 638

    Wysłany: 25 maja 2019, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szzesliwa Mamusiu! Dużo zdrowia dla Ciebie i dzieciaków !:*

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    o148o7es5xrrd9s8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2019, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamusia wspolczuje. Biedny maluszek. Ciekawe ile będą Was trzymać. Z każdym dniem bedziesz czuć się lepiej. Korzystaj z tych przeciwbólowych ile się da.
    Ja dziś miałam zdjęcie szwów. Jedno pociągnięcie i już a takiego stresa miałam.
    Produkcja mleka u mnie coraz bardziej sie rozkręca. Mały coś zaczyna łapać gdy go przystawiam ale ból brodawek jest tak okropny że wolę mu odciągnąć. Czy one się kiedyś zahartują? Jak to załagodzić?

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

  • NW Przyjaciółka
    Postów: 110 118

    Wysłany: 25 maja 2019, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęsliwa Mamusiu, my niestety przechodziliśmy z synkiem zapalenie uszu w szpitalu po urodzeniu. I my z uszami i te dzieciaczki z płuckami 7dni na antybiotyku. Zdrówka zatem i spokoju! Najważniejsze abyście zdrowi i pełni sił wrócili do domu.

    Azalia, jeśli bolą brodawki to prawdopodobnie Bobas za płytko chwyta pierś. Teoretycznie powinien buzią złapać aż całą otoczkę. Poszukaj może filmików i popatrz, czy dacie radę głębiej złapać. Powodzenia!
    I smaruj sobie piersi i wietrz kiedy tylko masz okazję. Pierwszy miesiąc najgorszy, potem już pójdzie ;)

    Biała Azlia, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    1usap07w8e5qgit9.png
    qdkkvcqgfnfmlhsw.png
  • 4me Autorytet
    Postów: 6123 3687

    Wysłany: 25 maja 2019, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny. Nie jestem na biezaco bo bylam lekko zajeta....
    Wczoraj na świat przez SN przyszedl nasz syn- 3360gr i 54cm szczęścia.
    Pozdrawiamy eciocie :)

    Rudzik1, Biała Azlia, slodka100, Paula_071, Szczęśliwa Mamusia, Nistera, Pani Moł, Veri, Pantera, Ciasteczko777, ago91, la_lenka lubią tę wiadomość

    mhsvj48aqvgzp38a.png

    l22nhdgestw22l2o.png
  • Bibs Ekspertka
    Postów: 235 276

    Wysłany: 25 maja 2019, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biała Azlia wrote:
    Mamusia wspolczuje. Biedny maluszek. Ciekawe ile będą Was trzymać. Z każdym dniem bedziesz czuć się lepiej. Korzystaj z tych przeciwbólowych ile się da.
    Ja dziś miałam zdjęcie szwów. Jedno pociągnięcie i już a takiego stresa miałam.
    Produkcja mleka u mnie coraz bardziej sie rozkręca. Mały coś zaczyna łapać gdy go przystawiam ale ból brodawek jest tak okropny że wolę mu odciągnąć. Czy one się kiedyś zahartują? Jak to załagodzić?

    Ja bolące brodawki wyleczylam kompresami Multi-Mam, po 1,5 tyg ból minął.

    4me gratulacje!

    Biała Azlia, 4me lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2019, 00:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4me gratulacje 😊
    Dzięki za rady dziewczyny. Będę próbować.

    4me lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2019, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4me Moje ogromne gratulacje❤❤❤.

    Witajcie moje drogie 😘.

    Dzis trochę lepiej się czuje ale i tak boli , malwgo umyli dali antybiotyk jest to jakaś ampycilina czy cos takiego karmie tylko piersia , wazy 4980 😱😱😱😱😱 teraz spi moj wielkolud .Poplakalam sie dzis chyba to hirmony tesknie bardzo za mezem i dziecmi wyslalam zdjęcie małego , a dziewczynki powiedzialy na Dominika Misio❤❤❤ , dzus dzien mamy a mnie przy nich nie ma tak mi teskno boje sie zadzwonic bo bede płakać .


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2019, 11:32

    Szczesliwa ledwo zywa, Biała Azlia, Rudzik1, 4me lubią tę wiadomość

  • Fikus Autorytet
    Postów: 352 387

    Wysłany: 26 maja 2019, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4me - gratulacje :)

    Mamusiu Dominik jest śliczny, mam nadzieję, że szybko dojdziecie do siebie i wrócicie do domu, bo taka rozłąka z dziećmi musi być na pewno trudna.

    No to wygląda na to, ze to ja będę ostatnia hahaha U mnie na razie nic się nie rozkręca, codziennie chodzę na spacery i nic :P ale z drugiej strony to może i dobrze, bo u mnie w mieście w ostatnich kilku dniach porodówki są tak przeciążone, ze nie wiem gdzie będę rodzić :P

    Szczęśliwa Mamusia, 4me lubią tę wiadomość

    h84fj44j8c2afjwv.png

    17u9l6d89qpw7kc9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2019, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fikus Moze nagle Cie wezmie mnie właśnie nagle wzielo takie skurcze i ból brzucha .Ja też czego nie próbowałam i nic nie ruszyło .

    Biała Azila Beda nas tydzień trzymać 😞😞😞😞.Maly mial wysoki poziom białka tam wyszło 40 norna 5 i pluca troche nie rozwinięte , ale ponoć to normalne i go muszą monitorować po tygodniu badania i jak bedzie oki to do domu ja juz bym mogla wyjść

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2019, 12:54

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2019, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamusia to lepiej niech Was teraz przetrzymaja i porzadnie wylecza malego niz jak mielibyscie wracac bo wtedy juz nie moglabys z nim byc caly czas.

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2019, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biała Azlia wrote:
    Mamusia to lepiej niech Was teraz przetrzymaja i porzadnie wylecza malego niz jak mielibyscie wracac bo wtedy juz nie moglabys z nim byc caly czas.


    Wiem moja droga ☺☺.

    A najlepsza to moja siostra , a wypisz sie na wlasne zadanie i z małym do lekarzy chodź glupia chyba rozum straciła .

  • Veri Autorytet
    Postów: 470 443

    Wysłany: 26 maja 2019, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4me gratulacje! Dużo zdrowia dla Was i samych pięknych chwil❣

    Szczęśliwa, współczuję rozłąki z dziećmi i choroby Dominika. Oby szybko wrócił do zdrowia.

    A tak poza tym Mamusie, to wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta 💕

    Biała Azlia, Szczęśliwa Mamusia, Szczesliwa ledwo zywa, Paula_071, Ciasteczko777 lubią tę wiadomość

    qb3cg7rfwkxw9axa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2019, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój pierwszy Dzień Matki 😊 w zeszłym roku płakałam, bo to był pierwszy dzień Matki bez mamy. W tym roku płaczę ze szczęścia, bo sama nią jestem.
    Wszystkiego dobrego Mamusie 😊

    Szczęśliwa Mamusia, Veri lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2019, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja rowniez życzę Wam wszystkim wszystkiego najlepszego ,z okazji dnia mamy ❤❤🌹🌹🌹.

    Biała Azlia, Veri lubią tę wiadomość

  • Fikus Autorytet
    Postów: 352 387

    Wysłany: 26 maja 2019, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego mamusie 😁

    Biała Azlia, Veri lubią tę wiadomość

    h84fj44j8c2afjwv.png

    17u9l6d89qpw7kc9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2019, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ❤️wszystkiego dobrego dla nas wszystkich :)
    Synek skończył dziś miesiąc :) ale to zleciało ..

    ago91, Biała Azlia, slodka100, Szczęśliwa Mamusia, Fikus, Paula_071, Veri lubią tę wiadomość

  • ago91 Autorytet
    Postów: 708 931

    Wysłany: 27 maja 2019, 01:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój synek dziś 3 tygodnie ❤

    slodka100, Szczęśliwa Mamusia, Fikus, Paula_071, Chusy, Veri, Biała Azlia, Izka37 lubią tę wiadomość

    8599w1d3a8mup6qh.png
    ibm23e5elf55d37i.png
    6 maja 2019, 3300g 54cm 10/10pkt SN 40+4 <3
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 27 maja 2019, 03:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja mała jutro 3tyg no czas leci

    Szczęśliwa Mamusia, Fikus, Paula_071, ago91, Veri, Biała Azlia, Izka37, Pani Moł lubią tę wiadomość

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 27 maja 2019, 03:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ponawiam pytanie czy ktoś tu jest na grupie z Facebooka?

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • Chusy Autorytet
    Postów: 1373 1403

    Wysłany: 27 maja 2019, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestesmy na fb ale zdecydowalysmy ze grupa jest zamknieta dla osob ktore sa u nas od poczatku na belly. Ale udzielamy sie tez tutaj takze nic straconego :)

    Ciasteczko777, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    nzjdlhb8v0nmkzhl.png

    1usa9vvjl7oudlln.png

    ex2bqps6duldk0td.png
‹‹ 1287 1288 1289 1290 1291 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ