X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majóweczki 2019
Odpowiedz

Majóweczki 2019

Oceń ten wątek:
  • Veri Autorytet
    Postów: 470 443

    Wysłany: 23 maja 2019, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia, kciuki, żeby to było TO! :)

    Dziewczyny, które urodziły, jak Wasze stopy i dłonie? Bo ja dziś przymierzyłam pantofle z ciekawości i niby weszły, ale ciasne potwornie, a pierścionek zaręczynowy nie chce mi przejść przez kostkę na palcu :(
    To raczej nie kwestia wagi, bo mam już tylko 3 kg na plusie. Czy to jeszcze ta woda w organizmie czy stawy tak się rozeszły i tak zostanie? :/

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    qb3cg7rfwkxw9axa.png
  • Szczesliwa ledwo zywa Autorytet
    Postów: 965 638

    Wysłany: 23 maja 2019, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veri mi powoli opuchlizna schodzi jestem w stanie ubrać pantofle ale obrączki jeszcze nie:( to napewno woda, pewnie parę dni i zejdzie calkiem:)

    Veri lubi tę wiadomość

    o148o7es5xrrd9s8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2019, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje drogie juz po mialam jednak cesarke ze względu na brak postępu nie uwiezycie Dominik wazy 5100 😱😱😱 gram nie wiem jak bym urodziła SN.

    Veri, Rudzik1, Bibs, Fikus, Biała Azlia, ago91, Paula_071, Pani Moł, slodka100, GreenK lubią tę wiadomość

  • Veri Autorytet
    Postów: 470 443

    Wysłany: 23 maja 2019, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa, wielkie gratulacje! Dużo zdrowia dla Was i szybkiego powrotu do formy :)

    Niezły klocuszek z tego Dominika. Dobrze, że zdecydowali o cc, bo to by było nie lada wyzwanie go "wypchnąć" :)

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    qb3cg7rfwkxw9axa.png
  • Rudzik1 Autorytet
    Postów: 1950 1035

    Wysłany: 24 maja 2019, 00:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2019, 23:48

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2019, 05:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za gratulacje ❤😘.

    Mam kochane czas to na piszę  mały całą  noc był u położnych pięknie  jadł z cyca ,  wiec tak wczoraj i od rana coś mnie ćmiło potem przeszło i znowu zdąrzyłam obiad ugotować , i po dziewczynki pójść i bóle brzucha  były coraz częściej i mi twardniał często mąż przyjechał z pracy dziecią jeść i do szpitala , ale papierów miałam do wypełnienia ,  badanie gin było a tam już rozwarcie na 3 palce i znów pod KTG skurcze miałam nie reguralne wody mi się sączyły ,  potem pani położna dała mi coś   na znieczilenie okropnie mnie bolały te skurcze mały miał cały czas główkę wysoko i nie było postępu przyszedł Pan doktor i robimy cięcie zaczęłam krwawić , więc szybko na stół wyraziłam zgodę na CC . Uspili mnie całkowicie pod narkozą byłam w szoku jak mi o wadze powiedzieli aż 5100 gram ma 64 cm długości  😱❤ ogólnie trochę rana mnie piekła i bolała ,   ale jest już  dobrze cały czas leżę pewnie później małego mi przyniosą .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2019, 10:03

    Rudzik1, Veri lubią tę wiadomość

  • Bibs Ekspertka
    Postów: 235 276

    Wysłany: 24 maja 2019, 06:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow Mamusia wymiatasz! Gratulacje, wracaj do sił, no synuś słusznej wagi :)

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2019, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibs Dziękuje 😘.

    Chusy Jak znajdziesz czas to dopisz mnie do mam rozpakowanych Szczęśliwa Mamusia 23.05.2019 rok godzina 21.13 poród SN zakończony CC , syn Dominik waga 5100 gram 64 cm

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2019, 06:49

    Izka37, Veri lubią tę wiadomość

  • Fikus Autorytet
    Postów: 352 387

    Wysłany: 24 maja 2019, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow wow Wow, Szczęśliwa Mamusiu, no to miałaś słodki ciężar do dźwigania. Ogromne gratulacje i dużo zdrowia dla Was <3

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    h84fj44j8c2afjwv.png

    17u9l6d89qpw7kc9.png
  • Nistera Autorytet
    Postów: 585 549

    Wysłany: 24 maja 2019, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusiu gratulacje , spory chłopak do kochania 😍

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    zrz6wn15ye2e98l6.png
    qb3ch371t1ljmt43.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2019, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia gratulacje 😊 jaki duży chłopaczek. Też miałam narkozę. A samopoczucie z każdym dniem będzie coraz lepsze. Ja już prawie normalnie śmigam. Trochę ciągnie mnie rana ale jutro ściągną mi szwy i powinno być jeszcze lepiej. Dużo zdrówka dla Was😊

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

  • guerretenshi Autorytet
    Postów: 1285 1654

    Wysłany: 24 maja 2019, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia wrote:
    Bibs Dziękuje 😘.

    Chusy Jak znajdziesz czas to dopisz mnie do mam rozpakowanych Szczęśliwa Mamusia 23.05.2019 rok godzina 21.13 poród SN zakończony CC , syn Dominik waga 5100 gram 64 cm

    Kochana! Ogromne gratulacje od wszystkich Grudniowek. :*

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    13.01 pierwsze USG :)
    f2w3yx8dnbdwnm3w.png
    f2wlj44jcmeu4i3p.png
  • Szczesliwa ledwo zywa Autorytet
    Postów: 965 638

    Wysłany: 24 maja 2019, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia! Szok kochana:D biedna Cie wymeczyli, przeciez jakby znali wagę to odrazu by zrobili cięcie! Ale ważne że Dominik chłop jak dąb i wszystko dobrze się skończyło! Ogromne gratulacje!;)

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    o148o7es5xrrd9s8.png
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 24 maja 2019, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa mamusia gratulacje niezły synek ci się chowal pod serduszkiem

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2019, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezle Szczęśliwa wyhodowalas tego synka :) a kiedy mialas ostatnie usg ze ta masa taka niespodziankowa wyszla??

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2019, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    guerretenshi Dziękuje moja droga 😘❤.

    Pani Moł Nie pamiętam dokładnie, chyba między 34/35 tc.

  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 24 maja 2019, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to tego połogu nie ogarniam. Jeden dzień mi już nic nie leci, inny tyci tyci a jeszcze inny z 2 podpaski zywa krew a tu człowiek już się cieszył że może koniec odchodów

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 24 maja 2019, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ponawiam pytanko o grupę na Facebook ktoś coś wie?

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • NW Przyjaciółka
    Postów: 110 118

    Wysłany: 24 maja 2019, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusiu! Oj dorodny Dominik :) niech rośnie zdrowo, a Ty szybko wracaj do sił.
    Szkoda, że po samych porodach naturalnych przyszło Wam doświadczyć cesarki :/
    Ale... :) już jesteście razem!

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    1usap07w8e5qgit9.png
    qdkkvcqgfnfmlhsw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2019, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej moje drogie 😁😁.

    Ja ogólnie po CC koszmarnie sie czuje caly czas jade na przeciwbolowych dzis zdjeli mi taki oklad i taki zewnetrzny szew bolalo jak cho** , mały troche mi zachorował i ma zapalenie płuc 😞😞😞 dostal antybiotyk waży obecnie 4800 , mąż byl u mnie ale bez dzieci Ania jeszcze chora jeszcze biedna zwymiotowala dziś 😞😞😞 , dzieci zoataly pod opieka jego brata ciotecznego , mój mąż sobie dzielnie radzi dziewczynki sa grzeczne .

‹‹ 1286 1287 1288 1289 1290 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ