X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majóweczki 2019
Odpowiedz

Majóweczki 2019

Oceń ten wątek:
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 27 maja 2019, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chusy wrote:
    Jestesmy na fb ale zdecydowalysmy ze grupa jest zamknieta dla osob ktore sa u nas od poczatku na belly. Ale udzielamy sie tez tutaj takze nic straconego :)
    Aha no tak ja dołączyłam do was chyba w styczniu no szkoda bo tutaj jest za cicho ostatnio

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2019, 10:21

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2019, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak z waszą wagą, bo ja już chyba ważę mniej niż przed ciążą, co mnie smuci bo to za mało. Mialam nadzieję, że coś mi zostanie. Poza dzieckiem i tym co w brzuchu to reszta z tych 15 kg co przybrałam to była woda. Nic tłuszczu. Ogólnie śmigam prawie normalnie, ale tak szybko się męczę. Wczoraj nawet przy krojeniu chleba miałam zadyszkę.

  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 27 maja 2019, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ważę 1kg mniej niż przed ciążą. Ręce i nogi mam chude, mam duże piersi i odstaje mi jeszcze brzuch, do tego stopnia, że pan mnie przepuścił w kolejce w Lidlu ;)

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2019, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I zamówiłam te kompresy multi mam. Na ich stronie jest teraz promocja. Oby przyszły jak najszybciej😊 mały chce do piersi a jak go przystawiłam to aż krzyknełam z bólu. Muszę najpierw wyleczyć te brodawki.

  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 27 maja 2019, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się jeszcze nie ważyłam ciężko mi się zebrać rano na czczo i zwazyc hehe... Ale widzę po sobie że pozostał mi jakiś waleczek na brzuszku i pupa oraz uda sa większe niż miałam przed ciąża no ale u mnie to standard jak w moich 3 ciążach jadłam co i ile chciałam więc co się dziwić potem myślę że wszystko zniknie ale to dzięki mojej ciężkiej pracy ćwiczenia plus dieta

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2019, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula ja w srodę zakladałam kartę w smyku to pani chciala zebym zaznaczyla ze spodziewam sie dziecka😂 mowie ze juz sie urodzil i chyba jej sie glupio zrobiło. Teraz juz nie widać. Tylko jak podniose bluzkę to taki flaczek jeszcze jest.

  • Szczesliwa ledwo zywa Autorytet
    Postów: 965 638

    Wysłany: 27 maja 2019, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się też nie wazylam ale dziś usłyszałam że mam chudsze nogi niż przed ciąża i weszłam w spodniczke w którą wcześniej nie dałam rady:D na brzuchu została obwisla skóra ale postaram się żeby zniknęła dzięki ćwiczeniom. Ogólnie czuje że ciąża dała mi szansę na wrocenie do wagi sprzed paru lat:)

    Biała Azlia, Paula_071 lubią tę wiadomość

    o148o7es5xrrd9s8.png
  • Bibs Ekspertka
    Postów: 235 276

    Wysłany: 27 maja 2019, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z kolei mam kilka kg na plusie jeszcze ale biorąc pod uwagę, że przed ciąża miałam niedowage to dobrze. Oczywiścietylko mi w biodra poszło więc ciężko będzie się tego pozbyć. Brzuszka już prawie nie mam.

    Biala Azalia ja cielam te kompresy na pół i wkladalam do stanika na caly dzień. Używałam na przemian z lanoliną. Też nie mogłam uwierzyć w to, że ten okropny ból minie :)

    Biała Azlia lubi tę wiadomość

  • NW Przyjaciółka
    Postów: 110 118

    Wysłany: 27 maja 2019, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Losie, Dziewczyny :D Wy już wrociłyście do wagi sprzed ciąży, a ja jeszcze w kolejce na wizyte do mojej dr, bo już przeterminowane jesteśmy :D

    Azalia, a jak Ci tak zmęczenie dokucza, to zrób sobie morfologie. Jak Twoja hemoglobina po porodzie wyszła?

    Szczęśliwa Mamusia, Biała Azlia lubią tę wiadomość

    1usap07w8e5qgit9.png
    qdkkvcqgfnfmlhsw.png
  • Fikus Autorytet
    Postów: 352 387

    Wysłany: 27 maja 2019, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NW, ja to jeszcze do terminu nawet nie dobiłam :P

    Ogólnie przytyłam 13 kg (przez ostatni miesiąc aż 4 kg, ale to dlatego że jem wszystko na co mam ochotę), mam nadzieję, że po ciąży jak już maluszek się urodzi to jakoś to zejdzie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2019, 16:18

    h84fj44j8c2afjwv.png

    17u9l6d89qpw7kc9.png
  • Bibs Ekspertka
    Postów: 235 276

    Wysłany: 27 maja 2019, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NW Fikus a jak się czujecie na końcówce? Coś zapowiada poród czy na razie cisza?

    Ps a właśnie robilyście sobie morfologie po porodzie już?

  • Szczesliwa ledwo zywa Autorytet
    Postów: 965 638

    Wysłany: 27 maja 2019, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie robiłam ale oprócz nie wyspania czuje się super w porównaniu do ciąży:P

    o148o7es5xrrd9s8.png
  • Rudzik1 Autorytet
    Postów: 1950 1035

    Wysłany: 27 maja 2019, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2019, 23:48

  • puszek369 Autorytet
    Postów: 2566 2372

    Wysłany: 27 maja 2019, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Fikus, NW to wygląda na to, że zostalysmy same, bo reszta już urodziła 😛 ja mam jutro wizytę u gina :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2019, 16:47

    3i49iei3hq4xt7dc.png

    6sutskjoobk5w3d5.png
  • Bibs Ekspertka
    Postów: 235 276

    Wysłany: 27 maja 2019, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa ledwo zywa wrote:
    Nie robiłam ale oprócz nie wyspania czuje się super w porównaniu do ciąży:P

    Ja też czuje się dokładnie tak jak piszesz, ciąża szczególnie od polowy to masakra w porównaniu do teraz.

    Puszek z jak u Ciebie? , jakieś oznaki zbliżającego się porodu? Może jutro czegoś się dowiesz...

    Szczesliwa ledwo zywa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2019, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morfologie robili mi jeszcze w szpitalu i spadla mi po operacji z 13 na 10. Mam wcinać żelazo. Też.mi się wydaję, że to przez to osłabienie.
    To już tylko trzy majówki zostały z brzuszkami? 😊

  • Fikus Autorytet
    Postów: 352 387

    Wysłany: 27 maja 2019, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibs, generalnie ja się czuję bardzo dobrze, ale w czwartek po wizycie mocno bolały mnie plecy i ledwo chodziłam, ale nic się nie rozkręciło. Wczoraj za to biegałam do toalety i myślałam, ze to może oznaka oczyszczającego się organizmu, ale dzisiaj już wszystko jakby nigdy nic więc czekam ;) mąż za chwile wróci do domu i idziemy na spacer, bo lekarka kazała chodzić. Ale wcześniej mnie straszyła, że mogę nie dotrwać do końca 37 tc, w czwartek powiedziała, ze 30 maja na KTG pewnie nie dojadę bo urodzę, więc coś czuję że mój uparciuszek zrobi wszystkim psikusa i urodzi się po terminie ;) Generalnie mi się nie spieszy, bo dobrze się czuję, ale nie mogę się doczekać żeby go zobaczyć i już mieć w rękach <3

    Puszku a Ty jak się masz?

    h84fj44j8c2afjwv.png

    17u9l6d89qpw7kc9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2019, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NW , Fikus , Mocne kciuki aby szybko coś ruszyło ✊✊✊ .

    No więc moje drogie u nas wszak duże poprawy ja już lepiej się czuję wiadomo , że trochę mnie jeszcze boli ale tragedii nie ma , Dominki nic tylko je i spi i ladnie na wadze przybiera wczoraj 4890 dzis 5000 gram matko gdzie on sie tam mieścił ten moj wielkolud.
    Ja nic tylko placze jak pomysle o domu. , o dzieciach , tak chcialabym byc w domu ja juz bym mogla wyjsc tylko maly bierze antybiotyki wiec siedzimy dzis odstawia jeden i chyba nie beda juz go monotorowac gdyz wszystkonjest oki , ppbrali pasiew czy jak to tam sie zwie zoltaczka w normie jestem juz tu 4 dobę , moze na weekend wyjde tuni orzy Sobocie i Niedzieli wypisują . Najważniejsze aby mały mi szybko wyzdrowiał .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2019, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamusia a w jakim szpitalu w końcu rodziłaś?
    To Dominik jest cały czas przy Tobie?tam gdzie ja rodziłam dzieci z zapaleniem płuc były w inkubatorkach i matki ich nawet dotknać nie mogły. Tylko mleko odciągały i nosiły. Może jakieś poważniejsze miały to zapalenie.

  • puszek369 Autorytet
    Postów: 2566 2372

    Wysłany: 27 maja 2019, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibs wrote:
    Ja też czuje się dokładnie tak jak piszesz, ciąża szczególnie od polowy to masakra w porównaniu do teraz.

    Puszek z jak u Ciebie? , jakieś oznaki zbliżającego się porodu? Może jutro czegoś się dowiesz...
    Odszedł czop, czasem bóle podbrzusza, brzuszek opadl, lepiej się oddycha, więcej sikam :p szyjka piecze. Ogólnie byłam tydzień temu na ip głowa mnie bolała i skok ciśnienie do 150/107 na ktg w szpitalu była tachykardia płodu 180-200, ale potem było oki doktor zrobił usg wszystko Oki. Teraz co dwa c dni mam ktg zapisy Oki. Zobaczymy co jutro powiedzą :)

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    3i49iei3hq4xt7dc.png

    6sutskjoobk5w3d5.png
‹‹ 1288 1289 1290 1291 1292 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ