X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 14 maja 2019, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strona nr 1000 i moje gorzkie zale na samej gorze 😆 Ladne podsumowanie.

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 14 maja 2019, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xgirl bo się ogarnęłam i wybrałam najlepsze ujęcie z jakiś 30tu. Uwierz że na codzien jest dużo gorzej. Teraz ja śmigam na wizytę 😆

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 14 maja 2019, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl fizjologicznie w ciazy przed porodem krew gestnieje tak, czy siak, bo ma to zapobiegac nadmiernej jej utracie przy porodzie - nawet naturalnym - w sumie p[rzede wszystkim, bo cialo nijak sie do cc nie bedzie szykowalo :P U Ciebie przede wszystkim lekarze wiedza, ze masz problem - ale co wazniejsze - jestes na lekach, bedziesz pod kontrola. Lekarz musi Cie zaznajomic z ryzykiem wszelkim okoloporodowym - ja tez nie lubie sluchac o tym, ze dziecko w trakcie porodu moze umrzec albo ja, ale jest jakies ryzyko tego, choc male. Sprobuj sie przespac z tym, poczekaj wlasnie co jutro jeszcze lekarz powie. Idz moze do swojego terapeuty, przegadaj spokojnie. Wierze, ze bedzie dobrze :)

  • Aska1994 Autorytet
    Postów: 2978 1896

    Wysłany: 14 maja 2019, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xgirl, weszło to i wyjść musi. Przeszłaś już tyle, to i poród przeżyjesz 🙂 wierzę, że dasz radę, że będzie dobrze. Nawet jakbyś na sali operacyjnej zaczęła mocno panikować i Twój organizm by świrował, to po prostu Cię uśpią na ten czas wtedy. Ryzyko jest przy każdym rodzaju porodu, trzeba się nastawić pozytywnie i przyciągać dobrą energię 😘
    Jesteś silna i dasz radę!

    Założyliśmy rodzinę 31.01.2015 ❤️
    Cypisek urodził się 3.08.2015 💕
    Monia urodziła się 16.03.2017r💕
    Jacuś urodził się 08.07.2019 💕
    Tak się spełnia marzenia!
    Zawsze będzie tysiące powodów na "nie" i zawsze znajdzie się jeden powód na "tak". I to jedno "tak" jest najważniejsze 💥
  • Aska1994 Autorytet
    Postów: 2978 1896

    Wysłany: 14 maja 2019, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka, powodzenia!

    Założyliśmy rodzinę 31.01.2015 ❤️
    Cypisek urodził się 3.08.2015 💕
    Monia urodziła się 16.03.2017r💕
    Jacuś urodził się 08.07.2019 💕
    Tak się spełnia marzenia!
    Zawsze będzie tysiące powodów na "nie" i zawsze znajdzie się jeden powód na "tak". I to jedno "tak" jest najważniejsze 💥
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 14 maja 2019, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJJ wrote:
    Z tym katol landem to nie przesadzaj no. Ot taki kraj i taka wiara ale wszystkonidzie z Watykanu,to on to wszystko zamiata pod dywan. Mafia,mafia i jeszcze raz mafia

    Mialam sie wczoraj odniesc. Ciezko inaczej nazwac panstwo, w ktorym ponad 90% spoleczenstwa deklaruje sie na katolikow. Spora czesc podchodzi do sakramentow bo rodzina, bo co sasiad powie itd. Takie fakty wiec nie ma sie co oburzac, bo to prawdziwe stwierdzenie i tyle - zmiana w tym momencie moze isc tylko od dolu, od ludzi, ktorzy sie temu klerykalizmowi moga sprzeciwic.
    Troche nacechowane negatywnie to okreslenie, ale czyja to wina?
    Co do Watykanu - po obejrzeniu tego dokumentu wczoraj stwierdzam, ze Watykan moze nie miec pojecia o skali problemu, skoro tak system w Pl dzialal od dziesiatek lat (ogladalam przed chwila SEkielskiego u Lisa w neewsweeku i mowi tam on, ze ten spowiednik Walesy - Cybula i ten z Lichenia - Makulski byli w SB - ktorys tez podobno zostal przeniesiony juz w latach 60-tych bo przylapano go na zmuszaniu do kontaktow seksualnych nieletniego wiec to nie od wczoraj), ze sie to wlasnie zalatwialo po cichu, ku czemu przyczynil sie wlasnie Jan Pawel II tez niestety, ktory absoljutnie nic przez tyle lat pontyfikatu z tym nie zrobil. Ale to ze byl konserwatysta nie jest nowoscia.

  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 14 maja 2019, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie weszlam,czytam,patrze ze 1000 strona i xgirl znowu płacze😂 Przeciez ciecie przy zakrzepicy rowna sie ryzyko no...Zamiast isc i posłuchac to beczysz i znowu jestes w punkcie wyjscia. Wez sie wybecz przed wizyta na zalas i posluchaj co lekarz ma do powiedzenia.


    Do do alkoholu to w Pl rez jest jakies ograniczenie,chyba po 22 sie nie kupi z tego co kojarze,na oewno nie na stacji benzynowej. Teraz nawet żabki co niektóre w ogóle nie maja alko w sprzedaży ,jakos dziecko z domu pełnego alkoholików to cieszy mnie ta zmiana.
    Mikaja jak Ty zakupy robisz w soboty to podziwiam za cierpliwosc,ja omijam sklepy w soboty to wtedy jes zamsowany atak na półki,tłumy dzikiego narodu i kolejki wszedzie. Mo choćby płacili to nie pojade w sobotę, teraz bylam i Ikea to myslałam ze mnie rozdepczą,tyle ludu

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 14 maja 2019, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola my jezdzimy z samego rana ok 8 wiec jest jeszcze spokoj, bo na high street wiekszosc sklepow od 9 a my tylko do polskiego ktory akurat jest od 8 otwarty :D W lidlu tez zazwyczaj rano w miare spokoj. Ale zazwyczaj do 10-11 mamy ogarniete wszystko :D

  • Hiszpaneczka Autorytet
    Postów: 1400 799

    Wysłany: 14 maja 2019, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamsza wrote:
    Ja się melduję z kolejki do laboratorium. Powiem Wam że podróż życia. Na spokojnie samochodem i wysiąść niemoglam takie bóle w dole brzucha:(
    Ale cieszę się bo mąż mówił żebym poprosiła kogoś z rodziny żeby mnie zawiozl ale ja się nauczyłam że najlepiej to liczyć na siebie 😁😊.
    Jeszcze 20osob Przede mną.

    Hiszpaneczka biorę tylko nospe bo w Holandia nic nie dają. Tylko że ta nospa już niepomaga. ☹️

    Drobinka oszczędzaj się i uważaj na siebie 😘😘 Może czas zwolnić 😊

    a magnez?

    1usai09ki0pljcwv.png
    11dpt - 490, 13dpt-1124, 18dpt-8210, 22dpt-35444, 25dpt - 4mm i ❤️
  • Aska1994 Autorytet
    Postów: 2978 1896

    Wysłany: 14 maja 2019, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już dzisiaj nigdzie nie wychodzę. Zaprowadziłam Młodego do przedszkola, wracając Monikę niosłam na rękach, żeby zdążyć na autobus, który śmignął mi dosłownie sprzed nosa, następny był spóźniony i nie zajeżdża na mój przystanek, więc z tamtego przystanku 1,5km do domu z Moniką na rękach, w strugach deszczu. Potem się nachodzić po schodach, bo tu psy wypuścić, tu do kur zajść z żarciem, nabiegać się za kupionymi niedawno młodymi kurami, bo wlazły do kurnika i wyjść nie mogły, potem znowu, bo pies teściowej utknął pod wiatą między deskami, a jej nie było. I potem znowu bo listonosz. I krocze mnie teraz boli, że mi się płakać chce, jak tylko wstaję 😭 a jeszcze muszę naleśniki zrobić 😭

    Założyliśmy rodzinę 31.01.2015 ❤️
    Cypisek urodził się 3.08.2015 💕
    Monia urodziła się 16.03.2017r💕
    Jacuś urodził się 08.07.2019 💕
    Tak się spełnia marzenia!
    Zawsze będzie tysiące powodów na "nie" i zawsze znajdzie się jeden powód na "tak". I to jedno "tak" jest najważniejsze 💥
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 14 maja 2019, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska..... odpoczywaj kobieto. Choc wiem, jak to jest. A czemu Monika nie w przedszkolu ?

  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 14 maja 2019, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska ja pier***e ale jazdy masz.
    Mikaja ja pisze o sklepach w pl,od otwarcia dzicz🙄
    Ale pogoda do dupy,w gorach widze ze snieg spadł ...U nas zimno jak w listopadzie i leje. Fatalnie jest. Szkoda by byko zachorowac pod koniec ciazy jak cala ciaze zero infekcji smarkowo -kaszlowych (no dobra,jedna w styczniu...).
    Mikka patrze na fote i widze ze masz taki typ ze nie robi sie z Ciebie ludzik Michelin. Ja skladam sie z wielu okręgów😂jak te zabawki z kólek nakładanych na badyl.

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 14 maja 2019, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj w krzykach malego ubieralam, doslownie na sile - mialam poczucie, ze mu krzywde psychiczna robie, ale wstal z kaszlem i katarem, a rozebral sie i nie chcial ubrac i stracilam cierpliwosc.
    Szlag mnie ostatnio z nim trafia, mamy obydwoje gorszy czas. Maz go wczoraj wykapal i polozyl - ja mialam chociaz jeden wieczor wolny. Moj maz cwaniak, bo ja go zawsze kapie a on kladzie, tylko ze od jakiegos czasu mlody mnie wola do kladzenia spac i nie chce meza wiec konczy sie na tym, ze go i kapie i klade. Maz wczoraj oczywiscie troche sfochany ze go poprosilam, zeby go ogarnal, a jeszcze ch... wie czemu mu za to potem podziekowalam :/ Dzisiaj tez wroci z roboty i polezie na 1,5h na silownie. Eh....

    Ide sie ogarniac tam na dole, bo juz 3 albo 4 tygodnie nie zagladalam a wizyte mam dzis u poloznej za 2h. A w czwartek usg.

  • Aska1994 Autorytet
    Postów: 2978 1896

    Wysłany: 14 maja 2019, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika jeszcze nie chodzi do przedszkola. Przyjmują dopiero od 3rż. Młodsze tylko jak jest miejsce. Mimo to złożyliśmy deklarację, ale małe szanse, żeby od września się dostała.

    Założyliśmy rodzinę 31.01.2015 ❤️
    Cypisek urodził się 3.08.2015 💕
    Monia urodziła się 16.03.2017r💕
    Jacuś urodził się 08.07.2019 💕
    Tak się spełnia marzenia!
    Zawsze będzie tysiące powodów na "nie" i zawsze znajdzie się jeden powód na "tak". I to jedno "tak" jest najważniejsze 💥
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 14 maja 2019, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ludzik Michelin ?? Czyli taka mała kulka?

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 14 maja 2019, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska eh. Da Ci chociaz w domu troche odpoczac?

  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 14 maja 2019, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka

    bib-alert-mail.png

    W sensie, ze takie walki na calym ciele :D Ja tez tak wygladam chyba ;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2019, 12:04

    mikka86, 33Sylwia lubią tę wiadomość

  • Aska1994 Autorytet
    Postów: 2978 1896

    Wysłany: 14 maja 2019, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Więcej spokoju mam, jak są oboje w domu 😂 rzadko się zdarza, żeby spała w dzień (dzisiaj ten szczęśliwy dzień i właśnie śpi). Potrafi się sobą zająć, ale zmęczyć ją też trzeba, bo to żywioł jest i ma różne pomysły, poczynając od grzebania w każdej szafce na ujeżdżaniu psa kończąc. Uwielbia brać udział w domowych czynnościach, więc wszystko trwa dwa razy dłużej, ale jej nie odmawiam.

    Założyliśmy rodzinę 31.01.2015 ❤️
    Cypisek urodził się 3.08.2015 💕
    Monia urodziła się 16.03.2017r💕
    Jacuś urodził się 08.07.2019 💕
    Tak się spełnia marzenia!
    Zawsze będzie tysiące powodów na "nie" i zawsze znajdzie się jeden powód na "tak". I to jedno "tak" jest najważniejsze 💥
  • Kamsza Autorytet
    Postów: 1536 1058

    Wysłany: 14 maja 2019, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hiszpaneczka wrote:
    a magnez?

    magnez mam razem z witaminami bo sam jak grałam to też nic nie dawał. Tak jak Karola wcześniej pisała to taka nasza natura
    😁😊

    km5s8u69jm7ox3pn.png
    Larissa(35tc) 41cm 2490g :*
    1usa20mm80mnr9u9.png
    Jonathan(36tc) 2960g:*
    Nicole(*) nasz Aniołek(34tc)
    16.02-21.02
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 14 maja 2019, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu Aska Ty to tez masz przezycia..Zero spokoju.

    Dzieki dziewczyny za slowa otuchy.. jakos to bedzie no. Narazie i tak jestwskazanie na cc bo mala lezy z glowa do gory wiec.. nooo zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie i co jutro angliolog powie.

    Zrobilam sobie melise na uspokojenie i wylalam na laptopa.. boz

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
‹‹ 998 999 1000 1001 1002 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ