X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 17 maja 2019, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola zlozylabym skarge, no co to do kur** nedzy ma byc. Jeszcze psychiatra!

  • Drobinka91 Autorytet
    Postów: 2935 2015

    Wysłany: 17 maja 2019, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, zaraz się poprawię! 🙈

    qb3ce6yd8925ak7r.png
    Aleksander 07.07.19r👶
    3000g 🔹️54cm🔹️
    klz9e6ydh37227gp.png
    1400 gram, 45 cm, dzielna mała Wojowniczka 💖

  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 17 maja 2019, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikaja wrote:
    Karola zlozylabym skarge, no co to do kur** nedzy ma byc. Jeszcze psychiatra!
    Wiesz,koniec końców ja przyjęła ale ile to nerwów kosztowało. Z psychiatrami to jest inaczej troszke,ja złoze skarge ,ona sie wku**i i jestem spalona. O ile w jakiejkolwiek innej dziedzinie mozna sobie powolic na dyskusje i skargi tak z psychiatrami trzeba ostroznie bo zwyczajnie ich nie ma.

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 17 maja 2019, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xgirl super godzine Ci dał😅

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 17 maja 2019, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJJ wrote:
    Xgirl super godzine Ci dał😅
    No wlasnie mu pisze, ze jednak az taka dyspozycyjna nie jestem jak myslalam :D

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 17 maja 2019, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJJ wrote:
    Wiesz,koniec końców ja przyjęła ale ile to nerwów kosztowało. Z psychiatrami to jest inaczej troszke,ja złoze skarge ,ona sie wku**i i jestem spalona. O ile w jakiejkolwiek innej dziedzinie mozna sobie powolic na dyskusje i skargi tak z psychiatrami trzeba ostroznie bo zwyczajnie ich nie ma.

    Porazka. Ja bylam 2 razy w zyciu u jednego, balam sie do niego isc, bo jak na zlosc ma na nazwisko Krzywda :D Ale okazal sie spoko :P

  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 17 maja 2019, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie,prywatnie lekarz by na pewno tak nie potraktował,ja to zawsze powtarzam,że jak człowiek chce się leczyć na nfz to nieraz zostanie upodlony i nic nie może z tym zrobić

    Emma_ lubi tę wiadomość

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 17 maja 2019, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka86 wrote:
    no właśnie,prywatnie lekarz by na pewno tak nie potraktował,ja to zawsze powtarzam,że jak człowiek chce się leczyć na nfz to nieraz zostanie upodlony i nic nie może z tym zrobić

    A i tu nie bylabym tego taka pewna, bo rozne historie sie slyszalo juz :P
    Ja mowie - sprywatyzowac w pizdu i tyle. I tak ludzie chodza prywatnie.

    Zapewnic ludziom w ramach jakiejs obowiazkowej skladki takie swiadczenia w przypadku jakis ciezkich chorob i hospitalizacji, ale takie podstawowe swiadczenia wylaczyc z tego i juz. Bo to jest porypane wrecz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2019, 13:04

  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 17 maja 2019, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikaja prywatnie bylam w 3 różnych psychiatrow i tez byl dramat. Lekarze nie maja stycznosci z oddziałem i sa jak za kare. 300 zl za wizyte i uslyszalam ze córka ma schudnąć bo jest za gruba. I byly to slowa przy dziecku

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 17 maja 2019, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJJ wrote:
    Mikaja prywatnie bylam w 3 różnych psychiatrow i tez byl dramat. Lekarze nie maja stycznosci z oddziałem i sa jak za kare. 300 zl za wizyte i uslyszalam ze córka ma schudnąć bo jest za gruba. I byly to slowa przy dziecku

    To mialas jakiegos hiper pecha. Ten moj lekarz super (przynajmniej po tych moich 2 wizytach) - prywatnie wlasnie, 150 pierwsza wizyta i 120 kolejna - mega taktowny, spoko gosc. Ty tam gdzies z okolic moich jestes - Slask wiec jakbys potrzebowla kiedys jeszcze, to pewnie warto nawet podjechac do kogos normalnego.

    Przyjmuje tez w Kato na Czerwinskiego.

  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 17 maja 2019, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka86 wrote:
    to czekamy na Emme,aż się ogarnie i się tu zaprezentuje :)
    66b2acbc51d22c41med.jpg
    Tylko błagam - nie mówcie, że jestem niewystarczająco fancy w moich skarpetkach frotte w grochy i ze spanielem u boku!

    Drobinka91, Kamsza, Eluska, Sylka135 lubią tę wiadomość

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 17 maja 2019, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku, Karola, współczuję. Jak na ironię - psychiatra, który najwidoczniej sam potrzebuje leczenia...

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 17 maja 2019, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze jest cos w tym, ze na psychologie czy psychiatrie to ida ludzie, ktorzy sami maja problemy i licza, ze studia pozwola im je rozwiazac.
    Swego czasu trafilam na yt na kanal takiej dziewczyny, ktora wlasnie miala depresje, wyladowala w psychiatryku i .... poszla na psychologie - teraz nagrywa filmy w tej tematyce. No nie poszlabym do takiej na terapie.

  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 17 maja 2019, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak bylam na studiach pamietam chcialam sprobowac z psychologa dostepnego dla studentow - poszlam raz, dziewczyna mnie 20 minut wysluchala po czym powiedziala mi, ze uczelnia placi jej tylko za 20 minut wiec nara :D Ja to rozumiem, bo jak kilka lat pozniej chodzilam na terapie prywatnie, to moja terapeutka tez sie trzymala zegarka i to normalne, ale mozna to robic w taktowny sposob, a tamta na uczelni taktowna nie byla :P

  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 17 maja 2019, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma,za ładnie ,wypadasz z gry 😂😂 tylko spaniel może zostać 😁

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 17 maja 2019, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamowilam sobie jakies super daktyle medjool + kapsulki z lisci malin ;p Zobaczymy :P Zaczne to jesc od 35tc gdzies :P

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 17 maja 2019, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry! My już po wizycie 😊 wszystko git, Rysio 2290 wazy i niestety nadal ma wielki łeb 😜

    Dziś mam ochotę na grzech. Na pizzę. I piwo bezalko 😭😭😭

    I moja mała córeczka pojechała dziś na pierwsza wycieczkę autokarowa z przedszkola 😊

    Piękne macie skarpety!

    Emma_, Eluska, Sylka135, Czarna_kawa, Casjopea lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2019, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny maliny :)
    My również po usg 3 trymestru.
    Mała się niestety przekręcila i leży miednicowo. Natomiast waga i wymiary mnie cieszą 2150 i 67 mm stopa 😀 czytam Was caly czas i pozdrawiam 😘 piękne stylizacje !

    Emma_, _Hope_, Sylka135, Czarna_kawa, Casjopea lubią tę wiadomość

  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 17 maja 2019, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka86 wrote:
    Emma,za ładnie ,wypadasz z gry 😂😂 tylko spaniel może zostać 😁
    Jeśli ja, mistrzyni domowego przypału, nie gram, to nie gra nikt. Rozwiązuję zabawę. A spaniela zabieram ze sobą.

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2019, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Bry! My już po wizycie 😊 wszystko git, Rysio 2290 wazy i niestety nadal ma wielki łeb 😜

    Dziś mam ochotę na grzech. Na pizzę. I piwo bezalko 😭😭😭

    I moja mała córeczka pojechała dziś na pierwsza wycieczkę autokarowa z przedszkola 😊

    Piękne macie skarpety!
    Ja sobie z tego wszystkiego zafundowalam hamburgera wiec rozumiem Cię doskonale :)
    Piwo bez alko 0.0 to jest bezpieczne ? Bo jutro mamy imprezę i się zastanawiam czy można zgrzeszyc 😂

‹‹ 1017 1018 1019 1020 1021 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ