X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 17 maja 2019, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Bry! My już po wizycie 😊 wszystko git, Rysio 2290 wazy i niestety nadal ma wielki łeb 😜

    Dziś mam ochotę na grzech. Na pizzę. I piwo bezalko 😭😭😭

    I moja mała córeczka pojechała dziś na pierwsza wycieczkę autokarowa z przedszkola 😊

    Piękne macie skarpety!
    Ma dużo większą głowę? Na który tydzień wymiary główki?

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 17 maja 2019, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eluska wrote:
    Ja sobie z tego wszystkiego zafundowalam hamburgera wiec rozumiem Cię doskonale :)
    Piwo bez alko 0.0 to jest bezpieczne ? Bo jutro mamy imprezę i się zastanawiam czy można zgrzeszyc 😂

    Dajesz! Ja pije czesto Lecha 0.0% - pyszny jest :D

  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 17 maja 2019, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eluska wrote:
    Cześć dziewczyny maliny :)
    My również po usg 3 trymestru.
    Mała się niestety przekręcila i leży miednicowo. Natomiast waga i wymiary mnie cieszą 2150 i 67 mm stopa 😀 czytam Was caly czas i pozdrawiam 😘 piękne stylizacje !
    Przepiękna waga! Gratulacje 🙂

    Eluska lubi tę wiadomość

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2019, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikaja wrote:
    Dajesz! Ja pije czesto Lecha 0.0% - pyszny jest :D
    Ale super ! Oj wjedzie jutro skoro ciocia Mikaja pozwala 😘😘

  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 17 maja 2019, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weźcie się z tą pizzą. Ja tu zaraz będę jeść makaron gryczany, bo po zwykłym pełnoziarnistym zaczęły mi delikatnie skakać cukry. Jezu, jak on śmierdzi...

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 17 maja 2019, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma_ wrote:
    Weźcie się z tą pizzą. Ja tu zaraz będę jeść makaron gryczany, bo po zwykłym pełnoziarnistym zaczęły mi delikatnie skakać cukry. Jezu, jak on śmierdzi...

    A pelne ziarno z lubelli ? :P prpbowalas ?:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2019, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma_ wrote:
    Przepiękna waga! Gratulacje 🙂
    Dzięki 😀 ja za to zazdroszczę figury 😀

    Emma_ lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2019, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma_ wrote:
    Weźcie się z tą pizzą. Ja tu zaraz będę jeść makaron gryczany, bo po zwykłym pełnoziarnistym zaczęły mi delikatnie skakać cukry. Jezu, jak on śmierdzi...
    Z makaronami nie pomogę bo u mnie w domu tylko ja je lubię i niestety przez to rzadko robie. Ale jeśli chodzi o kasze to polecam kasze orkiszowa z nisim indeksem. Mój ostatnio ulubiony wybór 😍

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 17 maja 2019, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma_ wrote:
    Ma dużo większą głowę? Na który tydzień wymiary główki?
    2 tygodnie do przodu 😜

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 17 maja 2019, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikaja wrote:
    A pelne ziarno z lubelli ? :P prpbowalas ?:P
    No właśnie po lubelli zaczęły się zawirowania, choć zjadłam go nawet mniej niż zwykle i zagryzłam sałatą. Wczoraj też jadłam gryczany i po nim było ok, ale nie smakuje mi ani trochę. Chyba że coś innego miało wpływ na moje przekroczenia po tym makaronie, ale nic nie przychodzi mi do głowy 🤔

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 17 maja 2019, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    2 tygodnie do przodu 😜

    Ile cm ma?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2019, 14:31

  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 17 maja 2019, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eluska wrote:
    Dzięki 😀 ja za to zazdroszczę figury 😀
    Jejku, dziękuję. ❤️

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 17 maja 2019, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma_ wrote:
    No właśnie po lubelli zaczęły się zawirowania, choć zjadłam go nawet mniej niż zwykle i zagryzłam sałatą. Wczoraj też jadłam gryczany i po nim było ok, ale nie smakuje mi ani trochę. Chyba że coś innego miało wpływ na moje przekroczenia po tym makaronie, ale nic nie przychodzi mi do głowy 🤔

    Moze odstaw na jakis czas, poczekaj az 1-2 dni bedziesz miala ladne cukry i zjedz i zobacz czy Ci po nim wywali.

  • tka_aa Autorytet
    Postów: 657 207

    Wysłany: 17 maja 2019, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma_ wrote:
    Weźcie się z tą pizzą. Ja tu zaraz będę jeść makaron gryczany, bo po zwykłym pełnoziarnistym zaczęły mi delikatnie skakać cukry. Jezu, jak on śmierdzi...

    Mi diablo powiedziała, że spokojnie mogę jeść produkty z mąki durum 100%. Jem całą ciążę makarony durum i mam ok cukry. Mam problem z kaszą i pełnoziarnistymi produktami, bo po nich wymiotuję ;/
    Nie wiem czy ta mąka durum w diecie cukrzycy ciążowej jest jakaś zakazana? Bo jak czytam wypowiedzi cięzarnych, to mało która pisze, że je tę mąkę ;O

    Gratuluje wam udanych wizyt, super!
    Pieknie wyglądacie :)
    Ja w tym tygodniu niestety mam spadek aktywności - dopadła mnie znowu bezsenność nocna i odsypianie do 12/13 ;/

    Co do psychiatrów - niestety, kiepska sytuacja na rynku. Nie ma w ogóle psychiatrów dziecięcych :( Więc trafić na naprawdę spoko i dobrego specjalistę to cud :(
    Ja studiując psychologię potwierdzam - minimum połowa studentów była zaburzona, łacznie ze mną ;p

  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 17 maja 2019, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eluska wrote:
    Z makaronami nie pomogę bo u mnie w domu tylko ja je lubię i niestety przez to rzadko robie. Ale jeśli chodzi o kasze to polecam kasze orkiszowa z nisim indeksem. Mój ostatnio ulubiony wybór 😍
    Kochana, jakąś konkretną polecasz?

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 17 maja 2019, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikaja, tak zrobię. Może po prostu zaczęło się u mnie małe szaleństwo, które diablo przepowiadał mi na okres między 27 a 32 tygodniem, bo tak jak zwykle od rana miałam ładne cukry, tak teraz mam prawie codziennie małe przekroczenia. Małe bo małe ale są. Ja też pewnie dałabym radę je opanować lepiej jedząc późną kolację, ale często wieczorami mnie mdli albo mam zgagę i nie daję rady już nic zjeść przed samym snem.

    Tka, naprawdę? Przyznam, że nie miałam o tym pojęcia, a wszystkie makarony, które jadłam przed cukrzycą, były z mąki durum. Chyba nikomu nie przychodzi do głowy, że można, bo człowiek odruchowo odrzuca te produkty, które są z jasnej mąki.

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 17 maja 2019, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie Ksawery we wtorek (30+4) miał głowę na 32+2 a brzuszek 29+1 ,też mnie to zastanowiło i się spytałam ,czy to jest w porządku to powiedziała ,że wszystko w normie i mam się nie martwić

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 17 maja 2019, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tka_aa co Cie zatem kierowalo przy wyborze studiow ? :P

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 17 maja 2019, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikaja wrote:
    Ile cm ma?
    HC 32.35

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 17 maja 2019, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka86 wrote:
    u mnie Ksawery we wtorek (30+4) miał głowę na 32+2 a brzuszek 29+1 ,też mnie to zastanowiło i się spytałam ,czy to jest w porządku to powiedziała ,że wszystko w normie i mam się nie martwić

    Te tygodnie nic nie mowia - trzeba wymiary naniesc na siatki centylowe przede wszystkim.
    U nas wszystko jest w okolicach 50 centyla i juz, nie patrze na te tygodnie kompletnie.

‹‹ 1018 1019 1020 1021 1022 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ