X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 20 maja 2019, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy dobrze przeczytałam bo na szybko ale oni wiedzieli ze maja by mc 5 raczki a wyszło 6?

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 20 maja 2019, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xgirl ja mialam 3 razy tak ze pod zrobionym zębem miałam ropę i za kazdym razem musialam zeba usunąć. Za ząb placilam po 700 zł za robote a i tak byl do wyrwania. 2 usuneli w poradni a jeden na oiomie

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 20 maja 2019, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdzie tak wyczytałas? Chyba miało być 1 a wyszło 6 🤣😂😂

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 20 maja 2019, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No rzeczywiście ,teraz przeczytałam, że do porodu lekarze myśleli że jest ich 5 a wyszło 6 🤣😂

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2019, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Bylam godzine na zewnatrz, chodzilam w tempie starej babci a i tak padam. Masakra, musze sie polozyc. Powiedzcie, ze tez tak macie bo ja juz nie wiem co ze mna nie tak.
    Zdołuje Cię ! U mnie brak ciążowych dolegliwości gdzieś od 21 tc. Bo w 18 wzięły mnie bóle pleców a po wizycie u fizjo wszystko przeszło. Jedyne niedogodości teraz to jak się najem to jestem ociezala albo jak leze i próbuje wstać to boli mnie tam na dole 😋😋 nie bij 😋

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2019, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma_ wrote:
    Mikka, u mnie jest to rwa kulszowa, więc żyć się nie da. Zdarzył mi się już nawet taki ból, że straciłam władzę w lewej nodze. Wystarczyło, że trochę połaziłam przy garach w kuchni. 🙂 Nic przyjemnego.
    O wlasnie to to miałam w 18 tc.

    Pytanie : czy jesteście już po praniu i prasowaniu ubranek ? :)
    Ja zrobiłam dopiero 2 partie i staram się teraz to jakoś logicznie poukładać w szufladach. Najbardziej denerwuje mnie ze pisze rozmiar 68 a jak przykladam do 56 okazuje się ze są takie same 😂

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 20 maja 2019, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eluska wrote:
    O wlasnie to to miałam w 18 tc.

    Pytanie : czy jesteście już po praniu i prasowaniu ubranek ? :)
    Ja zrobiłam dopiero 2 partie i staram się teraz to jakoś logicznie poukładać w szufladach. Najbardziej denerwuje mnie ze pisze rozmiar 68 a jak przykladam do 56 okazuje się ze są takie same 😂
    Ja już. Tzn ciuszki, śpiworki i kocyki. Zostały mi pieluchy tetrowe Ale muszę je najpierw od taty przynieść. I odświeżyć wózek i fotelik.
    Edit. I ja dwa pierwsze rozmiary trzymam razem. 68 jeszcze nie piore.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2019, 15:00

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2019, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma_ wrote:
    Dziewczyny, czy któraś z was korzystała albo kupiła szczotkę na ciemieniuchę z Lullalove? Chodzi mi o coś takiego: https://lullalove.com/kategoria/szczotki/szczotka-z-naturalnego-w-osia-w-zestawie-z-mu-linow-myjk-2

    Ja się nad nią zastanawialam. Ale jakoś bałam się taka twarda szczotkę kupić dla niemowlaka i wybrałam ta miękka. Nam na szkole rodzenia mówili że pol godziny przed kąpielą można smarować oliwka i potem lekko wyczesac główkę i umyć. Powinno pomóc. W ogóle troszke się rozczarowalam lullalove :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2019, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Ja już. Tzn ciuszki, śpiworki i kocyki. Zostały mi pieluchy tetrowe Ale muszę je najpierw od taty przynieść. I odświeżyć wózek i fotelik.
    No to ja jestem w czarnej dupie. Jeszcze ubranka, wózek, prześcieradła, pokrowiec od next to me, pieluchy ło matko a to na pewno nie koniec 😂😂

  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 20 maja 2019, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eluska wrote:
    O wlasnie to to miałam w 18 tc.

    Pytanie : czy jesteście już po praniu i prasowaniu ubranek ? :)
    Ja zrobiłam dopiero 2 partie i staram się teraz to jakoś logicznie poukładać w szufladach. Najbardziej denerwuje mnie ze pisze rozmiar 68 a jak przykladam do 56 okazuje się ze są takie same 😂
    U mnie mama to zrobiła :) zawiozłam jej niepoprane a ona poprała i wyprasowała i mi przywiozła :)))

    Emma_ lubi tę wiadomość

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2019, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Ja już. Tzn ciuszki, śpiworki i kocyki. Zostały mi pieluchy tetrowe Ale muszę je najpierw od taty przynieść. I odświeżyć wózek i fotelik.
    Edit. I ja dwa pierwsze rozmiary trzymam razem. 68 jeszcze nie piore.


    Ja sobie jedną szufladę przeznaczyłam na rzeczy pielęgnacyjne , druga na rozmiar 56 a trzecia chciałam na 62. Ale tak jak mówię porównuje i przykladam do siebie rozmiary i czasem mnie to zaskakuje jak rozmiarówka rozmiarowce nierówna. Do wykorzystania mam jeszcze 6 szuflad w drugiej komodzie ale tam to będzie chyba na razie śmietnik.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2019, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka86 wrote:
    U mnie mama to zrobiła :) zawiozłam jej niepoprane a ona poprała i wyprasowała i mi przywiozła :)))

    No nie ! Takiej to dobrze ! 😀😀

    mikka86 lubi tę wiadomość

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 20 maja 2019, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I już nigdy te szuflady nie będą wugladalytak dobrze jak teraz 🤣🤣🤣
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7bac25c33170.jpg

    Eluska, xgirl, Alisia, Emma_, Sylka135, Czarna_kawa, kinga27.30 lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2019, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super to wygląda :)

  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 20 maja 2019, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eluska wrote:
    Ja się nad nią zastanawialam. Ale jakoś bałam się taka twarda szczotkę kupić dla niemowlaka i wybrałam ta miękka. Nam na szkole rodzenia mówili że pol godziny przed kąpielą można smarować oliwka i potem lekko wyczesac główkę i umyć. Powinno pomóc. W ogóle troszke się rozczarowalam lullalove :(
    Co cię rozczarowało? Jaką szczotkę kupiłaś?

    Jeśli chodzi o pranie, to ja też jeszcze nie zaczęłam. Nie mam upranej ani jednej rzeczy dla malutkiej. Czekam na ładniejszą pogodę. U nas znów dziś pada. 😏 A te ciuszki trzeba prać w jakiejś bardzo wysokiej temperaturze? Czy wystarczy je przeprać w 30 stopniach, a potem wyprasować? Zabawki pluszowe też pierzecie?

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 20 maja 2019, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylka, Karola Jezuu bo sie znowu zdenerwuje :P Ogolnie jest tak, ze nic nie jest napuchniete, zab i dziasla wygladaja normalnie a mnie boli tylko jak zacisne zeby. Dlatego kazal poczekac zanim cos zrobimy bo byc moze nie jest to nic zlego. Uwazacie, ze lepiej juz teraz cos zrobic?

    Co do ciazy mnogiej- na poczatku sie balam tego ale pozniej doszlam do wniosku, ze nie obrazilabym sie na blizniaki bo bylam wykonczona ciaza i czulam, ze na druga sie nie zdecyduje wiec fajnie by bylo miec 2 za jednym razem :P Ale teraz to bym chyba zdychala z dwojka w brzuchu :D 6stke tez bym wziela.. pewnie bym sie zalamala ale usunac bym nie mogla.

    Eluska no wlasnie zastanawiam sie czy Ci w pape nie dac :D

    Hope Moja w 31+4 wazyla jakos ponad 1800g ale pamietam, ze 1,5 tyg wczesniej wazyla az 300g mniej wiec roznie z ta waga.

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 20 maja 2019, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie no usunąć dzieci,nigdy w życiu !!! I jeszcze tylko dlatego, że dużo... Ale pewnie bym się podłamała i nie skakała z radości...

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 20 maja 2019, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze ale chyba Panstwo daje wtedy jakas pomoc nie? Bo milioner ledwo by wyrobil :D Tu chyba nawet 500 plus nie pomoze duzo.. Przeciez trzeba ze 4 opiekunki oO

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2019, 15:18

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 20 maja 2019, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Kurcze ale chyba Panstwo daje wtedy jakas pomoc nie? Bo milioner ledwo by wyrobil :D Tu chyba nawet 500 plus nie pomoze duzo.. Przeciez trzeba ze 4 opiekunki oO
    pewnie tak, i jeszcze jak ktoś ma mieszkanie 40 mkw tak jak ja to już w ogóle,ciekawe czy by mi sfinansowali większe w takiej sytuacji :)

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 20 maja 2019, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to dobrze pamiętałam 😁 Rycho 100g tylko cięższy a niby ma być duży 😉

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
‹‹ 1034 1035 1036 1037 1038 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ