Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • Messy92 Autorytet
    Postów: 316 169

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy szybko kazał odstawić lutke. W pierwszej ciąży też brałam do 35 tygodnia tak jak teraz a prowadził inny lekarz

    qskyyx8d10137q6y.png
    zem33e5e95i14u8v.png
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tez odstawila w 35

    Messy92 lubi tę wiadomość

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJJ wrote:
    Ja tez nienawidze pić ale od miesiąca albo dwóch w siebie wmuszam na siłe bo ja woecznie mocz brzydki. Ale np pije tylko z bidonu dafi,ze szklanki płynów nie rusze. Jak dziecko...
    Jak nie masz daleko nad to morze to jedz,tylko torby szpitalnej nie zapomnij 🤣Ja juz bym sie nie ruszała bo życie bywa złośliwe.

    My mamy z 5 godzin drogi także sporo. Wiem ze nikt za mnie nie podejmie decyzji. Marzy mi się pojechać pochodzić tam powachac jod. A torbę masz rację trzeba wziąć.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz mi się przypomniało ze chyba picie płynów wiąże się z produkcją mleka ? To u mnie będzie ciężko ją pitole

  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJJ wrote:
    Sa błędy +/- 400 gram,takze Messy luz,dzieciak moze miec i 3300🤣🤣 nie no,tego Ci nie zycze,serio byloby to przegięcie.
    Wotaj Panna evans,widze ze sie dzieje i to ostro,tak w skrócie to Xgirl nadal żyje,świruje jakby mniej bo chyba juz jej się wątki skończyły,ale jak nie masz gaci w kwiatki to musosz kupic. Stary moze w Siedlcach na targu upoluje,wtedy zbijamy pione i udajemy ze nie zniknęłas


    A patrząc na przykład tej mojej znajomej ostatnio to i większe - u niej pomyleczka 700 gram :O

    tka_aa lubi tę wiadomość

  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eluska wrote:
    Teraz mi się przypomniało ze chyba picie płynów wiąże się z produkcją mleka ? To u mnie będzie ciężko ją pitole


    Wiesz co przy kp naturalnie chce się pic i się pije. Ja byłam Nin stop spragniona i piłam dużo bo organizm się domagał mocno.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to mnie uspokoilas 😘 co teraz robicie dziewczynki ? Ogladacie coś ?

  • tka_aa Autorytet
    Postów: 657 207

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ELuska, ja jestem z okolic Wawy. 30 km. Z małego miasta.

    Nie wiem od czego to zalezy z tym KTG, mi gin powiedział, że od 36 tygodnia w szpitalu ze względu na cc powinni mnie przyjąć na KTG bez mrugnięcia. Jakoś nie chciał wypisać skierowania. Babka od prenatalnych jak zapytałam, czy w szpitalu potrzeba skierowania na KTG powiedziała, że tak i od razu wypisała, nawet nie prosiłam.

    Kurcze to co mnie tak długo tą lutką chce nadziewać ... Ja nie chcę przez to opóźnić porodu! :P

    Z tymi zdaniami to nie umiem nawet dać przykładu ;O Mąż mówi, że w ciągu dnia coś mówie, urywam w połowie zdania i nie kończę, on myśli że skończe i jak nie dopyta to ja mówię juz na inny temat lub milknę ;D
    To samo mi dzisiaj siostra powiedziała i wczoraj tata ;O

    Ja tez lubię takie filmy z lat 80-90. Polecam wam wszystkim świetna komedię: Baby Boom - SUPER

  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z mama Szkło Kontaktowe oglądam i skacze na piłce :D
    Zaraz się biorę za daktyle ale już mam och dość. Na dodatek serio maja dużo błonnika :D aż za dużo :p

  • tka_aa Autorytet
    Postów: 657 207

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eluska, a co do wyjazdu - ja bym nie ryzykowała. W każdej chwili może być ten moment, a poza tym ja np w 3 h podroży bardzo puchłam od siedzenia w miejscu :( Nogi miałam jak baloniki, a tak to nie puchnę. Do tego teraz jest zwiększone ryzyko zakrzepicy, to kilkugodzinne siedzenie w miejscu jest niekorzystne - musiałabyś robic sporo przystanków

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to chyba nie oglądałam 😂 juz wiem co będę jutro robić wieczorem 😀 wawa to mega daleko ode mnie buu.

    Ja się chciałam dopytac jeszcze o te skurcze. Jsk to wyglada. Czy Jsk die pojawia to ja je rozpoznam? Aktualnie miewam ból brzucha miesiaczkowy ale to taki ciągły ból a twardnienia nie zauważam.

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A pogimnastykowalam sie, zrobilam pranie. W ciagu dnia kislam przez ten upal, dopiero twraz dam rade cos porobic.

    Tkaa piatka, tez ogladam obecnie zone idealna!! Zajebisty serial! Juz kiedys ogladalam i twraz znowu od nowa. Suuuper, bardzo mi sie podoba. Dziwne, ze nie jest popularniejszy bo serio dobry serial.

    tka_aa lubi tę wiadomość

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tka_aa wrote:
    Eluska, a co do wyjazdu - ja bym nie ryzykowała. W każdej chwili może być ten moment, a poza tym ja np w 3 h podroży bardzo puchłam od siedzenia w miejscu :( Nogi miałam jak baloniki, a tak to nie puchnę. Do tego teraz jest zwiększone ryzyko zakrzepicy, to kilkugodzinne siedzenie w miejscu jest niekorzystne - musiałabyś robic sporo przystanków

    Tak coś czulam :( kurcze a tak mi się marzy :(

  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7458 3584

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eluska, ja też raczej odradzam wyjazdy. Sama w połowie maja zdecydowałam się na dłuższy wyjazd i żałowałam potem, bo droga była nie do zniesienia, a pod koniec trasy złapał mnie okropny ból brzucha. Jednak siedzenie w takiej wymuszonej pozycji przez kilka godzin, mimo przystanków, jest bardzo odczuwalne w zaawansowanej ciąży. A w ogóle to mam męża z Legnicy i często tam bywamy. 🙂

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20729;104/st/20250730/e//dt/6/k/5ffd/preg.png"></a>
  • tka_aa Autorytet
    Postów: 657 207

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No daleko :( W sumie chyba wyjątkowo porozrzucane po Polsce i świecie jesteśmy w tym wątku.

    Mamy Wawę, Legnicę, okolice Krakowa, Hiszpanię, Niemcy, Anglię, Gdynię. Co tam jeszcze?:)

    Ja włąsnie tez się obawiam czy uda mi się rozpoznać TEN moment ;O

    Ciekawe jak tam Angelika ;D

  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7458 3584

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tka, mam niestety narzuconą godzinę, a mąż akurat o 22 kończy w tym tygodniu pracę. Mój podawał mi Puregon i to faktycznie miłe, kiedy ma się kogoś takiego do pomocy. 🙂

    tka_aa lubi tę wiadomość

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20729;104/st/20250730/e//dt/6/k/5ffd/preg.png"></a>
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7458 3584

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tka_aa wrote:
    No daleko :( W sumie chyba wyjątkowo porozrzucane po Polsce i świecie jesteśmy w tym wątku.

    Mamy Wawę, Legnicę, okolice Krakowa, Hiszpanię, Niemcy, Anglię, Gdynię. Co tam jeszcze?:)

    Ja włąsnie tez się obawiam czy uda mi się rozpoznać TEN moment ;O

    Ciekawe jak tam Angelika ;D
    Ja okolice Poznania 🙃

    tka_aa lubi tę wiadomość

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20729;104/st/20250730/e//dt/6/k/5ffd/preg.png"></a>
  • tka_aa Autorytet
    Postów: 657 207

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    X, podziwiam cię, że dajesz radę jeszcze tyle robić ;D ja leżę odłogiem, szczególnie w te upsły.
    Na którym odcinku jesteś? Ja tez juz kiedys oglądałam, i powróciłam dla przypomnienia. Polecam jeszcze serial W garniturach i Kości oraz Dowody Zbrodni ;D A jak ktos lubi bardziej medyczne to Chirurgów ;D

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tkaa narazie nie myslimy o Pl.. moj maz jest Niemcem wiec by kiepskie mozliwosci pracy mial. Ale mi tu tez dobrze, nie mam potrzeby wracac.

    Oj szkoda, ze nie ma tu nikogo z Berlina, smiesznie by bylo sie spotkac i pogadac😂

    Tkaa ktory sezon ogladasz? Pierwszy raz? Sorry jaram sie bo to fajny serial a nikt nie zna😆

    tka_aa lubi tę wiadomość

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • tka_aa Autorytet
    Postów: 657 207

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A o której przyjmujecie haparynę i insulinę?

‹‹ 1226 1227 1228 1229 1230 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ