Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • LidziA89 Autorytet
    Postów: 1691 1138

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma_ wrote:
    Ja jestem cała w stresie. W nocy cukier 118, teraz 111. I to wszystko na insulinie. 😬

    Dalej masz te bóle? Tym się stresujesz? Weź na noc jedna dawkę więcej. Będzie dobrze 😘

    klz9h3715pahxfmg.png
    Córa <3 4mm <3 ->16mm->30mm->69mm->238g->497g->992g->1417g->2569g->3400g <3 02.07.2019 53 cm 3520 g <3
    _____________________________
    12.2015 Ciąża Biochemiczna
    05.2017 Aniołek (7 tc)
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panna Evans dla Was lepiej jak sie wszystko fajnie pootwiera. Jest niedziela to sie zaden zator na sali cięć nie zrobi,cala sala Twoja😁
    Wlasnie,przypomnij Twoje wskazania do cc,kilka ich mialaś

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • PannaEvans Autorytet
    Postów: 585 210

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po 1 od początku chciałam CC. Po drugie mam duża przepuklinę brzuszna jeszcze z dziecinstwa (a nawet niemowlęctwa) i parcie nawet na kupę powoduje, ze boli i wyłazi. Raz się szybko schyliłam po zakupy to myślałam, ze pępek mi się odrywa i później cała noc nie spałam z bólu.

    PCOS, endometrioza, tylozgiecie, a jednak można wpasc :p
    Niespodzianka ciąża, niespodzianka poród.
    16/06 w 37+2 przyszła na świat Margaretka ważąca 2730g.
    Margaret, o uroczym zdrobnieniu Daisy <3
  • LidziA89 Autorytet
    Postów: 1691 1138

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tka_aa pierwsze miałam w 36t2d następne mam w 37t1d.

    tka_aa lubi tę wiadomość

    klz9h3715pahxfmg.png
    Córa <3 4mm <3 ->16mm->30mm->69mm->238g->497g->992g->1417g->2569g->3400g <3 02.07.2019 53 cm 3520 g <3
    _____________________________
    12.2015 Ciąża Biochemiczna
    05.2017 Aniołek (7 tc)
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PannaEvans moze oni chcą zebys sprobowala urodzic sn i próbuja zyskać na czasie😁

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • LidziA89 Autorytet
    Postów: 1691 1138

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJJ wrote:
    PannaEvans moze oni chcą zebys sprobowala urodzic sn i próbuja zyskać na czasie😁

    Wez jej nie strasz 😁

    klz9h3715pahxfmg.png
    Córa <3 4mm <3 ->16mm->30mm->69mm->238g->497g->992g->1417g->2569g->3400g <3 02.07.2019 53 cm 3520 g <3
    _____________________________
    12.2015 Ciąża Biochemiczna
    05.2017 Aniołek (7 tc)
  • Danio Autorytet
    Postów: 652 366

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PannaEvans wrote:
    Właśnie mam KTG. Skurcze na 110-120.
    Rozwarcie przy przyjęciu miałam na opuszek.


    Powodzenia!!!!
    Boże dziewczyny te nasze porody stają sie rzeczywistością!!!!

    Kamsza lubi tę wiadomość

    oar843r8ab1t8zh2.png
  • Danio Autorytet
    Postów: 652 366

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma_ wrote:
    Ja jestem cała w stresie. W nocy cukier 118, teraz 111. I to wszystko na insulinie. 😬


    Tak jak dziewczyny mówią. Zwiększ insulinę. Ile.jednostek bierzesz teraz?

    oar843r8ab1t8zh2.png
  • Danio Autorytet
    Postów: 652 366

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Dziewczynki mam dzis donoszona ciaze😭😭😭😭😭37+0tc😍😍😍😍


    Gratuluję :)

    xgirl lubi tę wiadomość

    oar843r8ab1t8zh2.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJJ wrote:
    PannaEvans moze oni chcą zebys sprobowala urodzic sn i próbuja zyskać na czasie😁
    To by byl juz szczyt wszystkiego🙄 A slyszalam ze tak robia czasem😠
    Mam nadzieje, ze to byl zart😆

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Danio Autorytet
    Postów: 652 366

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tka-aa ja jeszcze nie mialam ktg zleconego. W środę mam wizytę to może dostanę zalecenie. Zobaczymy.

    oar843r8ab1t8zh2.png
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz taki śmieszek,żartowniś😂a chuuujjj urodzisz dołem. Ja juz sie zamykam 🤣
    Ide sprzątać,moze jak sie czyms zajmne nie bede wygadywac glupot

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • Adria Autorytet
    Postów: 2236 1553

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam z rana moja torba dalej całą niegotowa .Wczoraj była znowu burza i z tego co widziałam to dzieci lubią przychodzić w taka porę na świat .dzisiaj ma być powtórka z rozrywki .

    qdkk3e5e17wj0gq3.png
    córka👱 Amelia 9 lat, 👱Zuzia 5 lat synek aniołek👼Kubuś 24 maj 2017 ,poronienie marzec 2018r
    Łukaszek 13 lipiec 2019r.
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7458 3584

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drobinka91 wrote:
    Czymś się stresujesz, że masz wysoki cukier, czy stresujesz się wysokim cukrem po insulinie? 😅🙈
    Jedno i drugie. I jeszcze chyba stresuję się tym, że się stresuję. 🤯

    Dziewczyny, insulinę mam od kilku dni, ale nawet przed insuliną nie miałam tak wysokich cukrów w nocy i na czczo, dlatego się martwię. Jestem w kontakcie telefonicznym z diablo. Na początku dostałam 4j., zwiększył mi do 6, a teraz pewnie będziemy piąć się w górę, ale nie chcę decydować o tym sama - jutro prześlę mu swoje pomiary i zobaczymy, co każe mi zrobić. Wczoraj po kilku truskawkach na podwieczorek miałam blisko 140, co jest dziwne, bo truskawki (ani owoce w ogóle) nie wybijały mi nigdy cukru. Dziecko może i nie jest aż tak zagrożone jak na początku, ale to też nie pozostaje bez wpływu na nie. Czuję się po prostu bezsilna. 🤷🏻‍♀️

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20729;104/st/20250730/e//dt/6/k/5ffd/preg.png"></a>
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7458 3584

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LidziA89 wrote:
    Dalej masz te bóle? Tym się stresujesz? Weź na noc jedna dawkę więcej. Będzie dobrze 😘
    Przeszły wczoraj jak się okazało, że Panna Evans rodzi. Chyba nie chciałyśmy jej z Emilką robić konkurencji. 😛

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20729;104/st/20250730/e//dt/6/k/5ffd/preg.png"></a>
  • Adria Autorytet
    Postów: 2236 1553

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJJ wrote:
    Lekarz taki śmieszek,żartowniś😂a chuuujjj urodzisz dołem. Ja juz sie zamykam 🤣
    Ide sprzątać,moze jak sie czyms zajmne nie bede wygadywac glupot
    U nas tylko różnica jednego dnia KAROLA 😊
    NIE LUBIE TAKIEGO STRASZENIA CIEZARNEJ MOJA KOLEAANKA MECZYLA SIE 3 DOBY Z BOLAMI ZANIM CESARKE JEJ ZROBILI MASAKRA ALE TO BYLO PRAWIE 13 LAT TEMU

    qdkk3e5e17wj0gq3.png
    córka👱 Amelia 9 lat, 👱Zuzia 5 lat synek aniołek👼Kubuś 24 maj 2017 ,poronienie marzec 2018r
    Łukaszek 13 lipiec 2019r.
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7458 3584

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PannaEvans, masz możliwość rozmowy z jakimś lekarzem? Oni wiedzą o tych wskazaniach do cc, przyjechałaś ze skierowaniem?

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20729;104/st/20250730/e//dt/6/k/5ffd/preg.png"></a>
  • Adria Autorytet
    Postów: 2236 1553

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EMMA

    Ja jestem na insulinie nocnej i ostatnio przez 2 dni tez cukry w górę wiec zwiększyła insulinę na noc do 9 Jednostek.Wczoraj w upał miałam po obiedzie 162 😨co prawda po 2 godzinach spadło do 94 ale za c zorta nie wiem co mi tak wybiła bo gdybym zjadła coś smazonego a to były ziemniaki 160g pulpet z sosem pomidorowym bez zagęszczania sosu i sałata z jogurtem naturalnym może to wina upałów😐

    qdkk3e5e17wj0gq3.png
    córka👱 Amelia 9 lat, 👱Zuzia 5 lat synek aniołek👼Kubuś 24 maj 2017 ,poronienie marzec 2018r
    Łukaszek 13 lipiec 2019r.
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7458 3584

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adria wrote:
    EMMA

    Ja jestem na insulinie nocnej i ostatnio przez 2 dni tez cukry w górę wiec zwiększyła insulinę na noc do 9 Jednostek.Wczoraj w upał miałam po obiedzie 162 😨co prawda po 2 godzinach spadło do 94 ale za c zorta nie wiem co mi tak wybiła bo gdybym zjadła coś smazonego a to były ziemniaki 160g pulpet z sosem pomidorowym bez zagęszczania sosu i sałata z jogurtem naturalnym może to wina upałów😐
    Upały też na pewno mają wpływ. Niespokojny sen w nocy i stres też. Wszystko ma wpływ, tylko nie my. 😀

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20729;104/st/20250730/e//dt/6/k/5ffd/preg.png"></a>
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PannaEvans pewnie juz na bloku operacyjnym😜
    Mam.nadzieje ze ze wzruszenia jak urodzi zrobi mi sie rozwarcie😂

    Emma_, Kamsza, LidziA89, Czarna_kawa lubią tę wiadomość

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
‹‹ 1283 1284 1285 1286 1287 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ