Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady trzymam kciuki! :)

  • Kajtolo Autorytet
    Postów: 258 232

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola gratulacje!!!

    zem3t5odm01woyyo.png


    3511496476.png[/url]
    PCOS, dkp
  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady i Ty też? :D Trzymam kciuki! Powodzenia i czekamy na nowiny! :D

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola gratulacje! Zdrowka teraz dla Was.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy któraś z Was ma podejrzenie wielowodzia? Ja na ostatniej wizycie usłyszałam ze mała ma dużo wód ale nie miałam określonego afi ani nic takiego. Teraz siedzę zastanawiam się czy to było normie czy nie i czy dobrze zrobiłam jednak nie jadąc na IP.

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady go go matka! Powodzenia!

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • LidziA89 Autorytet
    Postów: 1691 1138

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dajesz Lady! Kciuki 😁

    klz9h3715pahxfmg.png
    Córa <3 4mm <3 ->16mm->30mm->69mm->238g->497g->992g->1417g->2569g->3400g <3 02.07.2019 53 cm 3520 g <3
    _____________________________
    12.2015 Ciąża Biochemiczna
    05.2017 Aniołek (7 tc)
  • anngelikamarta Autorytet
    Postów: 497 440

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże dziewczyny szalejecie 😍😍😍😍

    Karola gratulacje ❤️

    3jvzi09ky700q2oc.png

    12.06.2019r.~05:45 SN 36+6 Antoś 👶🏼💗❤️
    20 luty - 424g💗
    13 marzec - 760g ❣️
    3 kwiecień - 1060g💓
    2 maj - 1650g🍼
    27 maj - 2550g🙆‍♀️
  • tka_aa Autorytet
    Postów: 657 207

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady ttzymaj sie!

    Karola, gratuluje! Zdrowiej!

    Eluska, ja mialam w 30 tc 20 afi, takie na granicy, ale nic mo nie kazali z tym robic, a na nastepnek eozycoe bhlo.jiz 15. Ostatnio mialam 12. Ilosc wod sie zmienia, na podstawie jednego badania noe okresla ci wieloeodzia :p poza tym duzo nir znaczy zbyt duzo :)

  • kinga27.30 Autorytet
    Postów: 4083 2902

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to Lady, teraz Twoja kolej :) powodzenia Dziewczyno <3 pochwal się nam przed końcem dnia :D

    ibm2tv73nhk4mn1x.png
    2014.06. - start
    2016.02.10 - 9tc Aniołek :*
    JA: nied. tarczycy, hiperprolaktynemia, PAI-1 4G + Czynnik V R2 hetero, NK: 24%->8%, CD4/CD8: 2,90, AMH:3,5, ANA+, HSG - ok, Histeroskopia - usunięcie polipa, biopsja endo-ok, katiotypy-ok,
    ON: fragmentacja 6%, HBA 78%
    14.09.18 - 1x IUI (1 pęcherzyk) :(
    11.10.18 - 2x IUI (3 pęcherzyki) - udało się! Mamy dwa Maluchy <3 Została z nami Jedna Kruszyna :* Drugi Aniołku, patrz na nas z góry [*]
    19.06.19 - Julia 2600g 54cm - nasz wyczekany Skarb!
  • tka_aa Autorytet
    Postów: 657 207

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde , jak.w.takim tempie idziecie to naprawde zostane sama :o

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale to rozpakowywanie zrobilo się zarazliwe 😉 Lady powodzenia!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tka_aa wrote:
    Lady ttzymaj sie!

    Karola, gratuluje! Zdrowiej!

    Eluska, ja mialam w 30 tc 20 afi, takie na granicy, ale nic mo nie kazali z tym robic, a na nastepnek eozycoe bhlo.jiz 15. Ostatnio mialam 12. Ilosc wod sie zmienia, na podstawie jednego badania noe okresla ci wieloeodzia :p poza tym duzo nir znaczy zbyt duzo :)

    Dziękuję ufff

  • Lolla Autorytet
    Postów: 364 715

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się tu dzieje! Do połowy lipca taka cisza, a teraz jedna za drugą 🙂 jak tak dalej pójdzie, to będziemy niebawem wszystkie rozpakowane.
    Lady dużo siły na poród!

    KarolaJJJ, PannaEvans gratulacje!


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjo! Dziękuję 😘 jaka miła niespodzianka 😘 koszulka piękna 😀😀

  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eluska ja w poprzedniej ciazy mialam troche powyzej AFI, ale tym razem, jak wspomnialam o tym mojej gin to mi powiedziala, ze jakie to AFI bylo i ze to nie jest tak, ze sa jakies twarde normy, bo trzeba brac pod uwage czy dziecko ma w danym momencie np pecherz pusty itd.
    Przy cukrzycy podwyzszona ilosc wod moze wystepowac, a dobrze kojarz, ze Ty jestes slodka, tak? Bo juz sie pogubilam ktora ma cukrzyce tu..

  • Aska1994 Autorytet
    Postów: 2978 1896

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady, powodzenia!

    Założyliśmy rodzinę 31.01.2015 ❤️
    Cypisek urodził się 3.08.2015 💕
    Monia urodziła się 16.03.2017r💕
    Jacuś urodził się 08.07.2019 💕
    Tak się spełnia marzenia!
    Zawsze będzie tysiące powodów na "nie" i zawsze znajdzie się jeden powód na "tak". I to jedno "tak" jest najważniejsze 💥
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eluska wrote:
    Casjo! Dziękuję 😘 jaka miła niespodzianka 😘 koszulka piękna 😀😀
    Zestresowalam się, że tak wszystkie tu rodzicie, spojrzałam na Twój tc i pędem pognalam na pocztę 😁
    Oczekuję zdjęcia maludy w tej koszulce! 😍

  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady_Dior czekamy na relację! ❤️

  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W związku z Waszmi porodami i ciążami starszymi od mojej o te kilka kluczowych tygodni, odczuwam nieskrywana zazdrość i niepokój, że jeszcze mnie weźmie na wcześniejszy poród. Dzięki, takie z Was koleżanki 😋

    Tka_aa luz.. Ja mam dopiero jutro 35+0

    tka_aa lubi tę wiadomość

‹‹ 1301 1302 1303 1304 1305 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ