Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 21 czerwca 2019, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spytalam sie poloznej o to prasowanie a ona na to, ze nie trzeba i to tylko szukanie sobie roboty. Ehh. Kazdy co innego mowi :P

    Kamsza rozwarcie 3cm oja :o

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 21 czerwca 2019, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl bo wiesz co w dzisiejszych czasach mamy takie proszki, że pewnie nie ma sensu prasować.

    Ja akurat miałam fobie prasowania pieluch - no musiałam mieć poprasowane, bo byłam chora :P
    Też jak ubranka się mechacą to po prasowaniu zazwyczaj lepiej wyglądają, stąd jak się sprzedaje ubranka to warto je wyprasować, bo zawsze wyglądają lepiej :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2019, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamsza ale uparlas się na to obracanie. Podziwiam

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 21 czerwca 2019, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A pieluchy zwłaszcza tetrowe to całkiem inna bajka. One się do niczego bez prasowania nie nadają wg mnie 😉 zwinięte takie i średnio miękkie 😉

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 21 czerwca 2019, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    A pieluchy zwłaszcza tetrowe to całkiem inna bajka. One się do niczego bez prasowania nie nadają wg mnie 😉 zwinięte takie i średnio miękkie 😉

    Zależy od jakości materiału. Ja tym razem poszukałam i zainwestowałam w lepsze, które po prasowaniu własnie nie są takie pozwijane, pomarszczone. O wiele łatwiej się je prasuje.

  • Adria Autorytet
    Postów: 2236 1553

    Wysłany: 21 czerwca 2019, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pieluchy miałam ale kupiłam 3 nowe takie reprezentatywne

    qdkk3e5e17wj0gq3.png
    córka👱 Amelia 9 lat, 👱Zuzia 5 lat synek aniołek👼Kubuś 24 maj 2017 ,poronienie marzec 2018r
    Łukaszek 13 lipiec 2019r.
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 21 czerwca 2019, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikaja wrote:
    Zależy od jakości materiału. Ja tym razem poszukałam i zainwestowałam w lepsze, które po prasowaniu własnie nie są takie pozwijane, pomarszczone. O wiele łatwiej się je prasuje.
    Ja mam teraz genialne pieluchy. Takie sprzed 26 lat 😊 i mimo wszystko bez prasowania to nie to. Chociaż faktycznie są zupełnie inne niż np takie kolorowe z allegro. Tamte to masakra. Nie pamietam od kogo zamawialam Ale niektóre po pierwszym praniu się w palcach rozchodzily. Te od mamy ginekolog są fajne Ale wg mnie maleńkie.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 21 czerwca 2019, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po młodym też mam i zostawiłam te najlepsze, reszta na szmaty + dokupiłam właśnie w primarku fajne i z tk maxx takie na wyjście śliczne :D

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 21 czerwca 2019, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co polozna bedzie do mnie przychodzic i bedzie mi na biezaco mowic co i jak a ja bede pytac. Jak cos bedzie trzeba to zrobie, a tak to nie bede sobie dodatkowej roboty wymyslac. Taki mam plan, o!

    nick nieaktualny, KasiaLukasia, Casjopea, kinga27.30 lubią tę wiadomość

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 21 czerwca 2019, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Ja mam teraz genialne pieluchy. Takie sprzed 26 lat 😊 i mimo wszystko bez prasowania to nie to. Chociaż faktycznie są zupełnie inne niż np takie kolorowe z allegro. Tamte to masakra. Nie pamietam od kogo zamawialam Ale niektóre po pierwszym praniu się w palcach rozchodzily. Te od mamy ginekolog są fajne Ale wg mnie maleńkie.


    Ja to z młodym to brałam pierwsze lepsze w sklepach, bo nie wiedziałam, że aż tak się mogą różnić :D Ikea miała super pieluchy - takie duże, były po 4 pakowane chyba, ale je wycofali i teraz mają takie po 2 pakowane - są o wiele gorsze.
    Po młodym mam te poprzednie własnie i nie dość, ze nie trzeba prasować, to miękkie ze hej - no rewelacja .

    Te:
    image;s=644x461 ale niestety juz ich nie ma :(

    Są te:
    himmelsk-muslinowy-reczniczek-szary__0608946_PE684219_S4.JPG

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 21 czerwca 2019, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też patrzyłam na print na tetrze 🤣 i kupiłam takie śliczne różowe w owieczki na allegro. Po pierwszym praniu takie dziury się zrobiły że płakać mi się chciało.
    A teraz jeszcze znalazłam materiał tetrowy w gwiazdki. Kiedyś kupiłam od koleżanki. I sobie uszyłam pieluchy w takim rozmiarze ,że i za otulacze mogą robić. I też taka fajna ta tetra 😊
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/14c45b0330d5.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2019, 17:25

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 21 czerwca 2019, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie te ikeowe czesto robily za przescieradelka w gondoli :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2019, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka86 wrote:
    Też mam chory odcinek szyjny , dokładnie choruje na osteofitoze kręgów szyjnych,
    I jak to przechodzisz,masz takie akcje jak ja?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2019, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero nadgoniłam co piszecie😑
    Ja tam lubie prasowac,prasuje ścierki,reczniki do rąk,pieluchy no i ubrania. Teraz w te upaly olewam ale tak to bardzo lubie wieczorkiem rozłozyc sie z żelazkiem. Taki relaks dla mnie.

  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 21 czerwca 2019, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie Karola, takich nie miałam, moje dolegliwości to ból szyjny, promieniujący aż za łopatki,czasami w ogóle nie mogłam przekręcac szyją tylko musiałam odwracać się całym ciałem, drętwienie i brak czucia palców u rąk- głównie w nocy ale czasami w dzień nie mogłam utrzymać różnych przedmiotów i migrenowe okropne bóle głowy

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 21 czerwca 2019, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prasowanie maleńkich ubranek Leona sprawiało mi przyjemność :-). A teraz praduje bo muszę, 2 lata w piwnicy przelezaly ;-).

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • Adria Autorytet
    Postów: 2236 1553

    Wysłany: 21 czerwca 2019, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łaski jest mi niedobrze chyba zygac będę 🙄🙄

    qdkk3e5e17wj0gq3.png
    córka👱 Amelia 9 lat, 👱Zuzia 5 lat synek aniołek👼Kubuś 24 maj 2017 ,poronienie marzec 2018r
    Łukaszek 13 lipiec 2019r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2019, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adria mnie też dzisiaj cały dzień mdli☹️ już zapomniałam jakie to nieprzyjemne...

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 21 czerwca 2019, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No co wy🤷

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7458 3584

    Wysłany: 21 czerwca 2019, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś zjadłam burgera i loda. Tak, pozwoliłam sobie i jestem szczęśliwa, choć mam wyrzuty sumienia. 😟 Dzisiaj byli u nas rodzice mojego męża, dopiero co pojechali, a za chwilkę wleci mój brat z narzeczoną. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie to, że fatalnie się dziś czuję i jestem tak wymęczona, że padam na twarz. I jeszcze pokłóciłam się z moim cudownym mężem. On naprawdę robi wszystko żebym urodziła wcześniej.

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20729;104/st/20250730/e//dt/6/k/5ffd/preg.png"></a>
‹‹ 1349 1350 1351 1352 1353 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ