Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • Adria Autorytet
    Postów: 2236 1553

    Wysłany: 22 czerwca 2019, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam zrazy zawijane z papryka cebula i marchewka sos do tego pyry fasolka szparagowa i sałata z jogurtem

    qdkk3e5e17wj0gq3.png
    córka👱 Amelia 9 lat, 👱Zuzia 5 lat synek aniołek👼Kubuś 24 maj 2017 ,poronienie marzec 2018r
    Łukaszek 13 lipiec 2019r.
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 22 czerwca 2019, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu wy to fajne rzeczy gotujecie zawsze😍

    Sylwia tez mam takie podejscie ale kupie ten krem. Ostatnio mnie dziewczyny przekonaly😆 To bedzie az 3ci kosmetyk dla Malej😆

    33Sylwia lubi tę wiadomość

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • LidziA89 Autorytet
    Postów: 1691 1138

    Wysłany: 22 czerwca 2019, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikaja 100 lat 🍸🎁🎉

    klz9h3715pahxfmg.png
    Córa <3 4mm <3 ->16mm->30mm->69mm->238g->497g->992g->1417g->2569g->3400g <3 02.07.2019 53 cm 3520 g <3
    _____________________________
    12.2015 Ciąża Biochemiczna
    05.2017 Aniołek (7 tc)
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 22 czerwca 2019, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z planowanymi wydobycinami-macie juz terminy?

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 22 czerwca 2019, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xgirl ja 12ego lipca :-).

    A w sobotę gotuję się żur! 😁

    xgirl lubi tę wiadomość

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2019, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna_kawa wrote:
    Karola, rozpływam się nad waszym zdjeciem podwójnie, bo nie dane mi było tak cycowac, Mira nerwus i nie chciała więc teraz mam wielką nadzieję, że jednak się uda, bo mleko miałam i za pierwszym razem i teraz też coś piersi sygnalizują siarą więc będę próbować 😍Stacho jest boski! Jak córa na niego reaguje?
    Mowila ze ma slodki nosek,to tak jakby powoedziala ze go kocha😂
    Ja sie uparlam na kp,woem ze moze byc trudno,pamietam jak to bylo i moze psychika mi pomaga przez takie nastawienie ze mam czas i ze na spokojnie wszystko. Ja go przystawiam non stop i nie malteetuje piersi laktatorem. Dwa razy go uzykam zeby sutki wyciagnac przy nawale i stoi schiwany w szafce

  • Aska1994 Autorytet
    Postów: 2978 1896

    Wysłany: 22 czerwca 2019, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjopea wrote:
    A jaką odpowiedź wolisz usłyszeć? 😂

    Jak kurczak??

    Wersja z oczyszczaniem brzmi całkiem zachęcająco 😎
    Dziś albo jutro nagram filmik jak sobie radzi, bo wet prosił. A radzi sobie znakomicie!

    nick nieaktualny, Casjopea lubią tę wiadomość

    Założyliśmy rodzinę 31.01.2015 ❤️
    Cypisek urodził się 3.08.2015 💕
    Monia urodziła się 16.03.2017r💕
    Jacuś urodził się 08.07.2019 💕
    Tak się spełnia marzenia!
    Zawsze będzie tysiące powodów na "nie" i zawsze znajdzie się jeden powód na "tak". I to jedno "tak" jest najważniejsze 💥
  • Aska1994 Autorytet
    Postów: 2978 1896

    Wysłany: 22 czerwca 2019, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Dziewczyny z planowanymi wydobycinami-macie juz terminy?

    Ja mam skierowanie na 8.07 😁

    xgirl lubi tę wiadomość

    Założyliśmy rodzinę 31.01.2015 ❤️
    Cypisek urodził się 3.08.2015 💕
    Monia urodziła się 16.03.2017r💕
    Jacuś urodził się 08.07.2019 💕
    Tak się spełnia marzenia!
    Zawsze będzie tysiące powodów na "nie" i zawsze znajdzie się jeden powód na "tak". I to jedno "tak" jest najważniejsze 💥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2019, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Dziewczyny z planowanymi wydobycinami-macie juz terminy?
    Wstępnie 3 lipca :)

    xgirl lubi tę wiadomość

  • Aska1994 Autorytet
    Postów: 2978 1896

    Wysłany: 22 czerwca 2019, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikaja, wszystkiego najlepszego!

    Założyliśmy rodzinę 31.01.2015 ❤️
    Cypisek urodził się 3.08.2015 💕
    Monia urodziła się 16.03.2017r💕
    Jacuś urodził się 08.07.2019 💕
    Tak się spełnia marzenia!
    Zawsze będzie tysiące powodów na "nie" i zawsze znajdzie się jeden powód na "tak". I to jedno "tak" jest najważniejsze 💥
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 22 czerwca 2019, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu to co sie nie chwalicie terminami. Matko😲😲😲😆

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • JaSzczurek Autorytet
    Postów: 2733 2905

    Wysłany: 22 czerwca 2019, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamsza, gratulacje!

    Ja wczoraj byłam u położnej, maleństwo mimo że od dawna ładnie główką w dół wciąż ceni sobie swobodę ruchu i ani myśli schodzić głębiej do kanału. :P

    zi13flw1mwerwam8.png
    💙 19/07/19 (42+0) 3625g, 50 cm <3
    💗 6/02/21 (39+5) 3710g, 49 cm <3
    💙 14/08/22 (39+5) 4070g, 53 cm <3
  • Czarna_kawa Autorytet
    Postów: 1227 1347

    Wysłany: 22 czerwca 2019, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJ wrote:
    Mowila ze ma slodki nosek,to tak jakby powoedziala ze go kocha😂
    Ja sie uparlam na kp,woem ze moze byc trudno,pamietam jak to bylo i moze psychika mi pomaga przez takie nastawienie ze mam czas i ze na spokojnie wszystko. Ja go przystawiam non stop i nie malteetuje piersi laktatorem. Dwa razy go uzykam zeby sutki wyciagnac przy nawale i stoi schiwany w szafce

    To super, że córa zaakceptowala braciaka 👍👌
    Będę podejmowała próby tak jak Ty z KP i pewnie wezmę przykład z przystawiania małej do oporu, jak załapie to cudownie, a jeśli nie to też nic na siłę 😀

    201907041556.png
    201802112272.png
    02.2017 aniołek 7tyg[*]
    02.2018 córeczka<3
  • Drobinka91 Autorytet
    Postów: 2935 2015

    Wysłany: 22 czerwca 2019, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikaja, zdrówka, uśmiechu, szybkiego i bezbolesnego porodu! 😊😙

    Ja mam dziś młodą kapustę, młode ziemniaki z masełkiem i koperkiem i schabowe. 😁❤

    qb3ce6yd8925ak7r.png
    Aleksander 07.07.19r👶
    3000g 🔹️54cm🔹️
    klz9e6ydh37227gp.png
    1400 gram, 45 cm, dzielna mała Wojowniczka 💖

  • Drobinka91 Autorytet
    Postów: 2935 2015

    Wysłany: 22 czerwca 2019, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, cudne zdjęcie, cudny mały. 🥰 taki malutki okruszek, też już chce mojego! 😁

    qb3ce6yd8925ak7r.png
    Aleksander 07.07.19r👶
    3000g 🔹️54cm🔹️
    klz9e6ydh37227gp.png
    1400 gram, 45 cm, dzielna mała Wojowniczka 💖

  • Kamsza Autorytet
    Postów: 1536 1058

    Wysłany: 22 czerwca 2019, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny proszę nie cytujcie

    A więc przedstawiam Wam moja coreczke Larisse
    d196d3f8f400ccd3med.jpg
    Mała przyszła na świat wczoraj o 21:27. Jest na intensywnej terapii bo urodzila sie strasznie biała i wyszło że ma bardzo duży spadek hemoglobiny. Robili jej wczoraj transfuzje. Oddycha samodzielnie ale co do jedzenia je przez rurkę mój pokarm ściągnięty i staramy się w między czasie przystawiamy ja do piersi. Mala już jest stabilna ale narazie nie mam jej w pokoju. Jutro mam pionizacje bo od wczoraj sączyla mi się krew z rany po cc i dostaje morfine. Ból jest czasem pociągnie jak źle się spróbuję podnieść ale dla mojej kochanej córeczki wszystko było warto. 😊😊😊 OK ja muszę się zdrzemnac i dojść bardziej do siebie więc przez jakiś czas Niebede się udzielać. Dziękuję wszystkim za gratulacje i czekamy na kolejnego maluszka

    Emma_, 33Sylwia, 33Sylwia, xgirl, Drobinka91, Czarna_kawa, Aska1994, LidziA89, Adria, anngelikamarta, nick nieaktualny, Alisia, Casjopea, tka_aa, Lady_Dior lubią tę wiadomość

    km5s8u69jm7ox3pn.png
    Larissa(35tc) 41cm 2490g :*
    1usa20mm80mnr9u9.png
    Jonathan(36tc) 2960g:*
    Nicole(*) nasz Aniołek(34tc)
    16.02-21.02
  • 33Sylwia Autorytet
    Postów: 2069 1400

    Wysłany: 22 czerwca 2019, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamsza trzymaj się, jesteś mega dzielna a Larissa piękności naj naj naj, odpoczywajcie i zdroweczka ♥️ ściskam 😘😘😘😘

    Kamsza lubi tę wiadomość

    relgupjy0emg7fv2.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 22 czerwca 2019, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cudowna jest <3 Sliczna i taka malutka. Zycze wam jak najlepiej <3 Obyscie niedlugo obie poczuly sie juz lepiej :)

    Kamsza lubi tę wiadomość

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 22 czerwca 2019, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogole zainspirowalyscie mnie do zrobienia obiadu :D Dzis u mnie mlode ziemniaki z pietruszka i fasolka z bulka tarta plus maz sobie zazyczyl smazone pieczarki. Szaleje :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2019, 12:50

    Drobinka91, 33Sylwia lubią tę wiadomość

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 22 czerwca 2019, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A oto mój obiad https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5ca280213843.jpg

    xgirl, Adria, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
‹‹ 1355 1356 1357 1358 1359 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 porad, jak ubrać dziecko na zimowy spacer

Niekiedy zimowa aura za oknem może zniechęcać do spacerów... Tymczasem jest to świetny sposób na budowanie odporności, dotlenienie organizmu i zapewnienie aktywności fizycznej dla dziecka. Jak zatem przygotować się na zimowy spacer? Sprawdź 7 porad, jak ubrać dziecko!

CZYTAJ WIĘCEJ