Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2019, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aśka i tak najbardziej współczuję Ci wspólnego mieszkania z teściową. A masz prawo jazdy żeby się wyrwać do miasta?
    Casjo też nie pozwalam Ali wchodzić do bujaka Młodego 😉 ostatnio zauważyłam że częściej podnoszę na nią głos bo jej kreatywność przebija moja wyobraźnie i z każdym jej szalonym pomysłem na głowie pojawia mi się siwy włos 😉

  • kinga27.30 Autorytet
    Postów: 4083 2902

    Wysłany: 10 września 2019, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hyyymmm... chyba cholera dostałam okres... Tzn nie jestem pewna, bo byłam w ubiegłą środę na wizycie ginekologicznej, endometrium było 5mm, brak oznak owulacji I wolna zatoka Douglasa 🙄 i teraz nie wiem m, czy krwawienie to jest z tego "czegoś", co tam jest, czy to faktycznie miesiączka (Bo tak wygląda). Jeżeli to drugie to cholender, chyba mnie nie wezmą jutro na stół 🤦‍♀️

    ibm2tv73nhk4mn1x.png
    2014.06. - start
    2016.02.10 - 9tc Aniołek :*
    JA: nied. tarczycy, hiperprolaktynemia, PAI-1 4G + Czynnik V R2 hetero, NK: 24%->8%, CD4/CD8: 2,90, AMH:3,5, ANA+, HSG - ok, Histeroskopia - usunięcie polipa, biopsja endo-ok, katiotypy-ok,
    ON: fragmentacja 6%, HBA 78%
    14.09.18 - 1x IUI (1 pęcherzyk) :(
    11.10.18 - 2x IUI (3 pęcherzyki) - udało się! Mamy dwa Maluchy <3 Została z nami Jedna Kruszyna :* Drugi Aniołku, patrz na nas z góry [*]
    19.06.19 - Julia 2600g 54cm - nasz wyczekany Skarb!
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7458 3584

    Wysłany: 10 września 2019, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga, mi lekarz powiedział, że krwawienie może trwać do 12 tygodni, więc mam się nie zdziwić jeśli jeszcze się pojawi. Może i u ciebie to ciągle połóg...

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20729;104/st/20250730/e//dt/6/k/5ffd/preg.png"></a>
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7458 3584

    Wysłany: 10 września 2019, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem już po wizycie. Wszystko ładnie się obkurcza, blizna w porządku, choć widać, że cięta na szybko 😁, oznak zbliżającego się okresu brak. Dostałam antykoncepcję, mogę zacząć w dowolnym momencie albo zaczekać na miesiączkę. O ablacji nie rozmawialiśmy za dużo, chyba nie chciał mnie straszyć. I dobrze, bo już od rana miałam flashbacki z porodu i bałam się, że będziemy to roztrząsać. Rok przerwy od ciąż, podobno to nieprawda, że łożysko może się odkleić też w następnej ciąży, ale nie czuję się zachęcona. 😂

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20729;104/st/20250730/e//dt/6/k/5ffd/preg.png"></a>
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7458 3584

    Wysłany: 10 września 2019, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no i dodam, że zostawiłam dziecko z ojcem w aucie. Nie chciałam zabierać małej w takie specyficzne miejsce. Ale mała jest cudowna, nawet nie kwęknęła. 😍

    kinga27.30 lubi tę wiadomość

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20729;104/st/20250730/e//dt/6/k/5ffd/preg.png"></a>
  • kinga27.30 Autorytet
    Postów: 4083 2902

    Wysłany: 10 września 2019, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cholera, Aśka... do dupy.
    Ja z moim wczoraj miałam pogadankę... oboje doszliśmy do wniosku, że lata starań podniszczyły nasz związek... że to, że Julka się w końcu pojawiła jest tym na co tak długo czekaliśmy i gdzieś po drodze się pogubiliśmy we wspólnym życiu. Mijamy się codziennie, nie ma jakiegoś zapału, tylko krótkie komendy... spierdoliło się.
    I wczoraj potrafił podejść i sam od siebie się przytulić (Co nie pamiętam kiedy się ostatnio zdarzyło), dzisiaj zajął się małą w przerwie od pracy. Chyba uswiadomilismy sobie oboje, że związek trochę inaczej powinien wyglądać... I że bycie ojcem nie polega tylko na oddaniu nasienia do zapłodnienia...

    ibm2tv73nhk4mn1x.png
    2014.06. - start
    2016.02.10 - 9tc Aniołek :*
    JA: nied. tarczycy, hiperprolaktynemia, PAI-1 4G + Czynnik V R2 hetero, NK: 24%->8%, CD4/CD8: 2,90, AMH:3,5, ANA+, HSG - ok, Histeroskopia - usunięcie polipa, biopsja endo-ok, katiotypy-ok,
    ON: fragmentacja 6%, HBA 78%
    14.09.18 - 1x IUI (1 pęcherzyk) :(
    11.10.18 - 2x IUI (3 pęcherzyki) - udało się! Mamy dwa Maluchy <3 Została z nami Jedna Kruszyna :* Drugi Aniołku, patrz na nas z góry [*]
    19.06.19 - Julia 2600g 54cm - nasz wyczekany Skarb!
  • kinga27.30 Autorytet
    Postów: 4083 2902

    Wysłany: 10 września 2019, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma_ wrote:
    Kinga, mi lekarz powiedział, że krwawienie może trwać do 12 tygodni, więc mam się nie zdziwić jeśli jeszcze się pojawi. Może i u ciebie to ciągle połóg...

    U mnie w macicy jest coś, co muszą usunąć 16x6mm, dlatego na jutro mam umowioną histeroskopię. Zastanawia mnie tylko, czy jeżeli faktycznie dostałam okres, to zrobią mi zabieg... 🤔

    ibm2tv73nhk4mn1x.png
    2014.06. - start
    2016.02.10 - 9tc Aniołek :*
    JA: nied. tarczycy, hiperprolaktynemia, PAI-1 4G + Czynnik V R2 hetero, NK: 24%->8%, CD4/CD8: 2,90, AMH:3,5, ANA+, HSG - ok, Histeroskopia - usunięcie polipa, biopsja endo-ok, katiotypy-ok,
    ON: fragmentacja 6%, HBA 78%
    14.09.18 - 1x IUI (1 pęcherzyk) :(
    11.10.18 - 2x IUI (3 pęcherzyki) - udało się! Mamy dwa Maluchy <3 Została z nami Jedna Kruszyna :* Drugi Aniołku, patrz na nas z góry [*]
    19.06.19 - Julia 2600g 54cm - nasz wyczekany Skarb!
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7458 3584

    Wysłany: 10 września 2019, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga, wiem, pamiętam. Ale może być to jeszcze ta trzecia opcja, że macica się oczyszcza z pozostałości. A udało się zgromadzić wystarczające zapasy mleka?

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20729;104/st/20250730/e//dt/6/k/5ffd/preg.png"></a>
  • kinga27.30 Autorytet
    Postów: 4083 2902

    Wysłany: 10 września 2019, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gromadzę dalej 😂 długa noc przede mną 🤣

    Emma_, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    ibm2tv73nhk4mn1x.png
    2014.06. - start
    2016.02.10 - 9tc Aniołek :*
    JA: nied. tarczycy, hiperprolaktynemia, PAI-1 4G + Czynnik V R2 hetero, NK: 24%->8%, CD4/CD8: 2,90, AMH:3,5, ANA+, HSG - ok, Histeroskopia - usunięcie polipa, biopsja endo-ok, katiotypy-ok,
    ON: fragmentacja 6%, HBA 78%
    14.09.18 - 1x IUI (1 pęcherzyk) :(
    11.10.18 - 2x IUI (3 pęcherzyki) - udało się! Mamy dwa Maluchy <3 Została z nami Jedna Kruszyna :* Drugi Aniołku, patrz na nas z góry [*]
    19.06.19 - Julia 2600g 54cm - nasz wyczekany Skarb!
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 10 września 2019, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej, dziewczyny, mamy ścianki działowe na piętrze! ❤️ Będziemy mieć taki piękny dom, tyle przestrzeni.. Już naprawdę odliczam tygodnie do wprowadzki, chociaż wiem, że jeszcze trochę ich będzie. Ale najbardziej mnie cieszy, że Iza uwielbia tam być ;) Spytaj się jej czy chce iść na budowę nowego domu, to leci aż się kurzy 😁 I potrafi się tam bawić z godzinę, chociaż jest to zwykły plac budowy, pełno śmieci, cegieł i innych dupereli.

    Wybiła 19:30, a ja już od kwadransa w łóżeczku 😁😁 Dzieci wykąpane i śpią, ja wykąpana i ogolona, włosy umyte.. Oj czuję, że znowu dzisiaj znowu coś będzie 😜😃

    kinga27.30, Emma_, nick nieaktualny, Lady_Dior, anngelikamartaa lubią tę wiadomość

  • kinga27.30 Autorytet
    Postów: 4083 2902

    Wysłany: 10 września 2019, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjo, udanej zabawy 😁😁😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2019, 19:53

    ibm2tv73nhk4mn1x.png
    2014.06. - start
    2016.02.10 - 9tc Aniołek :*
    JA: nied. tarczycy, hiperprolaktynemia, PAI-1 4G + Czynnik V R2 hetero, NK: 24%->8%, CD4/CD8: 2,90, AMH:3,5, ANA+, HSG - ok, Histeroskopia - usunięcie polipa, biopsja endo-ok, katiotypy-ok,
    ON: fragmentacja 6%, HBA 78%
    14.09.18 - 1x IUI (1 pęcherzyk) :(
    11.10.18 - 2x IUI (3 pęcherzyki) - udało się! Mamy dwa Maluchy <3 Została z nami Jedna Kruszyna :* Drugi Aniołku, patrz na nas z góry [*]
    19.06.19 - Julia 2600g 54cm - nasz wyczekany Skarb!
  • Aska1994 Autorytet
    Postów: 2978 1896

    Wysłany: 10 września 2019, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjo, ale sęk w tym, że ja bym sobie bez męża poradziła. Zawsze mogę wrócić do rodziców na chwilę,znaleźć na spokojnie jakieś mieszkanie w pobliżu, znaleźć nową pracę tam, mama by się Jackiem zajęła. Łatwiej by mi nawet było niż tutaj. Tylko dzieci... Cyprian ma w przedszkolu już swoją grupkę przyjaciół. I ciężko by dzieciom było zrozumieć, czemu się wyprowadzamy bez taty. I kocham tego dupka, liczę że znajdę w końcu jakiś sposób, żeby się ogarnął 😒

    Założyliśmy rodzinę 31.01.2015 ❤️
    Cypisek urodził się 3.08.2015 💕
    Monia urodziła się 16.03.2017r💕
    Jacuś urodził się 08.07.2019 💕
    Tak się spełnia marzenia!
    Zawsze będzie tysiące powodów na "nie" i zawsze znajdzie się jeden powód na "tak". I to jedno "tak" jest najważniejsze 💥
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 10 września 2019, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga27.30 najważniejsze, że porozmawialiscie, wyciągnęliscie podobne wnioski i obydwoje chcecie coś zmienić, naprawić :) Jak macie wspólny cel i jest wciąż między Wami uczucie to na pewno wszystko z czasem się ułoży ❤️


    Aska1994 rozumiem jak najbardziej. Nie cierpisz gnoja, ale i tak go kochasz. Miewam czasem podobne odczucia 😃😁 Rozmowy z nim cokolwiek dają?

    kinga27.30 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2019, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju Casjo zazdroszcze nowego domu

  • Kamsza Autorytet
    Postów: 1536 1058

    Wysłany: 10 września 2019, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjo super że praca budowlana wre. Udanej nocki 😁😊

    A ja tak z do skoku dzisiaj powiedzcie mi dziewczyny bo coś mniej mleka ściągam czy piwo pomoże i czy może być zwykle bezalkoholowe czy musi być to karmi?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2019, 20:44

    km5s8u69jm7ox3pn.png
    Larissa(35tc) 41cm 2490g :*
    1usa20mm80mnr9u9.png
    Jonathan(36tc) 2960g:*
    Nicole(*) nasz Aniołek(34tc)
    16.02-21.02
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 10 września 2019, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamsza generalnie chodzi o slod jeczmienny :)

    Kamsza lubi tę wiadomość

  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 10 września 2019, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJ wrote:
    Jeju Casjo zazdroszcze nowego domu
    No powiem Ci, że jaram się jak pochodnia. Wszystko mam już poplanowane 😃

  • Aska1994 Autorytet
    Postów: 2978 1896

    Wysłany: 10 września 2019, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta, na chwilę pomagają i potem znowu jest jak jest.

    Założyliśmy rodzinę 31.01.2015 ❤️
    Cypisek urodził się 3.08.2015 💕
    Monia urodziła się 16.03.2017r💕
    Jacuś urodził się 08.07.2019 💕
    Tak się spełnia marzenia!
    Zawsze będzie tysiące powodów na "nie" i zawsze znajdzie się jeden powód na "tak". I to jedno "tak" jest najważniejsze 💥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2019, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjopea wrote:
    No powiem Ci, że jaram się jak pochodnia. Wszystko mam już poplanowane 😃
    Zazdro....

  • Kamsza Autorytet
    Postów: 1536 1058

    Wysłany: 10 września 2019, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady na chorobowe przechodzisz czy rzucasz pracę? Kiedy masz teraz szczepienie?

    km5s8u69jm7ox3pn.png
    Larissa(35tc) 41cm 2490g :*
    1usa20mm80mnr9u9.png
    Jonathan(36tc) 2960g:*
    Nicole(*) nasz Aniołek(34tc)
    16.02-21.02
‹‹ 1829 1830 1831 1832 1833 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planujesz ciążę? Sprawdź, jaką rolę w organizmie odgrywa koenzym Q10

Przygotowania do ciąży to ogromne wyzwanie dla organizmu – na poziomie komórkowym zachodzą procesy wymagające dużych nakładów energii. Coraz więcej badań pokazuje, że koenzym Q10 może wspierać jakość komórek jajowych i plemników, dostarczając mitochondriom potrzebnego paliwa. Choć nie zastąpi kwasu foliowego ani terapii hormonalnej, może stać się cennym uzupełnieniem w staraniach o dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ