Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7458 3584

    Wysłany: 5 października 2019, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aśka, jaka to pułapka? 😬

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20729;104/st/20250730/e//dt/6/k/5ffd/preg.png"></a>
  • Aska1994 Autorytet
    Postów: 2978 1896

    Wysłany: 5 października 2019, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No taka zwykła, na muszy, co się zatrzaskuje.

    Założyliśmy rodzinę 31.01.2015 ❤️
    Cypisek urodził się 3.08.2015 💕
    Monia urodziła się 16.03.2017r💕
    Jacuś urodził się 08.07.2019 💕
    Tak się spełnia marzenia!
    Zawsze będzie tysiące powodów na "nie" i zawsze znajdzie się jeden powód na "tak". I to jedno "tak" jest najważniejsze 💥
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 5 października 2019, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aśka napisałaś "pułapka na dzieci" i one się z Ciebie nabijaja 😁

    Emma_ lubi tę wiadomość

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • Aska1994 Autorytet
    Postów: 2978 1896

    Wysłany: 5 października 2019, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O boshe 😂😂😂😂
    Pułapka na dzieci powinna się znajdować w szafce ze słodyczami 😝

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2019, 13:35

    Emma_ lubi tę wiadomość

    Założyliśmy rodzinę 31.01.2015 ❤️
    Cypisek urodził się 3.08.2015 💕
    Monia urodziła się 16.03.2017r💕
    Jacuś urodził się 08.07.2019 💕
    Tak się spełnia marzenia!
    Zawsze będzie tysiące powodów na "nie" i zawsze znajdzie się jeden powód na "tak". I to jedno "tak" jest najważniejsze 💥
  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 5510 4770

    Wysłany: 5 października 2019, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska1994 haha i w lodówce chyba też😜

    Emma i jak córcia-przeszedł ból brzuszka???

    Ja byłam z małą godzinkę na spacerze po wiosce pochodzić-ładnie spała.Potem w domu larmo to szybko mleko ściągnęłam no i śpi mi znowu na rękach..
    Jeju ona za dnia nie zaśnie w łóżku a jeśli już to na 15min🙄 Mi uznali chorobowe,także siedzę dalej w domu 😜

    age.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙
    2024 synek💙
    Mama kp
    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • JaSzczurek Autorytet
    Postów: 2733 2905

    Wysłany: 5 października 2019, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anngelikamartaa wrote:
    Jaszczurek ale ja nie karmie piersią tylko odciągam mleko praktycznie od samego początku i tak tym rozkrecilam laktacje że mogłam ściągać po 200/300 z jednej piersi z lekkością
    Antoś ciągle przysypial przy piersi prawdopodobnie przez zoltaczke którą miał przez ponad 2 miesiące, lekarze, doradcy laktacyjni rozkladali ręce już sami nie mieli pomysłu jak go rozbudzic, kiedy ten problem przeszedł to doszły problemy z brzuszkiem do takiego stopnia że byliśmy w szpitalu bo ciągle chlustająco wymiotował okazało się że to przez zagazowane jelita i dlatego że krztusi się przy jedzeniu
    Jeśli chciałam dalej karmić swoim mlekiem to musiałam pójść tą drogą (nie przybieral na wadze) albo podać mu mm
    To że piersi są miękkie i laktator nie jest wyznacznikiem tego ile zjada to wiem i nie wyznaczwm przez to tego że nie mam mleka, laktator nie wyciąga już ani kropelki, ręcznie to samo nie mówiąc już o tym że nawet jeśli chciałabym go przystawic to nic by to nie dało tylko wrzask bo nic nie leci a musi coś zjeść, nie może mi przecież płakać kilka godzin z głodu i czekać aż mi wróci moje mleko :p
    I też myślałam że nie ma czegoś takiego jak kryzys dopóki sama tego nie doświadczyłam😁 z biegiem czasu i porównując przystawianie a kpi o wiele bardziej odpowiada mi kpi, dziecko tak samo je moje mleko tylko podane w butelce tym to się jak dla mnie różni a z piersi mleko jest ściągane tak samo jakby ssal Antoś, laktacja nie ma prawa się zatrzymać jeśli mleko jest opróżnianie, to samo mówił lekarz w szpitalu i nie ma żadnych problemów z brzuszkiem 😁ała moje palce 😂😆

    Co do tego kopru to mam w szafce całą nieotwarta paczkę, dobrze że dałaś znać co i jak 🤪🤪

    Emma ja ubieram kombinezon taki gruby z misia jak jest zimno(pod spodem oczywiście ubranko) i przykrywam ciepłym kocykiem a jak jest jeszcze zimniej to ubieram normalnie +bluza i wsadzan co do śpiwora😁

    Lecę w kime bo ledwo widzę 🤤😪✈️✈️
    Aaa, gdzieś mi umknęło, byłam przekonana, że Ty piersią karmisz :DD Sorki :P


    Tom waży 7,1 kg...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2019, 13:50

    zi13flw1mwerwam8.png
    💙 19/07/19 (42+0) 3625g, 50 cm <3
    💗 6/02/21 (39+5) 3710g, 49 cm <3
    💙 14/08/22 (39+5) 4070g, 53 cm <3
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7458 3584

    Wysłany: 5 października 2019, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady, przeszedł. Dopiero wyjechaliśmy. 😂 Nie mogliśmy się pozbierać, choć wczoraj wszystko spakowałam i przygotowałam. 😀 Już nawet zaczęliśmy się kłócić na koniec, ale jedziemy. 😆 Ubrałam młodą w bluzę z takiego misia i przykryłam polarowym kocem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2019, 07:44

    Lady_Dior, mikka86, xgirl, Aska1994, kinga27.30, AgaSY, LidziA89, KasiaLukasia, Alisia, anngelikamartaa, Kamsza, Drobinka91, Casjopea lubią tę wiadomość

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20729;104/st/20250730/e//dt/6/k/5ffd/preg.png"></a>
  • JaSzczurek Autorytet
    Postów: 2733 2905

    Wysłany: 5 października 2019, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alisia wrote:
    Ja uwielbiam ciuszki z wełny merynosów 🥰🥰🥰 W Norwegii jest tego pełno więc LENKA jest ubierana na spacery cała w wełnę 😜😜😜 u Nas już przymrozki brrrrrrrrrrrr
    A ja nie znoszę tych ciuchów z wełny. Ma dwa body i cienki kombinezon z Lillelam i to wszystko :P A i tak przy body się zastanawiam czy mu wygodnie, bo ja sama wełny nie założę :P Norwegowie mają pierdolca na punkcie wełny, mój innych skarpetek, niż z wełny merinosów nie założy. @_@

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2019, 13:59

    zi13flw1mwerwam8.png
    💙 19/07/19 (42+0) 3625g, 50 cm <3
    💗 6/02/21 (39+5) 3710g, 49 cm <3
    💙 14/08/22 (39+5) 4070g, 53 cm <3
  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 5510 4770

    Wysłany: 5 października 2019, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma no bosko 😊 Takie kiecki dziewczęce są urocze ☺ Muszę mojej wygrzebać :)

    To miłego spędzania czasu z rodziną 😊

    Ja się jakaś śpiąca robię😴😴😴

    Emma_ lubi tę wiadomość

    age.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙
    2024 synek💙
    Mama kp
    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2019, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma a jak się trzymaja pasy na ramionach na tym grubym? I czy jej sie to nie wbija po dociagnieciu

  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7458 3584

    Wysłany: 5 października 2019, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJ wrote:
    Emma a jak się trzymaja pasy na ramionach na tym grubym? I czy jej sie to nie wbija po dociagnieciu
    W sensie pasy w foteliku? Dobrze się trzymają. Pasy mają ochraniacze, więc jest jej wygodnie i myślę, że jest bezpieczna. Właśnie z tego powodu zrezygnowaliśmy ze śpiworka do fotelika - mała musi jeździć jeszcze z wkładką, a przy wkładce nie da się dobrze przeciągnąć tych pasów (albo musimy poćwiczyć to jeszcze) i ochronki na pasy zostają pod śpiworkiem, bo ich się nie da ruszyć.

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20729;104/st/20250730/e//dt/6/k/5ffd/preg.png"></a>
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2019, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem ze mają ochraniacze ale zeby jej sie to nie wbijalo moze odepnij jej kiecke na czas jazdy? Widze u Ciebie kokon tez juz jest jak kondom🤣 Ja poluzowalam troche sznurek i powiększyłam bo leżał juz jak śledź a lubi kokon

  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7458 3584

    Wysłany: 5 października 2019, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodzi ci o szelki w sukience? Nie zrozumiałam. W sumie nie pomyślałam o tym. 🤔 Ostatnio oglądałam zdjęcia z pierwszego tygodnia w domu - sięgała do połowy w tym kokonie. 😂 U nas się nie sprawdził, tak z dupy go położyłam w łóżeczku w jej pokoju, ale leży tam tylko wtedy, kiedy idę umyć ręce po przewijaniu jej. 😀 W kołysce ona nie chce leżeć w kokonie, bo ma wysokie boki i wtedy nie może monitorować, co się dzieje wokół. 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2019, 15:09

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20729;104/st/20250730/e//dt/6/k/5ffd/preg.png"></a>
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2019, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak,ze te buły jej sie beda wbijać🙄Mysmy wczoraj mieli pieklo przez 30 min na autostradzie bo mlodego ciagnął sznurek z czapki,ktory utknął pod pasem(nie sciagneliśmy jej przed drogą-geniusze)

    Emma_ lubi tę wiadomość

  • LidziA89 Autorytet
    Postów: 1691 1138

    Wysłany: 5 października 2019, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy wasze dzieci też się tak ślinią?

    klz9h3715pahxfmg.png
    Córa <3 4mm <3 ->16mm->30mm->69mm->238g->497g->992g->1417g->2569g->3400g <3 02.07.2019 53 cm 3520 g <3
    _____________________________
    12.2015 Ciąża Biochemiczna
    05.2017 Aniołek (7 tc)
  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 5 października 2019, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma jaka prześliczna! Aż się chce złapać i wycałować, jak to stare baby mają w zwyczaju <3

    Emma_ lubi tę wiadomość

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 5 października 2019, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LidziA89 wrote:
    Czy wasze dzieci też się tak ślinią?

    Tak. Jak buldogi.

    LidziA89 lubi tę wiadomość

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 5 października 2019, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myśmy dziś spały do 11:40... Z małą przerwą kiedy Ala zabawiała lampę rozmową i sadziła kloca. Także ten... Mój mały pogodny klusek powrócił. Teraz poszła z ojcem na spacer. Nie ma ich już dwie godziny a ja spedziłam ten czas leząc w wannie i oglądając na Ipli Love Island. Boże, ale ciała mają te dziewuchy...

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
  • anngelikamartaa Autorytet
    Postów: 1635 851

    Wysłany: 5 października 2019, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma Emilka jest prześliczna 😍😍😍😍a sukieneczka cudo😍

    Emma_ lubi tę wiadomość

    dqpr20mmc4opiown.png
    12.06.2019r.~05:45 SN 36+6 Antoś 👶🏼💗
    20 luty - 424g💗
    13 marzec - 760g ❣️
    3 kwiecień - 1060g💓
    2 maj - 1650g🍼
    27 maj - 2550g🙆‍♀️
  • kinga27.30 Autorytet
    Postów: 4083 2902

    Wysłany: 5 października 2019, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julka też się już tak ślini... wszystkie rękawy są jej 😂

    ibm2tv73nhk4mn1x.png
    2014.06. - start
    2016.02.10 - 9tc Aniołek :*
    JA: nied. tarczycy, hiperprolaktynemia, PAI-1 4G + Czynnik V R2 hetero, NK: 24%->8%, CD4/CD8: 2,90, AMH:3,5, ANA+, HSG - ok, Histeroskopia - usunięcie polipa, biopsja endo-ok, katiotypy-ok,
    ON: fragmentacja 6%, HBA 78%
    14.09.18 - 1x IUI (1 pęcherzyk) :(
    11.10.18 - 2x IUI (3 pęcherzyki) - udało się! Mamy dwa Maluchy <3 Została z nami Jedna Kruszyna :* Drugi Aniołku, patrz na nas z góry [*]
    19.06.19 - Julia 2600g 54cm - nasz wyczekany Skarb!
‹‹ 1951 1952 1953 1954 1955 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zwiększyć szansę na ciążę? Poznaj badanie PGT wykorzystywane w leczeniu in vitro.

Starania o dziecko dla wielu par stanowią najważniejszy i najbardziej emocjonalny etap w życiu. Gdy naturalne poczęcie okazuje się trudne lub niemożliwe z pomocą przychodzi medycyna. Dzięki nowoczesnym technologiom i coraz lepszemu zrozumieniu mechanizmów genetycznych specjaliści są w stanie nie tylko wspierać proces zapłodnienia pozaustrojowego, ale także zapobiegać potencjalnym trudnościom. Coraz większą rolę w leczeniu niepłodności odgrywa diagnostyka genetyczna zarodków – a jednym z najbardziej przełomowych narzędzi w tym obszarze jest badanie PGT (Preimplantation Genetic Testing).

CZYTAJ WIĘCEJ