Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2019, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A okej. Teraz kumam

  • anngelikamartaa Autorytet
    Postów: 1635 851

    Wysłany: 7 października 2019, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cudne maluchy 😍😍😍😍wszystkie bym zeżarła😍😂

    My też dzisiaj byliśmy na prawie 3godzinnym spacerku, Michelin był taki grzeczny że aaa😍byliśmy w parku, wzięłam go na ręce i pokazywalam mi wszystko a on się cieszył 😂
    747b651ebec9.jpg
    d906ac48418b.jpg

    Casjopea, Lady_Dior, nick nieaktualny, Emma_, mikka86, Kamsza, Lullaby, KasiaLukasia, kinga27.30 lubią tę wiadomość

    dqpr20mmc4opiown.png
    12.06.2019r.~05:45 SN 36+6 Antoś 👶🏼💗
    20 luty - 424g💗
    13 marzec - 760g ❣️
    3 kwiecień - 1060g💓
    2 maj - 1650g🍼
    27 maj - 2550g🙆‍♀️
  • anngelikamartaa Autorytet
    Postów: 1635 851

    Wysłany: 7 października 2019, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjo super ❤️❤️

    AgaSY zazdroszczę ze juz po chrzcinach też już marzę żeby to mieć za sobą 🙄

    dqpr20mmc4opiown.png
    12.06.2019r.~05:45 SN 36+6 Antoś 👶🏼💗
    20 luty - 424g💗
    13 marzec - 760g ❣️
    3 kwiecień - 1060g💓
    2 maj - 1650g🍼
    27 maj - 2550g🙆‍♀️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2019, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelikamarta on wyglada jakby mial z poł roku

  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 7 października 2019, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra, my też byliśmy na spacerku 🙃

    https://zapodaj.net/c1ae391c07a22.jpg.html
    (trzeba uczyć od małego 😁)

    https://zapodaj.net/373fe74710e49.jpg.html

    nick nieaktualny, Lady_Dior, Emma_, mikka86, kinga27.30, KasiaLukasia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2019, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo popieram niewolnictwo🤣

  • anngelikamartaa Autorytet
    Postów: 1635 851

    Wysłany: 7 października 2019, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola on tak na zdjęciach wychodzi na żywo nie jest aż taki duży 😁 fałdki ma bo to Michelin wkońcu 😂i ten pajac za duży jest i taki grubaśny😆

    A teraz na dobranoc macie kartofla

    ec7ae2307d58.jpg
    😂😂😂😂❤️

    Casjopea, AgaSY, Lady_Dior, Emma_, mikka86, xgirl, kinga27.30, KasiaLukasia lubią tę wiadomość

    dqpr20mmc4opiown.png
    12.06.2019r.~05:45 SN 36+6 Antoś 👶🏼💗
    20 luty - 424g💗
    13 marzec - 760g ❣️
    3 kwiecień - 1060g💓
    2 maj - 1650g🍼
    27 maj - 2550g🙆‍♀️
  • anngelikamartaa Autorytet
    Postów: 1635 851

    Wysłany: 7 października 2019, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjo słodkie ❤️

    dqpr20mmc4opiown.png
    12.06.2019r.~05:45 SN 36+6 Antoś 👶🏼💗
    20 luty - 424g💗
    13 marzec - 760g ❣️
    3 kwiecień - 1060g💓
    2 maj - 1650g🍼
    27 maj - 2550g🙆‍♀️
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 7 października 2019, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelikamarta to i od nas kartofel 😁

    https://zapodaj.net/9770864eb0b31.jpg.html

    Emma_, xgirl, kinga27.30, KasiaLukasia lubią tę wiadomość

  • LidziA89 Autorytet
    Postów: 1691 1138

    Wysłany: 7 października 2019, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kartofle 😍❤️

    klz9h3715pahxfmg.png
    Córa <3 4mm <3 ->16mm->30mm->69mm->238g->497g->992g->1417g->2569g->3400g <3 02.07.2019 53 cm 3520 g <3
    _____________________________
    12.2015 Ciąża Biochemiczna
    05.2017 Aniołek (7 tc)
  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 5510 4770

    Wysłany: 7 października 2019, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjo ale siostra ślicznie pcha wózek ☺
    Hahaha kartofel no proszę Was 😜 No ale słodkie te kartofelki😂

    Emma ja mam na spodzie smoczka "napisane" że to size2 s Sprawdź może.

    Kurde dziewczyny,które mają wiedze6,doświadczenie jak to jest z tym nocnym karmieniem??? Zaczynam się zastanawiać,czy powinnam małą karmić jak się wybudza co 3godz.? Gdzieś kiedyś przeczytałam artykuł ale za chiny nie pamiętam co to za artykuł,że dzieci powinny w nocy spać a nie jeść.Ja się totalnie na tym nie znam ale boję się,że córka będzie mieć zakodowane,że jak się obudzi to dostanie picie i boję się,że takie nocne picie będzie trwało do x lat :/ Wiecie może jak to jest z tym karmieniem w nocy?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2019, 21:34

    age.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙
    2024 synek💙
    Mama kp
    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 7 października 2019, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady_Dior przyzwyczajenie to jedno, konsekwencja drugie. Moja Iza na cycku potrafiła budzić się po 4-5x w nocy mając rok i więcej, a jak ją odstawilam z dnia na dzień i dostawała najpierw mój odciagniety pokarm, a później wodę, to powsciekala się ze 3 noce i przestała się budzić w ogóle.
    Myślę, że należy karmić jak dziecko się budzi.. Właściwie nie wyobrażam sobie nie karmić.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2019, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja daje smoczka. Czasem dzieki temu spi do 4- 5 rano bez jedzenia. Kiedys sie mowiło,ze wlasnie dziecko ma spać a nie jesc,teraz niby ma jesc do oporu jak jest na mleku mamy. Ja tam wole dac smoczka i zobaczyc czy to wystarczy.

  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7458 3584

    Wysłany: 7 października 2019, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Człowiek się na chwilę położy, a tu wysyp słodkich ziemniaczków. 🥰 Angelikamarta, ten kombinezon jest absolutnie idealnie dobrany do Michelina, bo podkreśla każdą fałdeczkę. ❤️ Casjopea, Mikołaj jest rozbrajający. 🥰

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20729;104/st/20250730/e//dt/6/k/5ffd/preg.png"></a>
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 7 października 2019, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nocne mleko jest dużo bardziej pożywne niż dzienne i ja nie wyobrażam sobie odstawiac dzieciaczka w tym wieku. Leonowi przed rokiem zaczęłam proponować wodę przed cyckiem w nocy i w końcu wystarczyło. I tak jak Casjo pisze, jak się odstawi dzieciaka od cycka to i przyzwyczajenia znikaja ;-).

    KasiaLukasia lubi tę wiadomość

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7458 3584

    Wysłany: 7 października 2019, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do spania, to widziałam na innych wątkach (chyba na sierpniowym), że lekarze mówią o podawaniu wody w nocy i odzwyczajaniu od nocnych karmień, ale jakieś to takie okrutne. Jak nie dać dziecku, kiedy jest głodne...

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20729;104/st/20250730/e//dt/6/k/5ffd/preg.png"></a>
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 7 października 2019, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma_ wrote:
    Co do spania, to widziałam na innych wątkach (chyba na sierpniowym), że lekarze mówią o podawaniu wody w nocy i odzwyczajaniu od nocnych karmień, ale jakieś to takie okrutne. Jak nie dać dziecku, kiedy jest głodne...
    Myślę, że jeśli potrafi zadowolić się wodą to znaczy , że nie jest głodne a raczej przyzwyczajone , że jak tylko się przebudzi i zakwili to odrazu dostaje jedzenie. Faktycznie ,w nocy się nie je i wydaje mi się, że kiedyś należy dziecko od tego odzwyczaić ,a już za totalną głupotę uważam wybudzanie dziecko po skończeniu miesiąca na jedzenie.

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7458 3584

    Wysłany: 7 października 2019, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka, to tylko moje odczucia. Nie mówię tu o starszym dziecku, które nadal uparcie się wybudza w nocy, ale o takim jak nasze - jakoś tak trudno mi postrzegać jakiekolwiek zachowanie takiego maluszka jako efekt przyzwyczajenia. No i ja nadal wybudzam. Może głupota, może nie, ale jak śpi osiem godzin i dłużej, to nie potrafię inaczej. 🤷🏻‍♀️

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20729;104/st/20250730/e//dt/6/k/5ffd/preg.png"></a>
  • JaSzczurek Autorytet
    Postów: 2733 2905

    Wysłany: 7 października 2019, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, nie, nie. Takie maleństwa mają prawo jeść czy w dzień, czy w nocy, wtedy kiedy chcą. Przynajmniej do pół roku życia, choć skłaniam się do roku. A lekarze różne rzeczy gadają.

    Emma_, Lullaby, AgaSY, KasiaLukasia, Casjopea lubią tę wiadomość

    zi13flw1mwerwam8.png
    💙 19/07/19 (42+0) 3625g, 50 cm <3
    💗 6/02/21 (39+5) 3710g, 49 cm <3
    💙 14/08/22 (39+5) 4070g, 53 cm <3
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7458 3584

    Wysłany: 7 października 2019, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któryś z maluchów ma odparzenia pod paszkami? U nas pod lewą masakra, lekarz odkrył. ☹️ Kazał smarować oliwą z oliwek, ale jakoś mnie to nie przekonuje. Może być sudocrem?

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20729;104/st/20250730/e//dt/6/k/5ffd/preg.png"></a>
‹‹ 1967 1968 1969 1970 1971 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ