Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2019, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lullaby wrote:
    KarolaJJ spoko niektórzy nawet tyle nie zrobią ;) My dzisiaj obiad na szybko - dorsz z szpinakiem i ciasto przywiozłam z cukierni. No 2 dzień sprzątam dom. Dobrze, że już skończyłam, bo za chwilę goście mają być.
    Haha a ha robilam makaron z lososiem i szpinakiem. Tez ryba plus szpinak 😁

    LadyDior a on moze na jakąś terapie bym moze poszedł,co? Chyba,ze wmawia sobie,ze problemu nie ma

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2019, 16:38

  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 12 października 2019, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady a Ty chyba chciałaś rodzeństwo dla Zośki,a jak się rozejdziecie to coooo ??

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 12 października 2019, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znalazłam na olx kokon taki duży używany, dziewczyna chce 5 dych i 2 dychy za przesyłkę, to nie wiem,czy nie lepiej już ten nowy z allegro za 99 zł i przesyłka za darmo bo mam wykupioną opcje Smart. 🤔

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • anngelikamartaa Autorytet
    Postów: 1635 851

    Wysłany: 12 października 2019, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny ❤️oby było dobrze
    Idziemy jednak dzisiaj o 20 mają przyjechać przewieźć nam meble
    Aktualnie siedzę wśród worów i nie wiem za co się zabrać 🤪

    dqpr20mmc4opiown.png
    12.06.2019r.~05:45 SN 36+6 Antoś 👶🏼💗
    20 luty - 424g💗
    13 marzec - 760g ❣️
    3 kwiecień - 1060g💓
    2 maj - 1650g🍼
    27 maj - 2550g🙆‍♀️
  • anngelikamartaa Autorytet
    Postów: 1635 851

    Wysłany: 12 października 2019, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka ja bym kupiła nowy

    mikka86 lubi tę wiadomość

    dqpr20mmc4opiown.png
    12.06.2019r.~05:45 SN 36+6 Antoś 👶🏼💗
    20 luty - 424g💗
    13 marzec - 760g ❣️
    3 kwiecień - 1060g💓
    2 maj - 1650g🍼
    27 maj - 2550g🙆‍♀️
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 12 października 2019, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alkoholicy nawet bezalkoholowego nie powinni pic.
    Masakra jak sobie facet zycie pierdzieli a ma dla kogo zyc i sie starac.

    To twraz ja pomarudze na swojego :P Przyjechalismy do Berlina, wlaze do chaty a tu syf. No kutwa byl 3 tyg sam w chacie, mogl troche ogarnac🤦🏻‍♀️ Sprzatnelam bo kocham porzadeczek. A dzis maz dostaje Mala na nocke, niech on sie teraz pomeczy a w Weekend spadam do kumpeli sie pobyczyc i na termy.

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 12 października 2019, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Alkoholicy nawet bezalkoholowego nie powinni pic.
    Masakra jak sobie facet zycie pierdzieli a ma dla kogo zyc i sie starac.

    To twraz ja pomarudze na swojego :P Przyjechalismy do Berlina, wlaze do chaty a tu syf. No kutwa byl 3 tyg sam w chacie, mogl troche ogarnac🤦🏻‍♀️ Sprzatnelam bo kocham porzadeczek. A dzis maz dostaje Mala na nocke, niech on sie teraz pomeczy a w Weekend spadam do kumpeli sie pobyczyc i na termy.
    Sama??? Na weekend bez męża i dziecka ???? 😳😳

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 12 października 2019, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka86 wrote:
    Sama??? Na weekend bez męża i dziecka ???? 😳😳
    To ironia?😂

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 12 października 2019, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    To ironia?😂
    0dance3.gif

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 12 października 2019, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kto jutro idzie głosować?

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 5510 4770

    Wysłany: 12 października 2019, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJ on wie,że ma z tym problem ale twierdzi,że sobie sam z tym poradzi🙄

    Mikka86 no właśnie ehhh... Aaa tam niech mi zrobi siostrę dla Zosi i może ożenić się z tym piwem😝😝😝😝 Nie no żarcik.Raczej nie będę szukać innego partnera-jak się sam książę nie zjawi,to zostanę starą panną z dzieckiem ale na pewno szczęśliwą panną😆
    Mikka86 ja bym już nowy kokon kupiła.

    Jam wielka testerka pieluch 😜


    34e932aa02e2.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2019, 21:29

    age.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙
    2024 synek💙
    Mama kp
    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • Aska1994 Autorytet
    Postów: 2978 1896

    Wysłany: 12 października 2019, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I doszliśmy do etapu, kiedy nie wiem jak go kłaść i gdzie, bo wszędzie ulewa. W pionie, w poziomie, na brzuszku, na plecach bo albo robi "brzuszki" albo się podciąga za zabaawki na macie, jak się śmieje, ekscytuje, majta nogami i rękami... Eh, byle do roku z tym.

    Założyliśmy rodzinę 31.01.2015 ❤️
    Cypisek urodził się 3.08.2015 💕
    Monia urodziła się 16.03.2017r💕
    Jacuś urodził się 08.07.2019 💕
    Tak się spełnia marzenia!
    Zawsze będzie tysiące powodów na "nie" i zawsze znajdzie się jeden powód na "tak". I to jedno "tak" jest najważniejsze 💥
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 12 października 2019, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady na prawdę nie ma tragedii w byciu samej z dzieckiem, ja myślałam że będzie mi dużo ciężej ale na prawdę wszystko jest do ogarnięcia i nawet jeszcze można wygospodarować trochę czasu dla siebie 🙂 oczywiście nie pomysl ,że tym wpisem sugeruje Ci samotne macierzyństwo,jak masz o co walczyć ,to walcz 🙂

    Lady_Dior lubi tę wiadomość

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 12 października 2019, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już po basenie, diablica śpi. A Mikołaj poza jego wrodzoną bladoscia zaczął mieć też blade błony sluzowe, więc w poniedziałek idę mu zbadać krew. Pewnie będzie trzeba mu zapodac żelazo 🙄 Mój biedaczek.

    Z ciekawostek basenowych: spytałam dzisiaj jak nauczyć dziecko pływać samodzielnie, bo Izabela pięknie pływa, ale cały czas klatkę piersiową ma na mojej dłoni. I babeczka wzięła ją ode mnie, kazała stanąć naprzeciw i po prostu ją puściła. A ta zanurzyla się pod wodę i przypłynęła do mnie pod wodą. Ponoc dzieci najpierw uczą się pływać pod wodą, a dopiero później ogarniają pływanie na powierzchni. Nie wiedziałam 🤔

  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 12 października 2019, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady_Dior a kochasz go w ogóle? Bo tak trochę mówisz o nim jak o dobrym koledze ;)

  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 12 października 2019, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjo chodzisz z Izą po prostu na basen czy na zajęcia dla niemowląt/małych dzieci? U nas na zajęciach Leon nurkowal, pływał pod wodą, skakał z wysokości, a teraz sam pływa z makaronem. Oczywiście to wszystko było poprzedzone cwiczeniami, ale w końcu chodzi już 2 lata :-). Jutro idzie pierwszy raz do grupy Starszakow, a Miłosz na swoje pierwsze zajęcia dla niemowląt :-). Ale jestem podekscytowana! Ciekawe jak nam to logistycznie wyjdzie 😁.

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • Kamsza Autorytet
    Postów: 1536 1058

    Wysłany: 12 października 2019, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady skąd masz pampersy muumy baby z pl? Słyszałam że są rekomendowane przez pediatrow dla dzieci z wrażliwa skóra. Już Zosia przechodzi na 3?
    Niezaciekawie widzę z tym twoim facetem. ☹️☹️

    km5s8u69jm7ox3pn.png
    Larissa(35tc) 41cm 2490g :*
    1usa20mm80mnr9u9.png
    Jonathan(36tc) 2960g:*
    Nicole(*) nasz Aniołek(34tc)
    16.02-21.02
  • Adria Autorytet
    Postów: 2236 1553

    Wysłany: 12 października 2019, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kewin sam w nowym Jorku na Polsacie.....





    Dramat to mało

    qdkk3e5e17wj0gq3.png
    córka👱 Amelia 9 lat, 👱Zuzia 5 lat synek aniołek👼Kubuś 24 maj 2017 ,poronienie marzec 2018r
    Łukaszek 13 lipiec 2019r.
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 12 października 2019, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaSY na zajęcia dla dzieci 12-24 miesiące :) No ona też by już pływała na makaronie tylko jest jeden mały problem.. Nienawidzi tych makaronów 😆 Nie chce ani deski, ani maty, ani makaronu.. Jedyne na co daje się namówić to piłka. Poza tym to też skacze z brzegu basenu, nurkuje itd. Uwielbia to, a ja razem z nią ☺️

    Ile ważą Wasze pociechy? Mikołaj ma 6500, tydzień przed ukończeniem 3 miesięcy.

  • anngelikamartaa Autorytet
    Postów: 1635 851

    Wysłany: 12 października 2019, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nogi mi w dupe wchodzą a gdzie tam koniec 😵😫chyba zostawię resztę na jutro bo wysiadam

    dqpr20mmc4opiown.png
    12.06.2019r.~05:45 SN 36+6 Antoś 👶🏼💗
    20 luty - 424g💗
    13 marzec - 760g ❣️
    3 kwiecień - 1060g💓
    2 maj - 1650g🍼
    27 maj - 2550g🙆‍♀️
‹‹ 1999 2000 2001 2002 2003 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ